ביקורות / תגובות / המלצות לסרט

ממוצע הדירוגים: 7.0   |    סה"כ דירוגים של המבקר: 662
7/10
662 ביקורת לסרט עוד סיבוב
לא עפתי. למרות שהרעיון היה אמור לייצר משהו קליל וכיפי, התוצאה היא סרט כבד ומגושם.קומדיה זה בטוח לא ומעבר למסר הברור, ששתייה מופרזת של אלכוהול גורמת לדברים רעים, לא מובן איזו אמירה יש מעבר לכך. ארבעה מורים חברים בתיכון ,שמאמצים תיזה שלפיה שתייה של רמה מסויימת של אלכוהול, משפרת ביצועים בכל התחומים. זה מתחיל כניסוי מוצלח, אך כשהם מתחילים להעלות את המינון , מתחילים לקרות דברים רעים.סרט לא רע אבל גם לא טוב.
21/01/2022 19:06:12 | נצפה בטלוויזיה
7/10
661 ביקורת לסרט לדפוק חתונה
אותם שטיקים מוכרים אבל בסך הכל חביב. אין כאן משהו שלא ראינו בז''אנר ועדיין הסרט מהנה לפרקים. ג''ון וג''רמי הם חברים טובים שמחליטים לנצל את עונת החתונות הקרבה כדי "לצוד" בחורות. הם מתחזים למוזמנים ומשננים שקרים וכך הם אוכלים,שותים ,רוקדים ומכירים נשים. פרק חדש מתחיל כאשר הם מסתננים לחתונת ביתו של שר האוצר ומציגים עצמם כשני אחים יזמים. אחרי שנוצר ביניהם לבינו קשר טוב,הוא מזמין את שניהם להתארח בביתו. שם ג''ון מתאהב בביתו השניה של שר האוצר,אך הבעיה היא שהיא עומדת להתחתן עם חבר שלה שהוא גם בן למשפחה מיוחסת. ג''רמי לעומת זאת, מחוזר על ידי הבת השלישית והילדותית של השר.השאלה היא מה יקרה כאשר האמת לגבי ג''ון וג''רמי תתגלה, והאם ואיך זה ישפיע על יחסיהם עם בנות השר.היה מקום לקצר את הסרט בכעשרים דקות מיותרות.
14/01/2022 18:18:15 | נצפה בטלוויזיה
8/10
660 ביקורת לסרט קרעים של אישה
כמו קפה טוב שמורתח על אש קטנה.האיטיות לא פוגמת בהנאה, אלא להיפך.אין כאן סיפור יוצא דופן אבל התוצאה די רשימה. מרתה ובעלה שמצפים ללידת ביתם הבכורה , בוחרים לעשות זאת בביתם. כשהשעה בשלה, מגיעה מיילדת מחליפה במקום זאת שהם בחרו. למרבה הצער, התינוקת מתה זמן קצר לאחר שיצאה לאוויר העולם. הטראומה מעיבה על יחסי בני הזוג שמתרחקים, אבל גם אימה הדומיננטית של מרתה לא תורמת לאווירה חיובית. היא פועלת כדי לתבוע את המיילדת על רשלנות, בניגוד לדעתה של מרתה שלא מתלהבת מכך וגם מנסה להפריד בין מרתה לבעלה. בסופו של דבר ,השאלה היא איך משתקמים מטרגדיה וממשיכים הלאה בחיים. הסוף מספק רמז לתשובה.כדאי לציין גם את סצינת הלידה הארוכה בהתחלה שהיא מיוחדת ועוצמתית וגם את המשחק מעולה והצילום.
14/01/2022 10:39:47 | נצפה בטלוויזיה
8/10
659 ביקורת לסרט עיניים שלי
השחקן הראשי בהופעה מהרמות הגבוהות ביותר. עושה את הסרט למה שהוא בתצוגה אותנטית, שמעבירה תחושה כאילו אתה צופה בסצינה אמיתית שקורית ממש לידך. הייתי מציין גם את משחק הבת המתבגרת של אשת השוטר. בנוסף לכך הסיפור מרתק ויכול לתפוס כל אחד במהלך חייו. כדור שלג שמתחיל מדרון חלקלק לעבר מקומות לא טובים.לכן הוא נוגע.יש כאן גם ביקורת על שחיתות המשטרה שאי אפשר לפספס. במילה אחת: מעולה.
08/01/2022 09:43:23 | נצפה בטלוויזיה
6/10
658 ביקורת לסרט להתאהב מעל הראש
גימיק נחמד. קומדיה רומנטית שאומנם יש בה כמה רגעים יפים ומצחיקים אבל גם לא מעט רגעים צולעים ולא מעניינים.דיאן היא בלונדינית חתיכה שפרודה מבעלה, למרות ששניהם מנהלים במשותף משרד עורכי דין. לאחר שהטלפון שלה שאבד נמצא על ידי אלכסנדר, הם קובעים להיפגש לסוג של בליינד דייט. להפתעתה היא מגלה שהוא ממש ננס. אך מעבר לגובהו, אלכסנדר הוא אדריכל עשיר ומצליח ויותר מזה, בעל אישיות מצחיקה וכובשת. הקשר הרומנטי והחריג שנוצר בין שניהם, גורם להרבה הרמות גבה מצד הסביבה הקרובה והפחות קרובה.זהו המכשול הקשה שעומד בפני שניהם. האם יתגברו עליו? ראוי לציין גם את טכניקת הצילום שהקטינה את גובהו של השחקן הראשי, שבמציאות גובהו נורמלי. ציון 6.5.
07/01/2022 19:05:14 | נצפה בטלוויזיה
6/10
657 ביקורת לסרט שבעת המופלאים
במערב אין כל חדש. ממעוף הציפור מדובר בסרט סתמי. אומנם האריזה מרשימה וכוללת כמה שחקנים מהשורה הראשונה וגם אלמנטים ממערבוני הספאגטי שאהבנו ועדיין אוהבים, אבל זה לא מספיק. צפוי מההתחלה ועד הסוף. החלק האחרון שכולל את הקרב בין הטובים לרעים הוא טוב,אבל הסך הכל משעמם. ציון 6.5.
07/01/2022 10:12:08 | נצפה בטלוויזיה
7/10
656 ביקורת לסרט אמאל'ה
לא מבריק אבל בשורה התחתונה סביר. בז''אנר הזה קשה להמציא דברים חדשים וגם כאן לוקחים אלמנטים ממותחנים שראינו במהלך השנים. קלואי בת ה-17 היא נערה שמרותקת לכיסא גלגלים. מצד אחד אמה דואגת לה לכל מחסורה, מצד שני היא מנתקת אותה מן העולם. עם הזמן, קלואי הפיקחית מתחילה לחשוד שמשהו לא כשורה קורה וזה קשור לאמה. האמת שמתגלה היא מצמררת. שרה פולסון בהופעה שמזכירה את הדמות שלה ב"ראצ''ד".
01/01/2022 18:24:50 | נצפה בטלוויזיה
7/10
655 ביקורת לסרט חיים אחרים
נוסחאתי ואינו חף מקיטש ועדיין טוב. גורם לחיוך, מצחיק ומרגש. נושא שאינו יכול להשאיר אותך אדיש. מפגש של שני אנשים נמלטים שלכאורה שום דבר לא יכול לחבר ביניהם.זאק שלוקה בתסמונת דאון ובורח מהמוסד הוא הוא מאושפז ,בדרך להגשים את חלומו להיות מתאבק מקצועי. טיילר הוא דייג שסוחב עימו טראומה מהעבר, ששרף ציוד לאנשים שנמצאים מולו בתחרות עסקית והסתבך איתם.השניים עושים דרכם אל המתאבק הנערץ על זאק, במטרה שהוא ילמד אותו את רזי המקצוע.החברות הנרקמת בין זאק לטיילר היא הסיפור הגדול. בהמשך מצטרפת אליהם האחות שטיפלה בזאק שמנסה להחזירו למוסד. אנושי ונוגע וגם הסוף יפה.ציון 7.5.
31/12/2021 19:04:53 | נצפה בטלוויזיה
7/10
654 ביקורת לסרט מה שקורה במיסיסיפי
לא רע בסך הכל. אין כאן משהו שהופך את הסרט ל"וואו" ,אלא חיבור של כמה דברים קטנים שמעניקים הנאה יחסית.סיפור מספיק טוב, דמויות מעניינות, אווירה דרומית ומוסיקת רקע מתאימה. מפגש של שני מהמרים שונים באופיים. ג''רי הוא טיפוס חרדתי שחייב לא מעט כספים. קרטיס, בחור קר רוח שלוקח דברים בקלות. אחרי שהם מכירים, שניהם יוצאים למסע ברחבי הדרום כדי לשחק ולהרוויח כספים בהימורים. תוך כדי המסע, אנו נחשפים לחייהם האישיים של השניים.החלק היפה הוא החברות שנרקמת ביניהם. ברור שהמסר הוא שהתמכרות להימורים היא דבר הרסני.
31/12/2021 09:45:46 | נצפה בטלוויזיה
7/10
653 ביקורת לסרט נפלאות החושים
מדשדש רוב הזמן. אין ספק שהתסריט הוא מיוחד ואולי מקורי אבל הרגשתי שהעלילה לא מתפתחת בקצב מספיק טוב . השחקן הראשי נותן הצגה וגם הצילום והצבעים על המרקע נעימים לעיניים, אבל הסך הכל יכל להיות טוב יותר. לואיז היא אישה אלמנה ואם לשני ילדים וחיה חיים די אפרוריים. עם החווה החקלאית שהיא ירשה מבעלה, היא ירשה גם חובות והבנק עומד לעקל את רכושה. ביום שהיא פוגעת עם ריכבה בפייר ,דברים מתחילים להשתנות. פייר הוא גבר שנמצא על הרצף,אוהב סדר וניקיון ודיוק ומתברר שהוא גם גאון. הבעיה היא שהוא ברח מפגישת אבחון, שנועדה לקבוע אם הוא כשיר לעמוד לדין בגין עבירה שביצע. פייר מתנחל בביתה של לואיז ומתאהב בה וגם עוזר לה לצאת מהתסבוכת הכלכלית בה היא נמצאת. השאלה המרכזית היא, האם יכולה להתפתח מערכת יחסית רומנטית ביניהם. לולא הרעיון יוצא הדופן הציון היה נמוך יותר.
25/12/2021 17:15:18 | נצפה בטלוויזיה
8/10
652 ביקורת לסרט שתיקה רועמת
החשיבות היא בנושאים והסוגיות שהסרט מציף ומה שעולה לדיון. את המרד ההונגרי של 1956, כל מי שביקר בבודפשט אמור להכיר. זהו מרכיב חשוב באתוס הלאומי שלהם מאז. הסיפור שמובא כאן הוא חדש לרובנו. מי שאוהב היסטוריה יקבל נקודות מבט נוספות על התקופה ההיא של ראשית ימי המלחמה הקרה. לגבי הסרט עצמו מבחינה מקצועית, הוא טוב אבל לא מצויין. התחושה היא שהוא לא אחיד מבחינת רמת העניין לכל אורכו.יש לא מעט רגעים סטטיים שלא מקדמים את העלילה.
25/12/2021 09:51:05 | נצפה בטלוויזיה
7/10
651 ביקורת לסרט אישה עובדת
ראוי אבל לא מרשים. מדובר ב"עוד סרט". מה שתמיד ייחד את הקולנוע הישראלי חסר לי כאן. הכוונה לאלמנטים שבו שחסרים במקומות אחרים. זה יכול להיות הנושאים, ההומור,השטיקים וכו''. זאת אומרת שאתה מרגיש שסרט כזה לא תראה באף מקום אחר. כאן אין תחושה כזו. משפחה שנקלעת לקשיים כלכליים. בעוד עופר אב המשפחה פותח מסעדה שמתגלה כעסק כושל, אורנה מתחילה לעבוד כעוזרת אצל בני, יזם פרוייקטים גדולים של נדל"ן. אורנה מצליחה מאוד בעבודתה ומקודמת על ידי בני וזה בא לידי ביטוי גם מבחינה כספית,מה שמסייע למשפחתה. הנקודה היא שיש לזה מחיר, כאשר בני מתחיל להטריד מינית את אורנה, למרות שהוא גם גבר נשוי. בסופו של דבר היא תצטרך לקבל החלטה מה יותר חשוב, כסף או כבוד ומשפחה.
24/12/2021 18:25:49 | נצפה בטלוויזיה
7/10
650 ביקורת לסרט כוחו של הכלב
פחות מתאים לצופה הממוצע. ארוך, איטי בצורה מוגזמת ומשעמם לפרקים ארוכים. אניני הטעם יוכלו להנות ממשחק משובח ועומק שקיים בדמויות ובמסרים. סיפור שמתחיל בשני אחים חוואים בשנת 1925,פיל וג''ורג''. פיל הוא גבר ישיר ובוטה, קשוח ולא נוח לבריות. ג''ורג'' הוא ההיפוך שלו. עדין, רגיש ואמפתי. הדברים מקבלים דינמיקה חדשה כאשר ג''ורג'' נושא לאישה את רוז,אישה אלמנה ושקטה וגם אלכוהוליסטית. בנה המתבגר פיטר, הוא בחור שדוף ורכרוכי וגם מושא ללעג למי שבא עימו במגע. מה שמפתיע הוא שפיל לוקח את פיטר תחת חסותו ומנסה להפוך אותו ל"גבר". הרעיון הוא ,שמה שרואים מכאן לא רואים משם. כל אדם מסתיר סודות, ולכל אחד יש מורכבות שמהווה את הסך הכל של מי שהוא. מי שמצפה לאלמנטים מהמערבונים הקלאסיים אז צפוי להתאכזב. התפאורה אומנם מזכירה, אבל חוץ מזה כלום. הציון שאני נותן מחמיא לסרט.
18/12/2021 10:49:05 | נצפה בטלוויזיה
7/10
649 ביקורת לסרט התמוטטות
תבשיל לא רע ביחס למתכון. אין פה ממש עלילה אלא מצב משברי שסביבו מתנהל הכל. השעה הראשונה טובה והחלק השני קצת מוריד הילוך ופחות מעניין. התרחשויות על פני יומיים בשנת 2008 ,ערב משבר הסאב פריים. מנהל בחברה פיננסית מפוטר בצורה מבזה יחד עם עובדים נוספים, בזמן שעבד וניתח מודל ניהול סיכונים שמצביע על משבר פיננסי דרמטי שהולך להתפתח בזמן המיידי. את הדיסק עם הנתונים הוא משאיר לאנליסט שעבד תחתיו. אותו אנליסט מציף את המסקנות לפני מנהליו. כעת, השאלה היא מה עושים. במהלך ישיבה דחופה שנערכת בלילה, הבעלים של החברה מנחה למכור את כל ניירות הערך מגובות המשכנתא ללקוחות בכל מחיר על מנת למזער נזקים. לעומתו ,מנהל החברה סבור שזה לא מוסרי למכור מוצר שלא שווה כלום. זו הדילמה המרכזית. בסופו של דבר, זהו חץ לכוון החברה הקפיטליסטית שלא רואה אנשים אלא רק מספרים. מפגש פסגה ראוי עם כמה כוכבים ,כולל דמי מור לפני שעשתה את הניתוח הפלסטי שהפך אותה לחייזר. ציון 7.5.
17/12/2021 18:36:58 | נצפה בטלוויזיה
8/10
648 ביקורת לסרט שלושה שלטים מחוץ לאבינג, מיזורי
עשוי לעילא ולעילא. טוב מכל בחינה שהיא למרות שלא מדובר בסרט שייכנס לפנתיאון. יש סיפור מעניין, דינמיקה וקצב מעולים, משחק נהדר ומוסר השכל אחד חשוב. מילדרד היא אישה קשוחה בעיירה קטנה, שביתה נאנסה ונרצחה והיא מחפשת צדק. לאחר שהמשטרה המקומית התרשלה במציאת הרוצח, היא שוכרת שלטי חוצות ובהם מפרסמת האשמות נגדם כדי להניע אותם להתחיל "לעבוד". במקביל אנו נחשפים לשתי דמויות מתוך המשטרה. מפקד התחנה שהוא חולה במחלה קשה ולשוטר אלים שחי עם אימו.הפרסומים משפיעים על שניהם ועל דרך התנהלותם.מעשה קיצוני של מילדרד מביא לאסקלציה נוספת. בסופו של דבר אנו מתכנסים למחשבה על השאלה, האם כעס ושינאה מובילים לאיזשהו מקום טוב? התשובה ברורה. מהנה בכל רגע ורגע.
20/11/2021 10:20:23 | נצפה בטלוויזיה
7/10
647 ביקורת לסרט הנער בפיג'מת הפסים
לא חף מבעיות אבל מספיק טוב. הדבר הבולט ביותר הוא חוסר ההיגיון שבסיפור מסיבות שונות שלא ניכנס אליהן.לא מסרטי השואה הגדולים שנעשו וגם לא קרוב לזה. סיפורו של ברונו, ילד גרמני בן 8 שהוא בנו של קצין נאצי. משפחתו עוברת מברלין לגור לפולין, כחלק מההצבה החדשה במסגרת תפקידו של האב . ברונו כחול העיניים, משלב בתוכו את הנאיביות האופיינית לילד בגילו אבל גם סקרנות. כשהוא מוצא מחנה השמדה סמוך לביתם, הוא פוגש מבעד לגדרות התייל את הילד היהודי שמואל,שהוא בן גילו ואסיר שם. החברות הנרקמת ביניהם מרגשת ומיוחדת, אותה ברונו מסתיר ממשפחתו. האם לכנות את הסוף כ"צדק פואטי", זו כבר שאלה לדיון. דבר נוסף שמפריע הוא ששפת הדיבור היא אנגלית, לא מוסיף לתחושת האותנטיות. ציון 7.5.
13/11/2021 08:58:54 | נצפה בטלוויזיה
6/10
646 ביקורת לסרט סלסט וג'סי לנצח
כשהסתיים אמרתי תודה לאל. סובל מכל כך הרבה ליקויים. לא קולח, מעצבן, משחק מוגזם ובמיוחד של השחקנית הראשית, אבל בעיקר פוטנציאל לא ממומש.ג''סי וסלסט הם זוג פרודים לפני גירושין, שמחליטים להישאר חברים ויש להם תקשורת מיוחדת עם כל מיני שטיקים. זה עובד לא רע, עד שג''סי מבשר לסלסט שבחורה שאיתה יצא לדייט נכנסה ממנו להיריון. מכאן הדברים מקבלים תפנית ומערכת היחסים ביניהם מתערערת. מעלה שאלות על זוגיות ועד כמה צריך לעבוד עליה ולהתפשר.היה אפשר לעשות מחומר הגלם הזה סרט הרבה יותר טוב.
12/11/2021 18:40:12 | נצפה בטלוויזיה
7/10
645 ביקורת לסרט עד קצה העולם
חשוב ומעניין אבל ארוך ומתיש. מן מניפסט המשולב עם סיפור, שהוא אמיתי אגב. נוגע בשאלות וסוגיות שמעסיקות אותנו כל חיינו. מה אמת ומה שקר? מהו אושר ואיך משיגים אותו? האם עלינו לחיות את חיינו לפי איך שמצפים מאיתנו או לחיות אותם לפי איך שאנו מאמינים ורוצים? כריס הוא בחור צעיר שסיים קולג''. הוא מאס בחיים אותם חי ובעיקר בהשתעבדות לחומרנות ולמטרות שהחברה מציבה בפנינו. הוא עוזב את הוריו ואחותו, נפטר מרכושו הפרטי ומשנה את שמו. במהלך מסעו בדרכים ובטבע שנמשך שנתיים, הוא פוגש אנשים שונים ומתפרנס מעבודות זמניות כשהיעד האולטימטיבי שלו הוא להגיע לאלסקה. אין כאן שורה תחתונה אחת ברורה, אולי מלבד תובנה מסויימת שמקבלת ביטוי בסוף המרגש.המטרה כאן היא להציף ולעורר דיון. המשחק הטוב והנופים היפים הם בונוס. ציון 7.5.
12/11/2021 09:04:52 | נצפה בטלוויזיה
8/10
644 ביקורת לסרט טרמינל
יוצא מן הכלל. הרבה זמן לא צחקתי מסרט כמו במקרה הזה. טום הנקס הנהדר מגלם נוסע מזרח אירופאי חביב שמגיע לניו יורק בלי לדעת כמעט אף מילה באנגלית. לרוע מזלו,בזמן נחיתתו מתבצעת הפיכה צבאית בארצו מה שגורם לשלטונות ארה"ב לא להכיר יותר במדינתו ולשלול ממנו את הויזה ואת הדרכון. כעת משלא יכול להיכנס ולצאת את ארה"ב, עליו לשהות בתוך הטרמינל לטיסות המשך עד לשינוי המצב. המקום הופך לביתו ושם הוא מכיר את העובדים ומתיידד איתם .ביניהם, איש ניקיון הודי מבוגר קורע מצחוק,עובד קייטרינג שמבקש ממנו להעביר מסרים בינו ובין פקידה בשדה עליה הוא נדלק, ודיילת יפה חובבת הסטוריה שבה הוא מתאהב. בסוף מתבררת הסיבה האמיתית מדוע הגיע לעיר והיא מרגשת.סרט מיוחד בעיקר משום הזירה בה העלילה מתרחשת, והיכולת ליצוק תוכן ואיכות לתוך סיפור מסגרת שהוא כביכול מצומצם.
06/11/2021 09:18:25 | נצפה בטלוויזיה
7/10
643 ביקורת לסרט סושי לטיני
המקסימום שאפשר להפיק מחומר הגלם. אין כאן סיפור יוצא דופן ובעצם הסרט לא מצטיין באף אספקט ועדיין הוא טוב. חואנה היא אישה היספנית צעירה ואם חד הורית משכבה סוציואקונומית נמוכה. היא חיה עם ביתה ועם אביה המבוגר ומתפרנסת מעבודות פשוטות.כאשר היא מתקבלת לעבודה במסעדה יפנית כעוזרת שף של טבח שמסייע לה ללמוד את רזי המקצוע,היא מביאה לידי ביטוי את כל תכונותיה הטובות. חריצות,עקשנות וכמובן גם כישרון. אלו יעזרו לה להתגבר על היותה אישה וגם לא יפנית.חלומה הוא להיות שפית ולתת פרשנות משלה לאוכל היפני וגם מנהל המסעדה הקשוח לא יעמוד בדרכה. למרות שיש כאן קיטש ושום דבר שהוא יוצא דופן, הציון 7.5.
05/11/2021 19:13:30 | נצפה בטלוויזיה
6/10
642 ביקורת לסרט רבקה
צולע. רימייק חיוור לסרט של היצ''קוק שגורם לך להבין עד כמה הוא היה גאון. לדעת להציג סיפור באופן מיטבי ולבנות מתח בצורה נכונה זו אומנות. כאן יש נפילה מהבחינה הזו , בתוספת לאורך המוגזם. יש שיפור מסויים לקראת הסוף, אבל כמאמר הקלישאה, זה " מעט מידי ומאוחר מידי". אם אפשר לציין לטובה משהו, זה את הצילום והנופים. ציון 6.5.
05/11/2021 09:09:43 | נצפה בטלוויזיה
8/10
641 ביקורת לסרט אהבה יוונית
מחמם את הלב ומטלטל .שלושה סיפורים שיש קו מחבר ביניהם.בטוח שלא כולם יסכימו עם המסר אבל אין ספק שהסרט מעורר מחשבות. הכל מתרחש ביוון בזמן משבר כלכלי חריף כאשר מהגרים מהמזרח התיכון מציפים את המדינה. האפיזודה הראשונה מציגה התאהבות בין צעירה מקומית לבין פליט סורי שהציל אותה מתקיפה אכזרית.אביה שונא הזרים, חבר במיליציה שתוקפת אותם. השני, גבר בן 40 שנמצא בהליכי גירושין קשים שפוגש בחורה שוודית יפה והם מקיימים יחסים מין מפעם לפעם. במקרה היא גם נציגה של חברה זרה, שתפקידה הוא ליישם תכנית התייעלות שכוללת פיטורי עוברים במקום בו הוא מועסק.האחרון, היכרות של גבר ואישה בני הגיל השלישי. הוא פרופסור גרמני שרמנטי והיא אישה מקומית ופשוטה. הם נפגשים כל שבוע בסופרמרקט ומוצאים את הדרך להנות מן הרגע. בסוף יש נקודות השקה בין הסיפורים והדמויות.אם מתאמצים, אפשר למצוא על מה לבקר את הסרט אבל כאן זה לא פוגם בהנאה וזה מה שחשוב.
30/10/2021 09:57:31 | נצפה בטלוויזיה
6/10
640 ביקורת לסרט אבודה במיני
הומור אמריקאי קלאסי. כמו בכל ז''אנר מעבר לשאלה אם אוהבים אותו או לא, השאלה היא האם הוא נעשה בצורה טובה.כאן התשובה היא ככה ככה. לוקחים בחורה חתיכה בלבוש מינימליסטי וחושבים שזה המתכון המנצח.מעבר לכמה סצינות מצחיקות כמו המפגש עם בחור הישיבה היהודי וחבריו, הרמה אינה גבוהה במיוחד.ציון 6.5.
29/10/2021 18:28:19 | נצפה בטלוויזיה
7/10
639 ביקורת לסרט כל החיים לפניו
יש תחושה שמשהו חסר אבל המשחק והאנושיות מפצים על הכל. נהדר לצפות בסופיה לורן שעדיין לא נס ליחה גם בגילה המתקדם. מדובר ברימייק לסרט צרפתי שהתבסס על ספר בעל אותו שם, עם הבדלים כאלו ואחרים. מה שניתן לקחת מכאן זה ,שבני אדם יכולים לגעת זה בזה גם אם קיימים ביניהם כל ההבדלים שאפשר לחשוב עליהם. ניצולת שואה יהודיה קשישה מרירה וחולה, שמאבדת קשר עם המציאות מידי פעם.היא לוקחת תחת חסותה תמורת תשלום ילד אפריקני מוסלמי יתום,קשוח וחם מזג שעובד כשליח עבור סוחר סמים. מה שלא עבר היטב וחד מספיק ,הוא מה פתח את ליבו של הילד כלפיה.פה לטעמי קיים הליקוי הכי גדול. משחק טוב גם של הילד. ציון 7.5.
22/10/2021 20:07:20 | נצפה בטלוויזיה
7/10
638 ביקורת לסרט פיץ' פרפקט
רק בגלל הביצועים היפים לשירים משנות ה-80 וה-90.הרבה יותר מזה אין כאן.בקה היא בחורה שמגיעה ללמוד בקולג'' ומצטרפת ללהקת בנות ששרות א-קפלה ומבצעות קאברים ללהיטי עבר. הלהקה נכשלת שוב ושוב בתחרויות בסגנון השירה הזה, שמארגן הקולג'' לתלמידיו. היריבים הכי גדולים שלהן הם להקת בנים עם סולן שחצן במיוחד. בקה מביאה איתה רוח חדשה ופחות "שמרנית". חוץ מזה, העניין הוא גם בדינמיקה בין בנות הלהקה שלכל אחת שריטה ומוזרות משלה. מי שאהב ועדיין אוהב את המוסיקה הנהדרת של שני העשורים האחרונים מהמילניום הקודם, יהנה.
22/10/2021 09:30:29 | נצפה בטלוויזיה
8/10
637 ביקורת לסרט הסיפור של אדליין
חיבור יפה בין סיפור טוב למסר פילוסופי. מזכיר סרטים דומים של מסעות בזמן או חוסר סינכרוניזציה שלו עם תהליך הזדקנות, כמו "הסיפור המופלא של בנג''מין באטן" או "היכנשהו בזמן". אדליין שנולדה ב 1908 עוברת תאונת דרכים. כתוצאה מברק שהיכה בריכבה והכניס מטען חשמלי בגופה, היא נשארת צעירה לתמיד. יש לזה יתרונות כמו חיי נצח והיכולת ללמוד ללא הגבלה וללא אילוצי זמן.אבל מצד שני, יש לזה גם חסרונות. היא נאלצת לשקר ולהחליף זהויות כל הזמן, ביתה בגילה כיום יכולה להיות סבתא שלה ואנשים שהכירה הלכו לעולמם. אבל הבעיה אולי הכי גדולה היא, שאינה יכולה לממש את אהבתה. כשאדליין מכירה את לואיס, גבר צעיר ונאה ,זה בא לידי ביטוי בצורה הכי חדה. המפגש עם הוריו ובמיוחד עם אביו של לואיס יביא אותה לצומת בו עליה לקבל החלטה שתשנה את חייה. כולנו מפנטזים מידי פעם על כך שהזמן יעמוד מלכת.אבל לא עולה בדעתנו שיש לזה גם השלכות שליליות. לסיכום: מהנה ומעורר מחשבות.
16/10/2021 10:19:51 | נצפה בטלוויזיה
6/10
636 ביקורת לסרט בחורים רעים לתמיד
ארוך ומיותר. נתחיל מזה שהיה מקום לקצר ב 30 דקות. חוץ מזה ,מראש הסיכוי לעניין הוא קטן. מעט מאוד סרטי המשך הצליחו. סיבה נוספת היא שראינו כבר הרבה סרטים על צמדי שוטרים שיוצאים למערכה נגד פושעים ומאפיות ואם אין לך קלף מנצח ביד ,אז חבל על הזמן של הצופים. התסריט לעוס. קצת מצחיק אבל לא מספיק. הדבר היחיד הטוב שאפשר לציין, זה שני השחקנים שאנחנו אוהבים כבר הרבה שנים. יש פה גם קטע נוסטלגי. רק בגלל זה הציון שאני נותן הוא 6.5 אחרת היה נמוך יותר.
09/10/2021 09:03:26 | נצפה בטלוויזיה
7/10
635 ביקורת לסרט האשמים
רעיון מעניין עם כוכבית. מצד אחד זה אתגר לא פשוט ליצור עניין מסיטואציה סטטית וחד מימדית, שבה כל ההתרחשויות קורות דרך שיחות טלפון. בכך הוא עומד יפה יחסית. הבעיה היא שזה ממצה את עצמו עוד לפני הטוויסט לקראת הסוף וכאן יש פספוס. אסגר הוא שוטר שהושעה מתפקידו עקב עבירה עליה הוא צפוי לעמוד למשפט. בינתיים הוא מתפקד כמוקדן במוקד חירום משטרתי. הוא מקבל שיחת טלפון מאישה שטוענת שנחטפה על ידי בן זוגה. כעת אסגר מנסה להרכיב את הפאזל באמצעות שיחות טלפון לגורמים שונים ,במטרה לאתר את הרכב בו נמצאים שני בני הזוג לפני שיקרה משהו רע.בהמשך מתגלה תמונה שונה ממה שהצטייר. שווה צפייה. ציון 7.5.
08/10/2021 16:18:00 | נצפה בטלוויזיה
8/10
634 ביקורת לסרט פרנץ
עשוי ומבוצע בצורה נכונה. יכול היה בקלות להגרר למחוזות מלודרתיים אבל שומר על איזון בין רגשנות לאיפוק.סרט אנטי מלחמתי עם מסר חד. אנה היא בחורה גרמנייה צעירה מיד אחרי מלחמת העולם הראשונה, שארוסה פרנץ נהרג במהלכה. כשהיא פוקדת את קיברו, אנה מבחינה באיש זר וצעיר שמגיע גם הוא לבקר במקום. עם הזמן מתברר שמדובר באיש צרפתי בשם אדריאן, שהכיר את פרנץ מפריז ומציג את עצמו כחברו.הוא מתחבר לאנה ולהוריו של פרנץ ומספר להם על חוויותיהם המשותפות טרם מותו. כל זאת על רקע העוינות הגרמנית לצרפתים בגלל תבוסתם במלחמה. הקשר המיוחד שנוצר ביניהם ובמיוחד בינו לבין אנה יעמוד במבחן כאשר הסיפור האמיתי יתגלה.אבל, העניין המרכזי הוא הרגשות שמפתחת אנה כלפי אדריאן ורצונה להמשיך לחיות למרות הטראומה שחוותה. הסרט מוצג כמעט כולו בשחור ולבן עם הבלחות של סצינות בצבע מידי פעם, זאת כדי להוסיף נופך נוסף. לא ברור עד כמה זה משנה.בשורה התחתונה: מהנה.
08/10/2021 09:16:45 | נצפה בטלוויזיה
7/10
633 ביקורת לסרט מותר לאהוב
חצי פיהוק. השחקנית הראשית גונבת את ההצגה וגם שחקן המשנה לא רע בכלל, אבל המונוטוניות שולטת עד הישורת האחרונה. אלי צ''ו האינטליגנטית היא נערה ממוצא סיני בבית ספר תיכון בעיירה קטנה. היא כותבת עבודות עבור יתר התלמידים בשמם שאותם הם מגישים למורה ,וגובה על כך תשלום. פול הוא תלמיד מבולבל וחביב ,שמילים הם לא הצד החזק שלו וגם הוא סוג של אאוטסיידר כמו אלי צ''ו. הוא מבקש ממנה, שתנסח עבורו מכתב אהבה לתלמידה בשם אסטר בה הוא מאוהב. אבל המכתב הוא לא האקט האחרון. אלי צ''ו מלווה את פול במלאכת החיזור שלו אחרי אסטר, ממשיכה לנסח עבורו מכתבים ומיסרונים וגם מנסה לשפר את כישורי השיח שלו. העניינים מקבלים תפנית כאשר אלי צ''ו מתאהבת באסטר. החלק האחרון שובר קצת את הרוטינה האיטית, אבל כמו שאומרים, זה מעט מידי ומאוחר מידי.לחיוב,חוץ מהמשחק הטוב יש גם כמה רגעים קומיים.
01/10/2021 16:35:14 | נצפה בטלוויזיה
ביקורות נוספות...


SpiderMan No Way Home1ספיידרמן: אין דרך הביתהציון גולשים10 / 8.1ציון מבקרים5 / 4.4
Harry Potter And The Chamber Of Secrets2הארי פוטר וחדר הסודותציון גולשים10 / 8.0
Dune3חוליתציון גולשים10 / 7.7ציון מבקרים5 / 3.3
No Time to Die4לא זמן למותציון גולשים10 / 7.3ציון מבקרים5 / 3.7
Venom 25ונום 2ציון גולשים10 / 7.0ציון מבקרים5 / 2.7
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט