ביקורות / תגובות / המלצות לסרט

ממוצע הדירוגים: 9.0   |    סה"כ דירוגים של המבקר: 3
10/10
3 ביקורת לסרט התחלה
אחד הסרטים הגדולים של העשור. כל כך התלהבתיש הוא שווה ערך מחינתי למטריקס. ואכן סרט זה מערבב בין עולמות של מציאות ודמיון, כאשר הוא מדבר על טכנולוגיה בה ניתן לתכנת חלומות מודעיים קבוצתיים, על מנת להיכנס למוח של אחרים, רק שהפעם הרעיון הוא לשתול מחשבות במוח של אדם אחר! בסרט זה יש הכל. יש כאן חלום, בתוך חלום, בתוך חלום, וכיצד להתעורר מחלום אחד לתוך חלום אחר, מבלי שהחלום יהרס... צריך גם להיזהר שלא למות בתוך חלום, כי אז לא מתעוררים יותר לעולם הנורמלי. צריך לדעת לחשב את הזמנים בין מציאות לחלום... בסרט יש גם את סיוטיו של דה-קפריו שחודרים לתוך חלומותיו, הקשורים בדמות אשתו לשעבר... בקיצור, חברה, תרוצו ואפילו פעמיים. אין ספק שהיוצר יצר כאן עולם עם חוקים משלו, והוא משחק בהם, בצורה גאונית. אתם תחושו את ההנאה מכל רגע. ואם אתם חושבים שזה דמיון? בכלל לא! קיימות טכנולוגיות של כניסה לחלומות מודעים, ומי יודע אם זה לא יביא ליצירת מציאות וירטולאית חלומית. שווה ערך למטריקס ודמוי ונילה סקיי.
08/08/2010 00:52:58
9/10
2 ביקורת לסרט 2012
ראיתי, נהנייתי מאוד ואני מאוד ממליצה קולנוע במיטבו, כפי שקולנוע צריך להיות. המתח לא מרפה מהרגע הראשון! סרט אסונות איכותי ועם טעם טוב למי שאוהב את הג'אנר! המתח והמיסתורין הולכים ונבנים אט אט. הצרות נוחתות לפתע! האפקטים מדהימים, והגיבורים נמלטים מהם בשן ועין. הסוף הפתיע אותי. רוצו לראות, מותח, אין מנוחה לרגע
19/11/2009 01:51:56
8/10
1 ביקורת לסרט הנעלם
אני מאוד חובבת סרטים על-טבעיים. ובהחלט סרט טוב בנושא. זה התחיל בצורה צפויה למדי. הוא חסר הכרה, יצא מגופו, רק אנני הפושעת שהביאה לפציעתו שומעת אותו... ולכן היא תצטרך גם בסופו של דבר להציל אותו... אבל הסרט מקבל מפנה לקראת הסוף, וזה בהחלט הופך להיות רעיון מעניין. בהתחלה זה קצת מייגע, וחשים חוסר אונים... כי איך זה לצעוק ואף אחד לא רואה ושומע אותך, וניתן גם לשבור ולהפיל חפצים, וזה מה שאתה חושב שקורה, אבל בפועל בעולם הפיזי כלום לא משתנה. לכן יש כאן דואליות מעניינת בין עולם החיים לעולם המתים.. גם הדרך בה הוא מגיע למסקנה שהוא בעצם עדיין בחיים, היא מעניינת. וכמובן גם הסוף המפתיע, כיצד הוא מצליח להיות מוחזר לחיים. כמובן שיש כאן גם דרמה פסיכולוגית של למה דווקא היא שומעת אותו, האם בשל קול המצפון שלה... או שאולי הוא הנשמה התאומה שלה??? מי יודע? אז בהחלט ממליצה ובהחלט ניתן להנות מסרט זה.
13/09/2007 11:58:39


The Specials1יוצאים מן הכללציון גולשים10 / 8.8
Richard Jewell2ריצ'רד ג'ולציון גולשים10 / 8.6
The Invisble Man3בלתי נראהציון גולשים10 / 8.4
Birds of Prey4ציפורי הטרףציון גולשים10 / 8.2
Sonic the Hedgehog5סוניק הסרטציון גולשים10 / 8.2
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט