ביקורות / תגובות / המלצות לסרט

ממוצע הדירוגים: 5.0   |    סה"כ דירוגים של המבקר: 3
5/10
3 ביקורת לסרט יחידה עילית
סרט מתח פעולה ממוצע מינוס. השחקנים בסרט מצויינים, והז'נר מעולה, אך מעבר לזה הביצוע היה דל ואף טיפה משעמם. קטעי הפעולה לא היו מרהיבים כמו בסרטים אחרים שאפשר למצוא, והיו גם קצרים במקצת. הציפייה מקטע פעולה בסרט היא שזה יהיה שונה או מיוחד, אבל כל דבר שהיה בסרט הזה כבר ראיתי בסרטים אחרים, בצורה יותר טובה. החלק המותח כביכול של הסרט לא היה מותח במיוחד. העלילה היתה צפוייה מאוד ודלה מאוד, לא היתה שום הפתעה ובטח לא מתח. בשלב מסויים של הסרט זה נראה כאילו הם רצו לסיים אותו, אבל זה יצא קצר מידי אז הם הוסיפו עוד. בקיצור, הסרט לא מדהים בכלל, ואם אתם(כמוני) רוצים לראות סרט ולהתלהב ממנו, ולחשוב עליו גם אחרי שהוא נגמר, זה לא הסרט בשבילכם. הייתי רואה אותו רק אם באמת לא היה לי שום דבר אחר לעשות, זה לא סרט שיושבים בו וסובלים.
05/10/2011 21:18:46 | נצפה בקולנוע
3/10
2 ביקורת לסרט כוכב הקופים: המרד
פשוט נורא. בפורמו רואים בנייה של עלילה ואחריה קרב בין הקופים לבני האדם. כשאתה רואה את הסרט, בניית העלילה (שאותה מבינים בקלות גם מצפייה בפרומו שנמשך שתי דקות) נמשכה במשך שמונים אחוז מזמן הסרט, אחריה היה הקרב בין הקופים לבני האדם (שאין קטע בפרומו שלא היה שם, קטע המלחמה כל כך קצר), ואם זה לא מספיק, הסרט נגמר בסיום לא סיום שלא עונה על כלום. גם אחרי שעוזבים את הטימטום של היגיון הסרט (שמקביל להיגיון של סרט פרודיה הזויה) הסרט לא עונה לשום צפייה מהפרומו. למרות זאת, הסרט מציג צילומים מרהיבים, ומצליח לגרום תחושות סימפתיה עם קופים ועם רגשותיהם, דבר שבאמת קשה לעשות, אבל מעבר לזה, אני פשוט לא ראיתי כלום.
17/08/2011 01:01:10 | נצפה בקולנוע
7/10
1 ביקורת לסרט מהיר ועצבני 5
בהשוואה לשאר הסרטים בסדרה אני חייב לציין שזה נפילה. הסדרה הזו היתה כולה עוסקת במכוניות ומרוצים, והיו בסרט אולי שני מרוצים, שגם הם לא היו ברמה מי יודע מה. הסוף שהיה אמור להיות קטע מרוץ מדהים היה בינוני, ובכל שאר הסרט הם התחמקו מלהראות את המרוצים שהיתקיימו. לעומת זאת, הסרט הציג הרבה קטעי אקשן והרבה חוסר היגיון אמריקאי טיפוסי(דבר שאי אפשר לא לאהוב), הרבה רובים, אקשן ומכות. לא ציפיתי לזה כשבאתי לסרט, אבל זה מה שקיבלתי, וטיפה התאכזבתי. קיצר, הסרט סביר, כן הייתי ממליץ לראות כי בתור סרט אקשן הוא בסדר, אבל גל גדות מופיעה בslow motion בביקיני, אז...
12/07/2011 10:05:09 | נצפה בקולנוע


Sonic the Hedgehog 21סוניק 2ציון גולשים10 / 9.0ציון מבקרים5 / 3.2
Ambulance2אמבולנסציון גולשים10 / 8.9ציון מבקרים5 / 2.8
The Batman3באטמןציון גולשים10 / 8.2ציון מבקרים5 / 3.5
Marry Me4חתונה בהפתעהציון גולשים10 / 8.1
Turning Red5אדומה אשציון גולשים10 / 8.1ציון מבקרים5 / 4.0
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט