ביקורות / תגובות / המלצות לסרט

ממוצע הדירוגים: 7.0   |    סה"כ דירוגים של המבקר: 336
6/10
336 ביקורת לסרט שמש נצחית בראש צלול
לפעמים יותר זה פחות. יוצרי הסרט הגזימו בניסיון להיות מתוחכמים וזה גורע מההנאה. ג''ואל הוא בחור שקט וביישן שמכיר את קלמנטיין, בחורה אימפולסיבית וישירה שכל הזמן מחליפה את צבע שערה. לאחר שהם נפרדים , הוא פוגש בה ומגלה שאיננה זוכרת אותו. מסתבר שהיא עברה תהליך רפואי שמחק אותו מזיכרונה. כעת , לאחר הכאב שהוא חווה מהפרידה, הוא גם רוצה לעבור את אותו התהליך. העניין הוא שתוך כדי מחיקת הזכרונות הוא מגלה שאהב את קלמנטיין למרות כל חסרונותיה. אנו נחשפים לתערובת של זכרונות אמיתיים ומדומים של ג''ואל תוך כדי זה שהצוות הרפואי האחראי על העניין חי לו בעולם משלו, לא הכי אתי יש לומר.בסופו של דבר המסר הוא, שאין טוב בלי רע. אנחנו חייבים לקבל את זה שהעולם אינו מושלם וכדי לחוות אושר צריך גם לסבול. קראתי ביקורות לפני שצפיתי בסרט ולצערי אני בדעת מיעוט. השחקנים נותנים הופעה נהדרת ,אבל העלילה מסובכת מידי וקשה להבנה.
11/08/2018 22:48:36 | נצפה בטלוויזיה
8/10
335 ביקורת לסרט אבות ובנות
כשאומרים "סרט הוליוודי" מתכוונים לזה וזה ממש לא כינוי גנאי. גם סרט בנאלי יכול להיות טוב ומרגש.ג''ייק הוא סופר שאיבד את אישתו בתאונת דרכים ,כאשר הוא היה הנהג ונאלץ לגדל לבדו את קייטי ביתו הקטנה.ג''ייק מתחיל לסבול מבעיה נוירולוגית שגורמת לו לפירכוסים והוא עובר להיות מטופל במוסד שיקומי למשך מספר חודשים .בזמן הזה הוא משאיר את קייטי להשגחת אחותה של אישתו ובעלה.לאחר שיחרורו, הוא מגיע לאסוף חזרה את קייטי וכאן מתחילות בעיות. הזוג דורש לאמץ את קייטי בגלל הבריאות הלקויה של ג''ייק וכישלונו להתפרנס כסופר.ציר זמן נוסף בעלילה מתרחש שנין אחר כך,כאשר קייטי כבר אישה בוגרת. היא מועסקת כעובדת סוציאלית ולוקחת על עצמה לטפל שילדה שגודלת ללא שני הוריה, מקרה שמזכיר לקייטי את ימיה כילדה ולכן רואה בו אתגר.בחייה האישיים,קייטי מתקשה לפתח קשרים זוגיים יציבים עם גברים ומסתפקת בסטוצים.תוך כדי הקפיצות בין העבר להווה, אנו מבינים כיצד הדרך בה גדלה עיצבה את חייה הבוגרים. השבר מתרחש כאשר סוף סוף קייטי פוגשת בחור מבית טוב כמו שאומרים, שאוהב אותה באמת. משחק מצויין של כל השחקנים ובמיוחד של ראסל קרואו.לסיכום: לראות.
11/08/2018 15:05:33 | נצפה בטלוויזיה
7/10
334 ביקורת לסרט אוברדרייב
למרות כמה סצינות מרהיבות הסרט עצמו בינוני. שני אחים שמתמחים בגניבת רכבי יוקרה ישנים ,גונבים רכב של מאפיונר צרפתי במרסיי. לאחר שהוא מאיים על חייהם, הם מציעים לפצות אותו על ידי כך שיגנבו פרארי יקרה מגנגסטר גרמני ויביאו אותה אליו. הצרפתי נותן להם שבוע לשם כך. צמד האחים מגייסים צוות לביצוע המעשה, תוך כדי כך שהמאפיונר הצרפתי שולח מישהו ממקורביו לפקח עליהם.חברתו של אחד האחים מסייעת להם וגם נמצאת תחת סכנה.השאלה היא מה התכנית האמיתית של האחים וכאן צפויות הפתעות. מדהים כמה שבנו של קלינט איסטווד דומה לו כשהיה צעיר,אפילו הקשיחות מזכירה אותו אבל שחקן גדול כמוהו הוא לא. בקיצור,קצר ומעביר את הזמן.
04/08/2018 19:10:10 | נצפה בטלוויזיה
8/10
333 ביקורת לסרט חלודה ועצם
חזק מאוד. ההתחלה מתנהלת טיפה בעצלתיים אבל אחרי זמן קצר העלילה מתרוממת. עלי הוא בחור צעיר ותפרן שנוסע עם בנו הקטן לגור אצל אחותו. הוא מחפש להתניע את חייו ולמצוא עבודה. הוא מתחיל לעבוד כמאבטח ובזכות זה הוא מכיר במועדון בו עובד את סטפני, מאלפת דולפינים שעובדת בדולפינריום.רוצה הגורל ובעקבות תאונה עולמה של סטפני מתהפך והיא כבר לא תחזור להיות אותה אישה שהיתה. למרות זאת, עלי וסטפני מנהלים קשר רומנטי , אלא ששניהם לא רואים עין בעין את מערכת היחסים ביניהם. סטפני היא אישה של גבר אחד ועלי רוצה מערכת יחסים פתוחה. אחרי שהמשכורת לא מספיקה, עלי מתחבר לאיש מפוקפק שמארגן קרבות רחוב ודרך זה הוא מרוויח עוד כסף.האירועים הטראגיים סביבו ממשיכים כאשר הקרובים לו ביותר הם הקורבנות.המסר הוא שגם אחרי שאנו עוברים אירועים קשים בחיים ואנחנו מצליחים להמשיך הלאה, הצלקות ממשיכות איתנו.
04/08/2018 11:08:16 | נצפה בטלוויזיה
8/10
332 ביקורת לסרט ללכת על המים
מעניין וקולח עד הסוף המפתיע. אייל הוא סוכן מוסד מיומן ומוערך ע"י מפעיליו בתקופת הפיגועים של האינתיפאדה השנייה. לאחר פעולה מוצלחת שלו בתורכיה, הוא מקבל משימה נוספת והיא לברר אם פושע נאצי זקן עודנו בחיים. הוא מתחזה למדריך טיולים שתפקידו ללוות את אקסל שהוא נכדו הגרמני של הנאצי שבא לארץ לבקר את אחותו שגרה בקיבוץ.הוא מנהל מעקב אחר שיחותיהם של האח והאחות. באותו הזמן אייל גם מתמודד עם שדים מעברו שעולים בעקבות מותה של אישתו. אייל ואקסל מטיילים ומבלים בארץ ולמרות שאקסל מתגלה כהומו, שניהם מנהלים תקשורת פתוחה וכנה . לאחר שאקסל חוזר לגרמניה , אייל נוסע אליו כדי להשלים את המשימה. בשורה התחתונה ,אי אפשר שלא לאהוב את הסרט.
03/08/2018 17:45:39 | נצפה בטלוויזיה
8/10
331 ביקורת לסרט בייבי דרייבר
אקשן טוב עם סיפור מעניין. עלילה קלילה וזורמת ולא עוד סרט משעמם מהז''אנר אחד מיני רבים שיש. בייבי הוא בחור צעיר וטוב לב שנאלץ לעבוד כנהג שודים עבור גנגסטר, לאחר שבייבי גרם לו נזק ונהפך להיות "חייב" לו. בייבי שגדל אצל אב מאמץ, אוהב מוזיקה עד עמקי נישמתו וגם מתאהב בבחורה יפה שעובדת בדיינר. הוא חולם על עולם ללא פשע שבו יוכל לחיות חיים טובים ונורמליים. הוא כל הזמן נע בין שתי הקצוות האלו תוך שהוא מסכן את חייו. במילה אחת: אהבתי.
03/08/2018 09:11:09 | נצפה בטלוויזיה
5/10
330 ביקורת לסרט הפיתוי
כמו משחק כדורגל משעמם שמסתיים ללא שערים.לא קורה כלום במשך שעה ורק לאחר לאחר מכן קורה משהו שמזיז את העניינים. חייל פצוע מצבא הצפון בזמן מלחמת האזרחים בארה"ב, מקבל מחסה בפנימייה של נערות מהדרום. למרות שהוא אויבן, מנהלת הפנימייה מסכימה לארח אותו עד שיחלים. הבנות מגלות סקרנות כלפי הגבר שנמצא במחיצתן והוא מצידו מפלרטט עם אחת הנשים במקום.האירוע שכתבתי עליו שמתרחש לקראת הסוף מפר את השלווה ומעמיד בסכנה את כל דיירי הבית. לסיכום: למרות השתתפות שחקנים מהשורה הראשונה,מדובר בסרט גרוע וזה עוד בלשון המעטה.
28/07/2018 22:41:00 | נצפה בטלוויזיה
7/10
329 ביקורת לסרט ילדות רעות
מטופש וסימפטי. פה ושם מצחיק אבל לא קורע יותר מידי. קיידי חוזרת לארה"ב אחרי שהות של הרבה שנים עם הוריה באפריקה וישר נכנסת ללמוד בבית ספר תיכון. כתלמידה חדשה היא מתקשה בהתחלה להשתלב חברתית. היא מתחברת לקבוצת בנות פלצניות שנקראות "הפלסטיות" שכולם שונאים בעיקר בגלל המנהיגה הסנובית והמרושעת שלהן ששמה רג''ינה.כאשר קיידי מתחילה עם האקס של רג''ינה ורוצה אותו כבן הזוג שלה, כאן מתחיל בין שתיהן קרב מכוער. מתברר שקיידי איננה פראיירית בכלל. סרט לא רציני שנחמד להעביר איתו שעה וחצי.
28/07/2018 17:33:50 | נצפה בטלוויזיה
8/10
328 ביקורת לסרט דוח מיוחד
מבחינתי זה יותר סרט על שאלות פילוסופיות מאשר מדע בידיוני. נכון שהאריזה היא בצורת מותחן עתידני ,אך הוא פותח דיון ומעלה סוגיות אתיות כמו: האם זה מוסרי להקריב בני אדם עבור המדע, האם ניתן להרשיע אנשים על סמך פשע שלא ביצעו, היכולת שלנו לבחור ולשנות את עתידנו לעומת המחשבה שגורלנו נקבע מראש.בשנת 2052 ג''ון אנדרטון הוא שוטר במחלקה שיודעת לחזות מקרי רצח ולמנוע אותם. זה נעשה בעזרת 3 אנשים שנקראים "רואים", להם הכישרון והיכולת לעשות זאת תוך שחירותם נשללת מהם והם משועבדים לטובת המטרה. לאחר שמגיע מפקד חדש ליחידה , "הרואים" חוזים רצח שיתבצע על ידי ג''ון. מרגע זה עליו להימלט ולגלות האם מדובר במשהו שבאמת צפוי לקרות או בקנונייה נגדו. העבר של ג''ון, שבו מעורבים גרושתו וילדו שנעלם, הם גם חלק מהפאזל.למען האמת אני לא חובב גדול של סרטי מדע בידיוני ולמרות זאת נהניתי.
28/07/2018 09:36:12 | נצפה בטלוויזיה
7/10
327 ביקורת לסרט בגינרס
פספוס. היה אפשר להפיק יותר מסרט שמבוסס על סיפור טוב ומעניין. נראה שיוצרי הסרט ניסו להתחכם יתר על המידה. העלילה קצת מפוזרת ולא רציפה ויש העמסת יתר של פרטים מיותרים תוך קפיצות בין העבר להווה.אוליבר הוא רווק בן 38 שסיפור חייו מושפע מזה של הוריו והדרך שבה גדל.הוא נזכר באביו שיצא מהארון מיד אחרי מות אימו של אוליבר. אביו המבוגר מכיר בחור צעיר ממנו בהרבה ואוליבר צריך להסתגל למציאות חדשה.בהווה אוליבר שחווה כמה מערכות יחסים כושלות, מכיר בחורה חדשה ודי יוצאת דופן. נראה שמערכת היחסים איתה, היא ההתמודדות שלו עם השדים מהעבר שמנעו ממנו לפתח זוגיות ולחוות אהבה אמיתית.השאלה המרכזית היא ,האם בכל גיל אפשר להתחיל מחדש כדי למצוא את האושר שלנו, או שלפעמים זה מאוחר מידי. למרות כל מה שכתבתי בהתחלה, הסרט שווה צפייה.
27/07/2018 09:16:03 | נצפה בטלוויזיה
8/10
326 ביקורת לסרט אני זוכר
רעיון מעניין עם סוף מצמרר. זאב ומקס הם שני חברים בבית אבות, שניהם יהודים ניצולי שואה. אישתו של זאב נפטרה לא מזמן וזה הזמן שבו הוא הבטיח למקס, ללכת ולסגור את החשבון עם הקצין הנאצי שרצח את משפחותיהם באושוויץ. מאחר וזאב הוא חולה בדמנציה, מקס העלה על כתב את כל ההנחיות איך לעשות את זה. זאב בורח מבית האבות ונוסע לחפש אחד מבין ארבעה אנשים בעלי שם זהה שאימצו, כאשר ברחו מגרמניה לארה"ב עם תום מלחמת העולם השנייה.הוא יוצא למסע תוך שהוא נעזר בדף עם ההנחיות ,קונה אקדח ונוסע לחפש את הקצין הנאצי.מי מאותם ארבעה הוא הפושע הנאצי ומה מצפה לזאב ולנו כצופים כאשר יפגוש אותו? מעבר להקשר הברור בסרט ,אי אפשר להימנע מכך שזה גם סרט על הזיקנה וכמה שהיא מכוערת. זה מה שנקרא "קצר ולעניין" וגם המשחק משובח.
26/07/2018 22:27:59 | נצפה בטלוויזיה
7/10
325 ביקורת לסרט הגבעה
לוקח זמן לחבר את הנקודות אבל שומר על עניין כל הזמן. חנוך הוא בחור ישראלי ובעל פנצ''רייה לאופניים, מבלה חלק גדול מזמנו במשחק שחמט עם חבר ויש לו בת זוג ממנה נפרד. הוא מגיע לצרפת ושם אנו נחשפים לחוקר משטרתי מבוגר שתפקידו לאתר נעדרים ושמו ראובן. הוא לקראת פרישה וכבר עייף ומותש מעבודתו. חנוך עוקב אחריו ומחפש הזדמנות ליצור איתו קשר. בסוף ,הקשר נוצר בעקבות כך שאישה מוצאת את חנוך חסר הכרה באחד החופים בצרפת. הוא מאושפז בבית החולים וראובן נקרא לשם כדי לזהות אותו. לקראת הסוף התמונה מתחילה להתבהר ומבינים מדוע חנוך רצה לפגוש את ראובן. בסך הכל סרט לא רע ומסקרן. השילוב בין צרפתית לעברית הוא נחמד, הנופים יפים וכל השחקנים נותנים הופעה מרשימה. בדרך כלל אני מתלונן על זה שסרט הוא ארוך מידי, במקרה הזה היה אפשר להאריך טיפה כי התחושה היא שהוא לא מוצה.
21/07/2018 21:50:15 | נצפה בטלוויזיה
7/10
324 ביקורת לסרט הקולות
מרענן ולא שגרתי. למרות זאת לא כל אחד יתחבר. ג''רי הוא בחור בעל הסטוריה של הפרעות נפשיות שמטופל באופן קבוע ע"י פסיכיאטרית. בביתו הוא מגדל כלב וחתול שאיתם הוא מדבר והם עונים לו,הכל פרי דימיונו. הכלב מייצג את הקול הפנימי הטוב והשפוי והחתול את הקול הרע וההרסני.הוא מתקבל לעבוד כפועל במפעל ושם ג''רי מכיר את פיונה ולאחר דייט שאליו היא הבריזה לו, הוא פוגש בה שוב במהלך אותו הערב והורג אותה. הוא מחליט להעלים את הגופה תוך כדי ביתורה, כאשר את החלקים שומר בביתו ואת ראשה הערוף שם במקרר. עתה גם פיונה מתחילה לדבר איתו וכל הקולות הללו עכשיו מובילים אותו לבצע מעשים נוראים. המסר הוא שלכל אחד מאיתנו יש את היצר הטוב והיצר הרע והשאלה היא מה גובר על מה. לסיכום:רעיון נחמד שעובד לא רע.
21/07/2018 17:05:21 | נצפה בטלוויזיה
6/10
323 ביקורת לסרט אונה
נושא מטלטל לבדו לא בהכרח מספיק בשביל סרט טוב. היה אפשר להפיק הרבה יותר מסיפור כזה. כיום אחרי שהפכה מנערה לאישה, אונה יוצאת להתעמת עם גבר איתו קיימה יחסים אסורים בהיותה בת 13. אותו גבר הוא מנהל במפעל ,נשוי ואחרי ששיקם את חייו לאחר ששילם מחיר על אותה מערכת יחסית.הדינמיקה ביניהם היא למעשה תרפיה עבור שניהם.תוך כדי פלאשבקים לעבר נפרס הסיפור במלואו.גם הניסיון להכניס עלילה משנית שבה עומד במרכז אחד מעובדי המפעל, לא מסייעת. התוצאה הסופית מאכזבת.
21/07/2018 09:15:22 | נצפה בטלוויזיה
8/10
322 ביקורת לסרט אמא
חלק ראשון מותח וחלק שני ביזארי במיוחד. הראש עובד כל הזמן תוך מחשבה מה אמיתי ומה פיקציה ,האם הדמויות הראשיות בכלל שפויות או מדמיינות ובמיוחד זה נוגע לאישה. זוג שגר במקום פסטורלי ונידח , היא אישה צעירה והוא גבר המבוגר ממנה בהרבה, משורר שכבר זמן רב אינו מצליח לכתוב. יום אחד מתדפק על דלתם איש זר שמציג עצמו כרופא ומבקש להתאכסן אצלם. הגבר מסכים ותוך זמן קצר מגיעה גם אישתו של הזר לגור אצלם.אותו זוג מסתורי מתגלים כשתלטנים והאישה מתחילה להרגיש מאויימת, תוך כדי זה שדברים מוזרים קורים בבית. העניין מערער את מערכת היחסים שלה עם בעלה כאשר האחרון עומד על כך שימשיכו לארח את הזוג הזר בביתם. אירוע קשה וקטלני מסיים את החלק הזה ולאחר מכן מתחיל חלק נוסף שהוא מאוד הזוי. כאן הבעל כבר אחרי שהצליח לכתוב וחיבר יצירה שזיכתה אותו בפרס,התעניינות התקשורת וים של מעריצים. כל אלו מגיעים לביתם של הזוג ומשתלטים עליו והופכים אותו לעיי חורבות בזמן שהאישה בהיריון.בסוף יש טוויסט שמספק לנו תשובה חלקית למה שראינו.אין ספק שיש כאן משל ונמשל בסרט ואפשר לנתח אותו ביותר מזווית אחת. רעיון מעניין וביצוע מעולה של השחקנים. אני נהניתי.
20/07/2018 09:29:49 | נצפה בטלוויזיה
8/10
321 ביקורת לסרט עמק
מתחיל כעוד סרט על נערים מתבגרים ומתפתח לכוונים לא צפויים. הסבלנות משתלמת בסוף. העלילה היא סביב שלושה תיכוניסטים שלומדים באותה כיתה בבית ספר במגדל העמק. ג''וש הוא הדמות המרכזית, נער אלים שגדל במשפחה קשת יום. הבעיה איתה הוא צריך להתמודד זו האלימות כלפיו מצד אחיו הגדול והעבריין. הדמות השניה היא דוד, נער עדין ושקט חובב ספרות, שאחרי שג''וש מתנכל לו הם נהיים חברים. השלישית היא לינוי,בת זוגו של ג''וש שחולמת להיות שחקנית. האסקלציה לקראת הסוף מעמידה במבחן את חברותם של כל השלושה.רעיון מעניין לסרט וגם הביצוע טוב.
13/07/2018 18:56:22 | נצפה בטלוויזיה
8/10
320 ביקורת לסרט מכורים לזהב
דינמי ומעניין עם סוף מפתיע. קני וולס הוא נצר למשפחת יזמים שעסקו במציאת אוצרות טבע וגם טיפוס מוחצן ומאוד אמוציונאלי. לאחר שאביו נפטר, החברה אותה הוא ניהל ושבה הועסק קני מפסיקה את פעילותה בגלל אי רווחיות.חלומו הגדול עכשיו הוא למצוא זהב ולהתעשר. לשם כך הוא משתף פעולה עם גיאולוג מפוקפק בשם מייק ושניהם יוצאים לאינדונזיה כדי להגשים את חלומם. לאחר חבלי לידה קשים, הם מוצאים את מה שחיפשו. עתה כשהצלחתם עושה לה כנפיים בארצות הברית, החברה שהקימו מתחילה להיסחר בוול סטריט ומגייסת מיליארדים. ההצלחה של קני קצת מסחררת אותו וגם בת זוגו הנאמנה מרגישה את זה. הבעיות מתחילות כאשר קני מסרב להצעה של אנשי עסקים בעלי כח והשפעה בניו יורק להשתלט על החברה. הם מפעילים את קשריהם באינדונזיה ופוגעים בפעילות של קני ומייק שם. כעת עליהם למצוא פתרונות. לקראת הסוף יש טוויסט שמציג את כל מה שראינו באור שונה.מתיו מקונוהי במשחק אדיר. לסיכום: סרט יותר טוב ממה שחשבתי שיהיה.
13/07/2018 09:57:05 | נצפה בטלוויזיה
8/10
319 ביקורת לסרט פצצה אטומית
אקשן טוב עם אלמנטים מהמותחן האפל של פעם. לוריין היא סוכנת יפהפייה של ה MI6 הבריטי, שנשלחת ברלין המחולקת של 1989 רגע לפני נפילת החומה. היא מגיעה לשם לאחר שסוכן אחר שלהם נרצח בברלין תוך כדי זה שניסה להשיג רשימה סודית בה שמות של סוכני ריגול והכי חשוב מה שהרשימה חושפת, זה שמו של סוכן כפול שעובד גם עם המערב וגם עם הסובייטים. במזרח ברלין היא מתחברת לסוכן מפוקפק של שירות הביון הבריטי ונכנסת למשחק מסוכן בו מעורבים סוכנים של שני הצדדים הניצים במאבק הבין גושי בזמן המלחה הקרה. לוריין, שהיא אישה קרת רוח ומומחית באומנות לחימה, יודעת איך להתמודד וגובה קורבנות רבים מאלו שבאים לחסל אותה.תוך כדי הסרט מספר טוויטסים מעניינים. כמובן שיש הרבה הגזמות כמו בכל סרט מהז''אנר הזה. שרליז ת''רון המהממת היא עוד סיבה לראות את הסרט.
07/07/2018 10:19:31 | נצפה בטלוויזיה
6/10
318 ביקורת לסרט דנקרק
מאכזב ומשעמם. לי הרגיש כמו צפייה בסרט תיעודי. אין כמעט עלילה, אין סיפור, אין הקשר,אין משהו שמכה בבטן כפי שאתה מצפה לחוות בכזה סרט. רצף של התרחשויות סביב חיילים בריטים נצורים בדנקרק בזמן מלחמת העולם השנייה ,כאשר הם מאויימים על ידי הכוחות הגרמנים וחיים על זמן שאול. הסרט מתאר את המאמצים לחלצם. אם יש נקודה אחת ראויה לציון לטובה ,זה ההיחלצות של איש מבוגר ושני בניו לצורך המשימה כאשר הוא שט עם היכטה שלו לעבר חופי דנקרק. הצילום מרהיב אבל התמונה הכוללת די דהויה. אם משווים לסרטי מלחמת העולם השנייה הגדולים כמו "להציל את טוראי ראיין" או "זעם" ואחרים, בכלל לא מתקרב.
06/07/2018 09:15:53 | נצפה בטלוויזיה
7/10
317 ביקורת לסרט מוצא אל הים
מזכיר מכמה בחינות את הסרט הישראלי "היורד למעלה". אין כאן בדיוק עלילה ברורה, אלא התמקדות בנפשו וסיפורו האישי של הגיבור הראשי שמתגלה באמצעות מפגש שלו עם מספר דמויות. יואל הוא חייל במילואים בקיץ 2014 עת מבצע "צוק איתן". לאחר שהתחייל הוא מחליט לערוק ולא לחזור לבסיסו. למעשה הוא מצוי במשבר עמוק בחייו וחושב איך להגיב לו. באזרחות הוא מורה להסטוריה שסולק מבית הספר שבו מלמד, בחיי הזוגיות הוא פרוד מאישתו והמצב הכלכלי שלו בקנטים.הסוף ללא פואנטה. סרט שונה ומיוחד,אני התחברתי.
30/06/2018 16:14:17 | נצפה בטלוויזיה
8/10
316 ביקורת לסרט ציפורי חול
קומדיה שחורה מוצלחת. לאחר שגופת איש מבוגר ועליה דקירות נמשית מנחל הירקון, חוקר משטרתי שחוזר מהשעיה לוקח על עצמו את תיק החקירה. מכאן העלילה מתפצלת לשניים.האחת, סיפורו של הנרצח. איש נוכל ורודף בצע שמתחזה לניצול שואה ומנצל כספית ניצולי ובעיקר ניצולות שואה. השניה, סיפור החוקר המשטרתי, שהוא בעצמו בן לניצולת שואה גרוש ואב לילדה. בסוף הוא יעמוד בפני דילמה לא פשוטה. סוג של סרט שהקולנוע הישראלי לא מתמחה בו בדרך כלל, אבל הוא נעשה בצורה טובה וגם השחקנים מעולים.
30/06/2018 09:44:02 | נצפה בטלוויזיה
7/10
315 ביקורת לסרט הילד
נחמד וקצת מפחיד. גרטה היא בחורה אמריקאית צעירה שמגיעה לטירה נידחת באנגליה לשמש כאומנת לילד של שני הורים מבוגרים. היא רק לא יודעת ,שהילד בו אמורה לטפל הוא בכלל בובה שאליו מתייחסים ההורים כאל ילד אמיתי. לאחר שההורים עוזבים את הבית והיא נשארת לבד עם הבובה, גרטה מגלה שלא מדובר בחפץ רגיל ושמאחוריו מסתתר סיפור אפל.האדם היחיד שאיתו היא יכולה לתקשר הוא העוזר של בעלי הבית, שמסייע קצת לפזר את הערפל.דברים מוזרים ומסוכנים מתחילים לקרות עד הטוויסט המפתיע בסוף.
29/06/2018 23:18:18 | נצפה בטלוויזיה
8/10
314 ביקורת לסרט דרך לא שמורה
טוב ומעניין גם אם די צפוי. במרכז העלילה ,עולמם של שני גברים שמתהפך עליהם בעקבות מקרה טראגי אחד. בנו של אית''ן נהרג בתאונת פגע וברח בשעה שעשו עצירה בתחנת הדלק. הפוגע הוא דוויט,שלאחר המקרה לא עוצר ומסייע ,אלא נמלט מהזירה. מאותו הרגע אית''ן אינו מוצא מנוח עד שימצא את הפוגע ויוודא שיבוא על עונשו. לאחר שהוא פונה למשטרה שתאתר את הפוגע והיא לא מצליחה בכך, אית''ן פונה למשרד עו"ד מקומי שם רוצה הגורל הוא פוגש את דוויט שמועסק באותו משרד. המטרה היא שדוויט יפעיל לחץ על המשטרה המקומית להתאמץ יותר. נוצר לכן מצב אבסורדי,שהפוגע צריך לפעול נגד האינטרסים שלו.במקביל, אית''ן ממשיך בחקירתו העצמאית למציאת הפוגע.נקודת השקה נוספת ביניהם קשורה לגרושתו ואם בנו האהוב של דוויט שהיא גם המורה למוסיקה של ביתו של אית''ן.ככל שהזמן מתקדם ,מתכנסים לנקודה שתוצאתה צפויה. ראוי לציין לטובה את המשחק המעולה של כל המשתתפים.
29/06/2018 10:41:03 | נצפה בטלוויזיה
8/10
313 ביקורת לסרט ילדים קטנים
סרט טוב שלמרות אורכו לא משעמם לרגע. יש בו מכל דבר: רומנטיקה, דרמה וגם הומור. שרה ובראד נפגשים לראשונה בגן המשחקים השכונתי. לשניהם מכנה משותף: הם נשואים שלא באושר והורים לילדים קטנים ובעוד שלבני הזוג שלהם קריירות מצליחות , שניהם אינם עובדים ולא מצליחים להגשים את עצמם. בראד נשוי לאישה יפהפיה ששולטת בו, לא מצליח וגם לא רוצה לעבור מבחני הסמכה לעריכת דין ומעביר את הזמן עם חבריו במשחקי פוטבול. שרה נשואה לגבר שלא נמשך אליה ומחפשת ריגוש ותוכן בחיים. הרומן ביניהם חייב להיות מוסווה בגלל הרגישות שקיימת במקום קטן כמו זה שבו הם גרים. את רוב הפגישות שלהם הם מקיימים בבריכה.ציר נוסף בעלילה קשור לעבריין מין שמשתחרר מהכלא וחוזר לגור בשכונה אצל אימו המבוגרת. לסיפור הזה שמשתלב עם זה של שרה ובראד יש תפקיד ,שכולל מסר פילוסופי שאותו מבינים בסוף הסרט. מעבר לעלילה המעניינת, המשחק מצויין כך שכל החבילה נהדרת. אני נהניתי.
23/06/2018 10:45:06 | נצפה בטלוויזיה
8/10
312 ביקורת לסרט ספארקל
סרט טוב ומעניין שמזכיר באופן מדהים את הסיפור הטרגי של וויטני יוסטון.סוף שנות ה-60, מלחמת וייטנאם והמתח הבין גזעי ברקע, הסיפור מתמקד בספארקל וסיסטר ,שיחד עם אחותן השלישית מתאחדות ללהקה ששרה במועדונים של שחורים. החלום שלהן הוא לפרוץ ברמה הארצית ,להתפרסם ולהתעשר. יש רק שתי בעיות: האחת היא אימן הדומיננטית והקשה שמדכאת את רצונן להתפרנס כזמרות ומעודדת אותן להיות נאמנות לערכי הדת הנוצרית. השנייה היא מערכת היחסים ההרסנית של האחות הבכורה וסולנית הלהקה עם אמרגן אלים, שאיתו היא מתחתנת ומנהלת מערכת יחסים הרסנית שכוללת אלימות וסמים. בעקבות מקרה טראגי, סיסטר נכנסת לכלא והאחות השלישית מתקבלת ללימודי רפואה וכך השלישייה מתפרקת. ספארקל ,שהיא האחות הצעירה וכותבת ומלחינה מוכשרת, נותרת לבדה. יחד עם החבר שלה היא לא מוותרת ותעשה הכל כדי להגשים את חלומה להיות זמרת. המדקדקים יוכלו אולי לתת ביקורת על משחק לא מהמשובחים,אבל בגדול הסרט שווה צפייה.בונוס נוסף צפוי לאוהבי המוסיקה השחורה של התקופה ההיא. כמעריץ של וויטני יוסטון היה עצוב להיזכר באיך שסיימה את חייה, זמן קצר אחרי צאת הסרט לאקרנים.
22/06/2018 10:15:08 | נצפה בטלוויזיה
8/10
311 ביקורת לסרט אפס ביחסי אנוש
טוב מאוד ומהנה. בהתחלה חשבתי לעצמי איזה סרט כבר אפשר לעשות סביב נושא של חיילות בבסיס צבאי נידח ,אבל הופתעתי לטובה. העלילה מתרחשת בבסיס בדרום הארץ סביב שתי חיילות חברות משועממות, שמשרתות יחד במשרד שלישות. לאחת תפקיד מאוד חשוב שהוא להיות אחראית על נייר וגריסה בבסיס והיא מתה לעוף משם ולשרת בקריה. השניה, עוסקת בשבירת שיאים במשחק המחשב שאליו היא מרותקת ורוצה למצוא גבר שיגאל אותה מבתוליה. חוץ משתיהן ובאינטאקציה ביניהן, הסיפור מתמקד ביחסיהן עם המפקדת הקשוחה שלהן ועם חברותיהן למשרד. משחק מצויין , לא מעט קטעים מצחיקים וביזאריים והרבה כיף.
16/06/2018 10:12:38 | נצפה בטלוויזיה
7/10
310 ביקורת לסרט בחזית
אין חדש תחת השמש.מי שמחפש עלילה מעניינת או מקורית אז זה לא כאן.ברוקר הוא שוטר שהפיל רשת לסחר בסמים ,העובר לגור בזהות בדויה יחד עם ביתו בעיירה נידחת. לאחר שביתו מסתבכת בקטטה בבית הספר, הוריו של הילד אותו היכתה לא סולחים. הבעיה מתחילה כאשר אם הילד מערבת בעניין את אחיה, שהוא פושע שסוחר בסמים. לאחר שהאח מגלה את זהותו האמיתית של ברוקר ,התכנית שלו היא להסגירו לידי ראש המאפיה שאותו ברוקר הפיל. למרות מה שכתבתי ,הסרט עצמו הוא לא רע. הבעיה בסרטים מהז''אנר הזה היא, שאתה שאתה יודע איך הם מסתיימים.
09/06/2018 19:11:18 | נצפה בטלוויזיה
8/10
309 ביקורת לסרט מעל החוק
עצמתי ועשוי היטב, אלים מאוד ולבעלי קיבה חזקה. סיפורו של ג''ייקוב, איש משפחה נורמטיבי,נשוי ואב לילד. עולמו מתהפך בעקבות תאונה קטלנית בה היה מעורב כנהג. העלילה מסופרת דרך שני צירי זמן מקבילים. האחת היא בהווה, מהנקודה שבה ג''ייקוב משתחרר מהכלא ומתכנן להוציא לפועל עיסקת נשק לא חוקית. השנייה היא בעבר, כאשר הוא נכנס לכלא ונאלץ להפעיל את מנגנון ההישרדות שלו. לצורך כך הוא מתחבר לכנופיה של לבנים שלהם יש סכסוך אלים ומדמם עם האסירים השחורים בכלא. ג''ייקוב מקבל גב מהכנופיה אך יש לזה מחיר והוא הופך להיות חיית טרף רצחנית. לכל אורך הדרך, אישתו ובנו אותם הוא אוהב, נמצאים ברקע והוא יעשה הכל כדי שחייהם לא ייפגעו. השחקן הראשי נותן הופעה לפנתיאון, הקצב מצויין ואין אף רגע דל.
08/06/2018 10:41:23 | נצפה בטלוויזיה
6/10
308 ביקורת לסרט קרימינל
גם שחקנים מהשורה הראשונה לא מרימים את הסרט הבינוני והמופרך הזה.העלילה מתרחשת בלונדון. בילי הוא סוכן סי אי איי שתפקידו ללכוד אדם שמכונה "ההולנדי" ,שחדר למערכות המחשב של צבא ארה"ב ועכשיו יכול לשגר טילים מתי ולאן שבא לו. בעקבות "ההולנדי" גם סוכנים עוינים זרים. לאחר שאותם סוכנים הורגים את בילי, זכרונותיו מושתלים אצל אסיר אלים ומסוכן, על מנת שדרכו האמריקנים יוכלו להגיע ל"הולנדי". תוך כדי ובזכות הזכרונות,אותו אסיר גם מפתח רגשות כלפי אישתו של בילי וביתו. משחקי חתול ועכבר מתנהלים בין כל המעורבים בדרך אל המטרה. סרט אקשן בנאלי ומשעמם.
02/06/2018 18:11:04 | נצפה בטלוויזיה
7/10
307 ביקורת לסרט מרגריט
ארוך מידי עם לא מעט קטעים מיותרים. הנושא כאן הוא החלום ושיברו. מרגריט היא ברונית מבוגרת שחלומה הגדול מאז צעירותה הוא להיות זמרת אופרה. היא מופיעה בפני מועדון סגור של בני אצולה אך אף אחד לא מעז לומר לה את האמת הפשוטה, שהיא מזייפת ובכלל לא שייכת לתחום.זה כולל את בעלה הבוגדני ומשרתה הנאמן. הם לא רוצים לפגוע בה וחוששים שהיא לא תוכל לעמוד בפני האמת. הבעייה מתגברת כאשר מרגריט מעוניינת להופיע בפני קהל אמיתי. היא לוקחת מורה פרטי כהכנה לכך וגם הוא לא מציב לה מראה מול הפנים. אי אפשר להימנע מהצחוק והגיחוך למשמע שירתה של מרגריט ,אך מבחינתה זה עניין של להיות או לחדול כפי שמתברר בסוף.הנושא מעניין אך אפשר היה לקצר בחצי שעה את הסרט.
02/06/2018 10:27:58 | נצפה בטלוויזיה
ביקורות נוספות...


The Wife1האישהציון גולשים10 / 8.3ציון מבקרים5 / 3.3
Hotel Transylvania 32מפלצת של מלון 3: יוצאים לחופשהציון גולשים10 / 8.2ציון מבקרים5 / 3.0
Her Love Boils Bathwater3אהבתה מרתיחה את מי האמבטציון גולשים10 / 8.2ציון מבקרים5 / 3.5
The Incredibles 24משפחת סופר על 2ציון גולשים10 / 8.1
The Unorthodox5הבלתי רשמייםציון גולשים10 / 8.1ציון מבקרים5 / 4.3
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט