ביקורות / תגובות / המלצות לסרט

ממוצע הדירוגים: 4.0   |    סה"כ דירוגים של המבקר: 3
3/10
3 ביקורת לסרט אמיצה (תלת מימד)
קומדיה??? ממש לא. מזכיר לי את "המחסל" של שוורצנגר או סרטים דומים של מל גיבסון. מאוד לא מומלץ ולא חינוכי לילדים. סרט רווי אלימות ומתח במיוחד. מכות, חרבות, חיצים, סכינים וחפצים מתעופפים כמעט ללא הרף. ההתרחשויות על המסך עצבניות מאוד, ולא מאפשרות להתרכז בעלילה ובמסרים של הסרט. אנחנו יצאנו מהסרט בהלם ובתחושת מתח נוראית. מה שרואים בקדימונים משקף רק את המעט היפה והרגוע בתוך ים המתח והאלימות שבסרט.
14/07/2012 00:53:12 | נצפה בקולנוע
8/10
2 ביקורת לסרט כשתפגשי זר גבוה ומסתורי
אכן לא ניתן למנות עם יצירות המופת של וודי אלן. הפורמט הוא אותו פורמט מוכר וקבוע שלו. המשחק מצוין וישנן כמה סצינות חזקות. בסה"כ, הסרט מציג כאן שוב, כמו במרבית סרטיו האחרונים, את התובנות שאלן מבקש להנחיל לעולם כאיש מזדקן בעל ניסיון חיים עשיר: חומר (כסף, יוקרה, סקס) אינם מביאים אושר, סוף גנב לתלייה, המציאות המודרנית שלנו לא שפויה ומוציאה משפיות אנשים רבים, ובסופו של דבר הדברים שמרבית האנשים זקוקים להם יותר מכל הם אהבה, תמיכה, חברות והקשבה. חביב ומבדר. ציון 7.5 בסולם אסף.
13/11/2010 11:49:06
3/10
1 ביקורת לסרט ההבטחה
סרט הזוי ואנריכסטי, בו לוקח קוסטוריצה את הז'אנר שלו עד אבסורד, ובעצם מביע זלזול בצופים שלו, בעיקר צופים מערביים. מה שמסמל, אולי יותר מכל את התחושה הזו היא לוליין קרקס שנורה מתותח בראשית הסרט, ומאז ועד סוף הסרט נראה מדיי פעם בסצינות רבות כאשר הוא חולף בשמיים. הסרט רווי בגסות, אכזריות וכיעור אנושי מהרמה הגבוהה ביותר. קוסטוריצה יכול להתהדר באצטלה של "יוצר מיוחד, שלא כל אחד יכול להבין את היצירה שלו", אבל ביקורתנו ניתנת מפיהם חובב תרבות די מסור ומפיה של קולנוענית, שמבינה דבר או שניים בקולנוע.
19/07/2009 11:54:18


ארכיון הניוזלטר של אתר סרט