ביקורות / תגובות / המלצות לסרט

ממוצע הדירוגים: 7.0   |    סה"כ דירוגים של המבקר: 34
8/10אייקון המחשת ציון
34 ביקורת לסרט טיפש, מטורף, מאוהב
טיפש, מטורף, מאוהב.סיפור מטופש אך מצחיק. קאל, גבר מתבגר, מרובע עד דמעות, אב ובעל למופת, מתבשר לפתע על ידי אשתו כי היא מבקשת לעזוב אותו לטובת מאהב מהעבודה.עולמו חרב עליו, והוא מתחיל לשתות לשכרה בפיק אפ בר, שם הוא מייגע את כולם בסיפורו הפטתי. לעזרתו נחלץ ג'ייקוב, רווק הורס ושרמנטי, אשר מלמד אותו איך למצוא בחזרה את הגבר שבו. על הדרך הרבה בדיחות מצחיקות, וטוויסט מפתיע בעלילה... (בלי ספויילר). בילוי נחמד לערב סתווי, למי שאוהב בדיחות על חיי נישואין, ושמוכן לסבול קיטש אמריקאי..
30/09/2011 09:34:36 | נצפה בקולנוע
9/10אייקון המחשת ציון
33 ביקורת לסרט הזדמנות שנייה
הזדמנות שניה - חוץ מהאונס הקבוצתי שעבר שם הסרט בעת עלייתו ארצה, המדובר בסרט מהנה מאד. מייק, נער שחור, ספק מפגר, משולי החברה, מאומץ על ידי משפחה עשירה ולבנה מממפיס טנסי, ולאט לאט הופך חלק ממנה. מימדיו הענקיים הופכים אותו לכוכב פוטבול אמריקאי. האם המאמצת, סנדרה בולוק, מתעמתת הן עם הגזענים הלבנים שסביבה והן עם העבריינים והנרקומנים שבשכונת מולדתו של מייק, ובשני המקומות עושה זאת בעוצמה ובהומור. הסרט עשוי מצויין, משעשע לעיתים ומותח לעיתים, משחק טוב מאד של כל השחקנים, ולא לשכוח - מדובר בסיפור אמיתי, מה שמרכך את הקיטש... ללכת. 
22/05/2010 10:16:30
8/10אייקון המחשת ציון
32 ביקורת לסרט הדרקון הראשון שלי (מדובב | תלת מימד)
הדרקון הראשון שלי. יופי של סרט. גם מבוגרים יהנו. מעשה בכפר ויקינגי הלוחם בדרקונים המאיימים על קיומו זה 300 שנה. רק בנו של ראש הכפר, הכבשה השחורה של המשפחה ובושה גדולה לאביו עז הנפש, מעדיף לחוס על חייו של הנורא שבדרקונים, ואפילו - שומו שמיים - לנסות לדבר איתו. זוהי, כמובן, תחילתה של ידידות מופלאה, שמביאה להבנה שבני הכפר והדרקונים אינם חייבים להיות אוייבים, וכל שפיכות הדמים היתה באשמת מנהיגיהם... מוכר למישהו? ... חוץ מהמסר החבוי (טוב, לא ממש חבוי...) הסרט זורם, משעשע, כולם מרותקים, אפקטים בתלת מימד כמקובל, והכייף גדול.
30/03/2010 09:09:48
10/10אייקון המחשת ציון
31 ביקורת לסרט אווטאר (תלת מימד)
אוואטר - חווייה מדהימה. סרט מדע בדיוני שהופך להיות סיפור אהבה, ממשיך כסיפור אגדה על דרקונים ונסיכות שהופך לסרט מלחמה ובסוף המסר הוא אקולוגי... מה שהדהים אותי, כשנרגעתי מסערת האפקטים הבלתי נשכחים, היה ששיאו של הסרט הוא מלחמתם של ה"טובים" (לכו לסרט כדי לגלות מי הם) ב"רעים" - שהם חיילי המארינס של ארה"ב, ומצהלות הקהל למראה החיילים המסכנים הנטבחים על לא עוול בכפם, רק כיוון שמפקדיהם אינם מאמינים בדברים הנכונים... אז מה המשל ומה הנמשל? - אינדיאנים שה"חלוצים" חשקו באדמתם? עיראק, שנטחנה במלחה בגלל נשק לא קונוונצינאלי שבכלל לא היה שם? ואולי זו ההתאכזרות היום יומית של כולנו אל הטבע... יצאתי מן הסרט והלכתי לחבק שורשי עצים ולהתפלש בעפר עם חתולים.. לרוץ!
10/01/2010 17:29:27
8/10אייקון המחשת ציון
30 ביקורת לסרט שרלוק הולמס
שרלוק הולמס. בסך הכל סרט מהנה. שרלוק כצעיר שרירן בעל מוח אנליטי ומבריק, ווטסון בתפקיד "המבוגר האחראי" לצד ידידו הפוחז. השניים מנסים לפענח את תעלומת הלורד שעבר אל כוחות השחור, רוצח נשים במסגרת פולחן מיסטי ומפגין כוחות על טבעיים, במסגרת תוכניתו לתפוס את השלטון באנגליה ובעולם כולו. הכל מתרחש בביבים של לונדון, לפני החשמל והמכוניות, בין כרכרות, ערפילים וחולדות... הסרט מותח לעיתים, מצחיק לעיתים, אבל קצת ארוך מדי. לא סרט השנה, אבל בהחלט שווה לראות.
08/01/2010 18:59:53
8/10אייקון המחשת ציון
29 ביקורת לסרט טיפול זוגי
טיפול זוגי - קליל ומבדח. ארבעה זוגות נוסעים לחופשה באי טרופי, כיוון שאחד הזוגות אמור לעבור שם טיפול זוגי דה - לוקס. הסוף הוא שכולם מחוייבים לעבור את הטיפול, וראה זה פלא - כולם מגלים שחייהם בזבל ושלמעשה הנישואין שלהם על הקנטים כבר הרבה זמן. שורה של מצבים קומיים ובדיחות מובילה לסוף אמריקאי בלתי נמנע... סרט במשקל נוצה המתאים להעביר ערב בכייף. כולל הפופקורן עדיין זול יותר מטיפול זוגי ממש,ואין שום חובה לדבר ...
08/12/2009 06:44:09
6/10אייקון המחשת ציון
28 ביקורת לסרט לצאת לדרך
לצאת לדרך - בדרך כלל אני נוטה להסכים עם מורפאוס, אך הפעם נפרדות דרכינו... השעה הראשונה של הסרט זורמת, מצחיקה, שנונה וכייפית. הבעיה היא שלאחר מכן הסרט שוקע לביצה טובענית של שמאלץ דביק ודי משעמם. הרגע בו הסרט מתחיל לקחת את עצמו יותר מדי ברצינות ומתאמץ לשדר מסרים עמוקים על מהות החיים, ההורות, הזוגיות וכו', הוא הרגע בו רבים מהצופים מתחילים לפהק ולנוע בכסאותיהם באי נוחות. למנקרים שלום.
22/08/2009 10:04:42
6/10אייקון המחשת ציון
27 ביקורת לסרט סיפורו של דספרו (מדובב)
אחד החלשים. עכבר אמיץ לב ובעל ערכים נעלים חובר לעכברוש עבריין טוב לב במסע אבירי להצלת הנסיכה. לא מצחיק, לא ממש מעניין, והדיבוב לעברית מסורבל ומסובך מדי. הרבה קלישאות על "מהות החיים" שלא אומרות כלום לילדים, וכנראה שגם לא למבוגרים ("חשבתם שצער הוא הכח החזק בעולם? - טעיתם! הכח החזק בעולם הוא המחילה!" מה? איפה מחילה? בעזה?...). ילדיי (11, 6.6, 5) החזיקו מעמד יפה, כך שאפשר להעביר שעתיים של אוגוסט עם הסרט הזה, אבל לפנתיאון של סרטי האנימציה הוא לא ייכנס. אולי לבוידעם.
01/08/2009 21:24:49
9/10אייקון המחשת ציון
26 ביקורת לסרט סטארטרק
איזה כייף! גדלתי על סטאר טרק המקורי, עם קפטן קירק, סקוטי, ספוק, סולו והיתר, ושמחתי להתרגל אל "הדור הבא" - קפטן פיקארד וחבריו, והנה מגיע המסע הזה במנהרת הזמן... מבחינה "כרונולוגית" מתרחשת עלילת הסרט לפני תחילת הסדרה המקורית - אבא של גיימס טי קירק נהרג בקרב הירואי כמפקדה של ספינת הכוכבים "מגלן", ומציל את אשתו, הנושאת ברחמה את חביבנו ג'יימס טי. במספנות הפדרציה בונים בינתיים את ספינת הדגל החדשה - אנטרפרייז. קירק הצעיר והיתום מאב גדל כפרחח ושובר לבבות - ארס אמריקאי עתידני - עד שבקטטת בארים הוא נתקל בקפטן של ספינת כוכבים, המשכנע אותו להתגייס, והשאר היסטוריה. טוב, בדיונית. הלכתי עם בני בן ה- 11 וחבריו, וכולנו התמוגנו. שימו לב לקריצה מ"ספוק" המקורי, במהלך הסרט. לא מסמר שיער, לא סוחט דמעות - כייף!
23/05/2009 08:08:14
8/10אייקון המחשת ציון
25 ביקורת לסרט Welcome
נשמע כמו בדיחה - כורדי אחד בורח מארצו ברגל, ומחליט להגיע לאנגליה בשחייה. טוב, כורדי. האמת היא שהסרט לגמרי לא רע. בילאל, נער כורדי בן 17 שברח מהעיר מוסול שבעיראק, לצרפת, בגלל המלחמה, מקדיש את כולו למטרה אחת - איחוד עם אהובתו שברחה עם משפחתה ללונדון. לאחר שכל נסיונותיו להסתנן לאנגליה כשלו, הוא מחליט ללמוד שחייה ולחצות את תעלת למאנש בשחייה.מדריך השחייה, אלוף צרפת לשעבר, המתמודד בעצמו עם הריסות חייו, מסתייג בתחילה מן המהגר הערבי הבלתי חוקי, הומלס שזקוק למקלחת דחופה, אך כאן מתחילה דינמיקה מרתקת... סרט רגיש, איטי, ואיכותי.
16/05/2009 09:43:18
8/10אייקון המחשת ציון
24 ביקורת לסרט מפלצות נגד חייזרים (מדובב | תלת מימד)
נתחיל מהעיקר - הלכתי עם שלושת ילדיי, בני 4, 6 ו-11, ושלושתם מאד נהנו. אקשן כהלכה לילדים, פעלולי תלת מימד מרהיבים - שמח ומבדח. כרגיל בז'אנר זה בשנים האחרונות, היו גם כמה בדיחות המכוונות להורים, כמו למשל נשיא ארה"ב המנסה לתקשר עם מפלצת חייזרית ענקית באמצעות נגינה באורגן, של הצלילים הידועים מתוך "מפגשים מהסוג השלישי".החייזר, אגב, מניף את ידו הרובוטית ו... מנתץ האורגן המעצבן... נחמד מאד!
14/04/2009 18:19:06
8/10אייקון המחשת ציון
23 ביקורת לסרט בית מלון לכלבים
ראשית יש להדגיש כי הסרט איננו מדובב, ולאחר צפיה ברור מדוע. יש בו תכנים לא קלים לילדים קטנים - שני גיבורי הסרט יתומים מאב ואם, המתגלגלים בין משפחות אומנה מזעזעות, ומוצאות נחמה בזרועות (טלפי...) כמה עשרות כלבים עזובים, חסרי בית אף הם. ההקבלה ברורה. וכאן בא אבל גדול - הסרט מעניין ומהנה! קצת עצוב, קצת מצחיק, וסוף טוב הכל טוב. הייתי עם שני ילדי, בני 11 ו- 6 (קורא תרגום), ושלושתנו נהנינו.
14/04/2009 18:06:39
9/10אייקון המחשת ציון
22 ביקורת לסרט קלת דעת
הופתעתי לטובה. באתי עם ציפיות נמוכות, ומאד נהניתי מהסרט. לא נכון להתייחס לסרט הזה כ"דרמה תקופתית". זו קומדיה מצחיקה ברוב שלביה, עם לעג לאריסטוקרטיה האנגלית על נימוסיה, טקסיה המפוחלצים, וצביעותה. יפיפיה אמריקאית עם סוד אפל בעברה, המוצאת את פרנסתה כנהגת מירוצים בפאריז, מתאהבת ביפיוף אנגלי מתהולל, בן למשפחה נשואת פנים, ובאה עמו אל בית האחוזה המשפחתית. ההתנגשות בלתי נמנעת...
13/04/2009 07:52:43
8/10אייקון המחשת ציון
21 ביקורת לסרט משחק כפול
לא מבין את קודמיי כותבי הביקורות הקטלניות. דווקא סרט טוב! חכם ומתוחכם, משעשע ורומנטי, ומי שאוהב את חייו שטוחים ורדודים, שיצא באמצע. אז נכון - יש בסרט כל כך הרבה הפוך על הפוך, שלא תמיד אתה בטוח שאתה מבין מה הולך, ומי נגד מי, אבל זה מה שיפה! משחק מצויין של אוון ורוברטס, סיפור מתח וקצב טוב.
04/04/2009 22:54:36
8/10אייקון המחשת ציון
20 ביקורת לסרט מארלי ואני
כל הסרט בוכים... בהתחלה מצחוק, אחר כך מעצב... זוג צעיר מאמץ גור כלבים מקסים, שהופך מהר מאד לכלב מגודל שהופך את חייהם לגיהנום. השנים חלפו, הילדים נולדו, הזוג התברגן והגיע לשכונת יוקרה בפלורידה, לא פעם ניסו להיפטר מהכלב, או אחד מהשני, ומאוחר מאד, (מאוחר מדי?) הבינו שהכלב הוא הציר סביבו סובבים חייהם. אין עין שלא דמעה בסוף. סרט מהנה.
04/04/2009 22:47:32
10/10אייקון המחשת ציון
19 ביקורת לסרט ויקי כריסטינה ברצלונה
מעולה! לרוץ! משחק מעולה של כל השחקנים, דיאלוגים שנונים ורגישים, צילומים מרהיבים ומוסיקה סוחפת.ניתוח כירורגי של יחסי אנוש, הנוגע בלא רחם בקצוות העצבים החשופים של כולנו. וודי אלן מציב בפנינו מראה מאיימת, שכל המביט בה איננו בטוח אם לצחוק או לבכות. סרט קולח ומרהיב, מצחיק לעיתים, דרמטי לעיתים, ובעיקר - מטלטל...
05/01/2009 22:36:56
8/10אייקון המחשת ציון
18 ביקורת לסרט מדגסקר 2 (מדובב)
לסרט יש שלושה רבדים בעיני. יש את סיפור העלילה, לא משהו שמפיל אותך מהכסא, אבל הילדים, בני 4, 6 ו-10 אהבו. יש את הבדיחות והעקיצות למבוגרים שהסרט משופע בהן, ולבסוף יש גם מסר חבוי היטב -קבל א השונה, בפרט אם הוא "גאה"... כלומר, אבא אריה - גבר שבגברים ולוחם עז נפש נפגש עם בנו לאחר שנים רבות של ניתוק, ומגלה שהלביא הצעיר הפך עדין נפש, חובב ריקוד, שירה ובלט,וסולד מכל עימות. בתחילה הוא מגרש אותו מן הלהקה, אבל עד סוף הסרט הוא לומד לעשות איתו ביחד פירואטים. אז תגידו אתם?!
14/12/2008 00:06:34
8/10אייקון המחשת ציון
17 ביקורת לסרט זאק ומירי עושים פורנו
ככה ככה. בדיחות מצחיקות לצד סתם גסויות. בסופו של דבר אנחנו סולחים להם על הכל כיוון שגיבורי הסרט כל כך חמודים, וברור שהם-ממאאש-לא- כאלה...אה, כן. והסוף קיטש סכאריני כצפוי וכמקווה...
13/12/2008 23:57:40
7/10אייקון המחשת ציון
16 ביקורת לסרט לילות ברודנטה
נתחיל מזה שהתקציר של אתר "סרט" לא ממש נכון - מנתח פלאסטי נודע יוצא לפגוש את משפחתה של מנותחת שנפטרה על שולחן הניתוחים, בעיירת חוף מוכת סופות הוריקן. שם הוא פוגש עקרת בית יפה שנפרדה זה עתה מבעלה. השניים נשענים זה על זו בצומת משברית זו בחייהם. גיר מקסים כהרגלו, דיאן ליין נהדרת, הסרט רומנטי והסוף עצוב. הבעיה היא שחלקים רבים מדי מפוהקים ולא זורמים, ובוודאי שאפשר היה לקצר ב- 20 דקות לפחות.
02/11/2008 06:46:03
7/10אייקון המחשת ציון
15 ביקורת לסרט שבעה
זהו סרט להתענג עליו, או לצאת באמצע. משחק מצויין, גלריית שחקנים מן השורה הראשונה, וכתיבה איכותית, חושפים משפחה ממוצא מרוקאי במשבר, לאחר פטירת אחד האחים. מצחיק לעיתים, דרמטי לעיתים, אך רוב הזמן, כן, מ ש ע מ ם. סרט של דיאלוגים בחדר אחד. שום דבר לא זז. מבט מסביב, בהפסקה, גילה כסאות שהתייתמו מיושביהם אשר בחרו לסיים את הפופקורן בבית, ומולם אחרים המתקשים לעכל את החוויה המטלטלת. קשה מאד לדרג.
14/10/2008 22:15:11
8/10אייקון המחשת ציון
14 ביקורת לסרט רעם טרופי
אז ככה. כמה מצחיק ככה מטומטם. אבל מצחיק... רעיון מקורי עם הרבה פוטנציאל, שחקנים מצויינים עם ליהוק היסטרי - בן סטילר על תקן "סטלונה", רוברט דאוני ג'וניור כאוסטרלי לבנבן שהתחפש לכושי לצורך ההפקה ולא מצליח להשתחרר מהדמות המופרכת שאימץ, וטום קרוז.. ובכן... רחוק מאד מ"טופ גאן"...(לא נגלה). בסך הכל סרט קטן, קצת הזוי, ונורא מצחיק.
28/09/2008 17:49:50
8/10אייקון המחשת ציון
13 ביקורת לסרט מאמה מיה - הסרט
לא צריך להיות מעריץ של להקת "אבבא" כדי להיסחף עם הסרט החמוד הזה. אם הייתי יודע מראש שאני עומד לשמוע דואטים של מריל סטריפ ופירס ברוסנאן, הייתי מצפה לנפילה, אבל הפלא ופלא - עד סוף הסרט הקהל שר עם השחקנים, וחלק אף מחו דמעה... השירים המדהימים (כן. 30 שנה אחרי!) של אבבא, הנופים היפים של איי יוון, תסריט משעשע עם הרבה הומור עצמי, ושחקנים מצויינים,(ומריל סטריפ מעל כולם), עשו לי את זה! לא סרט ענק, אבל כייף של ערב.
26/07/2008 07:44:22
6/10אייקון המחשת ציון
12 ביקורת לסרט מבוקש
עלילה מטופשת, אקשן לא אמין, קצת הומור ואנג'לינה ג'ולי... מעשה בכת סודית בת אלפי שנים, הרוצחת אנשים בדם קר לפי הוראות שהיא מקבלת מ...נול אריגה עתיק(?). אין לחברי הכת מושג מה חטאו אותם אנשים, אבל מה שבטוח - כדור בראש. רואה חשבון עלוב נפש וחסר חוט שדרה נחטף באמצע היום כדי להצטרף למשחטה הסהרורית, ולאחר הרבה מאד אלימות, טוויסט בעלילה ונהרות קטשופ הופך לגבר....אה, כן. אנג'לינה. אין עליה. סרט ככה ככה.
20/07/2008 06:25:20
9/10אייקון המחשת ציון
11 ביקורת לסרט סקס והעיר הגדולה הסרט
מצחיק וכיף גדול. ברור שחובבי הסדרה ייהנו יותר, אבל הסרט קולח, שנון, ובעיקר משעשע. בידור טוב - ללכת!
12/07/2008 18:24:37
9/10אייקון המחשת ציון
10 ביקורת לסרט איים אבודים
מצחיק, עצוב, ומרגש. תסריט מצויין, משחק טוב, והרבה נוסטלגיה לאייטיז. מה ש"אסקימו לימון" היה לשנות החמישים, כך "איים אבודים" הוא לשנות השמונים - שחזור מרגש של המוסיקה, האופנה,המכוניות, הטלוויזיה,הסלנג ("איזו שאפה") והאירועים ההיסטוריים (מלחמת לבנון, הפצצת הכור העיראקי, וכו'). חדי העין שביננו יזהו גם כמה פיספוסים היסטוריים בלתי מזיקים (הביטוי "מגניב" מוצג כהמצאה חדשה. למעשה היה שגור כבר ממחצית שנות השבעים..). בסך הכל - סרט מהנה ביותר, ומומלץ. יופי רשף!
10/07/2008 10:44:00
8/10אייקון המחשת ציון
9 ביקורת לסרט ארץ קשוחה
חזק, אלים ביותר, ומותח. משחק מצויין, אבל סוף תמוה ומעורפל. מה קרה כאן לעזאזל?... רוב הצופים נשארו במקומם עד שהסתיימו הכתוביות, בציפייה ל"אפילוג" מסוג כלשהו, אבל הסדרנים היעילים לא השאירו מקום לתקווה... נהניתי לאורך כל הסרט, אבל יצאתי מאוכזב...
17/05/2008 21:37:19
9/10אייקון המחשת ציון
8 ביקורת לסרט 21
טוב! סרט מהנה וזורם. משחק טוב מאד של רוב השחקנים. הסרט הוגדר כ"מתח-פעולה, אך למעשה מדובר רוב הזמן ב"משחקי ראש" מרתקים, עם הומור, מתח, ואקשן "לייט". ללכת!
22/04/2008 08:22:37
7/10אייקון המחשת ציון
7 ביקורת לסרט אויר לנשימה
שלושה סיפורים הקשורים זה בזה בקשר רופף ולעיתים אסוציאטיבי בלבד. אפל ודיכאוני, אבל מה המסר לכל הרוחות?... משחק טוב, דיאלוגים טובים עד יומרניים. הרבה דם לעיתים.
20/04/2008 17:11:10
2/10אייקון המחשת ציון
6 ביקורת לסרט המרוץ לזהב
סרט רדוד ומשעמם. גיחוך פה ושם לא מצילים מן השיממון... אפילו לא לדי וי די!
20/04/2008 17:07:28
7/10אייקון המחשת ציון
5 ביקורת לסרט זודיאק
קשה. סרט מעניין רוב הזמן, אבל נמתח כמו מסטיק. הסוף עמום וקצת מאכזב, אבל קשה לבוא בטענות, שהרי מדובר בסיפור אמיתי. שום תסריטאי לא כתב את הסוף הזה. משחק טוב מאד לא מציל את הסרט משיעמום לפעמים.
23/08/2007 18:45:34
ביקורות נוספות


Despicable Me 41גנוב על החייםציון גולשים10 / 9.2
Bad Boys Ride or Die2בחורים רעים: הכל או כלוםציון גולשים10 / 8.7ציון מבקרים5 / 2.0
The Great Escaper3הבריחה הגדולהציון גולשים10 / 8.6ציון מבקרים5 / 3.0
The Sixth Child4הילד השישיציון גולשים10 / 8.6ציון מבקרים5 / 3.4
Treasure5טיול שורשיםציון גולשים10 / 8.3ציון מבקרים5 / 2.8
Elioאליאו Smile 2סמייל 2 Never Let Goלא לשחרר לעולם Wolfsהזאבים
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט