ביקורות / תגובות / המלצות לסרט

ממוצע הדירוגים: 1.0   |    סה"כ דירוגים של המבקר: 3
1/10
3 ביקורת לסרט הדיקטטור
שלום לכולכם. רציתי להביע את מילותיי כלפי הטענות שהופנו אליי. ראשית כול אל האיש שאמר שנאי סותרת את עצמי, רוצה אני לומר שאתה לא הבנת את הנקודה בונבון - הם גרמו לחשוב שזה מגעיל. הם אלו שהציגו את השיערות בבית השחי כדבר מגעיל. ובכך זה פגע בציבור הטיבעוני. ולכן בחרתי להזכיר את זה שניגעלתי מכך. קצת שכל יועיל. בנוסף, לילדה בת ה14 שחושבת שמבינה יותר מאישה בת כ-32 שנים רוצה אני לומר שלכי לעשות שיעורי בית במקום לרשום דברים שאינם במקום. מוטב שהורייך יחנכו אותך. ילדה רעה.
24/07/2012 17:39:18
1/10
2 ביקורת לסרט הדיקטטור
שלום חברים יקרים . לפני כשבוע צפיתי סרט זה בקולנוע. מוטב שאומר שהוא טוב נכון ? אך הוא לא. ק'ודם כל אתייחס לנושא הזמן - הזמן היה מאוד מאוד קצר כמעט והלכתי לסדרן לבקש החזר של עשרה שקלים כי זה קצר מן הסרטים הרגילים. סשה ברון לא ניראה במיטבו בסרט. האישה השחקנית הראשית פשוט מגעילה אותי עם השיערות בבית השחי שלה זה לא היה מצחיק זה היה פוגעני כלפי הציבור הטיבעוני שמעדיף לשמור על שערות בבית השחי. לא יפה היה לצחוק עליהם. הבדיחות היו פוגעניות ולא מובנות. לא מומלץ . מ . ש. ע. .מ .ם ציפיתי רבות לסרט זה ועמלתי רבות כדי להגיע אליו הכנתי את האוכל שעתיים מראש לילדיי, ולא נהניתי. כמה חבל . להתראות לכולכם ושבוע טוב.
16/07/2012 18:40:40 | נצפה בקולנוע
1/10
1 ביקורת לסרט עד החתונה זה יעבור
רוצה אני להביע את דעתי על סרט זה. סרט זה גרם לי לחשוב על החיים : אם לזוג כה צעיר לוקח כלכך הרבה זמן להתחתן מה הדבר אומר עלינו כחברה מודרנית ? מוטב שנשים לב לדברים אלו ונשכיל מהם. בנוסף, זה ערער אותי וגרם לי להתגעגע לחיים שלפני החתונה : כה צעירה הייתי וחטובה רבים רצו להיות בחברתי.. וכעת יש לי בעל. רוצה אני שנדאג כולנו לשלום ילדינו ולבריאותם ונאחל להם רק טוב. ובאשר לסרט, סרט לא משהו. ניכר כי לא היה תקציב נכבד לסרט, הבגדים חזרו על עצמם כמה וכמה פעמים ולפעמים הם החליפו בגדים מאותו היום- המלבישה לא עשתה את עבודתה. השחקנים לא טובים כלל ואין ביניהם כימיה, הסרט משעמם ומעיק חיכיתי שייגמר כול הזמן . השחקן לא נראה במיטבו בסרט זה. לא מומלץ לצפות בסרט. להתרואת.
16/07/2012 18:37:00


ארכיון הניוזלטר של אתר סרט