ביקורות / תגובות / המלצות לסרט

ממוצע הדירוגים: 3.0   |    סה"כ דירוגים של המבקר: 3
9/10
3 ביקורת לסרט הזייפנים
מטלטל, מטמטם ומזעזע. בסופו של דבר זה כן סרט שואה שיש בו כמה מהקלישאות סרטי שואה אבל "הזייפנים" עושה את זה בצורה ששום סרט אחר לא יכול, הוא מציג את הסיפור בלי ניסיונות עיקשים מדי לרגש ולגרום לצופה להזדעזע, הוא מספר סיפור בצורה אמיתית וכנה וזה סוד הקסם שלו... אין בכלל פלא שהוא זכה ולא בופור (הדבילי למדי). הסוף בהחלט טיפה מפוספס ובניגוד לסרטי שואה הוליוודים הסרט לא שם דגש גדול על השחרור וה"happy ending". סרט מדהים, אבל בהחלט מדכא.
09/08/2008 22:42:37
1/10
2 ביקורת לסרט אל תתעסקו עם הזוהאן
הדבר (סרט זה לא) הכי מגעיל שראיתי אי פעם. דוחה דוחה דוחה. אין בכלל מאיפה להתחיל. אדם סנדלר, שעד עכשיו חשבתי שהוא קצת מצחיק, הוא סך הכל יהודי אמריקאי טיפוסי שאוהב את ישראל - הבעיה מופיעה כשהוא מחליט ליצור קומדיה שמתחנפת לאיך שישראל מצטיירת ליהודים אמריקאים כמוהו: בוטים, סקסיסטים, טיפשים, חולי מין, נודיסטים, תקועים בשנות השבעים, הומופובים, מתעללים בבע"ח ושונאי ערבים. ויש עוד, אבל זה פשוט יקח יותר מדי זמן. הייתי בטוח ש'זוהאן' תהיה קומדיה מטורפת אבל מצחיקה, העניין הוא שזה פשוט חתיכת זבל מטורפת אבל לא מצחיקה. הסוג-של-סרט הזה בנוי על הצגה מעוותת של לאומים כמו ערבים, ישראלים ואמריקאים בצורה סטיגמטית שמתאימה לילד בן 11, התעללות בבעלי-חיים, קטעים מיניים חולים ומבחילים, הומופוביה וכו'. הסרט הזה הוא בושה, בעיקר לישראלים, לערבים ולאמריקאים. יותר מדי אנשים לא מבינים שאנחנו בתור ישראלים מבינים שזה הומור ולא לוקחים את זה ברצינות. בכל העולם, איפה שלא מכירים ישראלים וערבים באמת יקחו את זה ברצינות. צריך להשמיד את הסרט הזה.
05/08/2008 14:21:37
1/10
1 ביקורת לסרט מאמה מיה - הסרט
נוראי. כמו שנכתב בביקורת העורכים: סרט חובבני וקיטשי שאין בו שום השקעה או מחשבה. נראה כאילו שני אנשים ששותפים לפיגור שכלי לקחו על עצמם את הצילום, התסריט, הבימוי, העריכה והכוריאוגרפיה. שחקנים עם רזומה מכובד עשו לעצמם בושות, שלא נזכיר את מריל סטריפ שהייתה מעולה ב"השטן לובשת פראדה" שכרגע הוכיחה למה היא לא זכתה באותו אוסקר. הגעתי לסרט עם ציפיות לסרט קיטשי ולא יוצא דופן אבל נחמד, מיוזיקל ססגוני שייעלה כמה חיוכים אולי. אבל בתור שונא מושבע של אבבא הצלחתי איכשהו להתגבר על השירים, שאולי היו גרועים אבל לא גרועים בצורה יוצאת דופן (אולי חוץ מפירס ברוסנן), וזה רק בגלל שהסרט היה עד כדי כך גרוע. אולי זה יקלע לטעם של מי שאין לו עין לקולנוע ואוזן למוזיקה.
05/08/2008 14:06:51


ארכיון הניוזלטר של אתר סרט