הוט סינמה כפר סבא
טלפון: 2235*
רשימת מועדי ההקרנות מעודכנת לשבוע: 2/5 - 8/5
שעות ההקרנה ומועדם באחריות המפיצים ובתי הקולנוע בלבד
אהבה זה כל העניין | קומדיה
ג:
11:40 14:00
אוינק | אנימציה
שבת:
10:50
א - ד:
איימי ויינהאוס: Back to Black | דרמה
ה:
19:15 21:50
שישי:
19:15 21:50
שבת:
19:15 21:50
ב:
20:50
ג:
19:20 21:55
ד:
19:15 21:50
אינסטינקט אימהי | דרמה
ה:
17:10 19:20 21:30
שישי:
14:50 17:10 19:00 21:15
שבת:
15:05 17:10 19:20 21:30
ב:
21:00
ג:
11:00 13:05 15:10 17:15 19:20 21:30
ד:
17:10 20:00 22:10
איש הקוף | מתח/פעולה
ג:
21:30
אנטומיה של נפילה | דרמה
ה:
21:10
שישי:
21:10
שבת:
19:45 21:35
ב:
20:30
ג:
11:00 14:20 20:00
ד:
21:10
בית | דרמה
ג:
11:40 14:10
ג'ויקה | דרמה
ה:
19:15
שבת:
12:25
ג:
12:15 14:40 19:10
גודזילה X קונג: אימפריה חדשה | מתח/פעולה
ה:
16:45 19:15 21:45
שישי:
15:15 17:45 21:40
שבת:
11:45 14:15 16:45 19:15 21:45
ב:
21:30
ד:
17:40 20:15
היחידה ללוחמה לא ג'נטלמנית | דרמה
ה:
16:40 19:15 21:50
שישי:
19:40 22:10
שבת:
13:50 16:30 19:15 21:50
ב:
21:30
ג:
11:15 13:50 16:30 19:15 21:50
ד:
16:40 19:15 21:50
הכלב והחתולה המרדף המטורף | ילדים
ה:
16:30
שישי:
14:10 16:30
שבת:
10:20 15:00 17:00
ד:
16:30
הכפיל | מתח/פעולה
ה:
17:05 19:00 22:00
שישי:
14:10 17:15 19:00 22:00 23:50 19:30
שבת:
11:30 14:20 17:05 20:10 22:05
ב:
21:45
ג:
11:15 14:00 16:45 20:15
ד:
17:05 20:15 19:10
הכפתן הכחול | דרמה
ה:
19:20
שישי:
19:30
שבת:
13:00 19:20
ב:
20:50
ג:
11:40 14:30 16:10 19:00 21:30
ד:
19:10
המנצחת | דרמה
שבת:
12:40
ג:
11:15 13:45 18:50
הקדירה | דרמה
שישי:
14:00
שבת:
11:45 19:05
ג:
11:30 13:30 16:20 19:50
ד:
19:05
הקרב על אמריקה | מתח/פעולה
ה:
19:40 22:05
שישי:
17:00 19:40 22:05
שבת:
14:40 17:00 19:40 21:50
ב:
21:10
ג:
11:00 14:15 17:00 19:40 22:05
ד:
20:40
חולית: חלק שני | מדע בדיוני
ה:
21:50
שישי:
22:00
שבת:
21:50
ד:
21:40
טארוט | אימה
ה:
17:10 19:50 22:00
שישי:
17:10 20:00 22:10
שבת:
00:05 17:00 19:50 22:00
ב:
22:00
ג:
16:50 21:50
ד:
17:00 19:50 22:00
יוני 0 | דרמה
ה:
17:00 19:20 21:35
שישי:
14:50 19:20 21:35
שבת:
14:45 19:20 21:35
ב:
20:30
ג:
11:50 14:30 19:30 21:45
ד:
17:00 19:20 21:35
ימים מושלמים | דרמה
ה:
19:30
שישי:
19:25
שבת:
19:30
ב:
20:45
ד:
19:30
לאסי 2: הרפתקה חדשה | ילדים
ה:
17:10
שישי:
15:00 17:10
שבת:
10:50 13:00 15:05 17:10
ג:
17:10
ד:
17:10
מאווקה נסיכת היער | אנימציה
שישי:
14:00
שבת:
11:40
א - ד:
מכסחי השדים: אימפריה קפואה | הרפתקאות
ה:
21:40
שישי:
19:15
ד:
21:50
מלכודת במעמקים | מתח/פעולה
ה:
22:15
שישי:
22:00
שבת:
00:00 22:15
ד:
22:15
מתחרים | דרמה
ה:
16:50 19:10 22:10
שישי:
14:00 16:50 19:10 22:15 23:30
שבת:
11:10 14:00 16:50 19:10 22:10
ב:
21:40
ג:
16:50 19:00 21:45
ד:
17:45 18:50 21:50
נפש אחת | דרמה
ב:
21:00
ג:
11:00 13:25
סיפור הברווזים | אנימציה
ה:
16:50
שישי:
14:15 16:50
שבת:
10:20 11:40 14:30 16:50
ג:
17:40
ד:
16:30
צוות ג'ונגל מטריפים ת'עולם | אנימציה
שישי:
15:00
שבת:
11:00 15:30
א - ד:
ציפור לבנה: סיפור פלא | דרמה
ב:
20:40
קונג פו פנדה 4 | אנימציה
ה:
17:10 19:45 21:50 16:40
שישי:
14:30 16:50 22:10 14:10 16:35
שבת:
10:40 12:50 15:00 17:10 10:40 13:00 15:25 17:45
ג:
17:10 16:50
ד:
17:50 21:50 17:50
קרב אוויר | מתח/פעולה
ה:
16:30 19:00 21:30
שישי:
14:00 16:50 19:15 21:40
שבת:
11:50 14:15 16:50 19:15 21:40
ב:
21:15
ג:
11:30 14:00 16:30 19:00 21:40
ד:
18:05 20:30
רדיקלי | דרמה
ה:
18:30
שישי:
18:30
שבת:
12:20 19:00
ג:
11:00 14:00 15:50 19:45
ד:
18:30
שומרת הדרקונים | אנימציה
ה:
17:20
שישי:
15:00 17:15
שבת:
10:50 13:00 15:10 17:20
ג:
17:00
ד:
17:20