ביקורות / תגובות / המלצות לסרט

ממוצע הדירוגים: 8.0   |    סה"כ דירוגים של המבקר: 6
8/10
6 ביקורת לסרט אלמנות
ביקורת כהבהרה כהרחבה ובבקשה: הביקורת הקודמת היתה לסרט זה שנשלחה בטעות לסרט הישראלי: גאולה. התחילה במילים: אפל אפל(בשל ''סצינה'': אלימות קשה ובזוייה), ומהותה שהסרט הוא טוב ומרתק, הציון שניתן: 8, ולולא אותה ה''סצינה'', הציון היה גבוה יותר. הרחבה חוויתית כנה: הסרט כשלעצמו אכן מצויין מלווה בכישרון אייכות בימוי עלילה ומשחק, נבנה מרתק ודיי יחודי, !!!!ונכון יש שם גם אלימות קשה ובזויה!! והביקורת של המבקר לסרט זה אכן טובה ומשקפת(לדייק: ביקורת איכותית), מה עוד שבעבר התפלאתי/התקוממתי לדעתו לסרט אחר: אז זה נראה לי שזה הדבר שנכון לעשות, אבל מה, אחרי זה נחשפתי לטעותי והיסתבר שסרט זה כבר נסגר לביקורות. וסרט ישראלי זה נשאר עם הכינוי: אפל אפל. הסרט הישראלי גאולה אפל אפל???: עושה לי הרושם שהפוך ומזה. ומה רע גם בלעודד סרט ישראלי, נשמע טוב ואיכותי, כוקטן כאמת כטעותי שהיתה להוסיף לספר. ((65+-)).
מומלץ לגילאים: 19 עד 70 23/12/2018 09:11:21 | נצפה בקולנוע
4/10
5 ביקורת לסרט סימן חיים
עונש!? מהיכן להתחיל?: ... אם וסליחה על חדות הביקורת: אילו הגדרת יוצריו ישרה: קודם סרט אימים(טיפוסי) ?: אילו... וממש לא כך::: עונש!: סרט זה נועד לעשות טוב ובעיקר ורק ליוצריו/מתוגמליו(הצלחה ככמות צפיות) נקודה. עונש???: ברכות והערכה רבה לצופים ולצופות האכפתיים ואמת לזולתם. עונש!?: ממה שנצפה כאן ועד כה, גם שהאחריות הבלעדית לתגובה זאת חלה רק ועליי זאת שכותב. עורך אתר זה צריך להיות אכן אמיץ, כנה ואמיתי לתמוך בתגובה זאת. באשר לאמירה החדה: סרט זה נועד לעשות טוב ובעיקר ורק ליוצריו/מתוגמליו נקודה.: קודם ראו הוזהרתם/ן, כאדרבא ובבקשה: ניתן לדיון ביושר ובכנות. ואכן ''פרדוקס'' סימן לחיים: זכות מהותית לבחירה בין טוב לרע. כהמלצה לצופים ולצופות: להיות מעורבים ויותר כשמבינות מבינים שכוונתם של אחראיים כנה כטובה. ((59~~)).
01/04/2017 22:05:00 | נצפה בקולנוע
9/10
4 ביקורת לסרט החומה הגדולה
יתכן ספוילר ויתכן .. מבולבלים, תחושת מחמיצות מחמיצים?: זה הסרט, לנוער ומעלה, הטוב ונותן הרגשה טובה מבין כל שכעט מוצגים, זאת להודות ומבלי לראות אף סרט אחר: יתכן ספוילר (ויתכן גם שפשטות האמת). כדאי לשים לב לדברי המבקר, ולעניין הסרט נטו, כלהודות ומה שמכיר: משקף ומילה במילה. לעניין טענה שנשמעה(חיצונית) יתכן מאוד ומחוסר הבנה: נראה יותר נכון להבנתי שהבמאי רוצה לקרב בין מערב למזרח ויחד עם ההבנה בשוני התרבותי. לא נמצאה שום כוונת זדון מצידו של הבמאי, יתכן מאוד וההפך מזה. יתכן ספוילר ויתכן מאוד שפשטות האמת. נכון ואמת שזה לא ים של אהבה. ונכון גם שזה סרט טוב מאוד: רוצות/רוצים לראות סרט הרפתקאות מרתק מותח מרגש תמים(ומרהיב): זה זה.
23/02/2017 07:14:31 | נצפה בקולנוע
9/10
3 ביקורת לסרט בן-חור
נראה שתוספת מיתבקשת: סרט פשוט טוב ומרתק, עושי הסרט בכללם ראויים לכל שבח והערכה. המסר כלל אנושי כולטובה ובלא היתנשאות היהודים מוצגים בסרט בצורה אמיתיתה כחיובית, ומצמררת ונוכח תקופת חושך אנושי: עדויות אמת מזעזעות על מה שהקלגס הרומאי המפלצתי העביר אותם ומה שעולל למשפחותיהם. תיקון: הסרט כלל לא אומר שצריך להתנצר. הסרט לא מציג את היהודים בצורה שלילית וגם לא את ישו בן העם היהודי בצורה שלילית. נראה שעושי הסרט בכללם רודפי צדק ואמת עוד ובהמעטה ונוכח זה שלא חסר להם בעיות פרנסה בחיים. נראה שעושי הסרט בכללם רודפי צדק ואמת הגם נכון כואנושיות.
29/08/2016 19:41:45 | נצפה בקולנוע
10/10
2 ביקורת לסרט מלחמת האלים
עם(ואם)הסליחה: ביקורת לביקורת כאשר הביקורות כה חדות, יתכן שרואים דברים בביקורתיות. זה סביר: תנו את הביקורות שלכם, עם זאת למה ציונים ק9לניים כמו: ... שלמעשה עלול חוסם לצופים וצופות רבים לראות את הסרט. שלמעשה בהובלה שכזאת גם עלולים שלא לקבל סרטים כשכאלה בעתיד: כי פשוט המפיקים יפשטו את הרגל. :::::כלא חושב שכוונתכם רעה ::::::: ממש לא פסול ביקורת הגם כולתשומת ליבכם. אולי ישנן סיבות לא גלויות כמו עניין של אלילים כברור שזה סתם ''פנטזיה''. (לא יודע אולי ישנן סיבות אחרות? לא ברור). לא מעט אנשים שהולכים לסרט, מה מחפשות מחפשים?: ליציאה לבילוי משגרת היום יתכן והמעייפת אם ולפעמים מועקות זמניות: לסרט מהנה סרט הרפתקאות, סרט ''פנטזיה'' שאתה ממש לא צריך לקבל דעתו, עם זאת גם המסר שלו כשמתגלה לגיבוריו ועם העלילה: מסר ראוי, מסר הגם ראוי ויותר. ולא מרבה כבביקורות ובכנות, כלאור הציונים הנמוכים, כותב זאת בוחר ציון 10. (רגיל 9-8: סרט חוויה מותח כקליל, אקשן ו''פנטזיה'' וממש לא מעט). כחן חן למפיקים שיש להם עדיין האומץ כוהצעה: ההרג דוחה!: כאין כאן הרבה מה ועוד ויחסית: בסוף סרט:דמות שנהרגת:תוצג יוצג: כטוב עם חיוך .
28/02/2016 08:15:02 | נצפה בקולנוע
9/10
1 ביקורת לסרט אין לאן לברוח
קודם צודק המבקר שאין להסיק על תרבויות אנושיות כלמשל מהמזרח הרחוק למה?: הוא צודק מה ועוד שהסרט מרתק ומעורר היזדהות ואהדה רבה לגיבוריו. יתכן ובשל כך יש לו נטייה כמחשבה לגמד אותו, אכן הסרט ובהתאם לעלילה שנקבעה לו. מציאות שכהרף מתהפכת לה, עוצמת זוועה שבפתע ולמחריד מיתגלה, שתגובה לכך עלולה שיתוק כמעשית חידלון או רצון להיתמודדות כולגבורה, (מה עוד במיעוט/חוסר תנאים). (ואינך יודע/ת אמת את שאכן צפון בתוכך ועד שלמול ומנגד אמת שמצב, כלא שכזאת לאחל) . אלימות קשה ומכוערת, כעס שהופך לרוע וטירוף חסר הבחנה, תמונות קשות, כובניגוד מוחלט לאופי של גיבורי הסרט, מה שהופך את הסרט כבעיני הצופה למרתק יותר ויותר. סרט עם מסר יהודי: נדיבות אצילות תמימות נפש נכון לכבד להוקיר כולהעריך כבפתיחות ובחסד, ועם אכזריות ורוע, !!!!!כמבלי הכללות חינם ועם איבחון והישתדלות רבה ובמדוייק, לנהוג בהתאם כהיות כפל כפליים כבריבוע אם אם אם : ועם חס חלילה ושלום ושכמותם. כן לא אגב: לרשע יש תמיד ולא מעט תרוצים .... {יש עוד ... כזאת כתחום המסגרת}. כובהיזדמנות זאת: שנה טובה לצופים ולצופות וברכות ליוזמה והעשייה של עושי אתר זה.
18/09/2015 00:48:49 | נצפה בקולנוע


Ambulance1אמבולנסציון גולשים10 / 8.9ציון מבקרים5 / 2.8
The Batman2באטמןציון גולשים10 / 8.5ציון מבקרים5 / 3.5
Marry Me3חתונה בהפתעהציון גולשים10 / 8.2
Turning Red4אדומה אשציון גולשים10 / 8.0ציון מבקרים5 / 4.0
SpiderMan No Way Home5ספיידרמן: אין דרך הביתהציון גולשים10 / 8.0ציון מבקרים5 / 4.4
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט