ביקורות סרטים

מיכל ליבר רונן כתבת קולנועתמונת כתב
אפריקה | ישראלי "רציתי באיזהשהו שלב להיות רב חובל, להפליג בימים ולמצוא את 'האריה הכחול'" עונה מאיר בן השישים לנכדו שמראיין אותו עבור עבודת שורשים, בשאלה מה היה חלום הילדות שלו. את חלום הילדות הוא לא הגשים, במקום זאת הוא בונה לנכדיו מיטות בצורת סירות ויוצא איתם להרפתקאות דמיוניות בחיפוש אחר 'האריה הכחול'. שם הסרט "אפריקה" הוא התרפקות על הטיול שערכו מאיר ואשתו, מיה. כשמגיעים חברים לשאול שאלות על הטיול , מועלים על מסך הטלוויזיה תצלומים שמהווים שבבי זיכרון מתקופה בה מאיר היה בריא ושמח.
Africa
דניאל עמיר כתב מדור "שובר מסך" וכתב קולנוע וטלוויזיהתמונת כתב
החיים המחשמלים של לואי וויין | דרמה החתול הוא לא סמל של יצירתיות רבה בתרבות הפופולרית המודרנית, אלא חזרה דווקא למוכר והאהוב. אך הייתה תקופה שדווקא איור חתולים היה קוריוז של ממש – עד שהאמן הבריטי לואי ויין שינה זאת במו ידיו. אין פלא שהסרט הביוגרפי המגולל את חייו של האמן המוזר (בגילומו של בנדיקט קאמברבאץ'), "החיים המחשמלים של לואי ויין", לא בוחל באמצעים שונים ומעניינים כדי להעביר לנו תחושה של זרות בתקופה כה קונפורמיסטית.
The Electrical Life of Louis Wain
ליטן לשינר כתבת קולנוע, טלוויזיה ורכילותתמונת כתב
האיש שלא היה | דרמה הסרט "האיש שלא היה", המבוסס על ספרו של בן מקנטייר, מספר את הסיפור הבלתי יאומן שנשמע כמו לקוח מסרט ריגול של "מבצע קציצה'. דרמת המתח של ג'ון מאדן מתארת לפרטים את התהליך והדרך שהובילו להונאת הריגול הבריטי במלחמת העולם השנייה ומעבירה את המתח והדרמות מאחורי הקלעים.
Operation Mincemeat
יעל מאורר כתבת סדרותתמונת כתב
איפה אנה פרנק? | אנימציה "איפה אנה פרנק", סרט האנימציה המושקע והמרהיב של ארי פולמן ("ואלס עם באשיר", "כנס העתידנים"), ממציא מחדש את דמותה המוכרת של הנערה שהפכה לסמל לרוח האדם העומדת מול הנורא מכול. הסרט בוחר בדרך מקורית להעביר לקהל הצעיר את מהות הסיפור. הוא נפתח בעתיד הקרוב וממקם את תחילת ההתרחשות במוזיאון אנה פרנק שבאמסטרדם, בו מוחזק היומן המפורסם שכתבה. היומן, כידוע, מסופר לחברה דמיונית בשם קיטי (רובי סטוקס בגרסה האנגלית, ליר כץ בגרסה העברית). בסרט קיטי יוצאת מתוך דפי היומן בימינו ומנסה לגלות, כשם הסרט, "איפה אנה ...
Where Is Anne Frank
קרן כהן (קייסי) כתבתתמונת כתב
קיארה | דרמה הסרט "קיארה", זוכה פרס הסרט האירופאי במסגרת השבועיים של הבמאים בפסטיבל קאן 2021, נפתח בערב טיפוסי בבית משפחת גראסיו. אבי המשפחה, אב אוהב ומחבק, משתטה עם בנותיו על הספה. הכול מאד אידילי. מלחמת כריות, אווירה של משפחה אוהבת וקרובה. כולם בהתרגשות לקראת חגיגות ה-18 של הבת הבכורה. סצנת החגיגה המשפחתית מצולמת ארוכות, אולי אפילו יתר על המידה, אבל מתארת באמינות את האהבה, הקרבה, היחסים בקהילה והססגוניות של ארוחה איטלקית משפחתית מלוכדת.
A Chiara
רון פוגל מבקר קולנוע בכירתמונת כתב
קולות רקע | דרמה נושא ההגירה נבחן ונבדק בקולנוע הישראלי פעמים רבות. ב"רובה חוליות" נבחן היחס לניצולי השואה בישראל של שנות ה-50. ב"סלאח שבתי" היה זה המהגר הצפון אפריקאי שרצה דירת שיכון בישראל הגזענית של שנות השישים וב"סוף העולם שמאלה" בחן אבי נשר את העולים שהגיעו לדרום הארץ בשנות השבעים. סרטים אלו ניסו לבחון האם באמת ישראל הייתה כור היתוך אמיתי והאם השכילה להתמודד עם האתגר שבקליטת מאות אלפי עולם חדשים בתקופות קצרות.
Golden Voices
יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
דוקטור סטריינג' בממדי הטירוף | אימה קווין פייג', האיש, האגדה ומפיק העל של אולפני מארוול, בהחלט יודע איך להחזיק את סדרת הסרטים הבלתי נגמרת בחיים ולספק לקהל המעריצים את הסחורה לה הם כל כך זקוקים. עם שני הסרטים הקודמים, "האלמנה השחורה" ו"הנצחיים" שיצאו במהלך המגפה ההצלחה הייתה פחות גדולה ממה שקיוו. "ספיידרמן אין דרך הביתה" לעומת זאת, היה להיט עצום בכל קנה מידה היסטורי אפשרי ובעצם פתח ליוצרים מאחורי סדרת הסרטים המצליחה אפשרות להרחיב את היקום הקולנועי שלהם למספר יקומים שמתרחשים במקביל וכך להרחיב את האופציות הקולנועיות שלהם ללא סוף, ...
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
ליטן לשינר כתבת קולנוע, טלוויזיה ורכילותתמונת כתב
השורד | דרמה הרצקו (הארי) האפט, הוא מתאגרף יהודי, שהתאגרף במהלך שהותו במחנה השמדה במטרה לשרוד. בתום המלחמה, כשהוא רדוף טראומות ורגשות אשם, הוא מנסה לארגן קרבות מתוקשרים עם מתאגרפים בעלי שם עולמי כמו רוקי מרציאנו, בעודו מנסה להחיות מחדש את האהבה הגדולה שלו (אותה מגלמת השחקנית הישראלית דר זוזובסקי) ולהשאיר מאחוריו את עברו. הנרטיב בנוי משלושה צירי זמן שונים - התקופה של האפט במחנות, הרגעים שאחרי כשהוא בשיא קריירת האיגרוף שלו וההווה שלו בשנת 1963 כשהוא מגלה על גורלה של אהובתו.
The Survivor
אלעד שלו עורך ראשיתמונת כתב
גלגל המזלות | דרמה יותר משנה לאחר שזכה בפרס חבר השופטים בפסטיבל ברלין 2021, מגיע הסרט "גלגל המזלות" של הבמאי היפני ריוסוקה המגוצ'י למסכי הקולנוע בישראל, זאת בזמן שסרטו החדש יותר - "הנהגת של מר יוסוקה" - כבר מוקרן אצלנו בקולנוע מזה מעל לחודש. הסיבה לעלייתו לאקרנים כעת פשוטה - ההצלחה הפנומנלית של "מר יוסוקה" שזכה בפרס האוסקר וגלובוס הזהב לסרט הבינלאומי הטוב ביותר והיה לסרט היפני הראשון אי פעם שהתמודד על פרס הסרט הטוב ביותר, פתחה את התיאבון להיחשף לסרטים נוספים של הבמאי המצוין הזה.
Wheel of Fortune and Fantasy
קרן כהן (קייסי) כתבתתמונת כתב
נקמה ללא מעצורים | מתח/פעולה אלכס לואיס (ליאם ניסן) הינו רוצח שכיר, המתמחה בחיסולים ממוקדים ומהירים במיוחד. בעבודתו האחרונה הוא נוכח שזכרונו הולך ובוגד בו והוא חושב לעזוב את חיי הפשע. הדבר מתגלה כבלתי אפשרי כשאתה נחשב לטוב ביותר בתחומך. הוא נשכר למשימה בה הוא נדרש לחצות גבול מוסרי אותו הוא מסרב לעבור. המשימה איננה מושלמת ומאותו רגע הוא הופך למטרה עבור אותם גורמים ששכרו אותו מלכתחילה – קצה לא סגור שיש לחסל.
Memory
מיכל ליבר רונן כתבת קולנועתמונת כתב
משחק המלכים | זר "ספרי לי מוזה על אותו איש חכם שלאחר שהחריב את טרויה, הקריה הקדושה, נדד למרחקים. פקד עמים רבים וסבל מכאובים רבים על פני הימים במאמציו למלט את נפשו ולהשיב את אנשיו לארצם אך כל עמלו היה לשווא.." נאמר בתחילת הספר "מסעות אודיסיאוס", אודות הגיבור המקולל שרוצה לשוב הביתה אך נאלץ לשוטט בימים בספינתו. בסופו של דבר הוא מצליח לשוב הביתה, אך יש לכך מחיר. ספר זה אהוב על גיבור הסרט המבריק, שמזדהה עם דמותו של אודיסיאוס, שתחבולת הסוס הטרויאני היא המצאתו הידועה. באורח אירוני גורלם של השניים הופך להיות זהה ...
The Royal Game
אור טילינגר דה קרבליו כתבתמונת כתב
שרלוט | דרמה "שרלוט", קופרודוקציה קנדית-צרפתית-בלגית בבימויים של צמד במאי האנימציה הקנדיים אריק וורין ("בלרינה") וטאהיר רנה ("ברוכים הבאים לוויין"), הוא סרט דרמה מונפש יוצא דופן ומרהיב ביופיו אשר מביא אל המסך את סיפור חייה המדהים של האמנית היהודייה-גרמנייה, שרלוטה סלומון, שנספתה באושוויץ בגיל 26, ואת יצירת המופת האוטוביוגרפית שלה "חיים? או תיאטרון?".
Charlotte
מתן יניב כתב אתר סרטתמונת כתב
האמיצות | דרמה האם אתם זוכרים את "הכל אודות חווה׳? סיפור ה״חברות״ בין השחקנית המבוגרת, מרגו צ׳נינג, לבין המעריצה הלא-תמימה, איב (חווה) הרינגטון, משמש כרקע לסרט-תיאטרון הקלאסי בכל הזמנים. אבל גם מי שלא מכיר את הסרט המקורי, שמע ודאי על "בירדמן", "ברבור שחור" ועוד המגוללים סיפורי ״חברות״ דומה בין שותפים ושותפות למחזה או מופע מסוים. 71 שנים מאוחר יותר, בחרה הבמאית אנאיס וולפה בסרט הביכורים שלה להתעסק גם היא בקשר חברות שנוצר בין שתי שחקניות, אך הפעם החברות אמורה להיות אמיתית.
The Braves
יבגני גרינברג כתב קולנועתמונת כתב
חיות הפלא: הסודות של דמבלדור | הרפתקאות לא מעט דברים קרו להפקת "חיות הפלא" מאז צאת הפרק האחרון ב-2018, בנוסף לביקורות הבינוניות שקיבל. מגפה עולמית דחתה את תחילת צילומי הסרט השלישי, "הסודות של דמבלדור", בשנה. סקנדל מתוקשר שבו מעורב ג'וני דפ המגלם את הנבל הראשי, גרם להחלפתו במאדס מיקלסן ("ניצוד", "עוד סיבוב"). דמות ראשית נוספת, טינה (קתרין ווטרסטון), פתאום איבדה את זמן המסך שלה והציתה חרושת של שמועות על סכסוך עם ג'יי קיי רולינג שגרם לכך.
Fantastic Beasts The Secrets of Dumbledore
יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
משקלו הבלתי נסבל של כישרון ענק | קומדיה זוכרים את הקומדיה הסוריאליסטית משנת 1999 "להיות ג'ון מלקוביץ", בה ג'ון קיוזאק חודר לתוך תודעתו של השחקן ג'ון מלקוביץ'? בזמנו הסרט החזיר לתודעה את מלקוביץ' והפך אותו באופן אבסורדי לשחקן הכי חם של אותה תקופה. אז אם אתם מצפים ליצירה קולנועית דומה שתזכיר ברוחה את התסריט המטורף של צ'ארלי קאופמן ואת כשרון הבימוי הווירטואוזי של ספייק ג'ונז, אתם בסרט הלא נכון. עדיין "משקלו הבלתי נסבל של כישרון ענק" הוא אחת החוויות הקולנועית יוצאות הדופן והבלתי נשכחות של השנים האחרונות. אין זה מפתיע שמדובר באירוע ...
he Unbearable Weight of Massive Talent
יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
מלך הצפון | מתח/פעולה רוברט אגרס בנה לעצמו שם כמי שיוצר סרטי אימה אמנותיים, שבעיקר מתחבבים על מבקרי הקולנוע ועולם הפסטיבלים הבינלאומי. סרטו הארוך הראשון, "המכשפה", זכה בפרס הבימוי בפסטיבל סאנדנס ומשם נדד לעשרות פסטיבלי קולנוע ברחבי העולם. הסרט חשף לעולם את אניה טיילור-ג'וי שמאז הפכה לכוכבת בינלאומית בזכות המיני-סדרה של נטפליקס, "גמביט המלכה". בסרטו השני, "המגדלור", השתתפו ווילם דפו ורוברט פטינסון בהופעות מצמררות. הם גם היו השחקנים היחידים על הסט שמרביתו בתוך מגדלור שנמצא על אי בודד. הפעם הפרמיירה התקיימה בפסטיבל קאן ...
The Northman
יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
הכל בכל מקום בבת אחת | דרמה נדירות הפעמים שאפשר לכתוב על סרט קולנוע - כזה דבר עוד לא ראיתם וחוויתם. "הכול בכל מקום בבת אחת" סרטם החדש של צמד הדניאלס (דן קוואן ודניאל שיינרט) הוא בדיוק הסרט הזה. בסרטם הראשון והאקסצנטרי להפליא משנת 2016, "איש האולר" (Swiss Army Man), דניאל רדקליף גילם גופה ואילו פול דנו הוא האדם המנהל איתה מערכת יחסים תלותית ומרגשת. גם סרטם השני במספר הוא בהחלט הפתעה חריגה ויוצאת דופן. לעומת הסרט הראשון שלא הגיע להקרנות מסחריות בישראל סרטם החדש, "הכול בכל מקום בבת אחת", זוכה להגיע לבתי הקולנוע כאשר הוא ...
Everything Everywhere All At Once
מתי לנג כתב קולנועתמונת כתב
שלוש קומות | דרמה לא בכל יום קורה שבמאי בינלאומי עטור פרסים מחליט לעשות סרט על-פי רב מכר של סופר ישראלי. נכון, נני מורטי זה אולי לא שם שממלא אולמות כמו פעם, אבל חובבי הקולנוע בארץ בהחלט התרגשו לשמוע על העיבוד שלו ל"שלוש קומות" של אשכול נבו, וכשהסרט התקבל לפסטיבל הסרטים בקאן בשנה שעברה, רבים היו סקרנים לדעת אם הסרט יזכה באחד מהפרסים הגדולים של הפסטיבל. אבל מעבר לגאווה הלאומית המתפרצת, האם הסרט החדש של מורטי שווה צפייה?
Three Floors
מיכל ליבר רונן כתבת קולנועתמונת כתב
הבריחה מפרטוריה | דרמה קשה להאמין אבל סך הכול חלפו 28 שנים מאז סיום תקופת האפרטהייד, מדיניות הפרדה בין לבנים ושחורים בדרום אפריקה. מדיניות גזענית זו הייתה נהוגה בין השנים 1948 ועד 1994 ובתקופה זו האזרחים השחורים ספגו אלימות פיזית, מילולית, הפרדה מלבנים והשפלה. מערכת המשפט הייתה גזענית ואכזרית וכל מי שהעז להתנגד לכך מצא עצמו בכלא לתקופת מאסר ממושכת או אף את מותו. למרות הפחד מעונש או ממוות, עדיין נעשו ניסיונות לעצור את השלטון באמצעות מתנגדים אמיצים. אחד מהמתנגדים למשטר, טים ג'נקין נעצר, נכלא והצליח ב-1979 לברוח יחד ...
Escape From Pretoria
מיכל ליבר רונן כתבת קולנועתמונת כתב
סוניק 2 | ילדים האמריקאים אוהבים ללכת על בטוח. לכן גיבורי משחקי מחשב ווידאו כבר מזמן עשו הסבה למסך הגדול. "לארה קרופט" ו"אנגרי בירדס" זכו להצלחה רבה והולידו סרטי המשך. הקיפוד הכחול מבית סגה, "סוניק" הוא דמות נערצת ממשחקי וידאו, מחשב, טלוויזיה ואף גיליונות קומיקס. בסרט הראשון והמוצלח מ-2020 התוודענו הצופים לסוניק ולמשפחתו האנושית טום ומדי ולאויבו המושבע, רובוטניק בכיכובו הגאוני של ג'ים קארי. אך הגעגועים העזים לכדור הכחול המטורף והמשעשע הולידו סרט המשך עמוס גאדג'טים ודמויות ועם קו עלילתי שונה מהסרט הראשון. ...
Sonic the Hedgehog 2
מיכל ליבר רונן כתבת קולנועתמונת כתב
לב של אש | אנימציה בשנים האחרונות ישנו דגש רב על דמויות נשיות בסרטי ילדים. דיסני הביאו בשנה האחרונה את מראבל הלטינית בסרט "אנקאנטו" וגם בסרטם האחרון של דיסני ופיקסאר, שעלה לאחרונה לאקרנים - "אדומה אש" - הגיבורה הנשית היא מהגרת סינית. שתיהן בעלות מראה ממושקף ועגלגל, חכמות ובטוחות בעצמן, ומשקפות את דמות הנערה העצמאית של המאה ה-21. גם חברת ההפקה 'כרמל' הולכת בעקבות המגמה והחליטה לשים במרכז סרטה גיבורה נשית, אך זו לא סתם גיבורה נשית. דמות זו מתבססת על דמויות הכבאיות הנשיות האמיצות שהיו בשנות השלושים של המאה הקודמת. ...
Fireheart
יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
X | אימה התכוננו ל- 105 דקות מצמררות, מפתיעות ומקריפות שלא ירפו מכם לרגע אחד, מבית היוצר של בית ההפקה וההפצה האיכותי A24 ובמאי סרטי האימה טיי ווסט. מעריצי ז'אנר סרטי האימה חוגגים: ווסט אחראי על כמה וכמה סרטי אימה עצמאיים מאוד מדוברים ומוערכים מלפני עשור ומאז נטש לטובת עשייה טלוויזיונית פורה ומעשירה הרבה יותר בשלל סדרות אימה ופנטסיה כמו Wayward Pines, Outcast, The Exorcist וגם Tales from the Loop ו- Them . עכשיו הוא חוזר ובגדול עם יצירה עוצמתית שכל כולה מחווה לסרטי האימה הקלאסיים שנוצרו בשנות השבעים.
X
יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
אימהות מקבילות | זר סמכו על הגאון הספרדי פדרו אלמודובר, שהוא מסוגל לקחת עלילה בלתי הגיונית לחלוטין שלא תבייש את הטלנובלות הכי פרועות שנוצרו במקסיקו או ארגנטינה, ולהפוך אותה בעזרת תסריט שנון ודמויות מורכבות לאמינה. הוא אף מצליח ליצוק לתוכה מסרים פוליטיים ופילוסופים חשובים ולחקור את ההיסטוריה האלימה של ספרד שהופכים את הסרט ליצירה מורכבת. כל זה קורה בסרטו החדש "אימהות מקבילות" המבוסס על תסריט מקורי של האוטר הספרדי, שממשיך לשמר את סגנונו הקולנועי הייחודי ולספק לקהל אוהבי הקולנוע ומעריציו עוד יצירה קולנועית מרשימה ...
Parallel Mothers
מתן יניב כתב אתר סרטתמונת כתב
אבו עומאר | דרמה יש סרטים שלא עוזבים אותך מהפריים הראשון זמן רב לאחר מכן. בדומה לכך חרוט במוחי הפריים הראשון בסרט הביכורים של רוי קריספל, "אבו עומאר". אותו פריים מציג את ידו הקטנה של תינוק בן שנתיים מוטלת על מיטת בית חולים ללא רוח חיים. באותו רגע, הצופים הבינו שהם לא נכנסו לעוד דרמה פוליטית ולא לעוד סרט מסע קומי ונחמד, אלא לדרמה חצופה שלא דופקת חשבון בפני אף אחד. הסצנה הבאה מציגה אדם מבוגר, חי ונושם עם עיניו קפואות כמוות, בדיוק המראה המצופה מאב שכול.
Abu Omar
יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
מורביוס | מתח/פעולה ד"ר מייקל מורביוס, אחד האויבים המרים של ספיידרמן, התגלה לעולם הקומיקס בראשית שנות ה-70. הוא ביוכימאי אשר ניסה לרפא את עצמו ממחלת דם נדירה באמצעות טיפול לא ברור המאחד בין דם של עטלפים חובבי דם לגנום האנושי. התוצאה היא שהדוקטור הופך לערפד בעל כוחות-על, כמו יכולת לעוף, לרפא את עצמו, שמיעת וראיית על, אבל עם הכוחות המיוחדים מגיעה הבעיה. הוא זקוק לדם אנושי בשביל לשרוד, והמראה שלו לא ממש משתפר. הוא הופך ליצור מבעית המעניק לו חזות של עטלף, ממש דוקטור ג'ייקל ומיסטר הייד, גרסת הקומיקס.
Morbius
קרן כהן (קייסי) כתבתתמונת כתב
הטוב עוד לפנינו | דרמה כולנו הגינו לפחות פעם אחת בחיים בשאלת "מיהו חבר טוב?" והאם יש לנו חבר שכזה. חבר טוב הטוא כזה שיישאר לצידך גם כשהזמנים קשים. הוא תמיד יהיה שם כדי לתת לך כתף. חבר טוב לא ייתן לך לעשות דברים מטופשים לבד, אלא יצטרף להרפתקה. הוא יחלוק איתך חוויות וישמור לך על הגב. חברות טובה לא נמדדת לפי כמות הזמן שאתם מכירים, אלא מעצם העובדה שלא עזבתם זה את זה מאז.
The Best Is Yet to Come
יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
העיר האבודה | קומדיה לפי מיטב המסורת של סרטי הרפתקאות המשלבים גם רומנטיקה, מגיע "העיר האבודה", סרט חדש בז'אנר שכמעט נכחד מהעולם, מאז סרטי "טרזן" אי שם בראשית שנות ה-30 בכיכובו של ג'וני וייסמילר, דרך "מלכה אפריקאית" בכיכובם של המפרי בוגרט וקתרין הפבורן וכמובן סרטי "אינדיאנה ג'ונס". מעניין לציין את שני הסרטים בכיכובם של מייקל דגלאס וקתלין טרנר - "בעקבות האוצר הרומנטי" מ-1984 ו"בעקבות אוצר הנילוס" מ-1985. באופן לא ממש מפתיע עלילת, "העיר האבודה" מזכירה את עלילתו של הלהיט זוכה גלובוס הזהב משנת 1984.
The Lost City
מתן יניב כתב אתר סרטתמונת כתב
נשים מתות מהלכות | דרמה כדאי לקחת נשימה עמוקה לפני שצופים בסרטה החדש של הבמאית הישראלית הגר בן אשר, "נשים מתות מהלכות" שנעשה בארה"ב ויוצא כעת לאקרנים, 4 שנים אחרי שזכה בפרס הסרט הזר בפסטיבל חיפה. סרט מהקשים והטובים ביותר שנראו בשנים האחרונות על המסך הגדול.
Dead Women Walking
רון פוגל מבקר קולנוע בכירתמונת כתב
אל תחכי לי | דרמה סרטים על בני נוער היו עד לאחרונה די נדירים בנוף הקולנוע הישראלי. רק בשנים האחרונות הבינו יוצרי ומפיקי הסרטים בארץ הקודש את הפוטנציאל הגלום בפלח שוק זה שבהוליווד החלו לעשות עליו סרטיו עוד בשנות החמישים של המאה הקודמת כמו "מרד הנעורים" ו"ג'ונגל האספלט" .לי נדמה כי בישראל אלו סרטים שמטרתם הינה גריפת רווח מהיר ופחות עיסוק מהותי בעולמם של בני הנוער. "אל תחכי לי" רחוק שנות אור מסרטים כדוגמת "פול ספיד " או "כמעט מפורסמת" שהם מוצרי צריכה גנריים.
Dont Wait For Me
יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
הנהגת של מר יוסוקה | זר נראה שמאז פסטיבל קאן האחרון מבקרי הקולנוע ברחבי העולם היו תמימי דעים לגבי סרטו החדש של גדול הבמאים היפנים של תקופתנו, ריוסוקה המגוצ'י. ואכן, "הנהגת של מר יוסוקה" הוא אחד השיאים הקולנועיים של השנה החולפת. מדובר באפוס קולנועי בן 179 דקות שמצליח באופן חינני ובצניעות לספר סיפור אנושי, לעיתים כואב, לעיתים מותח ואפילו מצחיק על טראומה ושכול, בדידות וגם על האפשרות למצוא דרך להתמודד עם אותם מכאובים כדי להמשיך הלאה. ההימורים שהוא יהיה מועמד לפרס האוסקר לסרט הבינלאומי הטוב ביותר התבררו כנכונים, אבל באופן ...
Drive My Car
הצג ביקורות נוספות...
חיפוש ביקורות
לרשימת ביקורות אחרונות
Ambulance1אמבולנסציון גולשים10 / 8.9ציון מבקרים5 / 2.8
Marry Me2חתונה בהפתעהציון גולשים10 / 8.2
The Batman3באטמןציון גולשים10 / 8.2ציון מבקרים5 / 3.5
Turning Red4אדומה אשציון גולשים10 / 8.1ציון מבקרים5 / 4.0
Uncharted5אנצ'רטדציון גולשים10 / 7.4ציון מבקרים5 / 3.0
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט