ביקורות / תגובות / המלצות לסרט

ממוצע הדירוגים: 5.0   |    סה"כ דירוגים של המבקר: 42
1/10אייקון המחשת ציון
42 ביקורת לסרט המסור: המעגל נסגר
חבל שתרגמו את זה בעברית עם השם המסור, במקור זה לא סרט מהסדרה אלא ניסיון כושל לספין-אוף שלא קשור לסדרה המקורית, ובאנגלית לא קוראים לו המסור. הסיפור גם לא קשור לרוצח המקורי או לסיפור המקורי בשום צורה. זה משמעותי מאוד פה בגלל שהסרט הזה הוא עלוב ביותר ועלבון חמור לסדרה, וחבל שאנשים יחשבו שהדבר הגרוע הזה קשור לסדרה הגאונית של המסור, כי לא מגיע לו אפילו להשתמש בשם. בתור מעריצה גדולה של סרטי המסור שבדרך כלל הייתה נותנת ציון טוב גם לסרטים הפחות טובים בסדרה רק בגלל שזה המסור - חייבת לומר שזה סרט צפוי ברמות על, עלילה בשקל, משעמם ביותר ברמה שהייתי צריכה להזכיר לעצמי כל חמש דקות שאני עדיין בקולנוע. הסרט עוסק בשוטרים עצמם יותר משהוא עוסק ברוצח. המלכודות הכי עלובות ומינימליות שאפשר ובלי שום סיפור מאחוריהן, בניגוד לכל הסרטים בסדרה המקורית. והטוויסט, שהוא ה-חלק הכי חשוב בכל סרט של המסור, כל כך צפוי ומשעמם ומרדים שצריך להתאמץ כדי בכלל לשים לב שהיה פה טוויסט. גם אי אפשר להתחבר לדמויות בשום צורה. מרגיש כמו סרט מחווה ביתי של מעריצים ולא כמו סרט רציני.
מומלץ לגילאים: 15 עד 22 24/07/2021 21:24:43 | נצפה בקולנוע
9/10אייקון המחשת ציון
41 ביקורת לסרט פרזיטים
מומלץ לא לקרוא ספוילרים לפני הצפיה! סרט שילוב של דרמה, קומדיה ומתח, מתחיל נורמלי ומתפתח למקומות הזויים לגמרי. אמנם הוא לא מאוד מציאותי או הגיוני, אבל הוא עדיין מצחיק ומפתיע בהתפתחויות המוזרות שלו, שהרבה פעמים ישאירו את הצופה בתחושה של "רגע, מה?", וזה כשלעצמו די נחמד. בנוסף, בהחלט אפשר לומר שמדובר בסרט שמחדש ולא ממחזר רעיונות, שזה די נדיר בימינו. לי אישית לא הפריעה בכלל השפה. המינוס היחיד הוא שהסוף עצמו לא להיט, אבל עדיין אין ספק שמדובר בסרט טוב ומקורי.
מומלץ לגילאים: 20 + 29/10/2019 22:29:09 | נצפה בקולנוע
2/10אייקון המחשת ציון
40 ביקורת לסרט צעצוע של סיפור 4
בתור אחת שממש אהבה את הסרטים הקודמים וחשבה שהם מדהימים, חייבת להודות שהסרט הזה זוועתי בעיני והורס את כל הסדרה. הסרט השלישי הסתיים בצורה סימבולית ומרגשת ויכל להוות סיום מושלם לסדרה, אבל במקום זה החליטו לסחוט עוד כסף עם הסרט המיותר הזה עם סיום מאכזב שלא מתאים לאופי של הדמויות ופשוט הרס את כל הסיפור. העלילה משעממת, הזויה, ולא מתקרבת לרמה של הסרטים הקודמים. מלא קטעים שפשוט נראים לא קשורים או לא הגיוניים אפילו בעולם של הסרט, וסיום פשוט מבאס. גם התעלמות כמעט מוחלטת מכל הדמויות הקלאסיות חוץ מוודי עצמו, אפילו באז שנות אור היה לא יותר מתפאורה בסרט הזה. הייתי נותנת ציון 1, אבל הסרט מקבל 2 רק בגלל שפורקי עצמו ממש חמוד והוא נקודת האור היחידה בסרט. מבחינתי מעדיפה לזכור את הסדרה רק עד הסרט השלישי ולדמיין שהרביעי לא קרה מעולם.
מומלץ לגילאים: 7 + 29/10/2019 22:17:24 | נצפה בקולנוע
7/10אייקון המחשת ציון
39 ביקורת לסרט מלון מומבאי
מבחינת הסרט עצמו, הוא סרט אסונות/פיגועים קלאסי, מי שאוהב סרטים בסגנון יאהב גם את זה. האפקט שלו הוא כמובן העובדה שהוא מבוסס על סיפור אמיתי. אין לי מושג עד כמה הוא נאמן לסיפור האמיתי או איזה דמויות באמת היו קיימות במציאות ואיזה הומצאו, אבל בכל אופן הסרט הרגיש אמין יחסית, והסיפור מצליח לרגש ולהעציב.
מומלץ לגילאים: 14 + 29/10/2019 22:07:33 | נצפה בקולנוע
1/10אייקון המחשת ציון
38 ביקורת לסרט משפחת אדמס
סרט די מאכזב, מאוד ילדותי ושטוח, מה שנקרא "עלילה בשקל". העיצוב עצמו של הדמויות נחמד, אבל מעבר לזה אין פה כלום, ורוב הסרט ממש משעמם. בהחלט לא מיועד למבוגרים, ובהחלט לא קשור לסרט הלייב אקשן המקורי. לא מצדיק קולנוע לדעתי אפילו בשביל ילדים קטנים.
מומלץ לגילאים: 5 עד 12 29/10/2019 21:58:19 | נצפה בקולנוע
5/10אייקון המחשת ציון
37 ביקורת לסרט מליפיסנט: אדונית הרשע
סרט חביב אבל די סתמי, מאוד צפוי וילדותי. הוא לא מאוד גרוע, אבל אין יותר מדי דרמה, והדמויות מאוד שטוחות, אפילו מליפיסנט עצמה לא מתפתחת מעבר למינימום המובן מאליו שמצופה ממנה. אפילו בניסיון לתת היסטוריה על מאיפה היא הגיעה, עדיין לא באמת הסבירו אז הכל נשאר די בסיסי. העלילה מתפתחת ומסתיימת בדיוק כמו שאפשר היה לנחש, אין שום תחכום או הפתעות. נראה כמו עוד סרט המשך מיותר שנעשה רק בשביל כסף.
מומלץ לגילאים: 10 + 29/10/2019 21:48:46 | נצפה בקולנוע
6/10אייקון המחשת ציון
36 ביקורת לסרט ברייטברן
תודה לאתר סרט על הכרטיסים. הסרט היה נחמד. חשבתי שהוא יהיה מסרטי האימה הממש גרועים ולכן מראש לא באתי עם ציפיות גבוהות, אבל הוא דווקא לא היה גרוע וגם לא הכי ממוחזר, והוא כן זרם. הסרט לא מפחיד או מפתיע ואין בו משהו מיוחד, הוא גם לא מאוד מותח, והוא אפילו די צפוי אחרי שרואים את הטריילר, אבל יחסית לסרטים אחרים ברמה שלו הוא כן הצליח לעניין. הוא לא היה משעמם או מרדים, והיו הרבה קטעים שהוא אפילו היה קצת מצחיק. לא סרט שאי אפשר לוותר עליו, אבל גם לא סרט שיוצאים ממנו בתחושה של בזבוז זמן או שלא היה שווה ללכת. רמת ההקרנות הנמוכה שלו בשבוע כל כך מוקדם ליציאת הסרט (הוא בקושי יצא ונראה לי שזה כבר השבוע האחרון שלו) נותנת תחושה שבתי הקולנוע אפילו לא מצפים שמישהו ילך לסרט הזה, אבל זה קצת עצוב כי לדעתי מגיע לסרט קצת יותר כבוד. הוא אמנם לא להיט שובר קופות אבל הוא בהחלט בילוי נחמד.
14/06/2019 02:08:56 | נצפה בקולנוע
7/10אייקון המחשת ציון
35 ביקורת לסרט אלאדין
הסרט היה נחמד, אבל הרבה פחות טוב מהמקורי המצויר. יש כמה שינויים בסיפור, רובם לא מאוד משמעותיים, אבל השינויים העיקריים שלא אהבתי הם מה שעשו לדמות של יסמין, וזה שהוסיפו לה משרתת. בנוגע ליסמין, ניסו בכוח לדחוף לה אג''נדה מודרנית של אישה חזקה, ולמרבה הצער התוצאה הייתה ממש לא אמינה. היה לה שיר מאולץ ברגע השיא של הסרט, שפשוט נראה פתטי ולא קשור לכלום, כאילו לנסות לדחוף בכוח שיר בסגנון של שיר הנושא של פרוזן (לשבור את הקרח). כל הקסם בשירים של דיסני זה שהם חלק מהעלילה והם מקדמים את הסיפור, ופה היה סתם שיר שדימיוני ולא קשור, שאחריו מאכילים את הקהל מסרים פמניסטיים בכפית. אין בעיה עם מסר של נשים חזקות, אבל במקרה הזה, בניגוד לפרוזן, זה פשוט היה נראה מזוייף ולא אמין בעליל. בנוגע למשרתת, זה היה סתם סיפור אהבה שדחפו בכוח, והוא גם היה צפוי עוד מהסצינה הראשונה שרמזה עליו. אבל חוץ מהדברים האלה הסרט היה חביב, אלאדין שחקן לא הכי אמין אבל באופן כללי הסרט זרם. גם הוסיפו בדיחות שברובן היו נחמדות. קצת הפריע שהייתה תחושה שבונים על זה שכבר ראינו את הסרט המצוייר, ולכן לא השקיעו כמו שצריך בכל דמות.
מומלץ לגילאים: 5 + 24/05/2019 16:47:25 | נצפה בקולנוע
10/10אייקון המחשת ציון
34 ביקורת לסרט המסור 8
בתור מעריצה מושבעת של סרטי המסור - חייבת להודות שהסרט הרבה פחות טוב מהקודמים. הסרט נחמד, ובסגנון סרטי המסור, אבל הוא לא ממשיך בכלל את קו העלילה של הסרטים הקודמים ואת הסוף של הסרט השביעי (סוף שהיה מאוד מאוד מתבקש שהסרט החדש ימשיך ממנו), ולמעשה אין שום אזכור לאף דמות מהסרטים הקודמים מלבד המסור עצמו, מה שבהחלט מאכזב. אולי זו הסיבה שהסרט באנגלית לא נקרא "המסור 8" אלא "ג''יגסו", משום שהוא מספר סיפור שיחסית נפרד מהעלילה הראשית של הסרטים הקודמים, בניגוד לסרטים הקודמים שהיוו המשך ישיר האחד לשני. נראה שיוצרי הסדרה מאסו בביקורות שהם קיבלו על כל אחד מהסרטים הקודמים, מאנשים שלא הבינו עד כמה הסרטים גאוניים רק כי הם לא ראו את כל הסדרה לפי הסדר (מי שרואה את הסדרה לפי הסדר וזוכר כל סרט מבין עד כמה הסיפור מדהים, אבל מי שלא רואה לפי הסדר חושב שזה סתם סרט גרוע עם הרבה דם), וניסו לעשות סרט חדש שיהיה מנותק מהקודמים - אתם צריכים לדעת מי זה ג''יגסו וזה הכל, אין צורך לזכור שום פרט אחר מהסדרה. חייבת לתת ציון טוב, כי בכל זאת, זה המסור, ומי אני שאגיד לא לסרט חדש עם ג''יגסו? אבל אין ספק שבהחלט לא ממצה את הפוטנציאל.
מומלץ לגילאים: 18 + 04/12/2017 01:12:24 | נצפה בקולנוע
9/10אייקון המחשת ציון
33 ביקורת לסרט משחקי חובה
סרט בסגנון "מה שעלול לקרות כאן ממש עוד רגע", שזה סוג שאני בדרך כלל אוהבת (בסגנון של "מראה שחורה"). לא יודעת עד כמה הוא ידבר למי שלא אוהב את הסגנון, אבל למי שאוהב הוא בהחלט זורם ומעניין. הוא לא מאוד מותח משום שהוא צפוי, וזה בעצם החיסרון היחיד שלו, מאוד קל לנחש מה יקרה הלאה ומה יהיו הבחירות של הדמויות בכל סיטואציה. גם הסוף מאוד ברור וצפוי (כולל הטוויסט שכבר נראה בהמון סרטים בעבר), ובכל זאת הבחירות והסוף הם די מתבקשים, ואין שם יותר מדי דברים שיכלו לעשות אחרת (מסוג המקרים שברור לך מההתחלה שהיוצרים של הסרט לא יהיו אמיצים מספיק כדי לעשות סוף אחר). אבל, וזה אבל גדול, יחסית לסרט צפוי הוא באמת הצליח לעניין, וגם כשהוא צפוי הוא עדיין לא משעמם, נהניתי לצפות בו ולא חיכיתי שיגמר כבר. יש בו תחושה של אקשן ומתח גם כשברור לך מה יקרה, וזה די נדיר עם הסרטים של היום. לכן מבחינתי הוא עדיין מומלץ, רק אל תצפו להפתעות או דברים שלא ראינו כבר. גם הבחירה של השחקנים די טובה.
03/08/2016 20:01:52 | נצפה בקולנוע
1/10אייקון המחשת ציון
32 ביקורת לסרט העי"ג
סרט מאוד משעמם ולא בוגר, לא נראה לי שמובהר כאן עד כמה הסרט הזה הוא סרט ילדים. עלילה די מרוחה, ברוב הסרט לא קורה פשוט כלום. מיועד במקרה הטוב לילדים קטנים (אם הם לא היפראקטיביים ולא משתעממים מהר), אבל הבעיה היא שהם לא יבינו אנגלית, ולראות סרט מדובב כשהוא לא אנימציה זה דבר שכבר מוריד חצי מהכיף בסרט. מבוגרים לדעתי ילחמו כדי לא להרדם לאורך רוב הסרט. לקראת הסוף יש קטע שאמור להיות מצחיק, אבל גם שם ההומור הוא ברמה של בדיחות פלוצים. יש כמה אפקטים יפים עם התפאורה והדמויות, אבל לא משהו שמצדיק צפיה בסרט, ובכל מקרה רוב הסרט די חשוך. במילה אחת - מיותר. מה שעצוב זה שהקולנוע היה מלא למרות שזה לא סרט חדש, וכמעט כולם היו מבוגרים שבאו בלי ילדים, כי הטריילר והתקציר נתנו תחושה שמדובר בסרט פנטזיה לכל המשפחה, כשזו ממש לא המציאות.
מומלץ לגילאים: 5 עד 11 27/07/2016 11:46:30 | נצפה בקולנוע
6/10אייקון המחשת ציון
31 ביקורת לסרט קרימזון פיק
הבעיה העיקרית של הסרט היא שהוא מתקדם ממש לאט. לא ברור למה הוא באורך שעתיים, היה הרבה יותר מעניין אם היו מכווצים אותו לשעה ועשרים ומתקדמים יותר מהר. החצי הראשון של הסרט משעמם ולא רלוונטי, יכלו לסכם את כולו בעשר דקות אם היו מורידים את כל הפרטים הלא חשובים. החצי השני מעניין יותר כשהעלילה מתחילה סוף סוף, אבל היא מתקדמת בקצב כל כך איטי שזה פשוט מתיש ומרדים, במיוחד כשגם ככה עייפים מהחצי הראשון. האפקטים והתפאורה יפים, אבל בקושי מתמקדים בהם או נותנים להם חשיבות, הקטעים עם הרוחות יפים אבל הם קצרים ואפילו לא כאלה חשובים לעלילה, היא הייתה בדיוק אותו הדבר גם בלעדיהם. הטוויסטים די צפויים, עלילה לא מאוד גרועה אבל גם לא טובה. אין הרבה מתח. לא מחדשים שום דבר שלא ראינו קודם. היו כמובן מתבגרות באולם שצרחו פה ושם, אבל זה לא בגלל שבאמת קרה משהו מפחיד. את התקופה לא רואים יותר מדי חוץ מכמה שמלות יפות ושפה ישנה, שבסרטים בהם התקופה משמעותית יכלה לתרום, אבל בסרט הזה התקופה לא ממש רלוונטית והשפה סתם מתישה עוד יותר. לא בזבוז זמן מוחלט, אבל גם לא מצדיק קולנוע. אם אתם הולכים תוודאו שאתם מאוד עירניים, הסרט מעייף.
מומלץ לגילאים: 14 עד 30 23/10/2015 16:07:34 | נצפה בקולנוע
3/10אייקון המחשת ציון
30 ביקורת לסרט צמרמורת
מאוד מאכזב. למרות שרוב הקוראים של הספרים הם ילדי שנות התשעים שהיום הם כבר מבוגרים, והם מי שיצפה בסרט כזה, הסרט מיועד לילדים קטנים ברמה שאפילו בני נוער יפהקו בו. נראה שקהל היעד של היוצרים הוא לא מי שכבר קרא את הספרים, אלא גיוס ילדים שרק עכשיו הגיעו לגיל שהם יכולים לקרוא ספרים כאלה, במטרה שהם יצפו ואז יחליטו להתחיל לקרוא. חבל כי הפוטנציאל היה ממש גבוה, יכלו לעשות את זה סרט לכל המשפחה במקום סרט לילדים. הסרט ברמה של סרטי ערוץ דיסני סטייל "היורשים". העלילה מאוד צפויה ושטוחה. לא תמצאו בו נוסטלגיות לספרים שקראתם, משום שכל מה שרואים בו זה מפלצות אקראיות שמנסות להרוג בלי שום סיבה או מטרה, ואין שום אזכור מינימלי לעלילות של הספרים או הסבר על היצורים. במקרה הטוב זורקים לכם את שם הספר בלי שום פרט. רוב הקלאסיקות לא מוזכרות כי לא היו בהן מפלצות. גיבור הסרט הוא אפילו לא ילד שקרא את הספרים. למפלצות אין שום אישיות חוץ מסלאפי הבובה. הכל מאוד שטוח ומינימלי, אפילו הטוויסט צפוי. מתעלמים מספרי המשך של חלק מהספרים ומזה שהסופר כתב עוד מליון סדרות ספרים אחרות, כולל המשכים לצמרמורת. ממש לא היה שווה את הכרטיס.
מומלץ לגילאים: 7 עד 14 16/10/2015 04:25:54 | נצפה בקולנוע
6/10אייקון המחשת ציון
29 ביקורת לסרט חי פעמיים
הסרט נחמד, אבל הבעיה היא שהוא ממש ממש צפוי. העלילה, הזהות של הדמויות, הגורל שלהן... הכל ידוע מראש. הסוף אולי רגשי, אבל אי אפשר ממש להתרגש כשצופים את הסוף עוד בהתחלה. הסיפור מעניין אמנם, אולי טיפה מקורי, לא בזבוז זמן מוחלט, אבל הסרט לא מצליח להפתיע בשום שלב ולכן הוא גם לא מותח בכלל. לראות אולי כן, אבל לא ממש שווה קולנוע. אל תצפו למותחן וגם לא בדיוק לסרט פעולה.
מומלץ לגילאים: 16 עד 45 11/09/2015 10:39:50 | נצפה בקולנוע
6/10אייקון המחשת ציון
28 ביקורת לסרט עולם היורה
הסרט הוא כמובן מיחזור של הסרטים הקודמים - העלילה כמעט זהה, האירועים צפויים, התוצאות צפויות. זו פשוט גרסה מודרנית יותר לסרט הראשון, לא מחדשת כלום אבל כן נותנת את החוויה של "פארק היורה". מי שיהנה הם בעיקר אלה שהסרטים הקודמים ישנים מדי בשבילם, מי שראה את הקודמים כבר לא יקבל שום תחושת "וואו" כי באמת שאין שם שום דבר שלא ראינו כבר. הסרט קליל יותר ממה שמצופה, כאילו התאמצו מאוד להפוך אותו לסרט לכל המשפחה, במקום לנצל את הפוטנציאל וליצור סרט מתח/אימה. הבעיה העיקרית בסרט היא כל הקטעים הקטנים שפשוט יצרו תחושה של חוסר אמינות, כזאת של "על מי אתם עובדים?". דוגמאות לכך הן (ספוילר פיצפון שלא קשור לעלילה:) שהשחקנית הראשית עוברת את כל הסרט על עקבים דקיקים, או ששני ילדים קטנים מתקנים לבד רכב ישן שלא זז 30 שנה... כן, בטח. קצת קשה להנות מהסרט כשכל רגע תוקעים לך קטעים טיפשיים כאלה. זה אולי יכל לעבוד בתקופת הסרט המקורי, אבל היום אנשים כבר חכמים מדי בשביל זה. בן דוד שלי ילד קטן ביסודי ואפילו הוא שם לב בעצמו ואמר "מה זה השטויות האלה?". חוץ מזה, מדובר בסרט פארק היורה קלאסי. אפשר ללכת, רק אל תצפו ליותר מדי.
מומלץ לגילאים: 10 עד 27 25/07/2015 00:03:54 | נצפה בקולנוע
10/10אייקון המחשת ציון
27 ביקורת לסרט הרץ במבוך
סרט מאוד זורם, הרבה יותר מעניין ממה שציפיתי. פרק ראשון בסדרה. לא מתוחכם מדי, אבל מספיק מתוחכם בשביל לא להיות בזבוז זמן. מן גרסה לצעירים של "קיוב", רק עם תפאורה הרבה יותר נעימה לעין. קהל היעד שלו הוא בעיקר בוגרים צעירים, ולכן מבוגרים מדי לדעתי יתקשו לעקוב ולקלוט את העלילה לקראת הסוף. גם צעירים מדי כנראה לא יבינו את הסוף, אבל רוב הסיכויים שהם יהנו בכל מקרה. בעוד שרוב הסרט מאוד מעניין, לקראת הסוף די מסובך להבין מה בדיוק קורה, הפרטים ניתנים מהר מדי והסרט ממשיך לפני שמספיקים לעכל מה נאמר. הסוף מרגיש מאכזב בהתחלה, עד הסצינה האחרונה שדי מכפה על זה וגורמת לציפייה לסרט הבא. השחקנים מאוד חביבים ולא מאוסים מדי, אין דמויות מעצבנות, ואפילו יש כמה שמצער לראות אותן מתות. יחסית לרוב הסרטים שראיתי בקולנוע בזמן האחרון, הפעם לשם שינוי מדובר בסרט טוב. לא מאוד הגיוני מבחינת החלטות של הדמויות, אבל השחקנים אמינים מספיק בשביל שיהיה אפשר לסלוח על זה.
מומלץ לגילאים: 15 עד 40 10/10/2014 02:52:12 | נצפה בקולנוע
2/10אייקון המחשת ציון
26 ביקורת לסרט עמוק למעלה
אחד מסרטי האימה הגרועים ביותר ששילמתי עליהם כסף. תקציר הסרט נותן תחושה שמדובר בסרט טוב, אבל המציאות רחוקה מזה מאוד. נתחיל מזה שחוץ מאיתנו אף אחד לא נשאר באולם, האנשים האחרים שהיו פשוט עזבו את הסרט משום שלא הבינו כלום. הצילום של הסרט בסגנון פרוייקט המכשפה מבלייר, אלא שבניגוד לסרטים המעטים שבהם האפקט הזה פועל לטובת הסרט, פה הוא פשוט הוסיף עצבים לסרט המעצבן גם ככה. כל הצילום סתם רועד וקופץ ועושה כאב ראש. הסרט כולו בנוי מזחילה בתוך מנהרות ונותן תחושה של קלסטרופוביה שנראה שהמפיקים ממשששש התאמצו ליצור בהגזמה, עמוס בפרטים שצריך לעקוב אחריהם למרות שהם לא באמת מעניינים, הדמות הראשית היא כמובן גאון-לא-הגיוני שפותר הכל בשניות, העלילה תקועה ומשעממת, הרעיון עצמו ממוחזר קשות, אין אף דמות שאפשר להתחבר אליה, והסוף - סתמי ביותר שלא הושקעה בו טיפת מחשבה או תחכום, כאילו אמרו "טוב, בקטע הזה פשוט נסיים וזהו". סרט שיוצאים ממנו בתחושה של "על מה בזבזתי את החיים שלי עכשיו", ומילא החיים, אבל הכסף...
מומלץ לגילאים: 27 עד 35 14/09/2014 19:28:47 | נצפה בקולנוע
6/10אייקון המחשת ציון
25 ביקורת לסרט אפס ביחסי אנוש
סרט בסדר, לא להיט. לא משעמם אבל גם לא ממש מתוחכם, לא מצריך הרבה חשיבה. רוב הדברים בסרט לא הגיוניים מבחינה צבאית, ויש הרבה קטעים שסתם הקצינו. מצד שני, לפעמים דווקא מתחשק סרט קליל כזה, סתם להעביר את הזמן בצורה נחמדה. לא מצדיק קולנוע, אבל יכול להיות נחמד לצפות בבית.
מומלץ לגילאים: 14 עד 30 14/09/2014 19:17:08 | נצפה בקולנוע
1/10אייקון המחשת ציון
24 ביקורת לסרט המבול
סרט גרוע ביותר שלא שווה את הכסף, ממש מאכזב. האכזבה הגדולה ביותר היא מהעלילה העלובה, הם שינו את הסיפור בצורה לא אמינה שלאט לאט הפכה גם לדוחה. הסרט משעמם כבר מההתחלה, מתקדם באיטיות אין שיא, וככל שהוא מתקדם יותר, ככה העלילה הופכת לפחות קשורה למציאות. אני מבינה שצריך לשנות קצת דברים כדי להוסיף אקשן, אבל לא הוסיפו שום אקשן, פשוט הפכו את הסיפור לאידיוטי לגמרי, והוא עדיין נשאר ממש משעמם. עשו דברים שהדמויות האמיתיות בחיים לא היו עושות. השחקנים אמנם טובים, אבל הדמויות כל כך גרועות שפשוט אי אפשר לאהוב אותן. הסרט גם מאוד כבד וילדים לדעתי ירדמו בו. מכירים את "מבול של צרות"? בואו נגיד שהוא פי מאה יותר קרוב לסיפור האמיתי מאשר "המבול", למרות שהוא אפילו לא מתרחש בתקופת התנ"ך... בנוגע לתלת מימד, חוץ מהקטע של הנפילים, אין אפילו פריים אחד בסרט ששווה תלת מימד. גם אפקטים אין בכלל, וזה למרות הפוטנציאל האדיר שיש לסיפור של נוח. אבל באמת ששום דבר לא משתווה לכמה שהעלילה הייתה גרועה, בחיים לא ראיתי שינוי כל כך גרוע בעלילה של סיפור. כל כך משעמם שלא שווה אפילו צפיה בבית.
מומלץ לגילאים: 15 עד 18 26/04/2014 15:44:18 | נצפה בקולנוע
7/10אייקון המחשת ציון
23 ביקורת לסרט בני הנפילים: עיר של עצמות
מזכיר את דמדומים אבל הרבה פחות משעמם, ובהחלט יותר מותחכם... לא הכל מוסבר לעומק כמו שצריך, ואין שום קשר בין "עיר של עצמות" לעלילת הסרט. יש כמה קטעים לא בדיוק ברורים, בעיקר מה שקורה בסוף. זה בהחלט נראה כמו פרק ראשון בסדרה יותר מאשר סרט בפני עצמו, ויש הרבה פרטים לעקוב אחריהם מה שאומר שחצי מהצופים כנראה לא יבינו כלום, אבל יחסית לסוג הזה של הסרטים הוא דווקא נחמד. לא מדהים וגם לא בדיוק טוב, אבל נחמד, בהחלט בוגר יותר מדמדומים.
מומלץ לגילאים: 15 עד 25 26/09/2013 10:35:54 | נצפה בקולנוע
3/10אייקון המחשת ציון
22 ביקורת לסרט לזמן את הרוע
מי שאוהב סרטי אימה, שלא יצפה ליותר מדי, הסרט די גרוע. זה לא שלא קורה כלום, אבל מה שקורה בהחלט קורה לאט מאוד. זה עוד היה נסבל אם לפחות היה קורה משהו חדש, אבל הסרט פשוט ממחזר את כל סרטי הדיבוקים וגירושי השדים שקדמו לו. תמיד משפחה עוברת לבית חדש, תמיד יש איזה חפץ כלשהו שמישהו נוגע בו, תמיד אחד מבני הבית מתחיל להיות רדוף, ואז מזמינים כל מיני "אנשים שמבינים בזה" כדי שינסו לגרש את השדים (וזה אפילו לא ספוילר)... ממש שום דבר חדש, בדיוק כמו "הדיבוק". מפחיד הוא לא, הדבר היחיד שמפחיד הן הצרחות של כל הבחורות הפחדניות שנמצאות באולם, וצורחות כמו טמבליות גם כשבסרט לא קורה כלום. סיפור אמיתי זה גם לא, בדיוק כמו "הדיבוק", לוקחים איזה אלמנט קטן רק בשביל להגיד שזה מבוסס על סיפור אמיתי, ובונים סביבו סרט שכל קשר בינו לבין הפרט שלקחו מהמציאות הוא מקרי בהחלט, מסתמכים על העובדה שרוב האנשים פשוט יאמינו ולא יטרחו לבדוק. בקיצור - מיחזור של סרט שגם ככה היה ממוחזר. אני הכי הטיפוס של סרטי אימה, ובכל זאת פיהקתי כל הסרט וממש נאבקתי בעצמי כדי לא להרדם. כרגיל רוב הביקורות מתלהבות סתם. :/
מומלץ לגילאים: 14 עד 25 26/09/2013 10:10:38 | נצפה בקולנוע
5/10אייקון המחשת ציון
21 ביקורת לסרט מלחמת העולם Z
קודם כל התקציר פה לא נכון, איזה דו"ח ואיזה עשר שנים לפני? איזה ראיונות? מדובר בסרט רגיל שמתאר דברים כביכול בזמן אמת. מדובר בסרט זומבים טיפוסי שלא מחדש כלום - גם כאן הזומבים הם אויב בלי מוח ולכן המלחמה בהם היא לירות להם בראש כדי שלא ינשכו אותך - במילים אחרות צפוי, חרוש ומשעמם. הסרט ברובו זורם יחסית, אם כי יש בו המון החלטות מטופשות שמי שמבין בנשק לא יקנה. הקטע על ישראל מתחיל נחמד, עד ש(ספוילר פצפון)הזומבים מטפסים על החומה ומשום מה הצבא לא רואה אותם, זה די פתטי ולא הגיוני שאף אחד לא שם לב למרות שהמקום מוקף שמירה... רוב הסרט עובר באווירת משחק מחשב, שהשחקן כל פעם טס ממקום למקום בחיפוש אחר רמז שישלח אותו ליעד הבא, מרגיש לרגע כמו פרק של המירוץ למליון. לקראת הסוף הסרט מתחיל להימרח כמו מסטיק. הסוף עלוב וחסר פואנטה משום שבכלל לא קורה בו כלום, פשוט הסרט נפסק באמצע ופתאום אומרים לך שהכל הסתדר בסוף, ונותנים לך עצות בשקל על איך לשרוד מתקפת זומבים ("אם אתם יכולים להילחם, תילחמו", וואו איזו עצה חכמה...). וכמובן הקלישאה של "זה עוד לא הסוף". אם היה סוף נורמלי אולי היה אפשר לסלוח על כל השאר.
מומלץ לגילאים: 14 עד 30 12/07/2013 00:57:05 | נצפה בקולנוע
1/10אייקון המחשת ציון
20 ביקורת לסרט האשליה
הסרט אמנם מתחיל נחמד ומסקרן, אבל ככל שהוא מתקדם הוא הופך לאידיוטי יותר ויותר. לא ברורות לי בכלל התגובות המתלהבות של כולם. הכל יותר מדי מובן וצפוי, ובכל זאת מסבירים לך כל קסם כאילו לא סומכים על האינטיליגנציה שלך. הסוף נורא מנסה להיות מפתיע ומתחכם ולהשאיר אתכם עם פה פעור, אבל בפועל הוא פשוט פתטי ומעורר רחמים. שלא נדבר על הקטעים הרומנטיים המאולצים והמיותרים, שדחפו לשם בכוח רק בשביל להגיד שיש. מתקבלת תחושה שמי שעשה את הסרט הזה בטוח שהוא ממש גאון, רק חבל שהוא לא. יש הרבה קטעים שנראים כמו סצינת הסיום וגורמים לך לחשוב "הו, זה סוף סוף נגמר", אבל לא, מסתבר שיש עוד סצינה, והיא מקלקלת אפילו יותר מהקודמת... בקיצור - טוב שקיבלתי את הכרטיס בחינם, כי הסרט לא שווה שקל.
מומלץ לגילאים: 10 עד 16 20/06/2013 06:01:07 | נצפה בקולנוע
1/10אייקון המחשת ציון
19 ביקורת לסרט הקריאה
קודם כל תודה לאתר סרט על ההקרנה. לא מבינה את התגובות החיוביות, הסרט ממש גרוע ומזלזל מאוד באינטיליגנציה של הצופים (אם אתה מתחבא במרתף שהדלת שלו על האדמה, איך אתה יכול לכסות את הדלת בחול מבחוץ אחרי שנכנסת פנימה, כך שלא יראו אותה?). השחקנים אמנם טובים, אבל הדמויות שלהם (בעיקר הדמות של האלי ברי) ממש לא אמינות, ועושות כל מיני החלטות מטופשות לקראת סוף הסרט. הוא מתחיל טוב ומדרדר מרגע לרגע. על הכל עוד היה אפשר לסלוח, אם לא הסוף הפתטי להחריד שחסר כל היגיון מינימלי, היה עדיף בהרבה שיסיימו את הסרט לפני הסצנה האחרונה. יש הרבה רמזים בנוגע ללמה חטפו את הבחורה, אבל גם הם לא ברורים ומשאירים אותך לשער מה לעזאזל קרה. רק אנשים שמעדיפים לא לאמץ את המוח במהלך הסרט יכולים להנות מסרט כזה.
25/04/2013 10:24:39 | נצפה בקולנוע
6/10אייקון המחשת ציון
18 ביקורת לסרט משחקי הרעב
רוב מי שיהנה ממנו הן ילדות צעירות שקראו את הספר, והן יהנו בעיקר כי הן לא מבינות מה מעצבן בסרט. מי שבוגר יותר יהנה פחות, בעיקר בגלל שהרעיון של הסרט מאוד מקומם. הסצנה של ההכנות להגרלה בתחילת הסרט נראית כאילו היא נלקחה מסרט שואה. קשה לא להתעצבן מחוסר ההגינות, מחוסר הברירה של הדמויות, מהקלות שבה הסרט מתייחס לנושא (אין אפילו דמות אחת שבאמת מתנהגת כאילו הרעיון מזעזע), אבל בעיקר מהעובדה שרובנו יודעים שלא רחוק היום שבו דבר כזה יהפוך למציאות. מומלץ לצפיה רק אם אתם מצליחים להתנתק מהמחשבה הזאת, ולהתייחס אליו כאל סרט מדע בדיוני רגיל. אני לא קראתי את הספר, אבל בהחלט ניתן לראות שהיוצרים קצת בונים על זה שמי שצופה כבר קרא את הספר ומכיר את הסיפור, ויש הרבה דברים שלא הוסברו עד הסוף, או אפילו בכלל (למשל כל הקטע של הספונסרים). הסרט מאוד צפוי, למרות כל הקטעים הכביכול "מפתיעים" והסיפור הכביכול ייחודי, לי היה מאוד קל לנחש לבד מה יקרה, כולל מי ישאר בחיים ומי לא. ובכל זאת - הסרט די זורם (אבל לא חסרים קטעים נמרחים). למרות שהוא צפוי הוא לא נורא משעמם. ככל שאתם יותר מבוגרים, ככה תהנו פחות. מעל לגיל 30 בזבוז זמן.
15/04/2012 20:39:24 | נצפה בקולנוע
1/10אייקון המחשת ציון
17 ביקורת לסרט מסע אל האי המסתורי (תלת מימד)
בזבוז של כרטיס קולנוע, סרט שמיועד לילדים בלבד. אחרי "מסע אל בטן האדמה" ציפיתי לסרט הרבה יותר מעניין, או לפחות עם קצת עלילה, אבל בסרט הזה ממש אין כלום. קודם כל אין שום טעם לראות את הסרט אם לא בתלת מימד, הסרט כולו בנוי סתם כדי להראות אפקטים של תלת מימד בכוח, ובלי זה הוא באמת מאבד את הכל. זהו אחד הסרטים היחידים שאפילו בטריילר יש יותר עלילה מאשר בסרט עצמו. קשה להתמודד עם כמה שהסיפור טיפשי. המשחק של השחקנים ממש גרוע ולא אמין. למרות הטריילר שנותן תחושה ששווה ללכת לסרט אפילו רק כדי לראות את היצורים בתלת מימד - בפועל גם זה ממש לא מצדיק. רואים בסך הכל שלושה יצורים (דבורים, לטאה וציפורים), ועוד כמה חרקים שרואים רק לשניה וחצי. גם היצורים המעטים שכן רואים, סובלים התעללות מצד הדמויות, ורובם גם נרצחים, תוך כדי שהדמויות צוחקות בהנאה, בצורה שפשוט אי אפשר שלא להתעצבן ממנה. קשה מאוד להתחבר לדמויות. הקטעים המרגשים לא מרגשים, הקטעים המפחידים לא מפחידים, הכל סתם מריחת זמן אחת גדולה, ואפילו האפקטים די גרועים. ילדים קטנים אולי יהנו בגלל שאין יותר מדי מה להבין.
15/04/2012 20:30:24 | נצפה בקולנוע
8/10אייקון המחשת ציון
16 ביקורת לסרט לזרום עם זה
סרט חביב. מאוד צפוי וקיטשי, אבל ככה זה כל הסרטים בסגנון, אז מי שאוהב סרטים כאלה יאהב גם את זה... יחסית לסוג סרטים הזה הוא כן מחזיק. לא קורע מצחוק, אבל כן היו בו כמה קטעים מצחיקים ואירוניים. בתור אחת שלא אוהבת סרטים כאלה בדרך כלל, דווקא היה נחמד, לא הרגשתי כאילו בזבזתי את הזמן. כמובן שלא מחייב קולנוע, אבל הוא מתאים אם בא לכם סתם להעביר את הזמן באיזה סרט קליל שלא ידרוש מכם יותר מדי מחשבה.
06/04/2011 16:02:02
7/10אייקון המחשת ציון
15 ביקורת לסרט קוד מקור
סרט די נחמד. הרעיון יותר טוב מהביצוע אבל אפשר לסלוח על זה. הסרט ברובו מעניין, אבל הסוף קצת דבילי ולא ברור. כלומר, ברור מה קרה, אבל לא ברור למה, או מה נראה להם שיקרה הלאה. זה קצת הורס את החוויה של הסרט, אבל מי שאוהב סרטים בסגנון, סביר להניח שיהנה בכל זאת. בסך הכל נחמד פלוס.
06/04/2011 15:52:43
7/10אייקון המחשת ציון
14 ביקורת לסרט צ'אט רום
הסרט מדמה חדר צ'אט, כשבמקום לראות את הטקסט שהדמויות כותבות, אנחנו רואים אותן יושבות במעגל בחדר אמיתי ומדברות (ובעצם רואים כל אחד פעמיים - פעם אחת בחדר הצ'אט, ופעם אחת במציאות מול המחשב). זה בהחלט קל יותר לצפות ככה מאשר אם היינו צריכים לקרוא כל מה שהם אומרים, אבל מי שלא מתמצא באינטרנט לא בטוח שיצליח להבין משהו מהדימוי הזה, או מהסרט בכלל... אז לא מומלץ למי שלא היה בצ'אט בחיים. הסרט מוגבל מגיל 18 ואפשר להבין למה, כי למרות שהוא לא בדיוק סרט אימה, השיחות בין בני הנוער חסרי הביטחון מאוד דומות לשיחות שבאמת קורות בצ'אטים ביום יום, וגם ההשלכות של השיחות לא רחוקות מהמציאות. מומלץ בעיקר לצעירים שמבלים הרבה מול המחשב (אם הם חכמים מספיק כדי לא להיות מושפעים), אני לא יודעת אם מבוגרים יהנו מסרט כזה. הסצינה האחרונה די צפויה, אבל חוץ ממנה הסרט מעניין וזורם. הדמות הראשית היא נער שמצד אחד מעורר הרבה הזדהות, ומצד שני מגיע למצבים אכזריים... אז קשה להחליט אם שונאים אותו או מתחברים אליו. סרט שקרוב למציאות בצורה מעיקה.
06/04/2011 15:42:35
10/10אייקון המחשת ציון
13 ביקורת לסרט פלונטר (מדובב | תלת מימד)
סרט מקסים, קסם של דיסני. :) הוא מצחיק ונחמד והסיפור זורם. ראינו בלי תלת מימד וזה ממש לא הפריע, לדעתי בסרטים כאלה אפילו רואים יותר טוב כשזה לא תלת מימדי (מניסיון שלי עם סרטים אחרים). הוא בנוי בתור סרט בנות, אבל לדעתי גם בנים יהנו ממנו אם הם אוהבים סרטים של דיסני. הסיפור מחזיק וגם השירים מוסיפים. הרבה יותר מעניין ממה שחשבנו שיהיה. סרט שהיה כיף לראות.
12/03/2011 20:26:23
ביקורות נוספות


Despicable Me 41גנוב על החייםציון גולשים10 / 9.2
Bad Boys Ride or Die2בחורים רעים: הכל או כלוםציון גולשים10 / 8.7ציון מבקרים5 / 2.0
The Great Escaper3הבריחה הגדולהציון גולשים10 / 8.6ציון מבקרים5 / 3.0
The Sixth Child4הילד השישיציון גולשים10 / 8.6ציון מבקרים5 / 3.4
Treasure5טיול שורשיםציון גולשים10 / 8.3ציון מבקרים5 / 2.8
Elioאליאו Smile 2סמייל 2 Never Let Goלא לשחרר לעולם Wolfsהזאבים
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט