ביקורות סרטים

רון פוגל מבקר קולנוע בכירתמונת כתב
בשורות טובות | ישראלי ארז תדמור הוא אחד הבימאים הפעילים ביותר בקולנוע הישראלי, במקרה שלו הכמות לא פוגמת באיכות – להיפך. מה שמרתק אצל תדמור זה יכולתו בכל סרט לספר סיפור אמין המלווה בתסריט נבון שחושף פינה של ישראליות וסרטיו מציגים את הישראלי המוצע ללא כחל וסרק. יש לו את היכולת כבמאי לגרום לצופים לחוש שמדובר באנשים אמיתיים שמספרים לצופה את סיפורם האישי .
The Art of Waiting
רון פוגל מבקר קולנוע בכירתמונת כתב
המלאכיות של צ'ארלי | מתח/פעולה "כשהגענו למקום השלישי במדד הרייטינג חשבתי שזה בגלל המשחק שלנו.כשהגענו למקום הראשון הבנתי שזה בגלל שאף אחד מאיתנו לא לבשה חזייה...".זהו אחד מהציטוטים המפורסמים של פארה פוסט אחת משלוש כוכבות סדרת הטלוויזיה "המלאכיות של צ'רלי" ששודרה בשנים 1976 ועד ל 1981. הסדרה שייכת לתת ז'אנר טלוויזיוני המכונה ג'יגלטיוי ומכיל סדרות כמו "משמר המפרץ" , סדרות שבעקר מבליטות את חמוקיהן של הכוכבות הנשיות המשתתפות בסדרה.
Charlies Angels 2019
ליטן לשינר כתבת קולנוע, טלוויזיה ורכילותתמונת כתב
המלחמה על הכוח | דרמה הקולנוע בסופו של דבר הוא אמצעי. קולנוע טוב מנסה לספר סיפור בצורה הכי מעניינת שאפשר ואולי להשאיר אצלנו כמה מחשבות גם אחרי שהאור באולם הקולנוע נדלקת והכותרות מסתיימות. בזה "המלחמה על הכוח" עושה עבודה טובה. הסרט מאיר באור קצת אחר פרק מפורסם בהיסטוריה ואמנם חסר לו כוח וזוהר שקאסט כה מפואר וחזק אמור לספק אבל זו לא באמת אשמתו כי אחרי הכל עד כמה סיפור על כמה נורות ומעגלים חשמליים יכול להיות מעניין? אם יוצרי הסרט כיוונו לאוסקר, לצערם הסרט הזה לא יגיע כל כך רחוק.
The Current War
מיכל ליבר רונן כתבת קולנועתמונת כתב
חיים שלי | רומנטיקה לפי לוח השנה חג המולד מגיע עוד כחודש וחצי, אך לפי הסרט "חיים שלי" הוא כבר אוטוטו פה, וכנראה שצפויים להגיע בקרוב עוד קומדיות רומנטיות ברוח החג, כפי שקורה בתקופה זו של השנה. הסרט "החיים שלי", בו אנו עסקינן הוא תרגום עברי לשם האמריקאי, "Last Christmas".
Last Christmas
נמרוד שובל כתב ומבקר קולנועתמונת כתב
דוקטור סליפ | אימה לפני כמעט ארבעים שנה עלה לאקרנים הסרט האלמותי "הניצוץ" בבימויו של סטנלי קובריק, מגדולי הבמאים בכל הזמנים. הסרט היה מבוסס על רב מכר בעל אותו שם של סופר האימה, סטיבן קינג. הסרט תיאר את אובדן שפיותו של סופר בשם ג'ק טורנס (ג'ק ניקולסון, באחד מתפקידיו הידועים ביותר) השוהה עם רעייתו ונדי (שלי דובאל), ובנם דני (דני לויד), במלון מבודד לתקופת החורף. קובריק, שנשען על הסוגה הגותית, לא אימץ לחלוטין את חוקי הז'אנר ואפשר לעצמו דרור: האירועים מתרחשים ברובם באור מלא, ואין כמעט סצנות הפחדה טיפוסיות. הוא גם לא ...
Doctor Sleep 2019
ערן איצקוביץ מבקר קולנועתמונת כתב
הקרב על מידווי | מלחמה הוליווד תמיד אהבה לעסוק בז'אנר סרטי המלחמה. "אפוקליפסה עכשיו", "להציל את טוראי ריאן", "דנקירק", "צייד הצבאים" ו"שבילי התהילה" הם רק קמצוץ מתוך רשימה עצומה של סרטים שעסקו בזוויות שונות של המלחמה והשלכותיה. כעת מצטרף אליהם "הקרב על מידווי", סרטו החדש של הבמאי הגרמני רולנד אמריך, שבשונה מאחרים בז'אנר אליו הוא משתייך, שם דגש רב יותר על האקשן ופחות על הדרמה. היא שם, הרי צריך איכשהו להניע את העלילה, אבל היא ממש לא החלק המרכזי שבו, ולא צריך לבנות על הסרט לעונת האוסקרים הבאה עלינו לטובה.
Midway
דין קליין מבקר קולנועתמונת כתב
דיוקן של נערה עולה באש | זר כתוביות הסרט עולות על קנבסים ריקים עליהם ידיים מנותקות מגוף רושמות דמות שמנחה אותן כיצד לרשום אותה. הדמות היא מריאן, ציירת ומורה לציור שמעבירה הלאה את הידע האמנותי שלה לכיתה המורכבת מנשים צעירות שאינן יכולות לקבל השכלה אמנותית מלאה מעצם היותן חלק מהמין הלא נכון בסופה של המאה ה18 (נשים יכלו רק לצייר מודלים נשיים ולא גבריים מסיבות של "צניעות").
Portrait of a Lady on Fire
מיכל ליבר רונן כתבת קולנועתמונת כתב
אלוהי הפסנתר | ישראלי הסרט "אלוהי הפסנתר" כשמו כן הוא, מתמקד בנגינה בפסנתר. אך המוסיקה היא רק רקע ושימוש מטפורי לנושאים שהסרט בהחלט כן עוסק בהם: אימהות, ויתור על חלום, אשמה עצמית, זוגיות במשבר, אובססיה וטירוף. כל אלו מתנקזים ליצירה קולנועית לא פשוטה ולא קלה לצפייה.
God of the Piano
מתי לנג כתב קולנועתמונת כתב
שנות חיינו היפות | רומנטיקה הבמאי קלוד ללוש הוא אגדה. עם קריירה של שישים שנה, שני אוסקרים, שני פרסי גלובוס הזהב, ודקל מוזהב אחד מאחוריו, שמו מוזכר בנשימה אחת עם גדולי הקולונוע הצרפתי בכל הזמנים. אבל הברנש האנרגטי שהימם את העולם עם סרטיו הראשונים כבר לא כל-כך צעיר, בן 82 ליתר דיוק, והשאלה שחייבת להישאל עם צאת סרטו החדש לאקרנים בישראל היא האם הגיע זמנו לצאת לגמלאות?
Les Plus Belles Annees Dune Vie
רון פוגל מבקר קולנוע בכירתמונת כתב
כאן ועכשיו | ישראלי למרות שיוצאי חבר העמים מהווים חלק נכבד מהחברה הישראלית, כמעט ואין בנמצא סרטים הבוחנים את מצבם של אלו שהגיעו מברית המועצות. סרטו של רומן שומונוב, "כאן ועכשיו", פותח צוהר מסקרן לחובבי הקולנוע לעולם של חבר'ה צעירים שהגיעו לישראל ונאבקים על קיומם.
Here and Now
דין קליין מבקר קולנועתמונת כתב
החוחית | דרמה בכל אדפטציה קולנועית לספרות פופולרית ישנה הסכנה שמשהו ילך לאיבוד בעיבוד למדיום אחר - הפער בין המספר הספרותי ונקודת מבטו לבין המספר הקולנועי הוא המכשול הגדול ביותר בדרך כלל, כי הספר מותיר מקום לדמיון ויזואלי באופן שונה מהקולנוע: בספרות אנו מדמיינים את העולם שמחוץ לדמות ובקולנוע את העולם שמחוץ לפריים ובפנים הדמות. מכשול נוסף של האדפטציה הוא אורכה של היצירה, במקרה הזה "החוחית" ספרה המצליח וזוכה פרס הפוליצר של דונה טארט, הוא יצירה ענפה, חוצת זמנים וגבולות באורך של 784 עמודים כך שגם אם חצי ספר מוקדש ...
The Goldfinch
יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
שליחות קטלנית: גורל אפל | מתח/פעולה בהוליווד פשוט לא יודעים מתי להפסיק. נראה ששלושת הכישלונות האחרונים של סרטי ההמשך לשני הסרטים הקלאסיים שג'יימס קמרון ביים ב-1984 וב1991 בסדרת סרטי "שליחות קטלנית" לא ממש מפחידים את אולפני פוקס, פאראמונט ודיסני שנתקעו עם המוצר הזה. לינדה המילטון, כוכבת שני הסרטים הראשונים, הוחזרה, עלילות שלושת הסרטים הקודמים נמחקו כאילו הם כלל לא נוצרו בעבר. טים מילר, שביים בהצלחה את "דדפול", הובא לביים את הסרט השישי במספר אבל כנראה שגם הוא גילה, שאת מפיקי הסרט לא מעניין ההומור הפרוע של גיבור הקומיקס שאיננו יכול ...
Terminator: Dark Fate
אלעד שלו עורך ראשיתמונת כתב
מי אתה חושב שאני? | דרמה בעידן הווירטואלי בו אנו חיים מצד אחד הרבה יותר קל ליצור מערכת יחסים עם אנשים זרים שקודם לכן מעולם לא היינו מעזים לפנות אליהם, אולם מצד שני הריחוק של האפליקציות והאתרים השונים גורם לתחושת בדידות על אף השפע הרב. התסריט המתוחכם של הבמאי סאפי נבו וז'ולי פייה לקח את הנושא הרלוונטי והעניק לו טוויסט מעניין בדרמה רומנטית שחורגת ממגבלות הז'אנר.
Celle que vous croyez
אלעד שלו עורך ראשיתמונת כתב
סקין | דרמה השנה האחרונה הייתה הטובה בקריירה של הבמאי הישראלי גיא נתיב. הוא הפך לבמאי הישראלי השני שזוכה באוסקר (על סרטו הקצר "Skin"), השיק בפסטיבלי הקולנוע של טורונטו וברלין את סרטו הארוך באותו שם שזכה לביקורות חיוביות, החל לעבוד על סרט אמריקאי חדש בשם "הרמוניה" המבוסס על סיפורו של סבתו ניצולת השואה שהצטרפה לכת ואפילו חגג את הולדת בתו הבכורה. נתיב, שהחל את דרכו בסרטים ישראליים מוערכים כ"מבול" ו"זרים", הצטרף השנה לליגה של הגדולים וסרטו "סקין" שיצא כעת בישראל מוכיח גם למה הוא שייך לשם וכי האוסקר לא היה הישג ...
Skin
רון פוגל מבקר קולנוע בכירתמונת כתב
הסיפור של טראוטמן | דרמה סיפורו של ברט טראוטמן, שהפך משבוי מלחמה נאצי באנגליה לשחקן המצטיין בליגה האנגלית לכדורגל, נדמה מופרך כל כך שקשה להאמין שהוא אכן קרה. הסיפור על השוער המצטיין שמשנוא הבריטים הפך ליקירם ובמשחק גמר הגביע הגן על השער של קבוצתו עם צוואר שבור הפך כבר מזמן לאגדה. היה זה מתבקש שסיפורו של השוער האגדי ייהפך לסרט.
Trautmann
יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
מליפיסנט: אדונית הרשע | הרפתקאות אנג'לינה ג'ולי היא כוכבת קולנוע המשתתפת בעיקר בסרטי פעולה והרפתקאות שאינם דורשים ממנה יכולת משחק יוצאת דופן, אלא להשתמש בנוכחות הכריזמטית והממגנטת שלה ולכבוש את עין המצלמה ודרכה את המסך הגדול. כמעט ניתן לשכוח שמדובר בשחקנית עטורת פרסים, ביניהם פרס אוסקר על תפקידה המסעיר והסוער בדרמה "נערה בהפרעה" ובשלושה פרסי גלובוס הזהב. לאחר הכישלונות שלה כבמאית וכתסריטאית בסרטים כמו "ליד הים" (2015) שבו גם כיכבה לצד בן זוגה לשעבר בראד פיט ובדרמת המלחמה שהיא ביימה וכתבה עבור נטפליקס - (First They Killed My ...
Maleficent Mistress of Evil
מיכל ליבר רונן כתבת קולנועתמונת כתב
אסטריקס ושיקוי הקסמים | אנימציה אסטריקס, הגיבור הצרפתי נמוך הקומה, וחברו גדול הממדים אובליקס חוזרים לאקרנים להרפתקה נוספת. אסטריקס הוא דמות פופולרית מסדרת ספרי קומיקס צרפתית מצליחה. עלילת ספרי הקומיקס מתרחשת בכפר בצרפת, בו תושביו לוגמים שיקוי סודי שמקנה להם כוחות קסם וכך מצליחים לשמור על הכפר מפני פולשים.
Asterix The Secret of the Magic Potion
מיכל ליבר רונן כתבת קולנועתמונת כתב
שון כבשון עף על החלל | אנימציה חברות ההפקה אוהבות ליצור המשכונים לסרטים, במיוחד לסרטים מצליחים וזה תקף גם בעולם הילדים. ראינו לאחרונה המשכים לשלל מוצרי אנימציה כמו: "הדרקון הראשון שלי 3", "אנגרי בירדס 2", "צעצוע של סיפור 4", "החיים הסודיים של חיות המחמד 2" והיד נטויה. אבל לא תמיד סרט ההמשך עומד בציפיות ומצליח. "משפחת סופר על 2", "מכוניות 2" ו"מכוניות 3" הם דוגמאות להמשכונים לא מוצלחים שחבל שנעשו. וכמו שאומרים, "תפסת מרובה – לא תפסת".
Shaun the Sheep Farmageddon
אלעד שלו עורך ראשיתמונת כתב
זומבילנד: ירייה כפולה | קומדיה לפני עשר שנים הגיעה למסכים קומדיית האימה "ברוכים הבאים לזומבילנד" והפכה לסרט קאלט אהוב בזכות ההומור מלא המודעות עצמית, רפרנסים תרבותיים הנזרקים לחלל אוויר, אלימות מסוגננת, קאסט עטור כוכבים ותחושה כללית של "באנו לעשות כאן כיף". למרות שההכנסות לא הרקיעו שחקים, הסרט צבר קהל מעריצים אדוק ולכן אין זו הפתעה שכעת יוצא לו סרט המשך בשם "זומבילנד: ירייה כפולה" בכיכוב הקאסט המקורי (מינוס ביל מאריי שזכה לסוף מדמם בסרט הקודם) ובאווירה שממשיכה את תחושת הפאן מהסרט המקורי ומפיחה חיים במוצר הוליוודי די שגרתי.
Zombieland Double Tap
יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
ג'וקר | דרמה פסטיבל הקולנוע בירושלים עשה את הבחירה הנכונה והאמיצה והקרין בטקס הפתיחה החגיגי בבריכת הסולטן את הזוכה בפרס דקל הזהב, "פרזיטים", שהפך ללהיט בבתי הקולנוע בישראל, ומי שעדיין לא ראה הגיע הזמן לעשות זאת. היו שמועות שפסטיבל הקולנוע בחיפה ימשיך את המסורת ובטקס הפתיחה החגיגי יוקרן "ג'וקר", הזוכה הגדול של פסטיבל ונציה שקטף את פרס "אריה הזהב" היוקרתי. שני סרטים מפתיעים בנועזותם הקולנועית ובתעוזתם העלילתית, שתי יצירות ששוברות מוסכמות ויוצרות קולנוע טוטאלי ואקספרסיבי המהפנט את הקהל למסך הקולנוע, עם ריח של ...
Joker
מיכל ליבר רונן כתבת קולנועתמונת כתב
מועדון הנשים השקופות | זר הצרפתים נוטים לעשות סרטים על נושאים סוציאליים שונים שבדרך כלל נוטים להתעלם מהם בחיי היומיום. בשנה האחרונה "בידיים טובות" דן בתהליך האימוץ הארוך והקשה ו"זה בידיים שלך" התעסק בעבודות שירות של נער שביצע פריצה עם חבריו. הפעם אנו מתוודעים לתוך עולמן של הנשים שחיות ברחובות, מפה ליד, ללא מקום ללון בו. אנשים חסרי בית חיים בקרבנו ואנו חולפים על פניהם כל הזמן, אך בדרך כלל זה לשבריר שנייה. אנו מתקשים להסתכל עליהם והם שקופים בעינינו. הסרט מחייב אותנו להתעמת עם הפחדים ולהסתכל עליהם. על האנשים ששוכבים ...
Les invisibles
מיכל ליבר רונן כתבת קולנועתמונת כתב
משפחת אדמס | אנימציה הוליווד מעלה באוב את המשפחה המורבידית הידועה, "משפחת אדמס". הצבע השחור הדומיננטי בלבושם ושיר הנושא שמכיל הקלקת אצבעות הם מסימני ההיכר שלה. קשה להאמין, אבל משפחת אדמס קיימת כבר 81 שנים. כידוע, זוהי משפחה אמריקאית בסגנון מקברי אפלולי. היא הפוכה מהמשפחה הנורמטיבית ואוהבת את המוזר, השונה והחריג. ערכי המשפחה והדילמות הרגילות שמלוות את כלל המשפחות מלוות גם אותה. היא הומצאה על ידי צ'ארלס אדמס כקריקטורה ובהמשך מצאה את דרכה למסך הקטן בשלל סדרות וגם סרטי טלוויזיה. בראשית שנות ה-90 היא הגיע גם למסך הגדול ...
The Addams Family
מיכל ליבר רונן כתבת קולנועתמונת כתב
קסם של מפלצת | אנימציה סרט האנימציה החדש "קסם של מפלצת" הוא שיתוף פעולה ראשון בין אולפני דרימוורקס ואולפני פרל הסינים של יוניברסל, שלטעמי יניב שיתופי פעולה מוצלחים נוספים (ישנו רמז לסרט המשך בסוף הסרט). העלילה מתרחשת בסין והקהל מתוודע ללי, נערה צעירה שאביה נפטר לאחרונה. מאז מותו היא מסתגרת בתוך עצמה ואינה יוצרת קשר עם אמה וסבתה, או עם חבריה. במקום זאת, היא מעסיקה עצמה בעבודות רבות ומשונות על מנת לחסוך כסף הנועד לטיול שאביה והיא היו אמורים לעשות יחד.
Abominable
בן קבסה תמונת כתב
מחילה | קומדיה אל הסרט "מחילה" מגיעים היוצרים גיא עמיר וחנן סביון לאחר שנדמה שפיצחו את הנוסחה של הישראליות העממית, שנוגעת בהומור בסיפורי פשע ובדמויות שוליים, בנושאים אמוניים קלי משקל ויוצרת שפת רחוב אמינה ומשעשעת. את הפריצה למיינסטרים הישראלי ביצעו השניים ב"עספור" ולאחר מכן "פצועים בראש", אולם סרטם "מכתוב", שהיה לאחד הלהיטים הגדולים בישראל בעשורים האחרונים, עורר ציפייה וחשש לפני הצפייה ב"מחילה" שלמרבה המזל מתפוגג במהרה.
Mechila
לירון אברהם מבקרת קולנועתמונת כתב
איש מזל התאומים | מתח/פעולה בסרטו החדש של הבמאי זוכה פרס האוסקר, אנג לי ("נמר דרקון", "הר ברוקבק"," חיי פיי"), ישנם לא מעט אלמנטים מפתיעים ועם זאת, במודבר במוצר מתח-פעולה-מדע בדיוני די קלאסי שמתאים בעיקר לחובבי הז'אנר.
Gemini Man
מיכל ליבר רונן כתבת קולנועתמונת כתב
אחרי החתונה | דרמה האמריקאים אוהבים לקחת סרטים זרים ולעשות להם קאברים בסגנון אמריקאי. היו לא מעט ניסיונות כמו הסרט הישראלי "הגננת", הסרט הצ'יליאני "גלוריה", הסרט הדני "אחים" ועוד רבים. לא תמיד העיבוד המחודש יוצא מוצלח כמו המקור. אבל היו גם חידושים שהתעלו על המקור דוגמת "שלושה גברים ותינוקת" שאף זכה לסרט המשך בשם "שלושה גברים וילדה" או זוכה האוסקר "השתולים". הסרט האמריקאי החדש "אחרי החתונה" מבוסס על סרט דני בעל אותו השם שיצא ב-2006. 13 שנים אחרי, הבמאי ברט פרוינדליך ("זאבים") ואשתו ג'וליאן מור (שגם מככבת באחד ...
After The Wedding
רון פוגל מבקר קולנוע בכירתמונת כתב
אדמונד דה ברז'ראק | זר אמנות התיאטרון הקסימה לא מעט יוצרי קולנוע עוד מראשיתו. הצגות תיאטרון מועלות על במות מאז ימי יוון העתיקה ונדמה שהקולנוע כאמנות צעירה בת קצת מעל למאה שנים מנסה שוב ושוב לחדור לנבכי התיאטרון ולפצח את קסמו. "ילדי גן העדן" הנפלא של מרסל קרנה (הנחשב לאחד הסרטים הצרפתיים הטובים בכל הזמנים), הוא רק דוגמה אחת לסרט המתאר את עולם התיאטרון וגם בוחן את הקשר בין המציאות לבין עולם הדמיון המוצג על הבמה. סרטים אחרים כגון "בירדמן" הציגו איך משליכים חייו של שחקן על יצירתו התיאטרלית.
Edmond
יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
אד אסטרה | מדע בדיוני ג'יימס גריי הוא אחד מאנשי הקולנוע האמריקאים העצמאיים המסקרנים ביותר הפועלים בשני העשורים האחרונים. על אף שסרטיו הוקרנו בפסטיבל קאן וזכו לשבחי הביקורת, במיוחד באירופה ובעיקר בצרפת, נראה שדווקא בארץ מולדתו סרטיו לא זכו להצלחה. שמו לא הפך למשמעותי כמו בני דורו דוגמת טרנטינו או סופיה קופולה. גריי הוא יוצר אינטלקטואל, סרטיו מאתגרים את הצופים כי הם אינם פונים אל הרגש כמו שהם פונים אל המוח ומבקשים לאתגר אותו. גריי אף פעם לא היה במאי שהשתייך לרשימת הבמאים המובילים בהוליווד שמציעים להם פרויקטים קולנועים ...
Ad Astra
מישל צ'יקו כתבת קולנועתמונת כתב
אימפריית השחיתות | מתח/פעולה "אימפריית השחיתות", מותחן פשע חדש המנופף ומתפאר בצירוף המילים, "מבוסס על אירועים אמיתיים", מנסה להציג את עולם הפשע הלונדוני, ומקומן של רשויות החוק ושיתוף הפעולה שלהן בשמירה ותחזוק מערכות פשיעה אלו. הסרט מתחיל בשנות ה-2000 המוקדמות עם הכרזת האיגוד האולימפי לגבי אירוח העיר לונדון את המשחקים האולימפיים העתידיים להתקיים בשנת 2012. הכרזה זו משכה במיוחד את תשומת לבם של התאגידים הגדולים שראו באירוע זה פוטנציאל עסקי גדול. אחד מתאגידים אלו הוא של איל הנדל"ן קליפורד קאלן (טימותי ספול), אשר אינו בוחל ...
The Corrupted
אלעד שלו עורך ראשיתמונת כתב
קצפת ודובדבנים | דרמה הקריירה של גור בנטביץ' בקולנוע הישראלי מעולם לא הייתה שגרתית. עוד מסרטו הקצר והפרוע "מצב החסה" שביים בשנת 1991, האווירה הסטלנית, החיים בתל אביב של מטה והסוריאליזם שמתערבב במציאות היומיומית סימנו את הדרך שלו להפוך ליוצר קאלט. סרטיו "הכוכב הכחול" (1995) עם אלון אבוטבול ו"משהו טוטאלי" (2000) עם טינקרבל הפכו ללהיטי פולחן וסימנו לו שם של יוצר שוליים בועט שחביב במיוחד על קהל צעיר ותל אביבי.
Peaches and Cream
הצג ביקורות נוספות...
חיפוש ביקורות
לרשימת ביקורות אחרונות
Incitement1ימים נוראיםציון גולשים10 / 8.5ציון מבקרים5 / 3.9
Rambo V Last Blood2רמבו 5: המשחק האחרוןציון גולשים10 / 8.5ציון מבקרים5 / 1.0
Joker3ג'וקרציון גולשים10 / 8.5ציון מבקרים5 / 4.4
Mechila4מחילהציון גולשים10 / 8.2ציון מבקרים5 / 3.3
After The Wedding 20195אחרי החתונהציון גולשים10 / 7.5ציון מבקרים5 / 3.3
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט