רכילות סרטים / שחקנים / ידוענים

חיים ב-Seret: כוכב ״סיינפלד״ מייקל ריצ'רדס חושף שנולד כתוצאה מאונס

מדור חיים ב Seret
חיים ב-Seret: כוכב ״סיינפלד״ מייקל ריצ'רדס חושף שנולד כתוצאה מאונס
שלח לחבר הוסף תגובה
מדור חדשות הכוכבים של מישאל רוברט: הווידוי המפתיע של כוכב סיינפלד באוטוביוגרפיה חדשה, ג'רי סיינפלד נזכר בדמעות בביקורו בישראל: "החוויה העוצמתית בחיי", בתו של בראד פיט מחקה את שם משפחתו, הציוץ של בן סטילר שימח את תומכי הפלסטינים - עד שהאמת הכתה בהם וכוכבת "דברים מוזרים" מילי בובי בראון וג׳ק בון ג׳ובי התחתנו
כוכב ״סיינפלד״ מייקל ריצ'רדס חושף שנולד כתוצאה מאונס

מייקל ריצ'רדס, המוכר בזכות תפקידו כקריימר בקומדיית המצבים הפופולרית, ״סיינפלד״, הוציא לאור בימים האחרונים את האוטוביוגרפיה שלו, ״כניסות ויציאות״. בספר הוא חושף פרטים מעניינים על חייו, וסיבת התעברותו היא בהחלט אחת מהן. בפרק קשה שעשה כבר כותרות, מגלה ריצ'רדס כי אמו, פיליס נרדוזי, שיקרה לו כאשר היה צעיר, ואמרה לו כי אביו נהרג במלחמת העולם השנייה. לאחר שהתעמת איתה בשל פרטים מסוימים שלא הסתדרו לו, היא שינתה את גרסתה וטענה כי נהרג בתאונת דרכים. לבסוף, הודתה כי היא נכנסה להריון בעקבות מקרה אונס.

נרדוזי הודתה בפניו כי רצתה לעבור הפלה, אך הדבר היה מחוץ לחוק, מה שהותיר בו רגשות אשם: "נאלצתי לקבל את העובדה שלא הייתי רצוי ושאמי רצתה להיפטר ממני. זה בהחלט משהו שנאלצתי להתמודד איתו לאורך השנים, כדי להבין שהכעס שלי נובע מכך שהרגשתי נחות. יש לי מזג חם והוא מגיע מכך שלא רצו אותי, שלא קיבלו אותי, שלא הבינו אותי, שלא הייתי טוב מספיק, שלא חיבבו אותי או אפילו אהבו אותי." הוא הסביר שזו גם הסיבה שסירב לכוכב בשדרת הכוכבים: "לא הרגשתי ראוי לכך. גם סירבתי פעמיים להנחות את 'סאטרדיי נייט לייב' כי לא חשבתי שאני טוב מספיק".

השחקן בן ה-74 טען גם כי למרות כל התשבוחות שקיבל במהלך תשע השנים בהן שיחק ב״סיינפלד״, הוא אף פעם לא הרגיש באמת טוב עם הופעותיו: "בכל שבוע הייתי מאוכזב מהביצועים שלי והרגשתי שהייתי יכול לעשות אותם טוב יותר. ככל שההצלחה גדלה כך הלחץ להיות תמיד במיטבי הפך לקשה יותר. ולמרות שהקהל אהב אותי, וקיבלתי פרסים, שבחים והצעות – לא הצלחתי לקבל את עצמי ולפעמים הרגשתי שכל זה היה יותר מדי עבורי. נהגתי לחשוב שאני לא אוהב את עצמי כמו שהם אוהבים אותי. שהם לא היו אוהבים אותי לו היו מכירים אותי באמת, את האדם שמאחורי הדמות שממנה הם צוחקים".

ריצ'רדס נשוי לשחקנית בת׳ סקיפ׳, ולהם ילד בן 14. בספר הוא מדבר על סרטן הערמונית שהתגלה אצלו בשנת 2018, וטען כי בנו הייתה הסיבה שהוא נלחם על חייו, עד שלבסוף עבר ניתוח שעזר לו להחלים: "בהתחלה חשבתי 'טוב, זה הזמן שלי. אני מוכן ללכת'. אבל כמה שניות לאחר מכן התחלתי לחשוב על בני, ואמרתי לעצמי, 'יש לי ילד בן 9 והייתי רוצה להמשיך להיות פה עבורו'".סיינפלד בדמעות: "הנסיעה לישראל הייתה החוויה העוצמתית ביותר בחיים שלי"

כוכב אחר של הסיטקום הקלאסי, ג'רי סיינפלד, נזכר בדמעות בנסיעתו לישראל כחודשיים לאחר 7 באוקטובר. "הנסיעה לישראל הייתה החוויה העוצמתית ביותר בחיים שלי", אמר הקומיקאי והחל לדמוע. "האם אתה חושב על מישהו ספציפי?", הוא נשאל על ידי המראיינת והנהן. הריאיון של הקומיקאי היהודי-אמריקאי האגדי נערך עבור התוכנית "בכנות עם בארי וייס" ובו הוא דיבר על מספר תקריות שבהן מפגינים פרו-פלסטינים יצאו נגדו. סיינפלד אמר בריאיון שהוא מרבה לומר לקהל שהוא אוהב שצעירים מנסים לעסוק בפוליטיקה, אבל שצריך לתקן את ה"מטרה" שלהם. "זה כל כך טיפשי", הוא אמר. "זה כאילו הם רוצים להביע את הזעם הכן והעז הזה. אבל שוב, קצת מחמיצים את המטרה".ג׳ולי מאחורי המהלך? בתו של בראד פיט מחקה את שם משפחתו

לפני שבועיים דיווחנו כאן על עדות של המאבטח לשעבר של אנג׳לינה ג׳ולי, לפיו הוא שמע אותה מספר פעמים מנסה למנוע מששת ילדיה להיפגש עם אביהם, בראד פיט. כעת, נראה שהיא בהחלט מצליחה בכך - לפני מספר ימים התגלה כי ויויאן פיט, בתם בת ה-15 של הזוג המסוכסך, ביקשה להסיר את שם משפחתו של אביה בקרדיטים למחזמר אותו הפיקה יחד עם אמה - ״האאוטסיידרים״. לפי הדיווחים, ויויאן ביקשה במפורש להציג את עצמה בתור ״ויויאן ג׳ולי״, מה שמעיד על כך שהיא בחרה צד.

למעשה, היא לא הראשונה שבחרה להתנכר לאביה, אלא הילדה השלישית שעושה זאת. הראשון היה הבן המאומץ פאקס, שביום האב בשנת 2020 פרסם ברשתות החברתיות: "יום האב שמח לחרא הכי גדול בעולם. פעם אחר פעם אתה מוכיח שאתה אדם נורא. הפכת את חייהם של הקרובים אליי לגיהינום תמידי. אתה יכול להגיד לעצמך ולעולם מה שאתה רוצה, אבל האמת תצא לאור מתישהו. עד אז - שיהיה לך יום אב שמח, אדם נוראי".

אחר כך, בנובמבר האחרון, זהרה פיט, אחותה הגדולה של ויויאן, החליטה גם היא להסיר את שם משפחתו של אביה. כאשר היא התקבלה לאחווה AKA במכללת ספלמן, היא הציגה את עצמה בתור "זהרה מארלי ג'ולי". נדמה שילדיהם של ג׳ולי ופיט הולכים בעקבות אמם, ולא רק בשל הצד שהם בחרו בו. ג׳ולי עצמה התנכרה לאביה, השחקן המוערך וזוכה פרס האוסקר, ג'ון ווייט. היא החלה להתנכר לו בשנות נעוריה, וטענה כי לא היה נוכח מספיק בחייה. לאורך השנים נעשו ניסיונות רבים לעשות שלום, בעיקר מצידו, אך ג׳ולי סירבה בתוקף. למעשה, לפי דיווחים שונים, היא לא נותנת לאביה בן ה-85 לבקר את נכדיו בכלל בשל הכעס שלה כלפיו, למרות בקשותיו לראות אותם.


הציוץ של בן סטילר שימח את תומכי הפלסטינים, עד שהאמת הכתה בהם

השחקן האמריקאי יהודי בן סטילר פרסם ביום שני בחשבון הטוויטר שלו ציוץ שעורר סערה - עד שהתברר כי רבים לא הבינו אותו בכלל. זה קרה לאחר שהטניסאי האגדי, רפאל נדאל, שיחק אולי את משחקו האחרון בטורניר הצרפתי רולאן גארוס, כאשר הפסיד בסיבוב הראשון למדורג רביעי בעולם, אלכסנדר זברב. נדאל בן ה- 37 ריגש רבים בראיון לאחר המשחק, כאשר דיבר על הזיכרונות מהטורניר האהוב עליו (הוא זכה בו 14 פעמים, הכי הרבה אי פעם) וציין כי ייתכן ולא יחזור בשנה הבאה. לאחר המשחק, סטילר צייץ: ״ RAFA״ יחד עם שלושה אימוג'ים של אגרוף. תומכים פלסטינים רבים פירשו מיד את הציוץ בתור הזדהות עם רפיח, למרות שהאות H חסרה.

בין התגובות המובילות שזכו לכמות רבה של לייקים ניתן למצוא: "תודה שאתה עומד לצד האנושיות", "הטבח ברפיח" ועוד. הבלבול נבע מכך שרבים צייצו נגד ישראל בעקבות אירועי אותו יום ברפיח. כאשר אזרחים פלסטינים נהרגו במהלך לחימה באזור. תומכי ישראל לא איחרו לענות לטוקבקיסטים ושמו דברים את הדברים על דיוקם.מילי בובי בראון וג׳ק בון ג׳ובי התחתנו

לפי דיווחים בארה״ב, כוכבת ״דברים מוזרים״, מילי בובי בראון, ובן זוגה, ג׳ק בון ג'ובי, התחתנו בסתר לפני כשבוע. דיווחנו כאן במדור על האירוסים על השניים, ולא מזמן גם על כך שמי שיחתן אותם הוא השחקן (גם הוא מ״דברים מוזרים״) מתיו מודין, אך כעת מתברר שבהפתעה מוחלטת הזוג נישא בטקס אינטימי ומצומצם במיוחד, ובהמשך אולי הם יערכו גם אירוע יותר גדול וחגיגי. "מילי וג'ק החליפו נדרים בסוד. זה היה רומנטי מאוד, המשפחה שלהם הייתה לצידם בזמן שהם התחייבו אחד לשני".

לפי המקור, הוריהם ומשפחתם הקרובה נכחו בטקס, כולל כמובן אביו של ג׳ק, הזמר האגדי ג׳ון בון ג'ובי. בובי בראון ובון ג'ובי יוצאים יחד כבר ארבע שנים, והתארסו באפריל 2023. בובי בראון בישרה את החדשות הטובות עם תמונת ההצעה באינסטגרם, וכתבה: "אהבתי אותך במשך שלושה קיצים, ועכשיו אני רוצה את כולם", בעוד בון ג׳ובי העלה את התמונה עם המילים ״לנצח״. אנו נאחל לזוג הרבה שנים מאושרות יחד, ונחכה לטקס הגדול והנוצץ, שבתקווה יכלול לא מעט כוכבים נוספים.
מישאל רוברט - לעמוד הפרופיל | ביקורות / כתבות נוספות
תגובותהוסף תגובה
אין תגובות לכתבה.
 
לחצו כאן להיות הראשונים לפרסם תגובה לכתבה זו !

 
רלוונטי
 
חיפוש בארכיון 2024
הצג את כל הידיעות / כתבות מחודש ושנה מסויימים (יש לסמן שנה וללחוץ על החודש הרצוי)
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
או בצע/י חיפוש טקסטואלי בארכיון
בחר/י תאריך: מ עד
חפש בכל הארכיון
Despicable Me 41גנוב על החייםציון גולשים10 / 9.2ציון מבקרים5 / 2.5
Bad Boys Ride or Die2בחורים רעים: הכל או כלוםציון גולשים10 / 8.8ציון מבקרים5 / 2.0
The Sixth Child3הילד השישיציון גולשים10 / 8.6ציון מבקרים5 / 3.4
The Great Escaper4הבריחה הגדולהציון גולשים10 / 8.5ציון מבקרים5 / 3.0
Treasure5טיול שורשיםציון גולשים10 / 8.4ציון מבקרים5 / 2.8
Elioאליאו Smile 2סמייל 2 Never Let Goלא לשחרר לעולם Wolfsהזאבים
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט