חדשות סרטים

הוכרזו המועמדים לפרסי האקדמיה לקולנוע ולטלוויזיה

מאת: |
הוכרזו המועמדים לפרסי האקדמיה לקולנוע ולטלוויזיה
שלח לחבר הוסף תגובה Seret.co.il :: שתף | הוסףשתף
ב- 22 ביולי ייערך בפעם השנייה טקס פרסי האקדמיה לקולנוע ולטלוויזיה (הטקס ישודר שוב בערוץ 2 - קשת). ל-16 הקטגוריות שבהן חולק הפרס בעבר ייתוספו פרסים בשש קטגוריות חדשות: הבימוי והתסריט הטובים ביותר בדרמה בודדת, מיני סדרה, סרט טלוויזיה וסדרת טלוויזיה; הבימוי והתסריט הטובים ביותר בסדרה קומית-דרמטית; הבימוי והתסריט הטובים ביותר לסדרת ילדים ונוער.

750 אנשי מקצוע בתחום הטלוויזיה והקולנוע בחרו את המועמדים בקטגוריות השונות. זהו ועד שבו מיוצגים כל איגודי היוצרים והגופים העוסקים בקולנוע. בשנת 2003 החליט הוועד הזה כי פרסים לתעשיית הטלוויזיה יחולקו בנפרד.

הטקס יתקיים במתכונת טקס גלובוס הזהב האמריקאי אותו יגישו מנחים מתחלפים מתעשיית הטלוויזיה.

HOT מובילה עם 43 מועמדויות (כולל ערוץ ביפ, המופק על ידי קשת). לקשת 22 מועמדויות, yes 14, רשת עם 10 מועמדויות, לערוץ 10 תשע מועמדויות וגם לזכיינית המנוחה טלעד יש כמה באמתחתה. ערוץ 1 וערוץ 8 - מועמדות אחת בתחום התוכניות.

בולטות בהעדרותן שתי תוכניות ריאליטי שיצרו הרבה מאוד הדים בארץ, "כוכב נולד" ו"השגריר".

ועת לרשימת המועמדים:

דרמה:

"בטיפול" (הוט)
"כתב פלילי" (ערוץ 1)
"מילואים" (רשת)
"מעורב ירושלמי" בעונה שנייה (קשת)
"פרשת השבוע" (הוט)

קומדיה:

"אמאל'ה" (קשת)
"השיר שלנו" (יס)
"טלנובלה בע"מ" (הוט)
"החיים זה לא הכל" (טלעד)
"אלביס, רוזנטל והאשה המסתורית" (קשת)

תוכנית הבידור:

"ארץ נהדרת" (קשת)
"הרצועה" (ביפ)
"משחק מכור" (רשת)
"עולמו של רנו פסקאל" (ביפ)
"קצרים" בעונה שנייה (רשת)

תעודה:

"גשר על הוואדי" (יס)
"ארץ המתנחלים" (טלעד)
"הבטחנו זה לזו" (ערוץ 10)
"שעות אמיתיות עם צופית גרנט" (ערוץ 10)
"שקופים" (רשת)

תוכנית אירוח:

"בנות" (הוט)
"חוצה ישראל עם רינו צרור" (חינוכית)
"יאיר לפיד" (רשת)
"יצפאן" (הוט)
"מבט בשניים" (ערוץ 2, חינוכית)
"ערב טוב ישראל עם יהורם גאון" (קשת)

תוכנית תרבות בידור ופנאי:

"אודטה" (ערוץ 10)
"העולם הבוקר" (רשת)
"Y בעשר" (יס)
"ערב טוב עם גיא פינס" (הוט) ו"כל בוקר" (ערוץ 10)

תוכנית אקטואליה, תחקיר או חדשות:

"דין וחשבון עם רינו צרור" (ערוץ 10)
"זה הזמן עם עמנואל רוזן" (ערוץ 10)
"חדשות 10" (ערוץ 10)
"יצאת צדיק" (קשת)
"לונדון וקירשנבאום" (ערוץ 10)
"עובדה" (קשת)

ריאליטי:

"אמא מחליפה" (קשת)
"בחזרה לתחתית" (ערוץ 8)
"הדוגמניות 2" (ערוץ 10)
"נולד לרקוד" (קשת)
"רוקדים עם כוכבים" (רשת)

הדרמה המקורית, סרט הטלוויזיה או הסדרה:

"בסימן ונוס" (הוט)
"חצאית דמעות" (הרשות השנייה)
"ירח של זאבים" (הוט)
"מלנומה אהובתי" (רשת)
"עכשיו או לעולם לא" (רשת)

תוכנית הילדים:

"בלי גרביים" (הוט)
"השמינייה" (הוט)
"חיי כלב" (הוט)
"ילדי הים האדום" (הוט)
"עולם מושלם" (יס)
"ראש גדול" (יס)

השחקן הטוב ביותר בדרמה:

אייל שכטר (כתב פלילים)
אסי דיין (בטיפול)
יגאל עדיקא (מלנומה אהובתי)
מנשה נוי (פרשת השבוע)
שמיל בן ארי (מעורב ירושלמי)

השחקנית הטובה ביותר בדרמה:

איילת זורר (בטיפול)
מאיה מרון (בטיפול)
עלמה זק (בטיפול)
קרן מור (פרשת השבוע)
שרה פון-שוורצה (מעורב ירושלמי)

השחקן בסדרה קומית-דרמטית:

אבי קושניר (החיים זה לא הכל)
אלון פרידמן (אמא'לה)
עפר שכטר (טלנובלה בע"מ)
רן דנקר (השיר שלנו 2)
שייקה לוי (אלביס רוזנטל והאשה המסתורית)

השחקנית בסדרה קומית-דרמטית:

אורנה בנאי (אמא'לה)
טלי שרון (טלנובלה בע"מ)
נינט טייב (השיר שלנו 2)
ניצה שאול (אלביס רוזנטל והאשה המסתורית)
ענת וקסמן (החיים זה לא הכל)

השחקן בסדרת ילדים ונוער:

אבי קורניק (השמינייה)
אדם הירש (ראש גדול)
דני לשמן (השמינייה)
ידידיה ויטל (השמינייה)
מיכאל אלוני (השמינייה)

השחקנית בסדרת ילדים ונוער:

אלמה בן זאב (ראש גדול)
הילי ילון (השמינייה)
כליל חורש פרחי דקל (חיי כלב)
עדי הימלבלוי (השמינייה) שירה וילנסקי (השמינייה)

בימוי הטוב בדרמה:

ניר ברגמן וחגי לוי (בטיפול)
גור בנטביץ' (בסימן ונוס)
עדי בנימינוב (ילדות רעות)
אורי ברבש (מילואים)
יוסי מדמוני ודוד אופק (מלנומה אהובתי)
ינקול גולדווסר ושי כנות (מעורב ירושלמי)
רני בלייר (פרשת השבוע)

הבימוי הטוב בקומדיה:

רם נהרי (אימא'לה)
אבי כהן (אלביס רוזנטל והאישה המסתורית)
עדי בנימינוב (החיים זה לא הכל)
שירלי שטרן (השיר שלנו 2)
שי קפון (טלנובלה בע"מ)

הבימוי הטוב לילדים ונוער:

רועי פלורנטין ומיכל חגי (המערכת)
רובי דואניס (השמיניה)
רני סער (זומזום)
ליאורה קמינצקי (חיי כלב)
מרקו כרמל (ילדי הים האדום)
אהרון קפלן (ראש גדול)

תסריט בדרמה:

אורי סיון, ניר ברגמן, אסף ציפור, יעל הדיה, דפנה לוין, ארי פולמן (בטיפול)

גדעון מרון, עפר גרינשטיין, צביקה קרצנר, דוד אקרמן, גיא מאירסון (כתב פלילי)

יוסי מדמוני ודוד אופק (מלנומה אהובתי),

חנה אזולאי-הספרי, אהרון פוירשטיין, שלומי פרי, ערן קולירין, אמיל בן שמעון, רחל שילה, חיים מרין (מעורב ירושלמי)

ארי פולמן ורני בלייר (פרשת השבוע)

תסריט בקומדיה:

תמר מרום (אימא'לה)
שלמה משיח (אלביס רוזנטל והאישה המסתורית)
דניאל לפין (החיים זה לא הכל)
אורי גרוס (השיר שלנו 2)
דרור נובלמן (טלנובלה בע"מ)

תסריט לילדים ונוער:

גלית רויכמן, אלעד חן ויובל כהן (בלי גרביים)
ציון רובין, מיכל חגי ורונה סגל (המערכת)
גיורא חמיצר (השמינייה)
ליאורה קמינצקי, אמיל בן שמעון, יובל גרנות, מיכל חגי, סיגל פרחי ואביטל קורמן (חיי כלב)
גל פרידמן (ראש גדול)
אין תגובות לכתבה.
 
לחצו כאן להיות הראשונים לפרסם תגובה לכתבה זו !

   
חיפוש בארכיון 2017
הצג את כל הידיעות / כתבות מחודש ושנה מסויימים (יש לסמן שנה וללחוץ על החודש הרצוי)
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
או בצע/י חיפוש טקסטואלי בארכיון
בחר/י תאריך: מ עד
חפש בכל הארכיון
Coco1קוקוציון גולשים10 / 9.0ציון מבקרים5 / 4.1
Wonder2פלאציון גולשים10 / 8.9ציון מבקרים5 / 3.5
Only the Brave3רק האמיציםציון גולשים10 / 8.6ציון מבקרים5 / 4.0
Wonder Wheel4גלגל ענקציון גולשים10 / 8.6ציון מבקרים5 / 3.2
Star Wars Episode VIII5מלחמת הכוכבים: אחרוני הג'דייציון גולשים10 / 8.5ציון מבקרים5 / 4.0
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט