ביקורות / תגובות / המלצות לסרט

ממוצע הדירוגים: 7.0   |    סה"כ דירוגים של המבקר: 264
6/10
264 ביקורת לסרט רואה החשבון
כאשר תוך כדי הסרט אתה מחכה שהוא כבר יסתיים, זה אומר שהוא פשוט לא טוב. עלילה מסובכת מידי ופרקים שלמים של שיעמום לאורך שעתיים. כריס סובל מסוג מסויים של אוטיזם שמקשה עליו לבטא רגשות ולקיים אינטראציה רגילה עם אנשים. יש לו שני דברים בולטים שאיתם גדל מילדות: הוא חזק בכל מה שנוגע למספרים ויש לו יכולות לחימה משובחות אותן רכש עוד כשהיה ילד. בזכות כישוריו, כריס הוא רואה חשבון. העניין הוא שהוא מעניק את שירותיו בין היתר גם לאירגוני פשע ומסייע להם בהלבנת כספים ופועל בדרכים לא חוקיות ואלימות. משרד האוצר האמריקאי נמצא בעקבותיו ע"י חוקרת צעירה שמגוייסת לצורך המשימה ע"י אחד הבבכירים שם שמסתבר שדרכיו גם הצטלבו בעבר עם כריס. עליית המדרגה מתרחשת כאשר כריס נשכר ע"י חברה מסחרית כדי למצוא אי סדרים בפנקס החשבונות ולמצוא את הכספים החסרים. זה מעמיד בפני סכנה את אותה פקידה בחברה שחשפה את זה. המשימה של כריס עכשיו היא להגן עליה. לקראת הסוף התמונה מתחילה להתבהר ומבינים מי הם חלק מהדמויות שמופיעות במהלך העלילה והקשר שלהם לכריס. המסר הכי חשוב בסרט מיועד להורי האוטיסטים ובכלל לחברה לגביהם. לסיכום: אכזבה!
21/10/2017 15:40:48 | נצפה בטלוויזיה
8/10
263 ביקורת לסרט החדר
מותחן מצויין עם אלמנטים מבית היוצר של היצ''קוק. אם וביתה חולת הסוכרת , עוברות לגור בבית גדול ובו מספר קומות. אחד החדרים בבית, הוא חדר מילוט למקרה חירום שבלתי אפשרי לחדור אליו. כבר במהלך הלילה הראשון פורצים לבית 3 גנבים כאשר הם חושבים שאף אחד לא שם. להפתעתם הם מגלים שהם טעו. האם וביתה נמלטות לחדר המצוקה.העניין הוא, שאותם גנבים הגיעו כדי לפרוץ לכספת שנמצאת בחדר המצוקה ובו אמורים להיות כמה מיליוני דולרים. מתחיל קרב מוחות בין הגנבים לאם וביתה הנמצאות כעת בסכנת חיים ואינן יכולות להזעיק עזרה בגלל שאין תקשורת החוצה. עכשיו צריך להתחיל למצוא פתרונות בזמן שהגנבים מנסים לפרוץ לתוך החדר, תוך כדי כך שהם גם מתחילים לריב אחד עם השני על רקע החלק מהשלל שיקבל כל אחד. הסרט מפתיע לטובה ,בעיקר בגלל שהוא יוצר עניין ודינמיקה מעניינת על רקע של יריעה עלילתית מצומצמת.
14/10/2017 09:03:09 | נצפה בטלוויזיה
6/10
262 ביקורת לסרט כיבוי אורות
סרט אימה בינוני וקצר שאפשר לראות ואפשר גם שלא. הסצינה הכי מפחידה מתרחשת דווקא בתחילת הסרט. דמות אפלה ומסתורית שמופיעה רק כאשר האורות כבויים, היא גם החברה היחידה של אישה לא שפויה עם עבר פסיכיאטרי. בנה הקטן שרואה אותה מדברת עם אותה הדמות, חווה טראומה ,בדיוק כמו אחותו הבוגרת שחוותה את אותם הדברים כשהיתה בגילו. האחות יוצאת לחקור את הקשר בין אימה לבין אותה דמות מסתורית, כדי להבין את התופעות המוזרות שהיא ואחיה נתקלים בהן. הסוף מעניין אבל זה לא מספיק.
06/10/2017 18:34:13 | נצפה בטלוויזיה
7/10
261 ביקורת לסרט ברידג'ט ג'ונס בייבי
החלק האחרון טוב ,אבל רוב הסרט הוא בינוני ופחות מוצלח מ"יומנה של בריג''יט ג''ונס". למרות זאת , תמיד נחמד לצפות בקומדיה רומנטית בריטית ,יותר טובה או פחות טובה. בריג''יט חוגגת יום הולדת 43 כאשר היא רווקה ללא ילדים וללא בן זוג וכל עולמה סובב סביב עבודתה כמפיקת חדשות. לכבוד יום ההולדת ,חברה לוקחת אותה לפסטיבל מוסיקה שם היא מכירה גבר אמריקאי שרמנטי והם עושים מה שעושים. לאחר זמן קצר היא גם פוגשת שוב את האקס שלה בטקס ההטבלה של בנו, והסנטימנטים מהעבר עושים את שלהם. לאחר שהיא מגלה שנכנסה להריון, נשאלת השאלה מי משני הגברים הם האבא. את זה ניתן לגלות רק אחרי שהתינוק יוולד. בינתיים היא מספרת לשניהם כי כל אחד מהם יכול להיות האב. זמן קצר לאחר מכן, האקס שלה מגלה לה שהוא עומד להתגרש. הדינמיקה שנוצרת בין השלושה היא מפתיעה ושני הגברים במקום להתכחש לילד , מחזרים אחרי בריג''יט ורוצים להתחתן איתה. בסוף מגלים מי מבין שניהם הוא האב ואפילו יש חתונה. חובבי הז''אנר יאהבו גם אם לא מדובר בסרט הכי טוב בתחום.
05/10/2017 10:20:04 | נצפה בטלוויזיה
8/10
260 ביקורת לסרט תפוחים מן המדבר
מעניין ומביא לדיון מספר סוגיות שבמרכזן הקונפליקט בין העולם החרדי לחילוני. רבקה היא נערה חרדית בת 19 שהיא בת יחידה לאב דומיננטי וקשה ולאם כנועה שמפחדת מבעלה. רבקה עובדת במישרה צנועה וגם נחשפת לחוג לריקודי עם ,שם היא מכירה את דובי הקיבוצניק. היא מצטרפת מידי פעם לשיעורי הריקוד במקום .רבקה שמאסה באורח החיים המחמיר בה היא חיה , שומרת את הסוד הזה לעצמה אך הוא לא נשאר זמן רב אחרי שדודתה רואה אותה רוקדת. אבל הקש ששובר את גב הגמל מבחינת של רבקה הוא, כשאר אביה רוצה לשדכה לאלמן המבוגר ממנה בכעשרים שנה ולו שלושה ילדים. היא בורחת לקיבוצו של דובי ושם היא מתוודעת לאורח החיים החיוני ועוברת תהליך של חזרה בשאלה. בינתיים אימה של ריבקה שמאוד קשורה, מתייסרת מהיעדרה ומעוניינת שתשוב. בסופו של דבר מתקיים מפגש בין ריבקה לבין הוריה בקיבוץ ותוצאת המפגש מעבירה מסר, שאחדות המשפחה והערך של "ואהבת לרעך כמוך" הם ערכים חשובים ולא עומדים בסתירה להלכה, גם אם אחד מבני המשפחה לא בדיוק מקפיד על תרי"ג מצוות. משחק טוב, עלילה מעניינת ולא צריך יותר מזה.
22/09/2017 17:40:53 | נצפה בטלוויזיה
8/10
259 ביקורת לסרט ניסים מגן עדן
מרגש וסוחט דמעות. סיפור שנראה מופרך אבל מסתבר שהוא אמיתי. משפחה מאמינה של שני הורים ושלוש בנות, שהולכת בקביעות לכנסייה מגלה יום אחד שאחת משלוש הבנות בשם אנה, אינה בריאה. לאחר בדיקות שנערכות מתברר שהיא חולה במחלת מעיים חשוכת מרפא. האם טסה עם ביתה לביקור אצל הרופא שנחשב למומחה מספר אחת בתחום. מסתבר שגם הוא אינו יכול להושיע. אימה של אנה מאבדת את אמונתה הדתית כאשר אינה מצליחה להבין מדוע ביתה חלתה במחלה קשה. תאונה שקורית כאשר אנה משחקת עם אחיותיה , גורמת לנס רפואי. בסוף יש מסר , שמתחבר לאירועים שקרו במהלך העלילה. המסר הוא שבחיינו קורים ניסים ולא תמיד אנחנו מבחינים בהם אבל אנחנו צריכים להבין שהם קורים. לא כולם יסכימו עם זה, אבל זהו נושא לדיון אחר. שווה צפייה!
22/09/2017 09:46:35 | נצפה בטלוויזיה
7/10
258 ביקורת לסרט אספן העצמות
מותחן שבלוני על רוצח סדרתי חקיין. לינקולן ריים הוא מומחה לאיסוף ראיות מזירות פשע שנפצע בתאונת עבודה לפני 4 שנים וכיום הוא נכה שמרותק למיטתו. לאחר שגופה מתגלה הוא מגייס את כל ניסיונו ומומחיותו לטובת המשטרה לצורך חקירת המקרה. אליו מצטרפת שוטרת צעירה ואמיצה בשם אמיליה שלמעשה מתפקדת כחניכה שלו ומבצעת בשטח את הנחיותיו של לינקולן תוך כדי זה שהיא מסכנת את חייה. עם הצטברות מעשי הזוועה עולים עוד ועוד רמזים מזירות הפשע. רמזים לגבי הרוצח ניתנים כבר בתחילת הסרט אך רק בסופו נחשפת זהותו. אוהבי הז''אנר יאהבו אך לא ימצאו בסרט משהו מיוחד.
21/09/2017 09:30:20 | נצפה בטלוויזיה
8/10
257 ביקורת לסרט חיבוקים שבורים
עוד פנינה מבית היוצר של אלמודובר שגם הפעם אינו מאכזב. עומד בכבוד ליד סרטיו האחרים של הגאון הקולנועי. עלילה שמלאה במוטיבים פילם נוארים ומעניינת לכל אורכה, למרות שלטעמי בחצי השעה האחרונה היה אפשר לקצר קצת.הארי קיין הוא שם עט של סופר עיוור ששמו האמיתי הוא מתיאו. מתיאו היה גם תסריטאי בעבר והוא מספר את סיפורו לבנה של הסוכנת שלו שמלווה אותו שנים רבות ושאותו הוא אוהב כמו בנו. הסיבה שבגללה מתיאו מספר את שקרה שנים קודם לכן היא בעקבות ביקור של איש זר אצלו שמציע לו לכתוב ספר על סמך סיפור אישי שלו. כאשר מתבררת זהותו של אותו איש זר, תיבת הפנדורה נפתחת ולעיני הצופה מתגלה הסיפור האמיתי. אהבה,קנאה ונקמה הם המוטיבים העיקריים במשולש רומנטי של בחורה צעירה ויפה בשם לנה החולמת להיות שחקנית, בן זוגה המבוגר והעשיר ומתיאו עצמו. כאשר לנה משתתפת בסרט אותו מביים מתיאו במימון מלא של בן זוגה, הדברים מתחילים לצאת משליטה ומקבלים תפנית מסוכנת. סרט מעולה!
16/09/2017 09:58:15 | נצפה בטלוויזיה
8/10
256 ביקורת לסרט המנגליסטים
מי שמחפש סרט שבלוני לפי השטנצים הקבועים והרגילים אז זה ממש לא המקרה. למרות זאת לטעמי חובבי הקולנוע הישראלי יאהבו. לי זה הזכיר את "לילסדה"מכמה בחינות. במרכז העניינים משפחה של שני הורים ושני ילדיהם שחוגגים את יום העצמאות של 1988 בנפנוף מנגלים מסורתי. העלילה עצמה מתרחשת בימים שלפני אותה התכנסות וחושפת את מעלליהם ,כשהמשותף לכל הארבע דמויות זה טראומה שהם עוברים. הסצינות החשובות חוזרות על עצמן פעם נוספת במהלך הסרט ומוצגות עם הקשר חדש ששופך אחר על נסיבות הסיטואציה. חיים האב נוסע לניו יורק לחפש חבר ילדות מעירק שהיה עימו במחתרת הציונית בתקופה שלפני הקמת המדינה. שם הוא אמור לפגוש את בנו , אך הבן לא זמין והוא משאיר לו הודעה שאינו יכול לפגוש אותו. בלי לדעת מילה באנגלית ,חיים שוכר חדר במלון ולאחר מכן נשדד. הבן , שעוסק כבמאי של סרטים פונוגרפיים, מסתבך בפרשיית רצח בניו יורק. אישתו של חיים, נעימה פוגשת שוב מאהב מן העבר בעירק. הבת, שהיא חיילת שקטה ומופנמת, מקבלת בשורה שתטלטל אותה. לסיכומו של דבר,לא סרט גדול אך מיוחד, טוב ומעניין.
15/09/2017 17:39:11 | נצפה בטלוויזיה
8/10
255 ביקורת לסרט שבע נשמות
יותר טוב ממה שציפיתי והסוף מרגש כשהעין לא נשארת יבשה. בן הוא איש מיוסר שהחליט להתאבד . הוא שוכר חדר במוטל פשוט ושם מתכנן לבצע את המעשה. לפני כן עומדת בפניו משימה והיא לעזור ולהציל חיים של שבעה אנשים שאותם הוא בוחר, אך לפני כן מוודא שהם אנשים טובים שראויים לכך. ברור מההתחלה שבן רוצה לבצע איזשהו תיקון ,אך את התשובה מדוע הוא מחליט לעשות זאת ומדוע דווקא שבעה, מקבלים בסוף. העלילה מתמקדת באחת מהשבעה שהיא בחורה צעירה ונאה חולת לב הממתינה להשתלת לב. הקשר ביניהם מתהדק עם הזמן וכשמגיע הרגע שהוא נהפך לרומנטי, זה מציב בעיה בפני בן. וויל סמית לא מפתיע ומוכיח שוב שהוא שחקן גדול.
09/09/2017 09:09:54 | נצפה בטלוויזיה
7/10
254 ביקורת לסרט כל הזמן שבעולם
סוג של קומדיה רומנטית עם טוויסט שהרעיון שלו הוא להעביר מסר פילוסופי. בהגיעו לגיל 21 אביו של טים מספר לו סוד משפחתי לפיו הגברים במשפחה יכולים לחזור אחורה בזמן. המגבלה היחידה היא ,שאפשר לחזור רק לאירועים בהם הם היו נוכחים. טים מנצל את הכוחות המיוחדים האלה כדי לחזור ולתקן טעויות שהוא עשה ביחסיו עם בחורות.באחת הבחורות האלה הוא מתאהב וגם מתחתן ומקים משפחה איתה. בסופו של דבר הלקח הוא שלמרות שלכולנו יש את הפנטזיה הזו לחזור אחורה בזמן, האושר האמיתי הוא לחיות כל יום כאילו הוא היום האחרון בחיינו, כלומר להנות מהדרך ומהדברים הקטנים בחיים שגורמים לנו להנות ולהרגיש טוב. לגבי הסרט עצמו, הוא לא שיגרתי ודורש לא מעט סבלנות ויכולת להתחבר אליו. מתאים לשקט ולרוגע של ימי שבת בבוקר.
02/09/2017 10:17:38 | נצפה בטלוויזיה
8/10
253 ביקורת לסרט כלבי מלחמה
למרות אלמנטים קומיים פה ושם לא הייתי מקטלג את הסרט כקומדיה אלא יותר כדרמת מתח. דיויד הוא בחור צעיר שנשוי לאישה יפה ומתפרנס כמסאג''יסט של גברים עשירים. במקרה הוא פוגש בלוויה כלשהי חבר ילדות בשם אפרים מבית הספר היהודי בו למדו יחד. אותו אפרים הוא בחור שמבחינתו המטרה היא כסף והיא מקדשת את כל האמצעים. הוא עוסק במסחר בנשק כאשר הלקוח שלו הוא צבא ארה"ב. דיויד נכנס איתו כשותף ואינו מספר לאישתו על עיסוקו החדש. תוך כדי זה שהם משתתפים במכרזים קטנים ומתמסטלים מידי פעם, דיויד ואפרים מתחילים להרוויח סכומים מכובדים של כסף. הדברים מקבלים תפנית כאשר הם זוכים במכרז גדול בו הם מערבים סוחר נשק נוסף. דיוויד נאלץ לספר לאישתו על עיסוקו האמיתי והוא נוסע לאלבניה לקדם את ביצוע העיסקה תוך כדי זה שהוא מסכן את חייו. אבל כאן לא מסתיימות הבעיות שלו. הופתעתי לטובה מהסרט, מעניין לכל אורכו ומומלץ לצפייה.
26/08/2017 10:28:03 | נצפה בטלוויזיה
7/10
252 ביקורת לסרט סאלי: נס על ההדסון
סוף הסרט בו מתכנסים כל הניצולים האמיתיים ,הכי ריגש אותי. בסך הכל התחושה היא שניסו למתוח יותר מידי אירוע נקודתי למימדים של סרט באורך מלא. לטעמי זה הצליח רק חלקית. סאלי הוא טייס ותיק שמיד אחרי ההמראה משדה תעופה בניו יורק חווה פגיעת ציפורים במנועי המטוס. מאותה נקודה עליו לקבל החלטה מהירה והרת גורל כיצד לנהוג. בסופו של דבר הוא מנחית את המטוס על נהר ההדסון ובכך מציל חיי כל הנוסעים. אבל, רשות התעופה האמריקנית לא מתרשמת מזה יותר מדי ופותחת בחקירה נגדו ונגד טייס המשנה שהיה איתו בטיסה. הם טוענים שהאופציה של הנחתת המטוס באחד משדות התעופה בניו יורק היתה החלטה נכונה יותר. המוניטין של סאלי עומד על כף המאזניים למרות שהוא נתפס כגיבור בקרב התושבים בעיר וכלי התקשורת. טום הנקס גדול כתמיד.
19/08/2017 09:32:56 | נצפה בטלוויזיה
7/10
251 ביקורת לסרט הערת שוליים
סרט טוב אבל בוודאי לא כמו שעשו ממנו. חלקו הראשון משעמם אבל לאחר מכן ישנה תפנית מעניינת. אב ובנו ששניהם עוסקים בחקר התלמוד. בעוד הבן זוכה להכרה ולהצלחה , אביו המוזר והנוגה נדחק הצידה ומקנא בבנו, בסגנון של התלמיד שעלה על רבו. לאחר שנים רבות בהן האב לא זכה לזכות בפרס ישראל למרות שהיה מועמד, מגיעה סוף סוף הבשורה המיוחלת. אבל זה לא סוף פסוק ומסתבר שישנו טוויסט שיחייב את הבן לקבל החלטות אמיצות. הרבה דיאלוגים, רובם מעניינים אך לא כולם.משחק מצויין של בראבא ואשכנזי.
12/08/2017 09:46:43 | נצפה בטלוויזיה
8/10
250 ביקורת לסרט חתונה מנייר
נוגע ללב ומציג את הצדדים היפים והמכוערים שקיימים בלב האדם. הסיפור מתרחש בעיירה קטנה בדרום הארץ.חגית היא בחורה צעירה שעברה התעללות בהיותה ילדה ,לוקה בשיכלה ודיבורה איטי ולא שוטף. חגית גרה עם אימה הגרושה וחלומה הגדול הוא להתחתן. היא עובדת במפעל לייצור גלילי נייר טואלט ומתאהבת בבנו של בעל המפעל. הידיעה על סגירתו הקרובה של המפעל משנה את כל שיגרת החיים של חגית ואימה המגוננת שמנסה בכל כוחה לגרום לכך שהיא תהיה עצמאית. מסוג הסרטים שמכים בבטן, שווה לראות!
29/07/2017 19:26:16 | נצפה בטלוויזיה
6/10
249 ביקורת לסרט מפלצת הכסף
פול גז בניוטראל,אחד הסרטים המיותרים והמשעממים שראיתי לאחרונה. המסר הוא שהשקעותינו בשווקים הפיננסיים נמצאות תחת סכנות שונות כמו המלצות גרועות של יועצים, החלטות גרועות של מנהלים וגם הונאות, אך הוא מועבר באמצעות סרט בינוני מינוס. גם נוכחות של שחקנים מהשורה הראשונה אינה מצילה אותו.
29/07/2017 09:07:45 | נצפה בטלוויזיה
7/10
248 ביקורת לסרט הכוכבים של שלומי
הביטוי אוברייטד יושב מצויין על הסרט הזה. ציפיתי יותר והתאכזבתי. לא מדובר על סרט רע אבל הוא לא מצליח להתעלות ויש בו משהו פושר. שלומי הוא תלמיד בי"ס תיכון שקט ומופנם וגם חלש עם ציונים גרועים. הוא חי עם אימו שגרושה מאביו ומטפל במסירות בסבו הלא צלול במחשבתו. הוא מתמחה בבישול ומפנק את סביבתו הקרובה במטעמים מעשי ידיו. יום אחד מגלים בבית סיפרו שהוא גאון במתמטיקה ולמנהל יש תכניות לגבי שלומי בעקבות גילוי זה. אבל גולת הכותרת היא נערה שגרה ליד שלומי שבה הוא מתאהב.
22/07/2017 17:45:46 | נצפה בטלוויזיה
7/10
247 ביקורת לסרט המסתנן
חלקו הראשון של הסרט מייגע ומשעמם אבל החצי השני טוב וקיצבי. יכלו לקצר משעתיים לשעה וחצי. בוב הוא סוכן משטרתי שנכנס לתוך עולם ברוני הסמים מדרום אמריקה שמבריחים סמים לתוך ארה"ב וגורפים רווחים של מיליארדי דולרים.במטרה להלחם בתופעה הוא מגוייס לתפקיד שבו הוא מתחזה למלבין כספים שלהם, מאמץ שם חדש ואפילו מצמידים לו בת זוג פיקטיבית אליה הוא "מאורס". תוך כדי ההתחככות שלו עם העבריינים הוא נחשף לסיטואציות מסוכנות. בנוסף, התפקיד החדש גם פוגם במערכת היחסים שלו עם אישתו האמיתית. בסופו של דבר מדובר על סרט בינוני פלוס.
22/07/2017 10:51:22 | נצפה בטלוויזיה
8/10
246 ביקורת לסרט חמש שעות מפריז
סיפור קטן ולא מלוקק, שמפגיש דמויות פשוטות ואומללות וזה סוד קיסמו של הסרט. קל להתחבר לעלילה ולדמויות כי זה יכול להיות כל אחד מאיתנו. יגאל הוא נהג מונית גרוש , חובב שאנסונים צרפתיים וחלומו הוא לטוס לפריז. הבעיה היא שהוא מפחד מטיסות ולשם כך מסתייע בפסיכולוג כד להתמודד עם הפוביה הזו. יום אחד הוא פוגש בבית הספר את לינה,המורה למוסיקה של בנו ומשם מתחיל להרקם קשר רומנטי ביניהם. הבעיה היא שלינה נשואה לרופא שנמצא בקנדה שאמור לחזור אוטוטו. כשבעלה חוזר לארץ, הם ממתינים לאישור הגירה שיאפשר לו לחזור לקנדה ולהתחיל בחיים חדשים שם. לינה אינה אוהבת את בעלה והיתה מעדיפה להיות עם יגאל. בסופו של דבר מגיעה התשובה מהשגרירות הקנדית ולינה צריכה לקבל החלטה עם מי מבין שני הגברים היא ממשיכה את חייה. משחק טוב ואמין של שני השחקנים הראשיים. ציון 7.5.
17/07/2017 22:48:18 | נצפה בטלוויזיה
8/10
245 ביקורת לסרט איה
הסרט הכי קצר שצפיתי בו אבל הוא טוב ומעניין. צירוף מקרים מפגיש בשדה התעופה אזרח אירופאי שבא לשפוט בתחרות מוזיקה בישראל עם בחורה ישראלית. היא מזדהה בפניו כנהגת שלו לירושלים ומאותה נקודה רוב העלילה מתרחשת בנסיעתם המשותפת. אנו לא יודעים כלום על שני הדמויות, אבל המפגש בין החוצפה והמוחצנות הישראלית לבין האיפוק האירופאי, גורמים לדינמיקה מעניינת שמעלה שאלות לגבי הכוונות והמניעים של כל אחד מהם. בסוף אנחנו מקבלים תשובות חלקיות.
15/07/2017 22:23:45 | נצפה בטלוויזיה
8/10
244 ביקורת לסרט ידי האבן
מבוסס על סיפור אמיתי של מתאגרף מפנמה בשם רוברטו דוראן, שגדל בעוני ללא אבא. נטישת אביו האמריקני וההשתלטות של ארה"ב על תעלת פנמה, גורמים לו לסלוד מכל מה שארה"ב מסמלת והופכים אותו להיות פטריוט פנמי. את הכעס שהצטבר בו הוא מתעל מגיל קטן לאיגרוף.חיבור שלו עם מאמן אמריקני יהודי מבוגר, הופך אותו לאלוף. אותו מאמן הוא גם המנטור שלו ושם דגש חזק על העניין המנטלי לא פחות מאשר הפיזי. מעבר לעבודה המשותפת שלהם מתוארים גם חייהם האישיים שידעו עליות ומורדות. היריב העיקרי של דוראן הוא מתאגרף בשם שוגר ריי לאונרד , אבל לא פחות מכך גם הוא היריב הכי גדול של עצמו. הוא צריך להתמודד עם ההצלחה, עם האתגרים השונים שעומדים לפניו, גידול משפחה והעולם הציני של תעשיית הכסף של ענף האיגרוף. לאלו שצפו ב"רוקי" או ב"שור הזועם" , לא צריך להשוות את הסרט עליהם כי הוא טוב בפני עצמו. תמיד נעים לצפות ברוברט דה נירו וגם אדגר רמירז בהופעה טובה. ציון 7.5.
15/07/2017 10:12:49 | נצפה בטלוויזיה
7/10
243 ביקורת לסרט סוף העולם שמאלה
אחד הסרטים הישראלים המדוברים ביותר מאז יצא לאקרנים. עיירת פיתוח בדרום של שנות ה-60. במרכז שתי משפחות, אחת הודית שזה עתה עלתה לארץ והשנייה היא ממוצא מרוקאי שעלתה בשנות ה-50 כאשר לאורך הסרט נשזרים שירים יפים בצרפתית מאותה תקופה במיוחד של הזמרת דלידה. אין שום דבר משותף בין שתי המשפחות מלבד הקשיים הכלכליים והבנות שהן נערות מתבגרות שנעשות חברות טובות. האחת היא נערה משוחררת מינית ומאוהבת במורה בבית הספר. השניה ממוצא הודי, היא שקטה ומופנמת שאביה בוגד באימה עם השכנה הסקסית. בסופו של דבר כשעושים זום אאוט , מדובר על קומדיה חביבה עם קטעים מצחיקים פה ושם, אבל אין בסרט איזושהי אמירה מיוחדת, מלבד אולי הגחכה של העלייה ממרוקו. אי אפשר גם להמנע מהשוואות ל"דיזינגוף 99" של אבי נשר, שדי מזכיר את הסרט הזה מבחינת הנועזות המינית וחלומות של אנשים צעירים. "דיזינגוף 99" דיבר אליי יותר.
01/07/2017 18:38:38 | נצפה בטלוויזיה
8/10
242 ביקורת לסרט דרך קלוברפילד 10
מתוחכם, מעניין ומותח לכל האורך ומשאיר ספקות בלב הצופה כל הזמן. מישל היא בחורה צעירה שעוזבת את בן זוגה ודירתם המשותפת. תוך כדי זה שהיא עושה דרכה עם מכוניתה ,היא עוברת תאונה.כשהיא מתעוררת, היא מוצאת עצמה באיזשהו מקום כאשר היא כבולה ומחוברת לאינפוזיה. באותו בית היא פוגשת גבר שמספר לה שהאנושות בעולם הוכחדה בגין התקפה כימית וכי הבית הוא המקום הבטוח היחיד שנשאר. באותו מקום ,היא פוגשת בנוסף בחור צעיר שגם הוא נמצא באותו סיטואציה כמו שלה. האם הגבר הוא פסיכופט שחטף את שניהם, האם מספר את האמת, או ששני הדברים נכונים? התשובות לשאלות הללו משתנות מספר פעמים בזמן הדינמיקה בין השלושה בבית.מעניין היה לצפות בג''ון גודמן שבדר"כ משתתף בסרטים קומיים בתפקיד שונה.
01/07/2017 10:01:00 | נצפה בטלוויזיה
8/10
241 ביקורת לסרט בעלי ברית
סיפור אהבה על רקע מלחמת העולם השנייה עם סוף חזק ומטלטל. מקס הוא מרגל אנגלי ומראין היא מרגלת צרפתיה , שנפגשים בקזבלנקה למשימת חיסול של פקיד גרמני. מעבר לשיתוף הפעולה הם נמשכים זה לזו. הסיכויים ששניהם ייצאו חיים מהמשימה הם קטנים, אבל משצלחו את המבצע היחסים ביניהם עולים שלב כאשר מקס לוקח איתו את מריאן ללונדון ושם הם מתחתנים. אחרי שמריאן יולדת את ביתם, מקס מתבשר ע"י מפעיליו האנגלים שאישתו היא למעשה סוכנת נאצית. אם זה נכון, על פי החוק האנגלי יהיה עליו לחסל אותה או שהוא בעצמו יואשם בבגידה על כל המשתמע מכך. מרגע זה, כל העלילה מתנהלת תחת סימן השאלה האם זה אכן נכון או שבעצם מעמידים את מקס במבחן. מקס פועל לגלות את האמת לגבי אישתו אותה הוא אוהב וזה מה שקורה לבסוף. משחק מעולה של שני השחקנים הראשיים וגם אי אפשר להמנע מלהבחין בדימיון בין השחקנית הראשית לאנה ארונוב.
24/06/2017 10:19:55 | נצפה בטלוויזיה
8/10
240 ביקורת לסרט נער החידות ממומביי
תענוג מהרגע הראשון ועד הריקוד ההודי בסוף. אחרי שנים שרציתי לראות את הסרט היום זה קרה סוף סוף. ג''מאל הוא בחור צעיר שעובד כמחלק תה במומביי ומשתתף בתכנית "מי רוצה להיות מיליונר" בגירסה ההודית שלה וזוכה להצלחה מסחררת. כבר בהתחלה מאתגרים את הצופה בשאלה סטייל התכנית לגבי יכולתו לענות על כל השאלות, 4 התשובות הן: הוא רמאי,בר מזל, גאון או שכך נגזר ( גורל ). בסוף מקבלים את התשובה. לפני השאלה האחרונה שאם עונה עליה נכון זוכה ב 20 מיליון רופיי, ג''מאל נעצר ונחקר תוך כדי עינויים כדי לחלץ ממנו הודאה שהוא רימה. תוך כדי חקירתו הוא מספר את סיפור חייו שמשתלב באופן מופלא עם השאלות שנשאל בתכנית. בסוף מבינים גם מדוע הגיע להשתתף בתכנית. לסיכום: גם אם מתאמצים למצוא משהו לא טוב בסרט זה קשה.
17/06/2017 09:22:27 | נצפה בטלוויזיה
6/10
239 ביקורת לסרט הבוסית
קומדיה אמריקאית טיפוסית שכוללת הרבה גסויות. מישל היא אשת עסקים שמנמנה ומצליחה שגדלה כילדה וכנערה בבית יתומים. בדרך לפסגה היא לא ראתה אף אחד ממטר ודרכה על הרבה אנשים. אחד מהם נוקם בה כאשר הוא מלשין עליה שעברה על חוקי המסחר בניירות ערך כאשר השתמשה במידע פנים. מישל נשלחת לכלא וכאשר משתחררת היא צריכה להתחיל הכל מחדש. יחד עם אישה שהעסיקה בעבר ,היא פותחת עסק לממכר עוגיות, אבל יש כאלה שמנסים לשים לה רגליים. סרט נחמד אבל לא הרבה מעבר לזה, פה ושם יש צחוקים. יש יותר מידי ניבולי פה ולא תמיד זה במקום. בקיצור, לא חובה.
03/06/2017 10:02:27 | נצפה בטלוויזיה
9/10
238 ביקורת לסרט אגדת הפסנתרן
סרט שראיתי אותו פעמיים ,כאשר הפעם האחרונה היתה לפני כעשר שנים. עוצמתי , מרגש ומהנה בצורה בלתי רגילה וכשלכל זה מצרפים את המוסיקה האלוהית של אניו מוריקונה, מקבלים סרט שנכנס אל הלב ולא יוצא ממנו. פסנתרן מחונן שנולד בשנת 1900 וגדל באונייה ולא ירד ממנה לעולם, בגלל פחד מהעולם והאנשים שחיים בו. טים רות'' במשחק בלתי נשכח, ללא ספק אחד הטובים שלו אם לא הטוב שבהם.
31/05/2017 09:58:34 | נצפה בטלוויזיה
8/10
237 ביקורת לסרט רסיסים
סרט איטי ומרגש על ניסיונו של ניצול שואה בוגר לחיות חיים נורמליים. בילדותו בפולין , יאקוב איבד את משפחתו שנרצחה ע"י הנאצים. לאחר שהסתתר והצליח להמלט מהמוות, אוסף אותו ארכיאולוג יווני אמיץ וטוב לב בשם אתוס. אתוס לוקח אותו איתו יחד ליוון שאף היא נמצאת תחת הכיבוש הנאצי,ומגדל אותו שם. לאחר סיום המלחמה, שניהם מהגרים לקנדה ומתחילים שם בחיים חדשים. העלילה קופצת קדימה ואחורה בזמנים לסירוגין, כאשר כל סיפור חייו של יאקוב נפרס בפנינו. בחלק הראשון כאשר יאקוב בוגר, הוא נשוי לאישה יפהפיה. למרות שהיא מנסה להפיח בו רוח חיים , זכרונות העבר אינם מרפים ממנו, מה שגורם לריחוק ביניהם. אומנם זה לא מוצג בבירור, אך זה כנראה הרקע לפרידה שלהם. בשלב מאוחר יותר, יאקוב יכיר את אהבת חייו האמיתית, והיא זו שתצליח במשימה שקודמתה לא הצליחה בה, שזה לעשות אותו מאושר. לא מדובר על סרט שואה קלאסי מאחר והוא מתמקד בנפש של האדם ובסערה המתחוללת בו. אומנם יש תיאורים של החוויות שעבר יאקוב, אך המיקוד הוא במאבק שלו עם עצמו כדי למצוא מזור לפצעים הפתוחים.
24/04/2017 21:35:18 | נצפה בטלוויזיה
8/10
236 ביקורת לסרט סוכן וחצי
רעיון יפה וביצוע טוב ומצחיק. דווין ג''ונסון גונב את ההצגה. ג''ט ורוב הם שני בוגרי תיכון שנפגשים שוב אחרי 20 שנה אחרי סיום לימודיהם. בנשף הסיום נבחר ג''ט לתואר "הבוגר עם הפוטנציאל הכי גדול להצלחה בעתיד" ואילו כיום הוא רואה חשבון מתוסכל. רוב, היה נער שמח ומושא ללעג וג''ט היה חברו היחיד. כיום רוב, שבינתיים שינה שמו לבוב, הוא סוכן סי אי איי שרירי ואימתני שנרדף ע"י האירגון בו הוא עובד בחשד לבגידה. בוב שזוכר לג''ט חסד נעורים, מתחבר אליו במטרה שהאחרון יעזור לו למצוא את הבוגד האמיתי. במהלך הדרך ג''ט נמצא בין הפטיש לסדן כאשר מצד אחד נלחץ ע"י מפקדת בסי אי אי כדי שיעזור להם ללכוד את בוב ומצד שני מתבקש ע"י בוב לסייע לו. ג''ט כבר לא יודע אם בוב שייך לטובים או לרעים. הקונספט של צמד שמשתף פעולה ,שאחד הוא ביריון והשני קטן גוף, הוא לא חדש. אבל הסרט הצליח להפתיע לטובה. נהניתי מכל רגע.
22/04/2017 10:19:35 | נצפה בטלוויזיה
8/10
235 ביקורת לסרט עשרים ושבע שמלות
למרות שראינו אינספור סרטים כאלו בעבר ולמרות שמדובר בג''אנר מאוס ,קלישאתי ושבלוני, ולמרות שאולי אנחנו מבטיחים לעצמנו שלא נראה את זה יותר, אנחנו חוזרים וכן רואים. כמו מעין סם, אסקפיזם לעולם מושלם ויפה שהיינו רוצים לחיות בו. ג''יין היא שושבינה סידרתית בחתונות ומייחלת ליום בו היא בעצמה תעמוד מתחת לחופה. היא מכירה בחתונות בהן משתתפת, בחור נאה ומתקתק בשם קווין, שהוא כתב לענייני חתונות במערכת עיתון מקומית בניו יורק. אבל, היא דלוקה על הבוס במקום עבודתה. שני דברים לא טובים קורים לה במכה אחת, שגורמים לה לקנא. אחותה הצעירה ממנה מתחתנת לפניה ועוד עם אותו הבוס. ג''יין מתבקשת להיות שושבינה בחתונה.בינתיים למרות שקווין הכתב באזור שלה, לא קורה משהו מיוחד בין שניהם. בסופו של דבר, ג''ייני מבינה שתשוקה לבד לא מספיקה בשביל זוגיות וחייבת להיות התאמה בין בני הזוג. איך זה יבוא לידי ביטוי אצלה? יבוא ועוד איך. נכון שאין כאן משהו מקורי ומדובר בסרט שאיו בו ייחוד, אבל הוא פשוט טוב וכיפי.
17/04/2017 10:22:47 | נצפה בטלוויזיה
ביקורות נוספות...


Maktoub1מכתובציון גולשים10 / 8.7ציון מבקרים5 / 3.0
Frantz2פרנץציון גולשים10 / 8.5
American Assassin3מתנקש אמריקאיציון גולשים10 / 8.5
The Foreigner4נקמה זרהציון גולשים10 / 8.4ציון מבקרים5 / 2.0
Antenna5אנטנהציון גולשים10 / 8.3
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט