ביקורות / תגובות / המלצות לסרט

ממוצע הדירוגים: 6.0   |    סה"כ דירוגים של המבקר: 6
9/10
6 ביקורת לסרט ג'וי
צפיתי יחד עם אשתי. סה"כ מאוד נהנינו. ההתפתחות בהתחלה היתה מאוד איטית אבל הסרט מגיע לגבהים עם התפתחות העלילה וגם ההתפתחות האישית של הגיבורה הראשית. לדעתי, משחק מצויין של ג''ניפר לורנס שעשוי לזכות אותה באוסקר שני. יש עלילה, יש זרימה, יש קטעי צחוק משעשעים ויש פרק דרמה מותחים. סה"כ הנאה של שעתיים. אולי קצת ארוך, ובגלל זה הציון 9 ולא 10.
30/12/2015 00:06:56 | נצפה בקולנוע
5/10
5 ביקורת לסרט צלף אמריקאי
הבקורת של נמרוד, למטה - קולעת בול ! הייתי אתמול עם אשתי ביס פלנט. האולם היה מפוצץ, ואני לא מבין על מה ומדוע. מה ההיפ בסרט הזה, שמעמיד אותו ל-6 מועמדויות לאוסקר. מייגע, ארוך ומצריך זיקה לנושא של לוחמים אמריקאיים בעיראק. ביוגרפיה מבולבלת של לוחם בצבא ארה"ב. גם המשחק לא משהו בהשוואה לשחקנים במשחק החיקוי או בתיאוריה של הכל, המועמדים אף הם. נקודת האור היחידה - הסרט מציג את הערבים כעם שלא ניתן לסמוך עליו - מכניס אורחים ומזמין אותך לסעוד איתו את ארוחת החג וזומם כיצד לרצוח אותך. גם נשים וילדים מתגייסים לביצוע פיגועים. אחד נהרג באים אחיו עוד עשרה, כמו זבובים. הסרט גם שופך אור על הקושי הרב ואופי הלחימה בשטח נבוי המאוכלס בתושבים, שרובם עויינים. אבל כאמור, ארוך ומייגע, עריכה מבולבלת. אולי הפטריוטים האמריקיים יאהבו את הסרט - אנחנו לא אהבנו !
19/02/2015 12:40:45 | נצפה בקולנוע
1/10
4 ביקורת לסרט בין כוכבים
3 שעות ארוכות שלא נגמרות ! משעמם בטירוף. הדיאלוגים כביכול מציגים תיאוריות מדעיות - חורים שחורים, תורת היחסות, זמן , מימד רביעי ומימד חמישי, ועוד. אבל לא הגעתי לשיעור בפיסיקה באוניברסיטה. הגעתי על מנת להינות מסרט. גם כל הפסיכולוגיה בגרוש על ערכי האהבה במרחב הזמן ויחסי אב ובת מגיל 10 ועד שהבת הופכת ליותר זקנה מהאב - צריך 3 שעות בשביל זה? לא רבים הסרטים באורך כזה. צריכה להיות הצדקה מיוחדת להאריך את הסרט, ובמקרה זה אין. זאת לעומת סרטים באורך דומה כמו "הזאב מוול סטריט" או "12 שנות עבדות" או "נעלמת" ("רק" 2.5 שעות), שבהם מאוד, אבל מאוד, נהניתי. בקיצור - חיסכו מעצמכם את השעמום ובזבוז הזמן על "בין הכוכבים".
11/11/2014 22:27:51 | נצפה בקולנוע
8/10
3 ביקורת לסרט יחפה
סרט נחמד וזורם. לא לפתח ציפיות גבוהות מדי, אבל בהחלט ראוי. עלילה לא שגרתית של חבור "כבשה שחורה" מבית טוב ועשיר שמסתבך בפלילים, ובמסגרת עבודות השירות שלו בבית חולים פסיכאטרי, הוא ספק "חוטף" את אחת המטופלות (הבחורה היחפה) למסע סביב אמריקה. סוף שמלצי מאוד טיפוסי לסרטים האמריקיים. אבל סך הכל הסרט מחזיק עניין, משעשע והשחקנית עשוייה להיות מועמדת לאוסקר.
17/09/2014 17:40:26 | נצפה בקולנוע
7/10
2 ביקורת לסרט זינוק בעלייה
הסרט בסדר ! עלילה נחמדה, אהבתי בעיקר את המשחק של רותם זיסמן-כהן וגם מלי לוי הפתיעה מאוד לטובה. רומי אבולעפיה, כמורת נהיגה היתה אף היא משכנעת. לא סרט וואו (כדוגמאת "אפס ביחסי אנוש") אבל גם לא סרט רע. סה"כ בילוי קליל של שעתיים עם קטעים דרמטיים ומשעשעים יחדיו על מנת להעביר את הזמן ולהינות משחקניות חתיכות ליגה א''. בסה"כ אני ממליץ.
21/08/2014 09:42:38 | נצפה בקולנוע
10/10
1 ביקורת לסרט אפס ביחסי אנוש
אני מסכים עם התגובות שקראתי כאן לפני שצפיתי בסרט, שהקטעים בחלק השלישי והאחרון של הסרט מוגזמים עד כדי מופרכים והזויים, אבל בסך הכל מדובר בסרט 10. צוחקים וצוחקים ועוד פעם צוחקים. "טעימה" מן ההווי הצבאי, שבאופן אישי לגבי מדובר בעבר הרחוק של שנים רבות. משחק מעולה, וצחוק-צחוק צחוק. אשתי כל כך נהנתה, שהיתה מוכנה ללכת ולראות פעם נוספת. בוודאי שנצפה בסרט שוב מתי שהוא, אולי לכשיגיע לטלוויזיה. אין ספק, מדובר בבניית עלילה הדרגתית, מצחיקה מן ההתחלה. לתמהיל נוספים כמה קטעים מזוויעים (עד כדי כך שאשתי וצופים נוספים הליטו עיניים) כגון קטע התאבדותה של החיילת המתחזה תהילה, או המגל"ן שנותר עירום עם הבולבול בידיו, כאשר קצינת צה"ל מאיימת עליו ברובה. ביקרתי בהרבה סרטים בחצי שנה האחרונה, ולהפתעתי בסרט הזה האולם היחה כמעט מלא לעומת סרטים אחרים שצפיתי בהם (כגון "זינוק בעלייה", שרק אתמול צפיתי והיה אולם כמעט ריק - ביקורת נפרדת שלי). לא יכול לחזור ולהדגיש כמה נהנינו וכמה צחקנו - ומה איכפת לי מכל ההגזמות והקטעים ההזויים? הלכתי לסרט על מנת להינות, והסרט "אפס ביחסי אנוש" השיג את מטרתו במלואה ! מתבקש סרט המשך!
21/08/2014 09:33:49 | נצפה בקולנוע


The Fellowship Of The Ring1שר הטבעות: אחוות הטבעתציון גולשים10 / 9.0ציון מבקרים5 / 5.0
The Raft2הרפסודהציון גולשים10 / 8.7ציון מבקרים5 / 3.5
Legend of Destruction3אגדת חורבןציון גולשים10 / 8.4ציון מבקרים5 / 3.9
Free Guy4לשחרר את גאיציון גולשים10 / 8.2ציון מבקרים5 / 3.3
Od Sipur5עוד סיפור אחדציון גולשים10 / 8.2ציון מבקרים5 / 2.0
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט