ביקורות / תגובות / המלצות לסרט

ממוצע הדירוגים: 6.0   |    סה"כ דירוגים של המבקר: 47
10/10
47 ביקורת לסרט חיפוש
סרט מתח מיוחד במינו. הייחוד נובע מכך שכולו בעצם מוצג מעל מסך מחשב. ולפני שאתם מפסיקים לקרא את הביקורת, ברצוני להציג בפניכם את אישתי שכמעט איננה נוגעת במחשב (רק טלפון וטבלט) שישבה מרותקת בכל מהלך הסרט תוך שמפעם לפעם נעצה את ציפורניה בזרועי. וכן היא יצאה מאד נלהבת מהסרט. כשיצאנו מהסרט והבעתי את דעתי שבעצם כל הסרט הוצג כאילו דרך מסכי מחשב, היא טענה בחום שלא כך הדבר, וזה רק בחלק מהסרט. זה מסביר לכם הכל. מעולם לא חשבתי שאהיה בכזה מתח כשאראה את סמן העכבר נע באיטיות על פני מסך המחשב תוך שהוא מגיע לשורת חיפוש של גוגל. גם הסצנות הפתוחות לכאורה שמוצגות במחשב נעשות כך שברור לנו שמדובר בהפעלת מדיה או שידור ישיר של תחנת טלויזיה כפי שהיא נצפת על גבי צג המחשב. בקיצור סרט מתח מצויין ויחודי עם הרבה נקודות למחשבה על הדור הממוחשב שבו אנו נמצאים היום. קצב סרט מהיר ביותר מה שבהחלט יכול לספק את אלה שאוהבים סרטי פעולה. כל נקודה בסרט יכולה להתרחש בכל משפחה. כל המידע העצום שהסרט חושף על חוסר פרטיותנו ברשת נכון במאה אחוזים.
17/10/2018 05:47:52 | נצפה בקולנוע
9/10
46 ביקורת לסרט טובת הילד
משחק מצויין של אנה טומפסון בתפקיד השופטת. ממש שופטת אמיתית. דרמה מרתקת על השפעת העבודה על המשפחה מצד אחד, ובמקביל השפעה של החלטות משפטיות ישירות על השופטת. למה רק 9 ולא 10 נקודות. הסיבה היא שבסך הכל כאשר מסכמים את התסריט מגלים שהוא לא מי יודע מה מפותח.כלומר ניתן לסכם את הסרט בחצי עמוד. אבל המשחק שווה הכל.
מומלץ לגילאים: 16 + 06/10/2018 21:40:36 | נצפה בקולנוע
1/10
45 ביקורת לסרט נשוי בהפתעה
קומדיה היא עוגה קשה להכנה. ישנן הקומדיות המבוססות על הרבה תיחכום ודיאלוגים מבריקים, וישנן קומדיות המבוססות על סיטיואציות מגוחכות ומטופשות. הקומדיה הזו שייכת לסוג השני. בקיצור סרט דבילי כזה, שמצפים שנצחק בגלל התרחישים המטופשים שבו. אז אני ואישתי יצאנו באמצע. הגענו למסקנה שאם היינו צופים בסרט בבית, בטלויזיה, היינו עוברים תחנה כבר אחרי 10 דקות. בכל מקרה היו כמה נערות מאחורינו שציחקקו בקול. דבר אחד ברור אם אתם אנשים אינטליגנטים, שאוהבים הומור חד - זה לא הסרט בשבילכם.
מומלץ לגילאים: 15 עד 25 30/05/2018 08:08:07 | נצפה בקולנוע
6/10
44 ביקורת לסרט מודי
דרמה איטית להחריד. הסיפור מתפרס על פני כ-35 שנים. הבעיה שהבמאי לא טרח כלל לאפר את הזחקנים בהתאם לגילם, מה שיוצר קצת בילבול לגבי רצף חייה של הגיבורה. הסיפור הפשוט של ציירת חולה בדלקת פרקים כרונית, יכול להסתכם בכמה משפטים, לכן קשה למלאת בזה סרט של שעציים. מהסרט לא ברור אם מדובר בציירת עם פיגור שיכלי, או סתם באשה חולה ומסכנה. כדאי לקרא על חייה בוויקיפדיה, כדי להבין את הרצף הנכון של חייה. מה שברור לי שאם הייתי צופה בסרט זה בבית בטלויזיה , הייתי קם במחציתו.המשחק של השחקים הראשיים מצויין, ואמין עד כדי השריית אי נוחות בצופים עקב צפייה במסכנותם. אישתי מאד מאד נהנתה מהסרט. אני מה לעשות, הקצב האיטי הרג אותי.
מומלץ לגילאים: 15 + 09/05/2018 09:42:10 | נצפה בקולנוע
2/10
43 ביקורת לסרט נשיקה בחצות
אז אני ואשתי שתזכה לחיים ארוכים הלכנו לסרט במסגרת "שלישי בשלייקס" מה שמצביע על גילנו המתקדם, והנה בעודנו יושבים ומצפים לתחילת הסרט, החל זרם בלתי פוסק של נערות בגילאי 14-17 . הושטתי יד לכיס החולצה. שלפתי את כרטיסי הקולנוע כדי לוודא שאמנם אנו באולם הנכון. ואכן לא היתה כל טעות. אט אט התמלא האולם בנערות צעירות ואני מרב מבוכה, שיקעתי עצמי יותר ויותר במושב. פה ושם ראיתי איזה בחור צעיר והיה אפילו עוד מבוגר אחד או שניים, וכ, לקראת תחילת ההקרנה האולם היה כמעט מלא בבנות הטיפשעשרה.אולם מלא מפה לפה הוא אירוע חריג לכשלעצמו. היה ברור לנו שמדובר ב"סרט נעורים" . ואמנם כך היה. סרטי נעורים הם סרטים שמיועדים לגיל מאד ספציפי. ודאי שלא לגילי. מבחינתי מדובר היה בסרט רדוד ביותר, ללא שום עומק. סרט שעשוי לפי נוסחא הוליוודית ידועה, שנעשה בה שימוש בעשרות סרטים קודמים, ואין בה שום חידוש. אפילו שגיאות בימוי לא מעטות. מדובר על נערה שאסור לה לראות את אור השמש לכן מכסה את חלונות ביתה בכיסוי שחור אטום. אולם ראה זה פלא כמעט בכל הסצנות שצולמו בתוך הבית (ביום) . החלונות שקופים ללא שום כיסוי. מבחינתי זה מצביע על בינוניות גמורה של הבמאי. אני אישית התפתלתי כל הזמן בכיסאי , מצפה בכיליון עיניים לסיום. לא ניתן היה כמובן להתעלם מהדמעות ששטפו את הנערות שסביבנו. אף שמעתי בסיום כמה מהן לא מפסיקות להתפעל מהסרט. כלומר סרט כנראה טוב לבנות נוער, אבל בהחלט לא למבוגרים. אני נותן 2 כוכבים, ולא אחד כי הצלחתי לשרוד עד סוף הסרט.
מומלץ לגילאים: 12 עד 21 04/04/2018 06:20:48 | נצפה בקולנוע
1/10
42 ביקורת לסרט מוטלים בספק
יש לי מלה אחת על הסרט הזה - זבל. מיד רואים שהסרט נעשה בתקציב עלוב של ממש. הכל מתרחש בתוך חדרים סגורים. לפעמים המצלמה יוצאת קצת לחצר. האמת שיצאנו באמצע הסרט. אבל לפחות עד המחצית לא היה ברור אם אנו רואים את הסרט או הקדמה כלשהי למשהו. הדבר הטוב היחיד שאפשר לאמר זה המשחק של הנוער. אבל זה משחק שלא מוביל לשום מקום. פשוט לא מצליח להבין מה ההתלהבות מהסרט המלנכולי הזה. כולם פה כועסים על כולם.כולם מקללים את כולם נראה שכל מה שרוצים להראות לנו זה הרבה כעס ועליבות מה שמבקרי סרטים ישראליים אוהבים במיוחד. בקיצור ביזבוז זמן.
מומלץ לגילאים: 15 עד 70 20/03/2018 22:13:37 | נצפה בקולנוע
9/10
41 ביקורת לסרט 12 לוחמים
הסרט מיטעד כמובן אך ורק לאוהבי סרט פעולה עם הרבה יריות, הפצצות, ואפקטים מחרישי אוזניים. אני אהבתי. עשוי בצורה מקצועית ומרתקת. אין רגע אחד משעמם. אפילו אישתי אוהבת הדרמות השקטות אהבה את הסרט מבחינתה הסרט היה "חזק", שזה קומפלימנט גדול. סרט כזה אפשר לראות רק בבית קולנוע עם מערכת קול טובה.כשהליקופטר ממריא או B-52 מפציץ - אתה מרגיש כאלו אתה שם. אפקטים בהחלט מרשימים. נהנתי.
מומלץ לגילאים: 14 + 14/03/2018 08:46:08 | נצפה בקולנוע
6/10
40 ביקורת לסרט אני, טוניה
הסרט ערוך כמו סדרת "דוקו". אישית אני מעדיף סרט קולנוע שיציג עלילה כרונולוגית עם התחלה וסוף. כאן מדובר בסרט שבו שתלו לכל אורכו מעין רעיונות עם גיבורי הסרט תוך עירבוב בין סוף להתחלה. אמנם קטעי ה"סרט" והסיפור היו מרתקים, אולם נראה כאילו לא ניתן היה למלאת אורך סרט שלם מהסיפור האמיתי, ועל כן הוסיף הבמאי מעין קיטעי חדשות רבים כדי להשלים את האורך המתאים לסרט קולנוע. סך הכל הסרט מתאים יותר לסדרת טלויזיה מאשר סרט קולנוע. גם סןף הסרט מעצבן במיוחד. במשך דקות ארוכות מציגים (בחושך) את שמות משתתפי הסרט ורק בסוף מציגים בחטף את צילומי הגיבורים המקוריים של הפרשה תוך ציון מעשיהם היום.
מומלץ לגילאים: 15 + 07/03/2018 06:52:42 | נצפה בקולנוע
7/10
39 ביקורת לסרט שלושה שלטים מחוץ לאבינג, מיזורי
סרט דרמה ששווה לראות אם ראיתם כבר את כל הסרטים שעניינו אתכם. לא ברור למה יש שבכלל מגדירים את הסרט כקומדיה. אולי בגלל שטף הקללות והגזענות שיש שם בשפע. מדובר בסריוטיפ שגובש בעבר על משטרה (בדרום) מושחתת. אלימה, גיזענית, שבה שוטרים עם IQ לא גבוה במיוחד, העושים ככל העולה על רוחם. זה כאילו בא תסריטאי והחליט לעשות סרט על אשה בעיירה שבה יש משטרה כפי שתארתי, ומחליטה לשים 3 שלטים שמציינים את חדלונה של המשטרה וזהו. ברור שעם זה אי אפשר למלאת שעה וחצי של סרט. אז הוסיפו עוד כל מיני דברים שוליים כמו הבעל האלים של הגברת. איזה גמד שמסתובב שם ולא ברור מה תפקידו, ולמה בכלל הבמאי החליט שדמות זו תהיה גמד. והכי גרוע שגם אחרי הניפוח המלאכותי של התסריט, הם לא ידעו איך לסיים אותו. אז למה בכל זאת נתתי איזה ציון סביר, כי אישתי די נהנתה מהסרט. אצלי לא חלפה לרגע מחשבה של לצאת באמצע ( שזה גם קומפלימנט) והיו גם סצנות די מעניינות. כן. וחשוב לציין שמדובר אמנם בדרמה , אבל יש הרבה אלימות בסרט. (אלמנט שלי כחובב גם סרטי אקשן - לא מפריע )
מומלץ לגילאים: 14 + 28/02/2018 08:45:23 | נצפה בקולנוע
9/10
38 ביקורת לסרט הנוסע
אם אשתי שאיננה סובלת אלימות יצאה מהסרט תוך שהיא ממלמלת "סרט חזק – ממש נהנתי" אז זה אומר הרבה על איכותו. מדובר כמובן בסרט מלא פעילות ואף אלימות. צילומים ועריכה מצויינים. הסאונד מנוצל בצורה מירבית. היה יכול לשתק את כל ההזמנות לתפילה בכל המיסגדים בארץ ללא שום בעיה. הייתי נותן לסרט 10 נקודות על הנאה צרופה אילמלא חורים רבים שהיו בתסריט, ואשר הציגו רצף עלילה לא מוסבר פה ושם. הסברים שרק הבמאי הכיר ושמר לעצמו. אבל האמת היא למי אכפת. כך אנו הרי נהנים מסרטים בידיוניים, שרחוקים מרחק רב מהגיון בריא. אולם מכיוון שסרט זה מתיימר להיות סרט מתח ולא סרט בדיוני הציון שלו בעיני קרוב יותר ל-9 מאשר 10 . אגב המוזיקה המלווה שבדרך כלל אנו לא שמים לב אליה – מצויינת.
מומלץ לגילאים: 15 + 21/02/2018 06:39:31 | נצפה בקולנוע
1/10
37 ביקורת לסרט כוכבים חיים לנצח
סרט איטי להחריד. סיפור בנאלי למדי על שחקנית עבר שהקריירה שלה דעכה כבר בשנות השישים. אין שום דבר מיוחד בחייה שיכול לעניין בני 85 ומטה. לא ברור למה בכלל עשו על אחת כזו סרט. יש שם המון סצנות ממש מרגיזות. פתאום המצלמה מתמקדת על איזה פרצוף טרגי למשך יותר מ-15 שניות, שזה המון זמן לסצנה סטטית. השירים בסרט בלתי נסבלים. אין ספק שהסרט נעשה בתקציב נמוך במיוחד. הוא מצולם כמו הצגת תאטרון. רב הסצנות נעשות בחדרי חדרים, יותר נכון בין מיטות. פה ושם יש צילום בחוץ יש עליה וירידה ממונית. את מי מעניין לראות סרט של בחור צעיר ברומן עם אשה מבוגרת. אגב, הסיפור הלכאורה אמיתי,הוא מתוך ספר שכתב אותו בחור צעיר. בוויקיפדיה לא תראו מלה על הרומן הזה. כנראה היה שולי לגמרי בחייה. ציון של 1 מתוך 10 אני נותן לסרט שעזבתי באמצע. כאן אומנם נשארתי - אבל רק בגלל אשתי. אגב את הסרט ראיתי באולם 8 של אושילנד כפר סבא. מקרנת הסרט היתה איומה. הסרט נראה אפרורי לחלוטין. חוסכים שם בהספק המקרנה , או סתם מקרנה דפוקה. סצנות של צהרי יום שמש נראו כמו יום מעונן ואפרורי.
מומלץ לגילאים: 16 + 14/02/2018 05:48:43 | נצפה בקולנוע
7/10
36 ביקורת לסרט איש ושמו אובה
האמת שלא כל כך ברור לי למה הסרט הוא בקטגוריה של "קומדיה" . נכון יש קטעים שמעלים חיוך, אבל לא שמעתי "צחוקים" שמתגלגלים בקהל. אבל מה זה משנה. זה סרט דרמה מעניין וחביב. בהחלט שווה צפיה. השפה השוודית ברקע קצת מטרידה. אין פה סיפור שמפיל את הצופה מהרגליים. סרט שניתן לסכמו בכמה משפטים שמבהירים הכל. מומלץ בהחלט אם כבר ראיתם את כל מה שאתם אוהבים.בהחלט לא ביזבוז זמן.
מומלץ לגילאים: 14 + 06/02/2018 23:49:58 | נצפה בקולנוע
10/10
35 ביקורת לסרט המשחק הגדול
דרמה מרתקת של סיפור אמיתי מהחיים. מבוסס על ספרה של הגיבורה מולי בלום. משחק מצויין של ג''סיקה צ''סטיין . על כך מעידה גם מולי בלום המקורית. כאשר צפיתי אחרי הסרט בראיונות שערכה מולי המקורית, חשבתי שאני צופה בהמשך הסרט עם השחקנית המקורית עד כדי כך הדמיון במראה ובסגנון הדיבור היו זהים. אין ספק שמדובר בסרט שיש בו הנאה צרופה לאוהבי דרמות אוטוביוגרפיות. הסרט מלא בהרבה מלל, כך שמי שיודע את השפה האנגלית עדיף לו להתעלם מהכתוביות ולהתרכז במלל האנגלי. הכתוביות פשוט לא מצליחות במקרים מסויימים לעקוב אחרי קצב הדיבור .
מומלץ לגילאים: 12 + 31/01/2018 08:51:54 | נצפה בקולנוע
10/10
34 ביקורת לסרט העיתון
סרט דרמה מעולה עם במאי מצויין (שפילברג) ושחקנים ראשיים נפלאים (טום האנקס ומריל סטריפ). שימו לב שלא מדובר בפרשת ווטרגייט, אלא בפרשה שקדמה לו של "חשיפת מסמכי הפנטגון" מומלץ לקרא על פרשייה זו לפני שהולכים לסרט, כדי שיהיה ברור מה קורה . ניתן וכדאי לקרא על כך בוויקיפדיה (רישמו "מסמכי הפנטגון") המלל בסרט מהיר מאד , ולמי שנעזר בתרגום יתכן ויהיה קשה לעקוב אחרי מה שקורה. אני מצאתי עצמי פעמים רבות מנתק את עיני מהתרגום ועוקב ישירות אחר המלל באנגלית. הסיפור אמנם על הוושינגטון פוסט, אולם חשוב לזכור שהחשיפה נעשתה ע"י ה-NYT . הוושינגטון חשף המסמכים רק בהמשך. הסיפור כאן הוא יותר על בעלת העתון אותה מגלמת מריל סטריפ בצורה מושלמת.
מומלץ לגילאים: 15 + 24/01/2018 07:57:32 | נצפה בקולנוע
3/10
33 ביקורת לסרט מלחמת הכוכבים: אחרוני הג'דיי
הסרט מיועד למעשה לקהל ספציפי שמכיר את נושא מלחמת הכוכבים. אני ואישתי שאיננו בנושא, לא הצלחנו להבין בכלל את הסרט. טקסטים לא ברורים ומבולבלים. מן אוסף של קלישאות לא ברורת. יש הרבה אפקטים טובים ולכן הציון עלה אצלנו מ-1 ל-3 . למה הלכנו לסרט ? כי לא היה משהו מעניין חדש אחר. גם לראות מה מיוחד בסרט. בקיצור ישבתי והמתנתי בחוסר סבלנות לסוף הסרט. הסרט מיועד לנוער. גיל עליון מומלץ הוא 20 .
מומלץ לגילאים: 8 עד 20 28/12/2017 18:48:42 | נצפה בקולנוע
8/10
32 ביקורת לסרט פלא
סרט חמוד. עשוי לפי הנוסחא המצליחה של דמות נרדפת שכולם לועגים לה, שאף אחד לא רוצה לחבור אליה, ובסוף הדמות מצליחה להתחבב על כולם, והופכת למושא הערצה ע"י כולם. כזהו הסרט "פלא" שנעשה בדיוק לפי הנוסחא הזו, שתמיד מצליחה.זו אגב הסיבה שהציון אינו 10, משום שאין כאן סרט עם עלילה חדישה ולא שגרתית.סך הכל אני מניח שתהנו. חשוב שהאשה תקח אתה הרבה מטפחות נייר.
מומלץ לגילאים: 7 + 06/12/2017 18:06:47 | נצפה בקולנוע
8/10
31 ביקורת לסרט האיש שהפיל את הבית הלבן
סרט טוב.משחק טוב. יש רק בעיה אחת. מי שלא מכיר את הפרשיה של ווטרגייט (1973 )והתפטרות הנשיא ניכסון בעקבות ניסיונות טיוח שלו. לא יבין מה קורה בסרט. יש המון דמויות. המון שמות, וקשה לעקוב מי עושה מה. מה התפקיד שכל דמות יצגה. אני מניח שאמריקאי שבתחילת שנות ה-70 היה לפחות בן 18 שנים יזכור וידע מה קורה. אבל לישראלי קצת קשה עם הפרטים. ממליץ לקרא קצת על הנושא באינטרנט לפני הליכה לסרט. אגב למרות שהייתי באושילנד כפר סבא, עוצמת המקרן היתה גרועה, והסרט היה מאד אפלולי (אין מספיק אור).
מומלץ לגילאים: 16 + 29/11/2017 10:22:42 | נצפה בקולנוע
7/10
30 ביקורת לסרט בשם בתי
הבעיה בסרטים הצרפתיים שכל הזמן מדברים שם. זה תמיד עיקר האקשן בסרט הצרפתי. סרט זה גם הוא נכלל בקטגוריה הזו. אבל מכיוון שמדובר בסיפור אמיתי מעניין שבעצם נמשך 30 שנה, אפשר בהחלט להנות מהדרמה. קצת מוזר לראות שהשחקנים ממשיכים להראות אותו דבר גם אחרי 30 שנה, אבל נראה שלבמאי היה יותר חשוב הסיפור מאשר הנראות והשאיפה לאוטנטיות של השחקנים.זה לא היה קורה בסרט אמריקאי שם היו מביאים מאפרת כדי לעשות את זה אמין יותר. שורה תחתונה היא שאפשר להנות מהסרט למי שאוהב דרמות.
מומלץ לגילאים: 16 + 15/11/2017 15:07:22 | נצפה בקולנוע
8/10
29 ביקורת לסרט לנשום
סרט בהחלט מרגש. מה עוד שמדובר בסיפור אמיתי.אזהרת צפיה למי שרגיש לתמונות לא נעימות של אנשים עם צינור הנשמה מחובר לגרונם, כדאי להתרחק, למרות שהדבר נעשה בצורה לא מפחידה במיוחד. הרבה דרמה. לפעמים יש סצנות ארוכות מידי. אבל ההמלצה הכללית למי שאוהב דרמות מרגשות ללכת לסרט. כדראי לקרא קצת רקע באינטרנט לםני הצםיה.
מומלץ לגילאים: 14 + 01/11/2017 09:08:01 | נצפה בקולנוע
9/10
28 ביקורת לסרט רק האמיצים
סרט פעולה ללא יריות וללא מכות (כמעט)..בהחלט מהנה. הבעיה שלא היה מספיק חומר של פעילות לשעתיים, אז מלאו הרבה רומנטיקה ועוד שמלץ הוליוודי אופייני. אבל סך הכל בהחלט סרט מהנה למי שאוהב דרמה. סיפור אמיתי וקצת Action. כן. צילומים בהחלט מרתקים.
מומלץ לגילאים: 15 + 25/10/2017 10:30:15 | נצפה בקולנוע
8/10
27 ביקורת לסרט סושי לטיני
סרט חמוד ומהנה. השבלונה הידועה של דמות שהחיים אינם מאירים אליה פנים. יש לדמות קשיי הישרדות, אולם אחרי מאמצים רבים ולמרות יחס עויין מהסביבהלהתגבר על קשיים אלה ולבסוף להצליח. כאמור שבלונה ידועה, אבל בהחלט מהנה. אין כאן חידושים או דברים יוצאים מן הכלל ומכאן שהציון אינו יכול להיות 9-10 . 8 הוא בהחלט ציון מספיק.
מומלץ לגילאים: 10 + 11/10/2017 13:11:04 | נצפה בקולנוע
9/10
26 ביקורת לסרט מתנקש אמריקאי
מה שבטוח הסרט לא מיועד למין הנשי. הרבה אלימות ופעולה. גם הרומן שבהתחלה נגדע מהר מאד. מה שמשך אותי לסרט היתה העובדה שהוא מבוסס על ספרו האחרון של הסופר מספר אחד בנושא ריגול וטרור - וינס פלין (שהלך לעולמו בטרם עת). בקיצור השארתי את האשה בבית והלכתי לבד. כן נהנתי. חבל רק שהעלילה אינה עוקבת אחרי הספר,אבל כך זה בסרטים. בקיצור מי שאוהב סרטי פעולה אלימים במיוחד - זה הסרט בשבילו.
מומלץ לגילאים: 16 + 04/10/2017 07:10:43 | נצפה בקולנוע
6/10
25 ביקורת לסרט רוחות קרות
עלילה די בנאלית. יש קטעי אלימות. הסאונד מצויין. הצילומים יפים. סביבת הצילומים באזור מושלג אפשרו לבמאי /צלם לתת לנו חוויה צילומית מרשימה. אבל אם אתם מחפשים עלילה ממשית ומרתקת, לא תמצאו אותה בסרט הזה. מדובר במקרה די סטנדרטי של פשע וניסיון לחשוף את אלה שמאחוריו. לא משהו שיפיל אתכם מהכסא. יש שם סוכנת אפ.בי.אי שחוץ מזה שהיא יפה,היא לגמרי לא משכנעת. אם הייתי רואה את הסרט בבית בטלויזיה, אני מניח שהייתי סוגר אחרי 30 דקות ומזפזפ לחפש משהו אחר. אבל בשביל 10 שקלים...
מומלץ לגילאים: 17 + 27/09/2017 08:37:08 | נצפה בקולנוע
1/10
24 ביקורת לסרט אהבה יוונית
סרט די מטופש. הוכן ככל הנראה ע"י במאי שאוהב את הגירת המסתננים לאירופה. הרומנים בסרט לא אמינים. כולם שם מתאהבים בתוך שניות. אין "משחק מקדים" זה אפילו לא נראה כמו אהבה ממבט ראשון, משום שהרומן הוא בין דמיות מנוגדות ולא מאימות זו לזו. השפה נעה בין אנגלית ליוונית. אישתי דוקא נהנתה מהסרט . אני חיכיתי בכליון עיניים שכבר יסתיים.
מומלץ לגילאים: 12 + 06/09/2017 07:11:55 | נצפה בקולנוע
10/10
23 ביקורת לסרט דנקרק
סרט מצויין שמצליח לתאר את הקאוס האמיתי של מלחמה. הסרט מתאר למעשה 3 "זירות" שונות כשהמצלמה קופצת מזירה לזירה. בסרט זה מדברת רק המצלמה והמוזיקה הנפלאה של "הנס זימר". הטקסטים המועטים רק מחזקים את אוירת המלחמה שהסרט מצליח להעביר. הצילומים מרהיבים. העלילה פשוטה - איך הצליחו לחלץ מאות אלפי חיילים מצרפת הכבושה חזרה לאנגליה. התסכול, האימה וחוסר האונים של החיילים משוקפים בצורה אמינה מאד על המסך. מהרבה בחינות זה בעצם סרט היסטורי שחובה לראות כדי להבין את אותם ימים של כיבוש אירופה בידי הנאצים.
מומלץ לגילאים: 15 + 23/08/2017 06:59:42 | נצפה בקולנוע
7/10
22 ביקורת לסרט המטפלת
סרט נחמד. משחק מעולה. מה שהפריע לי באופן אישי היו הטקסטים הארוכים ב"שקספירית" שהרי מדובר בשחקן הראשי ,המטופל" שהוא שחקן עבר ממפורסם של הצגות שקספיריות, ומטפלת שרוצה ללמוד משחק, שגם לה יש את החיידק השקספירי. התוצאה היא הרבה שיחות שקספיריות בינהם. אלמלא הגודש בטקסטים אלה הייתי מעלה הניקוד למקסימום 8 . אגב סרט חסכוני ביותר. רובו צולם בתוך בית או מקסימום בחצר או מכונית. אין השקעה בתפאורה מיוחדת.
מומלץ לגילאים: 13 + 29/07/2017 06:48:51 | נצפה בקולנוע
7/10
21 ביקורת לסרט רופא הכפר
דרמה יפה. הבעיה שאין תוכן מורכב. ניתן לסכם את כל הסרט בכמה משפטים בודדים. רופא כפר חולה סרטן אליו מגיע הרופאה שתעזור לו. היא לומדת כיצד להיות רופאת כפר, ותושבי העיירה אוהבים אותה. זהו פחות או יותר . אבל אפשר בהחלט לשבת ולהנות. הניקוד הנמוך יחסית, נובע פשוט מהיות העלילה פשוטה ולא מתוחכמת.
מומלץ לגילאים: 14 + 05/07/2017 21:43:33 | נצפה בקולנוע
4/10
20 ביקורת לסרט וונדר וומן
סרט פנטזיה לילדים. עלילה ממש אינפנטילית. אבל נראה שתואמת לבני נוער. ניסו לבנות איזו עלילה שתראה הגיונית , אבל זה כל כך בידיוני שזה נראה מגוחך. שלא כצפוי , יש הרבה קטעים ללא פעילות, עם דיאלוגים ארוכים ומשעממים. הקטעים הפעילים טובים. המוזיקה של הנס זימר נהדרת. בקיצור אם אתם בוגרים אינטלגנטים שאוהבים דרמה - זה לא סרט בשבילכם. האולם אגב היה מלא בבני נוער (פעם ראשונה שלי לראות אולם מלא כל כך) ורחשי זלילות הפופקורן נשמעו כל מהלך הסרט. ראינו גם זוג מבוגר שנטש לקראת הסוף.
מומלץ לגילאים: 8 עד 35 21/06/2017 08:46:52 | נצפה בקולנוע
8/10
19 ביקורת לסרט חיבור פשוט
סרט דרמה על ילדה גאונה. הילדה שמשוחקת ע"י השחקנית בת ה-11 Mckenna Grace - בהחלט משחק מעולה לילדה שהיתה בת 10 בעת הצילומים. מה שהוריד אצלי נקודות (מתוך 10 ) הוא סצנות המשפט הארוכות והלא כל כך אמינות, וגם הרומן בסרט שאינו נראה אמין במיוחד. הקשר בין הדוד פרנק לאחיניתו משוחק היטב ואמין מאד. סך הכל אפשר בהחלט להנות, ומומלץ לאוהבי סרטי דרמה.
מומלץ לגילאים: 10 + 14/06/2017 07:24:09 | נצפה בקולנוע
7/10
18 ביקורת לסרט שעתם היפה
סרט אנגלי זה המון טקסטים. לא מפסיקים לדבר. מי שלא מבין אנגלית ונאלץ לקרא התרגום , קרוב לודאי שמפספס פה ושם. הסרט ברובו מצולם בתוך מרחבים סגורים. מעט מאד בחוץ, מה שגורם לו להראות כהצגת תאטרון מצולמת. למרות כל האמור לעיל, העלילה מעניינת ומי שלא חסיד גדול של סרטי פעולה יכול בהחלט להנות. כן, זה סרט פמניסטי לגמרי. (אני נתתי ציון 7 ואשתי 8)
מומלץ לגילאים: 13 + 07/06/2017 08:37:55 | נצפה בקולנוע
ביקורות נוספות...


Laces1שרוכיםציון גולשים10 / 8.9ציון מבקרים5 / 3.1
The Meg2אימה במצולותציון גולשים10 / 8.5
What Will People Say3מה יגידו כולםציון גולשים10 / 8.5
A Star is Born4כוכב נולדציון גולשים10 / 8.5ציון מבקרים5 / 3.5
Peppermint5נקמה חריפהציון גולשים10 / 8.4ציון מבקרים5 / 2.5
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט