רכילות סרטים / שחקנים / ידוענים

חיים ב-Seret: רבל וילסון טוענת - ״סשה ברון כהן מאיים עליי״

מדור חיים ב Seret
חיים ב-Seret: רבל וילסון טוענת - ״סשה ברון כהן מאיים עליי״
שלח לחבר הוסף תגובה
מדור חדשות הכוכבים של מישאל רוברט: השחקנית רבל וילסון טוענת כי סשה ברון כהן מנסה למנוע ממנה לספר את האמת אודותיו בספר חדש שכתבה, קמרון דיאז ובעלה הביאו ילד לעולם, מייגן פוקס אישרה כי האירוסים שלה למשין גאן קלי בוטלו, קתי גריפין רוצה להתגרש מבעלה, אך היא צריכה למצוא אותו קודם ומתיו מודין יחתן את חברתו לסדרה "דברים מוזרים" מילי בובי בראון עם ג׳ייק בון ג'ובי
רבל וילסון טוענת: ״סשה ברון כהן מאיים עליי״

השחקנית רבל וילסון עושה שמות בשבועות האחרונים. רגע לפני היציאה לאור של ספרה האוטוביוגרפי החדש "Rebel Rising" בשני באפריל, וילסון חשפה כי הקדישה פרק שלם לשחקן לא סימפטי שהטריד אותה מינית על סט של סרט שהשתתפה בו. "החלאה הזה מאיים עליי, הוא שכר צוות של יחסי ציבור וסוללת עורכי דין. הוא מנסה למנוע מהתקשורת לסקר את הספר החדש שלי אבל הספר ייצא וכולכם תדעו את האמת.״, כתבה בסטורי לפני מספר ימים.

שמועות רבות החל להתפשט בנוגע לזהות השחקן המדובר, אך כבר ביום שני היא פרסמה את זהותו בסטורי בחשבון האינסטגרם שלה. "עורכי דין או יח"צני ניהול משברים לא יאיימו עליי או ישתיקו אותי. ה'חלאה' שעליו אני מדברת בפרק אחד בספר שלי, הוא סשה ברון כהן". קיים סרט אחד שהשניים שיתפו בו פעולה - ״גרימסבי״, משנת 2016. ברון כהן שיחק בתפקיד הראשי בסרט, כאשר וילסון שיחקה את בת זוגו.

למעשה, כשחושבים על זה, זו לא ידיעה חדשה במיוחד. בראיון עבר, וילסון הכפישה את ברון כהן ואת החוויה שלה מצילומי הסרט: "יש לנו את אותה סוכנת, אז אמרתי לו: 'סשה, אני אתקשר לסוכנת שלנו ואגיד לה כמה אתה מטריד אותי'. בכל יום הוא היה אומר לי 'תתפשטי, זה יהיה מצחיק. חשבתי שניצחתי בוויכוח כשהוא שכר כפילת גוף, אבל ביום האחרון הוא שאל 'רבל, את יכולה לדחוף את האצבע שלך לתחת שלי?'. שאלתי אותו למה הוא מתכוון ושזה לא בתסריט, והוא אמר 'אני אוריד מכנסיים, את תדחפי את האצבע שלך לתחת שלי וזה יהיה קטע ממש מצחיק".

לפני כשבוע, וילסון נתנה טיזר מהספר שלה, וטענה שהוטרדה מינית על ידי שחקן הוליוודי בעל פרופיל גבוה: "כשרק הגעתי להוליווד, אנשים אמרו לי שהם לא מוכנים לעבוד עם חלאות וחשבתי שזה הגיוני, אבל הבנתי את זה באמת רק לאחר מכן, כשעבדתי עם חלאה גדולה ועכשיו גם לי יש מדיניות של 'בלי חלאות'. הפרק על החלאה המדוברת הוא פרק 23. האיש הזה הוא חלאה רצינית״. עוד לא קראנו את הספר, אבל כבר אפשר לנחש שהמילה ׳חלאה׳ תופיע שם בכמות גבוהה. ברון כהן עדיין לא הגיב לטענות מצידה של וילסון, ואנחנו נמשיך לעקוב מקרוב.קמרון דיאז ובעלה הביאו ילד לעולם

השחקנית קמרון דיאז, ובעלה, המוזיקאי בנג׳י מאדן, הודיעו ביום שישי האחרון על לידת בנם. השניים העלו לאינסטגרם תמונה ובה ציור, עם הכיתוב: "ציפור קטנה לחשה לי". בתיאור הפוסט כתבו: "אנחנו מבורכים ונרגשים להודיע על לידת בננו, קרדינל מאדן. הוא נהדר ואנחנו כל כך שמחים שהוא כאן".

קרדינל הוא ילדם השני של הזוג, כאשר לפני חמש שנים הביאו לעולם, באמצעות אם פונדקאית, את בתם רדיקס. לא ברור עדיין אך כנראה שגם בנם נולד בדרך זו. בנוסף, השניים כתבו כי לא יחשפו תמונות של העולל לציבור: ״למען ביטחונם ופרטיותם של הילדים, לא נפרסם אף תמונה, אבל הוא ממש חמוד. אנחנו מרגישים כל כך מבורכים ואסירי תודה. שולחים הרבה אהבה ממשפחתנו לשלכם". דיאז ומאדן ממעטים להיראות יחד בציבור, ושומרים בקנאות על פרטיותם. השניים נפגשו לראשונה בשנת 2014, דרך חברתה, ניקול ריצ׳י. ריצ׳י נשואה לאחיו התאום של בנג'י, ולאחר שנה גם דיאז ומאדן התחתנו. בעבר, כאשר דיאז נשאלה על כך שהביאה ילדים בגיל מאוחר, טענה כי היא מתכננת לחיות עוד המון שנים: "זה שחרר אותי, אני נרגשת. יש לי עוד 50 או 60 שנה לחיות, אני רוצה להגיע לגיל 110 מכיוון שיש לי ילדה קטנה. אני חושבת שיש רגע נהדר כשאת בת ארבעים ולומדת להעריך את הורייך, ואני רוצה שיהיה לי את הרגע הזה, להיות איתה כשהיא תהיה בשנות הארבעים לחייה".מייגן פוקס אישרה כי האירוסים שלה למשין גאן קלי בוטלו

מייגן פוקס, שהזוגיות שלה לראפר משין גאן קלי הולידה לא מעט סקנדלים לאורך השנים האחרונות, הודיעה כי אירוסיהם התבטלו, ובכך שמה קץ לשמועות. בראיון שערכה עם אלכס קופר בתוכנית הפודקאסט "Call Her Daddy" נשאלה השחקנית: "התארסתם ואז ביטלתם את האירוסים, ועכשיו אני לא יודעים מה קורה איתכם. איך היית מתארת את הזוגיות שלכם?״.

אמנם השאלה מתארת כבר את אירוסיהם כמבוטלים, אך הידיעה לא הפכה לרשמית, לפחות עד שהיא ענתה: "אני חושבת שהבנתי שמערכת יחסים לא נועדה להיות עבור עיני הציבור, אז כרגע לא אגיב על מצב הזוגיות שלנו. מה שכן אגיד, זה שאני מכנה אותו הנשמה התאומה שלי ושתמיד ארגיש קרובה אליו, לא משנה מה. תמיד ארגיש קשורה אליו בדרך כזו או אחרת. מעבר לכך, אני לא מעוניינת להסביר. אבל כל הדברים שאמרת אכן קרו – ואני מבינה למה אנשים יכולים להתבלבל או להתעניין ולנסות להבין".

כאמור, בשנה האחרונה היו שמועות רבות על ביטול האירוסים של השניים ואפילו על פרידה, אך זו פעם ראשונה כי אחד מבני הזוג מאשר זאת בפומבי. פוקס אמנם אישרה את ביטול האירוסים, אך השאירה בגדר תעלומה את הסטטוס העדכני של מערכת היחסים של השניים. פוקס וקלי החלו לצאת בשנת 2020, והתארסו שנתיים אחר כך. לפני כשנה, פוקס רמזה על כך שקלי בגד בה, כאשר פרסמה ציטוט מתוך שיר של ביונסה: "אפשר לטעום את הבגידה, היא בריח הפה שלך". לאחר הפרסום, הורידה ממנו עוקב ומחקה את כל התמונות שלהם יחד. זמן קצר אחר כך, מחקה את החשבון שלה לחלוטין. אחר כך דווח בכלי התקשורת כי השניים התפייסו ונסעו למקסיקו ביחד.

לפוקס יש שלושה ילדים מנישואיה לשחקן בריאן אוסטין גרין. אל גרין הייתה נשואה במשך 11 שנה, והתייחסה גם אליו בראיון שלה: "אגיד בכנות שלא הייתי בת זוג טובה עבורו, וגם הוא לא תמיד היה נהדר אליי. לא הייתי טובה כי הייתי צעירה ולא הייתי צריכה להיות במערכת יחסים עם כזו רמה של מחויבות וקירבה. הכנסתי את עצמי לקשר, שבלי להעליב את בריאן, לא סיפק אותי". איך אפשר להיעלב?


קתי גריפין רוצה להתגרש מבעלה, אך היא צריכה למצוא אותו קודם

השחקנית והקומיקאית קתי גריפין ובעלה בארבע השנים האחרונות, רנדי ביק, פרודים כבר מספר חודשים. כעת מתברר שגריפין מנסה להגיש לו את מסמכי הגירושין, אך לא מוצאת אותו. "הוא לא בקשר איתה ולא עדכן אותה איפה הוא שוהה או נמצא", סיפר מקורב לשחקנית.

עורך הדין של גריפין פנה לבית המשפט ואמר להם כי היא לא מוצאת אותו כבר שלושה חודשים, והיא אף שכרה בלש פרטי כדי שיעזור לה לאתר אותו. עוד מסר העורך דין, כי גריפין מבקשת מבית המשפט שאם הוא ימשיך לא להופיע, פסיקת הגירושים תהיה ללא נוכחותו. גריפין מסרה את בקשת הגירושים מחודש דצמבר האחרון, ובסיבה ציינה ש "חילוקי דעות שלא ניתנים לגישור" הובילו להחלטה.

גריפין וביק התחתנו לפני ארבע שנים, בשנת 2020. הם החלו לצאת בשנת 2011, ונפרדו לתקופה קצרה בשנת 2018. כאשר מקורב לגריפין הגיב על הפרידה שלהם לפני מספר חודשים, הוא לא חסך בביקורת על ביק: "היא הייתה מאוהבת ועדיין מאוהבת בו, אבל עם כל העצב הוא אוהב להישאר בבית והיא אוהבת לטרוף את החיים. היא אוהבת להנות, היא רוצה לטייל ולעשות דברים עם מישהו שאוהב לעשות את זה גם. היא אמנם בת קצת יותר משישים אבל מרגישה כמו בת שלושים".

אלו הם נישואיה השניים של השחקנית האמריקאית, שהייתה נשואה בעבר לעורך הדין מאט מולין. היא מעולם לא הביאה ילדים לעולם. גריפין מוכרת בעיקר בשל הופעותיה בתוכניות ריאליטי שונות, ובתפקידים קטנים בסדרות כמו ״סיינפלד״, ״הנסיך מבל אייר״, ועוד.

מתיו מודין יחתן את מילי בובי בראון וג׳ייק בון ג'ובי

מתיו מודין, כוכב הסדרה ״דברים מוזרים״, גילה כי הוא עתיד להעביר את טקס החתונה של הקולגה שלו, מילי בובי בראון. בראון, שמשחקת לצד מודין בסדרה של נטפליקס, מאורסת לבנו של הזמר המצליח ג'ון בון ג'ובי, ג׳ייק. מודין, שכיכב לאחרונה בסרט ״אופנהיימר״, גילה בראיון ל- Access Daily שבזמנו הפנוי יש לו תחביב לא צפוי, "יש לי רישיון לחתן אנשים, ומילי חשבה שזה יהיה נהדר וג'ייק גם היה בעד הרעיון". הוא הוסיף ואמר כי כבר כתב נאום והראה אותו לזוג, שאהבו אותו. זו תהיה הפעם השנייה שמודין יחתן זוג.

בראון ובון ג'ובי יוצאים יחד מאז שנת 2021, והתארסו בשנה שעברה. בון ג׳ובי הציע לה עת צללו יחד, כאשר הוא הגיש לה קונכייה, היא הפכה אותה, ומצאה בה טבעת. בראון סיפרה בראיון בעבר כי הרגע הפך למלחיץ במיוחד, כאשר לאחר שסימנה לו ׳כן׳, הוא ניסה לענוד לה אותה מתחת לפני המים, אך היא החליקה למטה. בון ג׳ובי צלל בזריזות וחטף אותה, רגע לפני שטבעה לעד במצולות.
מישאל רוברט - לעמוד הפרופיל | ביקורות / כתבות נוספות
תגובותהוסף תגובה
אין תגובות לכתבה.
 
לחצו כאן להיות הראשונים לפרסם תגובה לכתבה זו !

 
רלוונטי
 
חיפוש בארכיון 2024
הצג את כל הידיעות / כתבות מחודש ושנה מסויימים (יש לסמן שנה וללחוץ על החודש הרצוי)
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
או בצע/י חיפוש טקסטואלי בארכיון
בחר/י תאריך: מ עד
חפש בכל הארכיון
Despicable Me 41גנוב על החייםציון גולשים10 / 9.2
Bad Boys Ride or Die2בחורים רעים: הכל או כלוםציון גולשים10 / 8.7ציון מבקרים5 / 2.0
The Great Escaper3הבריחה הגדולהציון גולשים10 / 8.6ציון מבקרים5 / 3.0
The Sixth Child4הילד השישיציון גולשים10 / 8.6ציון מבקרים5 / 3.4
Treasure5טיול שורשיםציון גולשים10 / 8.3ציון מבקרים5 / 2.8
Elioאליאו Smile 2סמייל 2 Never Let Goלא לשחרר לעולם Wolfsהזאבים
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט