ביקורות / תגובות / המלצות לסרט

ממוצע הדירוגים: 6.0   |    סה"כ דירוגים של המבקר: 4
9/10
4 ביקורת לסרט חתונה מנייר
איזה סרט נפלא. סרט על אהבה בלתי אפשרית עם המון תקווה וחלום של הגיבורה הראשית שמייחלת לכל מה שאישה מייחלת לו .להתחתן מאהבה. המציאות היא לא חלום ולא סרט. המציאות קשה ואכזרית. הסרט מעלה בעיה כואבת בצורה כל כך עדינה ומלאת חמלה וחסד. יש כל כך הרבה יופי וקסם בסרט הזה. המשחק של אסי לוי ומורן רוזנבלט כל כך משכנע ונוגע ללב. והיופי של הסביבה בה מתרחש הסרט והרעיון היצירתי עם גלילי נייר הטואלט שבאופן פרדוכסלי משמשים לנגוב צואה אך בסרט הם החומר ליצירת הלובן הטהור של שמלת כלה. רעיון יצירתי תסריט פשוט וטוב במוי נפלא. פשוט מחמם את הלב. סרט מעולה. מומלץ בחום. שאפו לבמאי ולקולנוע הישראלי הנפלא שלנו
21/01/2016 07:10:00 | נצפה בקולנוע
8/10
3 ביקורת לסרט דרך ארוכה
לא היו לי ציפיות מהסרט דרך ארוכה והופתעתי לטובה. משחק נפלא של רוברט רדפורד וניק נולטה. סיפור פשוט כמעט ללא סיפור- שני חברים יוצאים למסע. שני חברים בסביבות גיל ה-80. למרות שמדובר בשני אנשים מבוגרים מאד, הסרט מאד קל לצפייה וההתרחשות זורמת ואין יותר מדי כניסה לקלישאות לגבי החיים כפי שצפוי מסיפור על אנשים בגיל הזה. למרות שהודעתי לילדי שהם בגילאי ה-20 + שסיכוי גדול שלא יהנו בגלל שמדובר בשחקנים כל כך מבוגרים אני חושבת שכל אחד יכול להנות מסרט זה. הסרט משאיר אותנו בתחושה של אופטימיות וחיוביות . והמסר שאני קיבלתי הוא שיש לחיות ולמצות את החיים והרצונות כל עוד נשמה באפנו, ולא חשבו בני כמה אנחנו...יש ללכת אחרי הלב וזה מה שמשאיר אותנו חיים. הסרט לא משעמם לרגע, לא איטי כפי שציינו פה לפני, ומלא צחוק וקלילות בייחוד בקטעים הבאים מניק נולטה שמשחק משחק משובח. בקיצור מומלץ ביותר.
20/09/2015 13:32:37 | נצפה בקולנוע
6/10
2 ביקורת לסרט חצות בפריס
מסכימה עם הביקורת של מספר 5. די משעמם ונדוש. שום שפיץ של וודי אלן, אם כבר וודי אלן אז זה הדברת הלא נגמרת שהיא שגורמת גם לשעמום. נופי פריס מקסימים והשחקנים יפים וכו', ורק בגלל זה לא ממש מבטלת את הסרט, כי יש בו משהו מתוק, אבל בהחלט לא יותר.
26/06/2011 15:21:09 | נצפה בקולנוע
1/10
1 ביקורת לסרט עשבים שוטים
סרט מעצבן ברמות. אילו היה לי אומץ הייתי עוזבת כבר בהתחלה. סרט שמשוועים בו להפסקה. דיאלוגים מנופחים והזויים, משחק מלאכותי ודיבור איטי ומופרך, אף אחד לא מדבר ככה במציאות ואפילו לא בדמיון. בקיצור - לא ללכת ! ממש לא!!!
09/08/2010 11:13:00


ארכיון הניוזלטר של אתר סרט