רון פוגל מבקר קולנוע בכירתמונת כתב
מעשייה אמריקאית | קומדיה
סרטים על אפרו-אמריקאים לא מופצים באופן תדיר בישראל. למרות שפע של סרטים, הקהל הישראלי זוכה להפצה די במשורה של סרטים מסוג זה, שככל הנראה בעיני המפיץ הישראלי ידברו רק לקהל מצומצם של יודעי חן. כך גם היה אמור להיות גורלו כנראה של הסרט המדובר "מעשייה אמריקאית" (American Fiction) שלמרות שלל פרסים ומועמדויות, כולל לגלובוס הזהב, לא היה לו כלל תאריך הפצה בישראל. כעת, בזכות המועמדות לפרס הסרט הטוב בטקס האוסקר, הסרט הנהדר מגיע גם אלינו.
פוסטר American Fiction
מתן יניב כתב אתר סרטתמונת כתב
מאדאם ווב | קומיקס "מאדאם ווב" הוא סרט שהמבקרים אהבו הרבה פחות מ"מורביוס", סרט שגם הכוכבות הראשיות שלו מסרבות לצפות בו או כך לפחות סיפרו בראיונות לקידום הסרט. זהו סרט שגרם לדקוטה ג'ונסון לפטר את הסוכנת שלה רק בגלל שזו לחצה עליה לקבל את התפקיד הראשי. הפקה בתקציב של 80 מיליון דולר ששכרה את הבמאית מאחורי הפיילוט הכושל של "משחקי הכס" וארבעה תסריטאים שסירבו לקרוא או לצפות בכל דבר שקשור לדמות המקורית הנושאת את שם הסרט. התוצאה היא הפארודיה המושלמת והלא מכוונת על סרטי קומיקס ו\או קומדיות אימה.
פוסטר Madame Web
תמר שרה שלומוביץ' כתבת קולנוע וטלוויזיהתמונת כתב
פריסילה | ביוגרפיה שנה וחצי לאחר יציאת הסרט "אלביס" של באז לורמן, מגיע הסרט "פריסילה" של סופיה קופולה ("אבודים בטוקיו"). בעוד הסרט של לורמן השתדל לשמר את תדמיתו הטובה של המלך תוך היצמדות למציאות, נראה שסרטה של קופולה דאג לעשות הכול כדי לנפץ את אותה תדמית. "פריסילה" מציג לנו את סיפור הזוגיות של אלביס ואשתו לשעבר דרך נקודת המבט שלה, ומגלה צדדים חדשים שרבים לא הכירו בדמותו, אך בסופו של דבר המסירות הנחרצת להצגת צד אחד בלבד פוגעת באמינות הסיפור ובאותו המסר שהוא מנסה להעביר.
פוסטר Priscilla
דניאל עמיר כתב מדור "שובר מסך" וכתב קולנוע וטלוויזיהתמונת כתב
בוב מארלי: One Love | ביוגרפיה
בין סרטי המשך ושלל מותגים, נותר גם מקום מועט לסרטים מקוריים בתעשיית המיינסטרים; עם זאת, "מקוריים" ניצב בסימן שאלה, כיוון שחלק לא מבוטל מסרטים אלו מבוסס על חייהם של אייקונים בשר ודם. הביוגרפיה הקולנועית אינה דבר חדש כלל וכלל, אך נדמה שבשנים האחרונות מצאה לעצמה נישה חדשה שמנסה לפנות הן ללב הקהל הרחב והן ללב האקדמיה הקולנועית: הביוגרפיה המוזיקלית.
פוסטר Bob Marley One Love
תומר כץ תמונת כתב
לאהוב פשוט | רומנטיקה סרטה החדש של מוניה שוקרי ("אהובתו של אחי") מגיע לבתי הקולנוע בישראל' לאחר שהשתתף בפסטיבל קאן האחרון במסגרת תחרות ׳מבט מסוים׳. "לאהוב פשוט" כבר הספיק לזכות בתגובות אוהדות ממבקרים ולהצלחה קופתית נרחבת בצרפת ובקנדה, מולדתה של שוקרי.
פוסטר The Nature of Love
רון פוגל מבקר קולנוע בכירתמונת כתב
מלך החגיגת | ישראלי לפני כ-20 שנה שטף סם החגיגת את הפיצוציות וחולל סנסציה בשוק הסמים. אורי מרנץ, במאי הסרט "מלך החגיגת", הכיר את ממציאו המסתורי של הסם ועשה עליו סרט. העלילה מגוללת את עלייתו (ונפילתו) של ילד טוב תל אביב והפיכתו למי שמאז ממשיך להמציא סוגים שונים של סמים כאלה ואחרים.
פוסטר King Khat
רון פוגל מבקר קולנוע בכירתמונת כתב
המנצחים | ישראלי
האם המיוזיקל חוזר לקולנוע הישראלי? לאחר ש"העיר הזאת" החיה לאחרונה את ז'אנר הסרט המוזיקלי בהצלחה אומנותית ומסחרית גדולה, מגיע לאקרנים הסרט "המנצחים" שעוסק בנושאים כבדי משקל ביניהם: מלחמת ששת הימים, הלם קרב, שכול, וגם בנושאים קלילים יותר כהצלחה בעיר הגדולה ומאחורי הקלעים של עולם התיאטרון התל אביבי בשנות השישים. את כל העיסוק בנושאים אלו עושה סרטו של אלירן פלד בשיר ובריקוד. האם הוא עומד במשימה הלא פשוטה? האם אפשר לעסוק בכלל בנושאים רגישים לחברה הישראלית דרך ז'אנר הנחשב מסורתית ללא מתוחכם? התשובה ...
פוסטר Victory
תומר כץ תמונת כתב
תכנית א' | דרמה
הסרט "תוכנית א'" (Plan A) מבוסס על אירועים אמיתיים ומגולל את סיפורו של מקס (אוגוסט דיהל, ״ממזרים חסרי כבוד״), שורד שואה ממחנה אושוויץ, אשר איבד את משפחתו וכל רכושו. במסעו לחיפוש אחר משמעות, מקס האבוד פוגש בחברי הבריגדה היהודית ובראשם מיכאל (מיכאל אלוני), ונחשף בין היתר לפעולות התגמול המחתרתיות שלהם - מסע ציד אחר חיילים ומפקדים נאצים אשר קשרם לרצח יהודים במלחמה מוכח. מקס מבקש לנקום את מות ילדיו, אך מסורב. כאשר הוא פוגש את אנה ואת קבוצת "נקם", נראה כי חייו משתנים; אבא קובנר (ישי גולן) וחבורתו ...
פוסטר Plan A
יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
נשארים לחג | דרמה
דיוויד המינגסון הוא שם אנונימי עבור עולם הקולנוע, אבל בעל היסטוריה ענפה כתסריטאי ומפיק בשלל סדרות טלוויזיה, מסדרות אנימציה קומיות למבוגרים כמו "איש משפחה", או סיטקומים קלילים כמו "הביץ' מדירה 23", "איך פגשתי את אמא" ו"שחור כזה". הוא גם בעל ניסיון בהפקת וכתיבת פרקים לסדרות פשע טיפוסיות כמו "בונס" ו"שקר לי". לכן כל כך מפתיע לגלות שאחד הסרטים המרגשים והטובים של תקופתנו מגיע דווקא מתסריטאי ומפיק של סדרות טלוויזיה שאיכות היא לא ממש תו התקן שלהן. "נשארים לחג" הוא מסוג הסרטים שנשענים לחלוטין על ...
פוסטר The Holdovers
מיכל ליבר רונן כתבת קולנועתמונת כתב
מאווקה נסיכת היער | אנימציה לרשימת גיבורות האנימציה מתווספת גיבורה חדשה, מאווקה. אישה נאה, בעל שיער ירוק שזוהר יחד עם עיניה בעת סכנה וזכתה לקבל כוחות חזקים מאוד. בניגוד לחברותיה שמשתמשות בכישוריהן על מנת לתקוף, מאווקה דוגלת בגישה השנייה. היא מאמינה בטוב לב, אהבה ועזרה. עלילת הסרט לוקחת אותנו לאוקראינה, עמוק אל תוך יער קסום. ביער זה חיים שדונים, נימפות ויצורים קסומים שונים ומשונים, ביניהם מאווקה – נסיכה קסומה, יפהפייה וטובת לב.
פוסטר Mavka The Forest Song
יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
הילד והאנפה | אנימציה
הייאו מיאזאקי בן ה-83 חוזר מחופשת הפרישה שנמשכה כעשר שנים וזה כבר אירוע קולנועי גדול בפני עצמו. האנימטור ומספר הסיפורים, שנחשב לוולט דיסני היפני, הפך את אולפני ג'יבלי לאגדה. ביפן יש פארק שעשועים המבוסס על סרטיו והדמויות השונות מהם. מיאזאקי הוא אחד הקולנוענים הלא אמריקאים הבודדים שזכה באוסקר על סרט האנימציה הטוב ביותר, על יצירת המופת שלו, "המסע המופלא". הוא ביים וכתב יצירות מופת קולנועיות נפלאות ובלתי נשכחות כמו "הטירה המרחפת", "השכן הקסום שלי טוטורו", "הנסיכה מונונוקי" ו"הטירה הנעה". הוא נבחר ...
פוסטר The Boy and the Heron
יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
ארגייל | מתח/פעולה
אחרי שהביא לעולם את סדרת סרטי "קינגסמן", "קיק-אס" וחידש את "אקס-מן", הקולנוען הבריטי מתיו ווהן מספק לנו סרט פעולה מלוטש נוסף. הפעם ההפקה היא של יוניברסל ו-Apple , כך שבעוד חודשים ספורים תוכלו ליהנות מהסרט רב המעללים והתפניות גם בשרות הסטרימינג של Apple, שהפך לאולפן סרטים איכותי עם הסרט זוכה האוסקרים "CODA" וכמובן הסרט החדש והמדובר של סקורסזה "רוצחי פרח הירח". לעומת שני הסרטים המשובחים הנ"ל "ארגייל" לעולם לא יהיה מועמד לאוסקר, הוא גם לא יזכה לביקורות טובות באמת. זהו סרט המיועד לקהל הרחב ולמרות ...
פוסטר Argylle
אלעד שלו עורך ראשיתמונת כתב
הבית ברחוב פין | דרמה
שנתיים וחצי לאחר שהוצג בבכורה בפסטיבל חיפה, מגיע "הבית ברחוב פין" לבתי הקולנוע בישראל בעיתוי קצת בעייתי. בשעה שהמדינה נמצאת במלחמה קשה ובאחד המצבים המדכאים בתולדותיה, נדמה שיש יותר רצון לקולנוע אסקפיסטי ולא קשוח, אכזרי וקודר שמציג מראה שחורה של המציאות הישראלית כמו בסרט זה.
פוסטר The House on Fin Street
תמר שרה שלומוביץ' כתבת קולנוע וטלוויזיהתמונת כתב
הנהג של מדלן | דרמה הבמאי הצרפתי כריסטיאן קריון זכור בעיקר מסרטו מ-2005 – "חג שמח", סרט דרמה על הפסקת אש קצרה בחג המולד במלחמת העולם הראשונה, שהיה מועמד לאוסקר לסרט הזר באותה שנה. מאז ביים סרטים בודדים שזכו לפחות הערכה, וכמעט נדמה שההצלחה לא תחזור על עצמה. אך ההמתנה השתלמה. כמעט שני עשורים אחרי, קריון מביא לנו הצלחה נוספת: "הנהג של מדלן" – דרמה נוגעת ללב על אישה שיוצאת לשלב האחרון בחייה, וחוזרת אל כל הזיכרונות שהשאירה מאחור.
פוסטר Driving Madeleine
יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
מסכנים שכאלה | קומדיה
הקולנוען היווני יורגוס לנתימוס חוזר עם יצירה קולנועית, מרשימה ומפתיעה לא פחות מסרטיו הייחודיים איתם הפך לאחד הקולות הקולנועיים הבולטים בעשור וקצת האחרונים, מאז שנת 2009, כאשר סרטו העלילתי השלישי "שיני כלב" הוקרן בפסטיבל קאן ואף היה מועמד לפרס האוסקר לסרט הבינלאומי, מיטב כוכבי הקולנוע נעמדים בתור כדי לזכות ולקחת חלק ביצירתו של האוטר. בשנת 2013 הוא גייס ליצירתו "לובסטר" כוכבים כמו קולין פארל, רייצ'ל ווייז, אוליביה קולמן, ג'ון סי ריילי ואחרים. במותחן "להרוג אייל קדוש" הוא שיתף פעולה שוב פעם עם ...
פוסטר מסכנים שכאלה
יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
הכוורן | מתח/פעולה ג'ייסון סטיית'ם חוזר אל המסך הגדול עם סרט פעולה חדש. אין כאן כרישים, שחקני פעולה אחרים או במאי גדול שגונב לו את אור הזרקורים דוגמת גאי ריצ'י. הפעם גוייס למשימת הבימוי דייוויד אייר (התסריטאי של "יום אימונים מסוכן" ו"מהיר ועצבני" הראשון), המוכר גם כבמאי שהעשייה הקולנועית שלו לא אחידה ובעיקר מזוהה בזכות סרטי הפעולה אורבניים מדממים כמו "זמנים קשים", "מלכי הרחוב", סוף המשמרת", "חבלה", סרט המלחמה "זעם" וסרט הקומיקס הלא ממש מוצלח "יחידת המתאבדים".
פוסטר The Beekeeper
עדיאל קורן כתב קולנוע וטלוויזיהתמונת כתב
יומני הזן | דרמה
לקולנוע היפני יש היסטוריה עשירה ומרתקת שכבשה קהלים רבים ברחבי העולם. הסרטים היפניים ידועים בסגנונם הייחודי והיכולת למזג בצורה חלקה אלמנטים תרבותיים ומסורתיים ומבט פילוסופי על החיים. כך הוא גם סרטו של הבמאי יוג'י נקאה "יומני הזן" או בשמו היפני "לטרוף את האדמה". העלילה מתמקדת בטסוטומו (קנג'י סוואדה), סופר מתבודד אשר חי לבדו בבקתה בהרים, ומלקט פירות וירקות מהטבע ובעזרתם מבשל את ארוחותיו בכל יום. הוא עושה זאת מתוך דרך חיים פילוסופית אותה למד במנזר והיא עוזרת לו להתמודד עם אובדן שחווה ועם הקשיים ...
פוסטר The Zen Diary
רון פוגל מבקר קולנוע בכירתמונת כתב
הגול הבא מנצח | קומדיה
טאיקה וואיטיטי היהודי הניו זילנדי (ששמו המקורי הוא בכלל טאיקה דייויד כהן), הוא יוצר מוכשר כשד וסרטיו בדרך כלל נוטים לכיוון האירוני והסאטירי, גם כשהוא מביים סרט על ילד חבר תנועת הנוער הנאצית המדמיין שהיטלר הוא חבר שלו. וואיטיטי מצליח לעטוף את התסריט בהמון הומור מתוחכם, שאף העניק לו אוסקר לתסריט לאותו סרט בשם "ג'וג'ו ראביט".
פוסטר Next Goal Wins
רון פוגל מבקר קולנוע בכירתמונת כתב
איך לעשות סקס | דרמה
שלוש החברות הטובות - טרה, סקיי וג'מה - נוסעות לחופשת קיץ בעיירה מאליה שבאי היווני כרתים. הן בנות 16, ההורמונים שלהן משתוללים ומטרתן המוצהרת (כמו רבים מבני הנוער שמציפים את העיירה) היא להשתולל עד כלות החושים, להשתכר וכן גם לעשות סקס. מה שאומר שטרה הבתולה (מיה מקנה-ברוס הנהדרת) מרגישה את הצורך החברתי כי עליה לאבד את בתוליה במהלך הטיול.
פוסטר How to Have Sex
יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
20 אלף מינים של דבורים | זר "20 אלף מינים של דבורים" הוא סרט הביכורים המופלא של אסטיבליז אורסולה סולגורן, שהשתתף בתחרות הרשמית של פסטיבל ברלין וזיכה את השחקנית הצעירה בת ה-10, סופיה אוטרו, בפרס למשחק הראשי הטוב ביותר. זהו סרטה העלילתי הראשון באורך מלא של הבמאית והתסריטאית בת ה-40 אחרי שלושה סרטים קצרים וסרט תיעודי באורך מלא. היוצרת מצליחה לייצר עבור הקהל פסיפס של קולות ודעות, בעיקר של נשים בוגרות, כל אחת שייכת לדור אחר ומייצגת דרך מחשבה אחרת, מבלי לשכוח לרגע שהסרט עוסק בגיבורה בת שמונה ובנקודת המבט הייחודית שלה על החיים.
פוסטר 20000 Species of bees
רון פוגל מבקר קולנוע בכירתמונת כתב
המתאבקים | דרמה למרות שאיני נמנה עם חובבי ספורט ההיאבקות המתוזמרת (ספורט שקנה לו אוהדים בישראל בשנות ה-80 של המאה הקודמת עם שידורים בערוץ המזרח התיכון) בהחלט הכרתי את סיפורה היוצא דופן והטרגי של משפחת ואן אריק, משפחת המתאבקים המהוללת מטקסס. אבי המשפחה שהיה מתאבק בעצמו חינך את כל ילדיו ללכת בדרכו וכל אחד מהם ובמיוחד קרי הפך למתאבק ידוע ובעל שש תארים בעולם ה-WWE.
פוסטר The Iron Claw
דניאל עמיר כתב מדור "שובר מסך" וכתב קולנוע וטלוויזיהתמונת כתב
העבריינים | זר נדמה שהיכרות קצרה עם עולם הקולנוע עזרה לנו להבין איך סרטי שוד אמורים להיראות: גנבים מתוחכמים, מנהיג עוקצני, מטרה מסובכת אך מוצדקת (מיליארדר זחיח, לדוגמה), מאהבת מסתורית ותוכנית מפורטת, ללא רבב. אם כך איך ניתן לעכל סרט כמו "העבריינים"? האם בכלל הסרט רוצה להיות סרט שוד? קשה להגיד - אולי אפילו לבמאי הסרט הארגנטינאי רודיגו מורנו, אבל דווקא התחושה המהורהרת הזו שהוא מעניק לצופיו היא נקודת המשיכה שלו.
פוסטר The Delinquents
מיכל ליבר רונן כתבת קולנועתמונת כתב
ילד אורז | דרמה
בשנים האחרונות עולים לאקרנים יותר ויותר סרטים שמתייחסים לתופעת ההגירה ומשמעויותיה. הסרט היפהפה "מינארי", שמביא את סיפורם של משפחה מהגרת בארה"ב והתמודדויותיה עם דגש על ההתאקלמות הזוגית במקום ההגירה. הסרט "חיים שלמים" שעוקב אחר מפגש מחודש בין שני חברי ילדות שנפרדו בעקבות הגירה והפער שנפער ביניהם בעקבות אותו שינוי וכעת מגיע גם הסרט "ילד אורז".
פוסטר Riceboy sleeps
רון פוגל מבקר קולנוע בכירתמונת כתב
פרארי | דרמה הז'אנר המזוהה ביותר עם הקולנוע האמריקאי הוא ז'אנר המערבון - הקאובוי הרכוב על סוסו הכובש את המערב וממשיך הלאה. נדמה שמאז והרכב החליף את הסוס כאמצעי התחבורה הפופולרי ביותר לא מפסיק הקולנוע להתפעל מקסמו הכמעט מיתי ולראייה סרטים רבים שמתייחסים לרכב כאל ישות בפני עצמה. מרדפי מכוניות ונסיעה מהירה הפכו למטבע עובר לסוחר בקולנוע האמריקאי והעולמי בסרטים כ"דרייבר" הנהדר וגם בסדרה הנוראית “מהיר ועצבני" המעלה על נס את עולם מרוצי המכוניות הלא חוקי (לפני שהפכה לסדרת בונד לעניים). ניתן גם לראות במכונית סמל ...
פוסטר Ferrari
רותם שרון כתב קולנועתמונת כתב
הלילה האחרון | מתח/פעולה
בעולם של ימינו, בו הכל צפוי ואין כבר שום משקל או המון משמעות לאיכות – מגיע סרט המתח "הלילה האחרון", שיש בו הכל – משחק מופלא, צילום נהדר, פסקול מרשים, אווירה שמחזיקה אותך על הקצה ווייב כמו בסרטי המתח של שנות ה-80.
פוסטר Lultima notte di Amore
רון פוגל מבקר קולנוע בכירתמונת כתב
ילדים של אף אחד | דרמה הבמאי ארז תדמור הוא אחד הבמאים הפוריים ביותר בישראל .מאז שנת 2000 הוא ביים 14 סרטים ובמנעד סגנונות-מקומדיות כ"סיפור גדול" ו"בחורים טובים"(שתיהן הצלחות אדירות בקופות) דרך דרמות חברתיות נוקבות כ"נמל בית" המצוין (והאנדרייטד לטעמי) ועד ל"ארץ פצועה" המשובח הבוחן את חיינו בישראל במציאות פוליטית בלתי אפשרית תדמור גם חלק עם הקהל את חוויותיו האישיות בנושא פוריות כשביים את "בשורות טובות" המר-מתוק. בסרטו החדש "ילדים של אף אחד" נדמה תדמור למעין האחים דארדן בנוסח ישראל או לקן לואץ' הבריטי ומנפק דרמה בעלת ...
פוסטר Children of Nobody
מורן ספיר תמונת כתב
חמישה לילות אצל פרדי | אימה
"חמישה לילות אצל פרדי" בבימויה של אמה טאמי ("Into the Dark") מבוסס על משחק אימה הנושא את אותו השם, שיצא בשנת 2014 ומאז הפך לפרנצ'ייז עצום הכולל משחקי המשך, ספרים, מיני-סדרת אנימציה ואפילו משחקי ספין-אוף. אם השם לא מצלצל לכם מוכר, זה כנראה בגלל שעד כה היה מוכר בעיקר בקרב קהילת הגיימרים ובני דור ה-Z, אבל כעת נראה שהוא יוצא מהשוליים והופך לשם דבר בז'אנר האימה.
פוסטר Five Nights at Freddy's
רון פוגל מבקר קולנוע בכירתמונת כתב
נפוליאון | דרמה הבמאי רידלי סקוט כבר בן 86 וממשיך לביים במרץ. סקוט מביים במנעד רחב של ז'אנרים ומצטיין בסרטים רחבי יריעה כ"בלייד ראנר" ו"גלדיאטור". בסרטו החדש "נפוליאון" הוא שב אל מחוזות הביוגרפיה הקולנועית, שבה כבר עסק בעבר ב"רובין הוד" ו"בית ג'וצי". סקוט חי ונושם קולנוע גדול מהחיים ותמיד נוטה להגזמה סינתטית בסרטיו. לפעמים זה עובד ולפעמים לא. אני מאוהדיו של סקוט ולכן ניגשתי לצפות בסרטו החדש "נפוליאון" בציפייה דרוכה.
פוסטר Napoleon
מיכל ליבר רונן כתבת קולנועתמונת כתב
וונקה | מוזיקלי
לפני 59 שנים, בשנת 1964 יצא לאור הספר "צ'רלי ומפעל השוקולד", אודות צ'רלי בקט, ילד עני שמוצא עטיפת זהב בחבילת שוקולד שמקנה לו סיור במפעל השוקולד של וווילי ונקה. לסיור מגיעים רק חמישה ילדים מכל העולם (וצ'רלי ביניהם) להתרשם ממפעל השוקולד הטעים והמסתורי. בניגוד לשאר הילדים הגרגרנים שנוגעים ואוכלים מהממתקים שבמפעל בניגוד להנחיות, צ'רלי שומר על איפוק ויושרה. מתברר בדיעבד כי מטרת הסיור הייתה לאתר את המחליף לווילי וונקה שמעונין לפרוש וכך צ'רלי הופך לבעל המפעל ועובר לגור במקום יחד עם בני משפחתו.
פוסטר Wonka
דניאל עמיר כתב מדור "שובר מסך" וכתב קולנוע וטלוויזיהתמונת כתב
אי של שפיות | תיעודי על גדות נהר הסיין הציורי שבפריז, עומדת ספינה רחבת ידיים. אדם מבוגר, בשנות ה-60 לחייו, שיניו עקומות ופגעי הזמן מראים את אותותיהם, מזמר בקולי קולות שיר רוק צרפתי. "אני הפצצה האנושית", הוא שר, וככל שהשיר מתקדם הסצנה המוזרה הופכת ביתית יותר ויותר. מדוע? זה סוד קסמו של סרטו התיעודי החדש של הדוקומנטריסט הצרפתי הותיק ניקולא פיליבר, "אי של שפיות" או בתרגום חופשי "על האדמנט", הזוכה הגדול בפרס הסרט הטוב ביותר, "דב הזהב", בפסטיבל ברלין האחרון שמציג אנושיות כנה (ללא מניירות) במקום שבו הכי לא ציפינו לו, ...
פוסטר On the Adamant
הצג ביקורות נוספות...
חיפוש ביקורות
לרשימת ביקורות אחרונות
Driving Madeleine1הנהג של מדלןציון גולשים10 / 8.9ציון מבקרים5 / 3.1
Victory2המנצחיםציון גולשים10 / 8.5ציון מבקרים5 / 3.4
Wonka3וונקהציון גולשים10 / 8.4ציון מבקרים5 / 3.3
Anyone But You4רק לא אתהציון גולשים10 / 8.3ציון מבקרים5 / 2.1
Aquaman and the Lost Kingdom5אקוומן 2 הממלכה האבודהציון גולשים10 / 8.0ציון מבקרים5 / 2.0
Elioאליאו The Garfield Movieגארפילד Imaginary Friendsחברים דמיוניים Kingdom of the Planet of the Apesכוכב הקופים: ממלכה חדשה
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט