פלאנט - אילון
טלפון: 03-5798570
רשימת מועדי ההקרנות מעודכנת לשבוע: 2/5 - 8/5
שעות ההקרנה ומועדם באחריות המפיצים ובתי הקולנוע בלבד
אוינק | אנימציה
שבת:
13:15
א - ד:
אות משמיים: הסימן הראשון | אימה
שישי:
00:20
שבת:
00:20
א:
אינסטינקט אימהי | דרמה
ה:
17:10 19:30 21:50 23:50
שישי:
17:10 19:30 21:50 23:50
שבת:
17:10 19:30 21:50 23:50
ב:
20:30 22:30
ג:
11:00 13:10 17:10 19:30 21:50
ד:
17:10 19:30 21:50
איש הקוף | מתח/פעולה
ה:
22:00
שישי:
22:00
שבת:
22:00
ב:
22:00
ג:
22:00
ד:
22:00
אנטומיה של נפילה | דרמה
ה:
16:15 19:15
שישי:
16:15 19:15
שבת:
11:20 16:15 19:15
ב:
21:15
ג:
11:00 16:15 19:15
ד:
16:00 19:00
בית | דרמה
ה:
14:00 19:10
שישי:
14:00 19:10
שבת:
14:00 19:10
ג:
11:15 14:00 19:10
ד:
14:00 18:45
ג'ויקה | דרמה
ה:
17:40
שישי:
17:40
שבת:
17:40
ב:
21:00
ג:
12:00 17:40
ד:
17:10
גודזילה X קונג: אימפריה חדשה | מתח/פעולה
ה:
14:30
שישי:
14:30
שבת:
14:30
ג:
14:30
ד:
14:30
דימון סלייר 3: קוטל השדים - אימוני האשיר | אנימציה
ה:
14:20 21:30
שישי:
14:20 21:30
שבת:
14:20 21:30
ג:
14:20 21:30
ד:
14:00 21:30
היחידה ללוחמה לא ג'נטלמנית | דרמה
ה:
17:00 19:10 21:40
שישי:
00:10 17:00 19:10 21:40
שבת:
00:10 17:00 19:10 21:40
א:
ב:
21:15
ג:
11:00 17:00 19:10 21:40
ד:
16:20 19:10 21:40
הכלב והחתולה המרדף המטורף | ילדים
שבת:
11:20 13:20
א - ד:
הכפיל | מתח/פעולה
ה:
14:00 16:40 19:00 20:15 21:45 23:00
שישי:
00:15 14:00 16:40 19:00 20:15 21:45 23:00
שבת:
00:15 11:40 14:00 16:40 19:00 20:15 21:45 23:00
א:
ב:
21:30
ג:
11:30 14:00 16:40 19:30 21:45
ד:
14:00 16:40 19:00 22:00
הכפתן הכחול | דרמה
ה:
16:20 18:50
שישי:
16:20 18:50
שבת:
16:20 18:50
ב:
21:00
ג:
11:10 16:20 18:50
ד:
16:20 18:50
המנצחת | דרמה
ה:
15:15 16:50 19:20 21:40
שישי:
00:00 15:15 16:50 19:20 21:40
שבת:
00:00 15:15 16:50 19:20 21:40
א:
ב:
21:40
ג:
11:50 15:15 16:50 19:20 21:40
ד:
15:15 16:35 19:00 21:40
הקדירה | דרמה
ה:
14:15
שישי:
14:15
שבת:
14:15
ג:
14:15
ד:
14:15
הקרב על אמריקה | מתח/פעולה
ה:
17:00 19:20 21:40
שישי:
00:00 17:00 19:20 21:40
שבת:
00:00 17:00 19:20 21:40
א:
ב:
21:50
ג:
11:15 17:00 19:20 21:40
ד:
17:00 19:40 22:00
חדר משלו | דרמה
שבת:
13:20
א - ד:
חולית: חלק שני | מדע בדיוני
ה:
21:20
שישי:
21:20
שבת:
21:20
ג:
21:20
ד:
21:20
טארוט | אימה
ה:
17:40 19:50 22:00 23:45
שישי:
00:00 17:40 19:50 22:00 23:45
שבת:
00:00 17:40 19:50 22:00 23:45
א:
ב:
20:30 22:30
ג:
17:40 19:50 22:00
ד:
17:40 19:50 22:00
טהורה | אימה
שישי:
00:15
שבת:
00:15
א:
יוני 0 | דרמה
ה:
15:15 17:30 19:45 22:00
שישי:
00:15 15:15 17:30 19:45 22:00
שבת:
00:15 15:15 17:30 19:45 22:00
א:
ב:
22:00
ג:
12:15 15:15 17:30 19:45 22:00
ד:
15:15 17:30 19:45 22:00
לאסי 2: הרפתקה חדשה | ילדים
ה:
15:10
שישי:
15:10
שבת:
11:10 15:10
ג:
15:10
ד:
15:10
מאווקה נסיכת היער | אנימציה
שבת:
11:30
א - ד:
מכסחי השדים: אימפריה קפואה | הרפתקאות
ה:
16:40
שישי:
16:40
שבת:
11:45 16:40
ג:
16:40
ד:
16:15
מלכודת במעמקים | מתח/פעולה
ה:
21:30 23:30
שישי:
21:30 23:30
שבת:
21:30 23:30
ב:
21:40
ג:
21:30
ד:
21:30
מלכת השלג והנסיכה | אנימציה
שבת:
11:15
א - ד:
מתחרים | דרמה
ה:
16:10 19:00 21:40
שישי:
00:15 16:10 19:00 21:40
שבת:
00:15 11:30 16:10 19:00 21:40
א:
ב:
21:40
ג:
11:40 16:10 19:00 21:40
ד:
16:10 19:00 21:45
נפש אחת | דרמה
ה:
14:00
שישי:
14:00
שבת:
14:00
ג:
14:00
ד:
14:00
סיפור הברווזים | אנימציה
ה:
15:00 17:00
שישי:
15:00 17:00
שבת:
11:00 12:00 13:00 15:00 17:00
ג:
15:00 17:00
ד:
15:00 17:00
צוות ג'ונגל מטריפים ת'עולם | אנימציה
ה:
15:00
שישי:
15:00
שבת:
11:00 13:00 15:00
ג:
15:00
ד:
14:00
ציפור לבנה: סיפור פלא | דרמה
ה:
19:30
שישי:
19:30
שבת:
11:15 19:30
ג:
11:45 20:30
ד:
19:30
קונג פו פנדה 4 | אנימציה
ה:
22:10 14:10 15:00 17:00
שישי:
22:10 14:10 15:00 17:00
שבת:
22:10 11:00 13:00 14:10 15:00 17:00
ג:
22:10 14:10 15:00 17:00
ד:
22:10 14:10 15:00 17:00
קרב אוויר | מתח/פעולה
ה:
17:00 19:15
שישי:
17:00 19:15
שבת:
11:45 17:00 19:15
ב:
20:45
ג:
17:00 19:15
ד:
17:00 19:15
רדיקלי | דרמה
ה:
14:10
שישי:
14:10
שבת:
14:10
ג:
11:30 14:10
ד:
14:00
שומרת הדרקונים | אנימציה
ה:
15:20
שישי:
15:20
שבת:
11:00 13:10 15:20
ג:
15:20
ד:
14:50