ביקורות / תגובות / המלצות לסרט

ממוצע הדירוגים: 7.0   |    סה"כ דירוגים של המבקר: 3
10/10
3 ביקורת לסרט כיפה אדומה-הסיפור האמיתי
סיפור מרתק ומצחיק על כיפה אדומה וכל הדמויות הנפלאות הסובבות אותה! מתברר כי הסיפור המקורי לא מצא את האמיתי שבו עד לסרט הזה!!! נקודת מפנה שונה, מגוונת, כיפית ולא צפויה, לסיפור המוכר לכל! ראוי לציין את הדמויות שקיבלו טעם שונה בסיפור האמיתי!
16/07/2006 02:49:02
2/10
2 ביקורת לסרט משחק הדמעות
עשו צחוק מהמצב! בדיוק ככה! שני במאים (כביכול הומואים שניהם) ניסו להמחיש בסרט את המצב בארץ. בתחילת הסרט ובאמצעו נראה כי הסרט הוא קליל ומצחיק מידי פעם אך ברובו מתייחס להומואים שסליחה על הביטוי, דופקים בתחת אחד לשני! מה זה צריך להיות? למה לעזאזל מראים לנו דברים כאלו? הסרט נהפך עוד יותר לשטותי כסיום כאשר היחסים בין הערבי ליהודי מתהרהרים ואז הסרט הופך להיות לבדיחה אחת גדולה בסיומו! מה לעזאזל קשורה האווירת כיף וצחוק במהלך הסרט לכל גל הפיגועים והסכסוך הערבי- יהודי בסרט! ולמה הומואים? ולמה שבחורה אז כבר תימצא בסרט ועוד בקטע עירום אחד שאולי מביא את הסרט לפנייה קצרה בשביל כאלה שהם לא הומואים... ולאחר מכן (כל הסרט) מדובר בהומואים ונקודת המבט העיקרית היא על הומואים וכל אלה. המון שאלות עולות על הסרט הישראלי הזה שכולו בועה אחת גדולה, כמו שבנאדם חי בבועה משל עצמו! במילה אחת: בועה.
16/07/2006 02:40:14
10/10
1 ביקורת לסרט שודדי הקאריביים 2
קודם כל חייב להבהיר שחייב לראות את הסרט הראשון בשביל לראות את השני ואני לא מתכוון שחייב לראות את הראשון בשביל להבין את השני אלא בשביל להנות ממנו יותר בכך שאתה יודע את הדמויות ואת ההתנהגות של כל אחת ואחת מהן! למשל, כדאי לדעת את דמותו של ג'ק ספארו מהסרט הראשון בשביל לצחוק ממנו בשני.. אבל גם חייב לראות את הראשון בשביל להבין את הסוף של השני! הסרט עצמו מעולה לכל אלה שנהנו מהראשון כי זוהי ממש אותה חוויה המלווה בצחוקים, בדמויות יפות, באפקטים ובהרפתקה מרתקת עד סוף הסרט (סוף מפתיע יש לומר).. תהנו, וג'ק ספארו המלך!
16/07/2006 02:30:26


ארכיון הניוזלטר של אתר סרט