ביקורות סרטים

יעל מאורר כתבת סדרותתמונת כתב
סודות בחברה | קומדיה "סודות בחברה" היא קומדיה אופטימית תוצרת צרפת שחוגגת את ניצחון החברות והמשפחה על הדרישות הלא-אנושיות של שוק העבודה, הדורש מהעובדים להיות זמינים 24/7 במחיר חיי המשפחה והחברה שלהם. זהו סיפורו של אלכסנדר (דניס פודלידס), גבר בגיל העמידה המוצא עצמו לבד עם שני ילדים קטנים, בעוד אשתו (הזמרת והשחקנית ונסה פאראדי), מוצבת בצוללת בלב ים. אלכסנדר הפרוד מאשתו ומובטל, נמצא בתחילת הסרט במצב אותו הוא מגדיר בפגישה עם מנהל הבנק: "מובטל אך לא מיואש".
French Tech
יבגני גרינברג כתב קולנועתמונת כתב
המערב הקרוע | קומדיה הקולנוע הוא עסק מסוכן. מסוכן למשקיע שעלול לאבד את ההשקעה שלו, מסוכן למפיק שלווה את הכסף מהמשקיע ולא מסוגל להחזיר אותה ומסוכן לשחקן שמבצע את הפעלולים של עצמו ועלול ליהרג. כל אלה הם תרחישים עלילתיים מהקומדיה החדשה - "המערב הקרוע". למרבה הצער ובצירוף מקרים טראגי לחדשות המגיעות מהוליווד בסוף השבוע הזה, כאשר אלק בולדווין הרג בשוגג את צלמת סרטו החדש "ראסט", תרחישים של מוות על הסרט עלולים לקרות גם במציאות.
The Comeback Trail
רון פוגל מבקר קולנוע בכירתמונת כתב
חולית | מדע בדיוני לאחר ציפייה רבה, העיבוד של דניס וילנב ל"חולית", אחד מספרי המדע בדיוני החשובים שנכתב ב-1965 על ידי פרנק הרברט ועסק בקרבות בין בתי אצולה על משאב טבע יקר ערך, מגיע סוף סוף לאקרנים. את המקור הספרותי קראתי בצעירותי. בעיקר זכרתי ממנו הרבה מאוד זרמי תודעה ומחשבות של הגיבורים. לא ממש החומר שממנו עושים סרט אקשן ממוצע.
Dune
מתן יניב כתב אתר סרטתמונת כתב
מים שקטים | דרמה פנים רבות לבשה הגזענות בקולנוע האמריקאי. אבל בעוד שיצירות כמו ״תברח״, ״12 שנים של עבדות״ או אפילו ״ג׳אנגו ללא מעצורים״ הפנו אצבע מאשימה כלפי אמריקאים דרומיים לבנים, ההברקה של התסריטאי טום מקארתי (זוכה האוסקר על ״ספוטלייט״) היא להציב אחד מהם בצד השני ולגרום לנו להכיר אותו באופן עמוק מהסטראוטיפ.
Stillwater
יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
ונום 2 | מתח/פעולה בשנת 2018 הסרט "ונום" היה הפתעה קופתית גדולה ולא צפויה. בן פליישר, הבמאי של סרטי "זומבילנד", לקח על עצמו את המשימה הבלתי אפשרית להפוך את דמותו של החייזר הטפיל, מי שנחשב לאויבו המושבע של ספיידרמן, לגיבור של סדרת סרטי קומיקס. אבל מסתבר שדווקא פליישר, אחרי שלל כישלונות כמו "יחידת הגנגסטרים" והקומדיה "Minutes or Less 30" הצליח במשימה להרחיב את העולם של ספיידרמן וסיפק את אחד מסרטי הקומיקס המפתיעים לטובה של השנים האחרונות.
Venom 2
יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
טיטאן | אימה ז'וליה דוקורנו, הקולנוענית הצרפתייה, זכתה להצלחה עצומה כבר בסרטה הראשון "נא", אחרי שהוקרן בשבוע המבקרים בפסטיבל קאן בשנת 2016 וזכה בפרס איגוד מבקרי הקולנוע. זו הייתה הפתעה עצומה, מפני שהסרט עסק בסטודנטית צעירה, הלומדת להיות וטרינרית ובמקביל מפתחת חשק עז לבשר אדם. התוצאה הייתה קשוחה ולעיתים אף מבחילה. באותה נשימה היה מדובר ביצירה קולנועית יוצאת דופן בעוצמתה, שחשפה לעולם במאית מוכשרת שיודעת בדיוק מה היא רוצה. עכשיו מגיע סרטה השני של דוקורנו שהשתתף בתחרות הרשמית בפסטיבל קאן. הגבות קצת הורמו, איך ...
Titane
ליטן לשינר כתבת קולנוע, טלוויזיה ורכילותתמונת כתב
וונדי | דרמה לפני 9 שנים יצר בן צייטלין את סרט הביכורים שלו "חיות הדרום הפראי", סרט קסום בתקציב זעום שמתרחש בקהילה מבודדת בדרום ארה"ב שזכה להצלחה גדולה עם הכנסות של 21 מיליון דולר, מועמדות לאוסקר לסרט, לבמאי ולתסריט הטוב ביותר וזיכה גם את השחקנית קוובנג'ניי ואליס בת ה-9 דאז בתואר השחקנית הצעירה ביותר שקיבלה מועמדות. נראה שב"וונדי" מנסה הבמאי בן ה-38 להמשיך את אותו הקו ולהעמיד שחקנית צעירה ומוכשרת במרכז עלילה שמשלבת בין ריאליזם לפנטזיה, רק שנראה כי מרוב שהיה בטוח שהוא נמצא במגרש הביתי שלו, הבמאי המוכשר איבד ...
Wendy
מיכל ליבר רונן כתבת קולנועתמונת כתב
צ'או איטליה | קומדיה "כל הפנסיונרים האיטלקים עוזבים את איטליה. בארצות אחרות עם סכום פעוט כזה אתה יכול לחיות כמו בן אדם", אומר ג'ורג'יו בתחילת הסרט לחברו. משפט זה משקף את הקושי להזדקן בכבוד ואת הערגה לחיים טובים ונוחים יותר במגורים במדינה מעבר לים, ומסתבר שלא מעט אנשים עושים זאת בערוב ימיהם. אחרי שנות עבודה, ויתורים ומשפחתיות, דווקא בגיל הבלות הם מתחילים לחיות ולגלות את נפלאות החיים ואת העובדה כי החיים מלאי הפתעות והזדמנויות. זו בעצם מהות הסרט "צ'או איטליה", שמראה כי אם לא נהיה מקובעים ונאמץ את ההזדמנויות הקטנות, ...
Lontano lontano
יעל מאורר כתבת סדרותתמונת כתב
בעצמה | דרמה "בעצמה", סרטה של הבמאית האירית פילידה לויד ("אשת הברזל", "מאמא מיה"), הוא סיפור ריאליסטי על התמודדות עם קשיי החיים באירלנד בימינו, שגיבורתו היא סנדרה (קלייר דאן, השותפה גם לכתיבת התסריט), אם לשתי בנות קטנות, שעוזבת את בעלה המתעלל (איאן לויד אנדרסון, "משחקי הכס") ומוצאת עצמה ללא בית. אך הסרט הוא גם אגדה על אישה שנרמסה עד עפר על ידי בעלה והבירוקרטיה שוות הנפש, ומוצאת "פיות טובות" ו"גמדים חרוצים" שעוזרים לה ומוכיחים שיש עדיין מקום לתקווה.
Herself
ליטן לשינר כתבת קולנוע, טלוויזיה ורכילותתמונת כתב
שבעה בייבי | קומדיה שדה הקרב המאיים ביותר שמוכר לאנושות הוא כמובן לא אחר מאירוע משפחתי, במיוחד אירועים של משפחות יהודיות שמלאים בדודות וסבתות שלא מפסיקות לשאול יותר מדי שאלות חטטניות ומביכות. "שבעה בייבי", סרט הביכורים של הבמאית הצעירה אמה זליגמן בת ה-26, הוא יצירת מופת משעשעת ומורטת עצבים כאחד שעוסקת בהתקף החרדה המתמשך שנקרא גם אירוע משפחתי.
Shiva Baby
רון פוגל מבקר קולנוע בכירתמונת כתב
מינארי | דרמה יחסי האדם עם האדמה שימשו כנושא בשלל סרטים, במיוחד אלו שתיארו את מאבקם הסיזיפי של חקלאים בניסיון לגדל יבולים שונים על אדמתם. יש משהו קשה ולא ידידותי באדמה שמייצג את התמודדותו של האדם עם הטבע. טבע שמסרב להיכנע ודורש מהאדם הקרבה ומאבק מתמיד, אחרת כל המאמצים להניב משהו מאותה אדמה יעלו בתוהו.
Minari
אלעד שלו עורך ראשיתמונת כתב
פיג | דרמה ניקולס קייג' עשה לעצמו בעשורים האחרונים שם של כוכב מדרג א' שמשתתף בסרטים סוג ז'. אחרי שורת הצלחות ביקורתיות וקופתיות בשנות ה-90 ותחילת האלפיים עם סרטים כמו "לעזוב את לאס וגאס" עליו זכה באוסקר, "אדפטיישן" ו"שר המלחמה" וסרטי אקשן משובחים כמו "עימות חזיתי" ו"קון אייר", הסתבך קייג' כלכלית והחל לקבל כל הצעה אפשרית.
Pig
מעיין הררי כתב קולנועתמונת כתב
עוד סיפור אחד | קומדיה סרטים רומנטיים הם מצרך די נדיר בארצנו רווית הדרמה והקונפליקטים. כמה טוב שמפעם לפעם קמים יוצרים ויוצרות שבאים להזכיר לנו שתפקידו של הקולנוע הוא לא רק להעביר מסר אלא גם לבדר את צופיו. לסרט "עוד סיפור אחד" ניגשתי עם ציפייה גדולה כשגיליתי שבין חמשת כותביו ניתן למצוא את גלית חוגי ונועה ארנברג ומי שמביים אותו הוא גורי אלפי, שיתוף פעולה יצירתי מוצלח שזכור לטובה מהסדרה "האחיות המוצלחות שלי" המשובחת של יס. כמו בסדרה גם בסרט יש שילוב טוב של דרמה וקומדיה, הוא מלא בדמויות צבעוניות ונע בין הרצון לרגש ...
Od Sipur
יעל מאורר כתבת סדרותתמונת כתב
הקדושים של ניוארק | מתח/פעולה "הקדושים של ניוארק" הוא סיפור הרקע על אחת המשפחות הידועות ביותר בטלוויזיה, משפחת סופרנו. משפחת הגנגסטרים שבראשה טוני סופרנו, דמות שנחרטה בזיכרון הקולקטיבי, שלטה בנוף הטלוויזיוני בתחילת שנות האלפיים. דייויד צ'ייס, יוצר הסרט והסדרה, מספר בסרט על אתניות ומתחים בין-גזעיים בעיר ניוארק של סוף שנות ה-60 כרקע לסדרה וכהרחבת היקום שלה. בסרט, טוני הצעיר הוא דמות פחות מרכזית. הוא ילד ונער המתלבט על המשך דרכו בחיים. האם ינצל את הפוטנציאל שלו כדי להיות שחקן פוטבול מכללות או יישאב לעולם הפשע שבתוכו צמח ...
The Many Saints of Newark
יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
לא זמן למות | מתח/פעולה סרט הבונד ה-25 "לא זמן למות" סוף כל סוף מגיע אל מסכי הקולנוע אחרי איחור לא אופנתי באדיבות המגפה העולמית. מרגש לראות על גבי המסך הגדול את האריה השואג של MGM ולצפות בסיקוונס הפתיחה המסחרר ורווי הפעולה שצולם על אדמת איטליה. אפילו האנימציה של קרדיטי הפתיחה המרשימים על רקע שיר הנושא המשעמם למדי של בילי אייליש מרגשת. ג'יימס בונד חוזר אל המסך הגדול ואיתו הוא גם מחזיר את הזוהר ההוליוודי הקלאסי של פעם. עם לוקיישנים בינלאומיים והמון נופים מרשימים, רשעים קאמפיים גדולים מהחיים, נשים יפות ודעתניות שגם ...
No Time to Die
אור לוי תמונת כתב
אלת המזל | דרמה הסרט האיטלקי "אלת המזל" של הבמאי פרזן אוזפטק ("חלון החזית") מתמקד בארטורו (סטפנו אקורסי) ובאלסנדרו (אדוארדו לאו, המוכר לקהל הישראלי מהסרט האיטלקי המצליח "זרים מושלמים"), הנמצאים בזוגיות גאה מזה 15 שנים. ביום בהיר אחד מפתיעה אותם חברתם המשותפת והוותיקה אנה מריה (יסמין טרינקה), ומוסרת שעליה להתאשפז בבית חולים לסדרת בדיקות מסתוריות. היא מותירה אצלם למשמרת את שני ילדיה, לדבריה למספר ימים, מרטינה בת ה-10 וסנדרו בן ה-7.
La dea fortuna
מיכל ליבר רונן כתבת קולנועתמונת כתב
לרכב על דרקון | אנימציה "לרכב על דרקון" או בשמו המקורי (והיותר הולם) "רוכב הדרקונים" הוא סרט אנימציה ממוחשב מז'אנר הפנטזיה, מבית 'סרטי קונסטנטין' הגרמני. הסרט מבוסס על ספרה של הסופרת הגרמנייה קורנליה פונקה (שספריה "לב דיו" ו"מלך הגנבים" עובדו בעבר לקולנוע). עלילת הסרט מביאה את סיפורו של הדרקון כסוף הזנב שאינו מסוגל לירוק אש כמו יתר הדרקונים ולכן נתון ללעג וקלס מצדם
Dragon Rider
נמרוד שובל כתב ומבקר קולנועתמונת כתב
מטרה מאחורי סורגים | מתח/פעולה הבמאי ויוצר הסרט "מטרה מאחורי סורגים", ג'ו קרנהאן, ידוע בעיקר בזכות סרטיו האלימים כמו "דם, מעיים, כדורים ואוקטאן" ו"שטח פראי", כך שהעובדה שהסרט החדש שלו מלא ביריות ודם לא אמורה להפתיע. שם הסרט בעברית עלול להטעות את מעריצי סדרת סרטי "המטרה" עם ג'רארד באטלר, מכיוון שאלה יימצאו את עצמם בסרט שונה, בו באטלר משובץ בצד של הרעים.
Copshop
רון פוגל מבקר קולנוע בכירתמונת כתב
סוס מנצח | דרמה לפני תחילת הביקורת על הסרט "סוס מנצח", בואו נקדיש כמה מילים לכוכבת שלו - טוני קולט. השחקנית ילידת אוסטרליה שהתגלתה אי שם לפני 26 שנים בסרט "חתונתה של מיוריאל" הפכה מאז לשחקנית מוערכת בקולנוע, בתיאטרון ואף בטלוויזיה. רובנו זוכרים אותה כאמו של הילד ב"חוש השישי". את יכולותיה ניתן לראות כבלשית משטרה קשוחה בסדרה המעולה "בלתי יאמן" מלפני שנתיים ובסרט האימה המצוין "תורשתי". ב"סוס מנצח" קולט מגלמת את גיבורת הסרט והיא מצליחה להפוך אותו מסרט זניח למדי ליצירה קולנועית שמצליחה לעיתים לרגש.
Dream Horse
אלעד שלו עורך ראשיתמונת כתב
סדר חדש | מתח/פעולה אירועי חתונה שמשתבשים היוו כר פורה לסרטים רבים בקומדיות פרועות כמו "מסיבת רווקות", ו"סיפורים פרועים", קומדיות רומנטיות כמו "החתונה היוונית שלי" ו"החתונה של החבר שלי" וגם סאטירה חברתית כמו בסרטו של נדב לפיד "השוטר". אבל נדמה שמעולם לא נראתה במסך הגדול חתונה שתוצאותיה כה מדממות ואכזריות כמו ב"סדר חדש", סרטו החדש של הבמאי והתסריטאי המקסיקני מישל פרנקו ("כרוניק"), סרט ברוטאלי על מלחמת מעמדות אלימה ששוטפת את מקסיקו.
New Order
יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
אנט | מוזיקלי קצת קשה להאמין, אבל 9 שנים חלפו מאז סרטו הקודם והמופתי של לאוס קראקס - "מנועים קדושים". 9 שנים שהיצור הקולנועי המוזר והמבריק גרם למעריציו השרופים להמתין בסבלנות כדי לחזור עם יצירה קולנועית חדשה שכבר מעוררת שערוריות ומפצלת את הקהל בין מעריצים שרופים לכאלו שסובלים עד עמקי נשמתם ובורחים מהאולם במהלך הסרט. אין ספק שמדובר בהמשך ישיר ליצירותיו הקודמות, אבל באופן מפתיע, על אף שמדובר גם הפעם ביצירה סוריאליסטית וביזארית, הסרט נגיש הרבה יותר, בעיקר בזכות העלילה היחסית פשוטה והנוכחות של שניים מכוכבי ...
Annette
רון פוגל מבקר קולנוע בכירתמונת כתב
לכודים תחת אש | מלחמה רוד לוריא הישראלי לשעבר הינו בוגר בית הספר מהולל לקצינים 'ווסט פוינט' ואף שירת כקצין נ"מ. לכן לא מפתיע למצוא ברזומה שלו סרט כמו "המבצר האחרון" שעוסק בכלא צבאי וסרטים כמו "המועמדת" שעוסק בשרשרות פיקוד. לוריא מתעניין ביכולת גיבוריו לקבל החלטות קשות, חלקן "תחת אש" (מטאפורית וגם מילולית). בסרטו החדש "לכודים תחת אש" זה בדיוק מה שקורה כשיחידה של צבא ארה"ב צריכה לשרוד במוצב אי שם באפגניסטן הנמצא בליבו של עמק ומכותר מכל הכיוונים בהרים שבהם רוחשים אנשי טליבאן מאיימים.
The Outpost
יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
שאנג צ'י ואגדת עשר הטבעות | הרפתקאות החשיבות המרכזית של הסרט החדש של אולפני מארוול/דיסני הוא לא בהישג הקולנועי. אין בסרט "שאנג צ'י ואגדת עשר הטבעות" שום חשיבות קולנועית לא מבחינה אמנותית וגם לא מסחרית. מה שבאמת חשוב בו זה הייצוג. לראשונה בסרט קומיקס גדול ומאסיבי תוצרת הוליווד הגיבורים הם אסייתיים וגם הבמאי דסטין דניאל קרייטון המוכר בעיקר בזכות הדרמות העצמאיות "Short Term 12", "טירת הזכוכית", ו-"Just Mercy" (כולם בכיכובה של ברי לארסון, "קפטן מארוול") הוא ממוצא אסיאתי. אז כן יש חשיבות חברתית וסוציאלית לסרט הזה. לעומת "הפנתר השחור" ...
Shang Chi and the Legend of the Ten Rings
רון פוגל מבקר קולנוע בכירתמונת כתב
קנדימן | אימה בעוד שסטיבן קינג הפך לאחד הסופרים הפופולריים בעולם, גם בעקבות שלל העיבודים הקולנועיים לספרי האימה שלו - קלייב בארקר הרבה פחות מוכר, בוודאי לצופה הישראלי וחבל. בארקר כותב סיפורים מצמררים שדורשים עיבוד ויזואלי ובדרך כלל מדמם. כך בסדרת "מעורר השאול" שנעשתה על פי יצירה שלו וכך גם בסרט "יצורי הלילה" המבוסס על ספרו "קבל". בארקר גם כתב את "האסור" שעל פי נעשה ב-1992 הסרט המופתי "קנדימן", שעסק בגבר אפרו-אמריקאי שמי שקורא בשמו חמש פעמים למול המראה יזכה לפגוש אותו ויחוסל מיידית. אותו קנדימן, לפי האגדה, ...
Candyman
יעל מאורר כתבת סדרותתמונת כתב
בלוז ערבי | קומדיה "בלוז ערבי", או בשמו המקורי "ספה בטוניסיה", הוא סרטה הראשון של הבמאית מנאל לבידי, המספר את סיפורה של סלמה (גולשיפטה פרהאני), שחוזרת לארץ הולדתה מגלות ארוכה בצרפת. המטרה: לפתוח קליניקה לטיפול פסיכולוגי על גג בית מגורים ולרפא את הבעיות הרבות של הטוניסאים והטוניסאיות בעידן שאחרי המהפכה בשנת 2011 נגד השלטון הדיקטטורי של הנשיא שנמשך 23 שנים ברציפות.
Arab Blues
נמרוד שובל כתב ומבקר קולנועתמונת כתב
מסע בזיכרון | מדע בדיוני הרעיון של הסרט "מסע בזיכרון" יכול להישמע מוכר ולא סתם: בשנת 2014, הצלם של כריסטופר נולאן, וולי פפיסטר, ערך את בכורת הבימוי שלו עם הסרט הכושל "התעלות" בכיכובו של ג'וני דפ, מותחן מדע בדיוני שעוסק במוח האנושי. עכשיו, גיסתו המוכשרת של נולאן ויוצרת הסדרה "ווסטוורלד" (יחד עם ג'ונתן נולאן, אחיו של כריסטופר), מביימת את סרט הבכורה לפי תסריט פרי עטה והוא באופן מפתיע עוסק בנושא דומה. ג'וי בוחרת לשחות במים שהיא מכירה, ומחליפה ז'אנרים ובמקום המערבון של "ווסטוורלד" היא יוצרת פילם-נואר בלשי, ועדיין אי אפשר ...
Reminiscence
אלעד שלו עורך ראשיתמונת כתב
עד במנוסה | מתח/פעולה בימים שבהם שריפה בהרי ירושלים כילתה אלפי דונמים של חורש טבעי ככל הנראה בשל הצתה מכוונת, נדמה כי יציאת הסרט "עד במנוסה" Those Who Wish Me Dead)) בו יער ענק במונטנה מוצת במכוון מסיבות פליליות לא יכלה להגיע בעיתוי אקטואלי יותר. זהו מותחן אקשן אפקטיבי, שגם אם נקלע לנוסחתיות מסוימת, שומר על עניין לכל אורכו.
Those Who Wish Me Dead
יעל מאורר כתבת סדרותתמונת כתב
הנוקמת | מתח/פעולה "הנוקמת", סרטו של מרטין קמפבל ("קזינו רויאל"), בהפקת אבי לרנר ובועז דווידזון, נקרא באנגלית "בת החסות", וזהו שם מתאים יותר לתיאור הדינמיקה המרכזית בסרט. המחפשים עוד נקודה ישראלית בסרט ימצאו אותה בתפקיד קטן של אורי פפר כאיש אבטחה. זהו סיפורה של אנה (מגי קיו, "אי האשליות", "מפוצלים"), ילדה וייטנאמית שגדלה להיות מתנקשת בינלאומית עבור בצע כסף. בסצנה הפותחת, בסמטה גשומה בווייטנאם, המזכירה קצת את המרחב העירוני בסרטו האייקוני של רידלי סקוט, "בלייד ראנר", אנחנו מתוודעים למודי (סמואל ל. ג'קסון) שמוצא ...
The Protege
מיכל ליבר רונן כתבת קולנועתמונת כתב
מפרץ הרפתקאות - הסרט | אנימציה סדרת האנימציה המצליחה "מפרץ ההרפתקאות" שודרה למשך שמונה עונות (עד 2020) ופרקיה ממשיכים להיות משודרים בשידור חוזר בערוצי הכבלים של ניקולודיאון. לאור הפופולריות הרבה לה זכתה, היה ברור שהמעבר למסך הגדול הוא רק ענין של זמן. הסרט הוא הפקה של ניקולודיאון, סרטי פאראמונט וחברת ספין מאסטר בידור והוא בעצם פרק אחד גדול של הסדרה שמכיל את הגיבורים המוכרים.
Paw Patrol The Movie
ליטן לשינר כתבת קולנוע, טלוויזיה ורכילותתמונת כתב
פול ספיד | ישראלי ניגשתי לצפות בסרט הילדים הישראלי החדש "פול ספיד" עם הרבה מאוד חששות ושאלה אחת גדולה - איך אני הולכת לשרוד סרט ילדים שלם? אבל אין שמחה ממני לבשר על כך שאכלתי את הכובע ובענק. "פול ספיד" הוא סרט ההמשך לסרט "פול גז" שיצא בשנת 2019 ונכתב על ידי קובי מחט שגם ביים. מחט, שלא זר בכלל לעולם הילדים וגם היה מנחה בערוץ הילדים, מוכיח שהוא מכיר ואולי יותר טוב מכל המתחרים האחרים - מה צריך שהילדים שלנו יראו וגם איך לגרום להם להקשיב.
Full speed
הצג ביקורות נוספות...
חיפוש ביקורות
לרשימת ביקורות אחרונות
The Raft1הרפסודהציון גולשים10 / 8.5ציון מבקרים5 / 3.5
Free Guy2לשחרר את גאיציון גולשים10 / 8.3ציון מבקרים5 / 3.3
La Belle Epoque3התקופה היפה בחייציון גולשים10 / 8.2ציון מבקרים5 / 3.5
The Secret Dare to Dream4הסוד: האומץ לחלוםציון גולשים10 / 8.2ציון מבקרים5 / 2.5
Od Sipur5עוד סיפור אחדציון גולשים10 / 8.1ציון מבקרים5 / 2.0
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט