ביקורות / תגובות / המלצות לסרט

ממוצע הדירוגים: 8.0   |    סה"כ דירוגים של המבקר: 31
6/10
31 ביקורת לסרט הפנתר השחור
מבדר אבל לא יותר מזה - הפנתר השחור עוד סרט ביקום הקולנועי של מארוול - ארסנל גדול של סרטים שבסהכ חוזרים על עצמם אין כאן משהו חדש, זהו סרט אורגי''ניס שמציג כביכול גיבור על חדש, אך לפי דעתי די נסחפו עם האקספוזיציה הארוכה הזו שמתמשכת עוד מלפני הסרטים הקודמים ("מלחמת אזרחים") החצי הראשון של הסרט כולו הצגה עצמית ארוכה ומייגעת של דמות שכביכול אנחנו מכירים כבר ואלו שלא צריכים להשלים את המידע בכוחות עצמם. אין ספק שהסרט קצבי, יודע למתוח את הצופה למרות שהוא ארוך - כמו כל סרט מארוול, הגעתי לסרט עם בלי ציפיות או דברים מיוחדים כי כבר ידעתי מה הולך לקרות. הגענו לשלב שוואלה מארוול לא מחדשת שום דבר, הם כבר חצו את השיא מבחינתי והסרט הזה נכנס לאותו ארסנל הסרטים הנשכחים של מארוול כמו כל שאר הסרטים שהגיעו לפניו. בכל מקרה זוויות הצילום ראויות לציון יש כאן איזשהו ניסיון לחכות את הסטייל של קינגסמן עם הטייק הממושך והעקבני, הטכנולוגיה החדשנית ואפילו מתנגש טיפה עם עוד סרט של ג''יימס בונד. ההומור פחות טוב, לא שבאתי לראות סרט קומדיה והשחקנים מנסים להשמע אפריקאים במכוון, בסהכ יצאתי כפי שנכנסתי לסרט -עוד סרט של מארוול
מומלץ לגילאים: 10 + 16/02/2018 00:20:30 | נצפה בקולנוע
4/10
30 ביקורת לסרט הסערה
עוד סרט אסונות נשכח מלא באפקטים ממוחשבים שלא שונה מאחריו. הסערה הוא ללא ספק סרט שכבר משתייך לנו עם הז''אנר הדועך של סרטי אסונות, כל שנה יוצאים הסרטים הללו, העתירים באפקטים ממוחשבים, שחקנים חתיכים, בחורות שוות, אנשים ומקומות להרוס מחדש פעם אחר פעם. כאילו לא נמאס מהשימוש במוות חיי אדם להנאת צופים באולם ממוזג לצד אכילת פופקורן. אין כאן באמת משהו חדש, חוץ מזה שהפעם היוצרים כמעט קיבלו תוצר סופי כמו של "אמרגדון" - רק שהחליטו לעשות אותו יותר שמח. ג''ארד בטלר הזדקןן, מה לעשות, חוץ מזה הצילום טוב, אבל הרוב מסך ירוק אז אין כאן באמת עבודה מסובכת. חוץ מזה השורה התחתונה! אתם אוהבים סרטים זולים שאתם תשכחו אותם בעוד חודש כישבוא עם סרט זול על אסונות ועל מוות של חפים מפשע בשניות ספורות - זה הסרט בשבילכם!
מומלץ לגילאים: 9 + 26/11/2017 22:34:23 | נצפה בקולנוע
10/10
29 ביקורת לסרט ליגת הצדק
הצדק הגיע והוא מלא בהפתעות! ליגת הצדק הוא ללא ספק הסרט שאליו חיכינו כה זמן רב! סרט מעודן מלא בשלל דמויות וגיבורים מיוחדים עם כוחות שיגמרו לכם להתאהב! העולם זוכה סוף סוף בצדק והוא מגיע לנו כאן ביקום הקולנועי של דיסי - איחוד של שלל גיבורים המאתחדים יחדיו למטרה משותפת - אין יותר קסום מזה. השחקנים נהדרים, התסריט כתוב כשורה, לכל המתלוננים והביקורתיים לכו לסרט וראו כי טעיתם, אין כאן שום בעיות, אם כבר הן נמצאות אצלהם. ליגת הצדק משתמש בכל דקה כחוכמה, כל שניה שווה את הפריימים הנפרשים על גבי מרקע הקולנוע. נשבח את העבודה הטובה שעשו עליו, עם אזכורים מזעריים של הקלאסיקות הישנות משנים 1978 ו- 1989 אתם תדעו למה אני מתכוון המעריצים שבנינו ... דבר נוסף שאני אוהב כאן זה רגעי הפליאה בהם אתה שם לב איך הגיבורים שגדלת עליהם מחוברות הקומיקס קמים לתחייה על המסך הגדול, ללא ספק יצאתי מרוצה. אציין גם כי סצנות הקרדיט מעולות ויותר שוות את הסבלנות מאשר סרטי מארוול. לשורה התחתונה: ליגת הצדק הוא הסרט שאליו חיכינו והצפייה בו לאוהבי התחום וגם לאלו שלו מומלצת ואפילו בגדר החובה! אל תפספסו!
מומלץ לגילאים: 6 + 17/11/2017 00:16:33 | נצפה בקולנוע
9/10
28 ביקורת לסרט פיגומים
הקולנוע הישראלי בשיאו! פיגומים הוא לא אחר מסרט מעולה על בגרות ושיעור לחיים. רצף העלילה סוחף ומשאיר את הצופה מעוניין לאורך כל הסרט. המשלים והסיפורים גם מעוררים מחשבה עמוקה וגילוי מסרים חבויים. קאסט מעולה, אציין את עמי סמולרצ''יק ויעקב כהן המעולים! כן גם אשר לקס שמגלם כאן תפקיד שנושק בדמיון למציאותו. יש כאן בסרט עבודה מאוד טובה ונקייה של קולנוע במיטבו, מתן יאיר עשה עבודה מצוינת. ישנה פריחה של הקולנוע הישראלי. מומלץ מאוד!
מומלץ לגילאים: 13 + 12/11/2017 17:08:01 | נצפה בקולנוע
10/10
27 ביקורת לסרט פוקסטרוט
סרט עוצמתי מעורר מחלוקת אבל בהחלט יצירת מופת. הסרט פוקסטרוט ללא ספק גרם לסערה גדולה בתקופה האחרונה, האם המדינה אמורה להכתיב באילו סרטים ויצירות היא תומכת שלא פוגעים באינטרסים שלה? התשובה כבר תלויה בממשלה ובאנשים שאמורים להחליט האם יש צורך להגביל את חופש היצירה והביטוי. ראיתי את הסרט בהקרנת הפתיחה של פסטיבל הסרטים בחיפה בנוכחות היוצרים, השחקנים ליאור אשכנזי ושמואל מעוז. הסרט הוא כבד - לא מתאים לכל אחד, יש בו אבל גם הומור וסגנון ייחודי. כל מיני הספקטים דומים ל"קפה בגדד" ו"ואלס עם באשיר". אני חייב לומר שאני ראשית מסתכל על הסרט הזה כיצירה , ולא כאל ביקורת על הממשלה או על מערכת הצבא בישראל או על המדינה עצמה, אני לא חושב שזוהי המטרה כאן וכנראה שמזה אנשים נרתעו. אני מודע לכך שהתרחישים שבסרט הם נשארים בתור פרי דמיונם של היוצרים ואין זה אמור לייחס כנגד ישראל. בסהכ אם תסתכלו על הסרט בתור יצירה אמנותית רגילה ככל יצירה אחרת אתם תגלו שזוהי יצירת מופת מלאה באמצעים אמנותיים וביקורתיים (לא כלפי גורם מסוים). הסרט ככל הנראה יקבל מועמדות ואולי יזכה בפרס האקדמיה האמריקאית, אז חוץ מלבקר אפשר גם לשבח! שאפו
מומלץ לגילאים: 22 + 06/11/2017 16:12:24 | נצפה בקולנוע
7/10
26 ביקורת לסרט תור: ראגנארוק
סרט שעומד בציפיות! לא מוצלח מוונדר וומן אבל בהחלט מהנה. אחרי תקופה יבשה בלי סרטי גיבורי על הגיע תורו של תור - אה הבנתם תור-תורו . סתם. בקיצור הסרט ארוך זה ללא ספק אבל הוא ארוך לא בקטע מעייף, מארוול עשו כאן שימוש טוב ב cause and effect אותו אלמנט שבו השתמשו בשומרי הגלקסיה הראשון - בגלל זה השני לא יצא טוב. אבל בכל מקרה חזרה לעניין, תור סרט מהנה - יש בו את כל מה שקהל מעריצי מארוול/ ישראלים/ אמריקאים/ סתם אנשים שאוהבים סרטי אקשן יאהבו, הם מגישים לקהל בדיוק את כל מה שהוא רוצה, איך שהוא רוצה. אין כאן איזה משהו באמת חדש או שונה, הסרט הזה מוצלח כי הוא עונה על הציפיות של הקהל שאותם לא אני ארחיב כאן. השחקנים טובים, הסרט ת''ור הכי טוב שהיה - בוא נשים את הקלפים על השולחן, סרטי ת''ור הם הכישלון של מארוול אבל הסרט הזה בא לפצות את את אותם מתלוננים על הסרטים הקודמים ולהכניס עוד כמה מזומנים לפני המכה הגדולה במלחמת אינסוף וכן לנעוץ מבטים במתחרים בדי סיי, שאגב העתיקו ושינו דברים עקב ההצלחה ההבלתי צפויה של וונדר וומן. קיצור שווה צפיה למי שרוצה ומי שלא טוב לו שילך לליגת הצדק - שיהיה לדעתי יותר טוב!!!!!
מומלץ לגילאים: 8 + 03/11/2017 01:24:38 | נצפה בקולנוע
6/10
25 ביקורת לסרט קינגסמן: מעגל הזהב
כשקרינג''יות וסרטי מרגלים נפגשים - אז הסרט קינגסמן מעל הזהב הוא סרט המשך של הסרט הראשון שהיה מבוסס מבחינת סגנונו הייחודי - סרט פארודיה על סרטי ריגול שכולל זויות צילום דינמיות ואקשן סוריאלסטי. הסרט השני לעומת זאת לגמרי לא מבוסס וסגנונו משתנה מרגע לרגע, זה מרגיש כאילו מישהו לא היה סגור איך הסרט הזה היה אמור להיראות, האם זה יהיה סרט ריגול עם מרדפים מגניבים, משימות עם גאדג''טים וכו'' או שזה יהיה סרט קומדיה עם רגעים מביכים וכן די מגעילים שמבזבזים סתם זמן מסך. ללא ספק הסרט הראשון יותר טוב וזה נראה שליוצרים היה איזה 10 גרסאות שונות להמשך שפשוט התערבבו יחדיו. לגבי הסרט עצמו, העלילה דומה בקווי הדמיון לסרט הראשון רק שהפעם היא יותר מטופשת וחסרת מתח, הופעות אורח של שחקנים אחרים (כמו למשל צ''נינג טייטום שמופיע רק עשר דקות), רוב הסרט מתבזבז לא על סצנות ריגול/ פעולה/ משימות חשאיות אלא על סצנות מביכות ומגעילות לצפייה עם הומור לא כזה שנון. חוץ מזה השחקנים בסדר - במיוחד אלטון ג''ון שהוא עושה את הסרט הזה למצחיק לפחות. הרגיש לי שפספסנו כאן סרט ריגול טוב לטובת עוד המשכון נשכח חסר טעם. שורה תחתונה- אהבתם? תראו
מומלץ לגילאים: 14 + 22/09/2017 14:59:59 | נצפה בקולנוע
2/10
24 ביקורת לסרט שומר הראש והמתנקש
בזבוז זמן ענקי וסבל שלא מפסיק. שומר הראש והמתנתקש הוא סרט קומדיה שלצערי לא עומד בציפיות, מושך הרבה מאוד זמן, בדיחות הכוללות סתם קללות וטיפשות. הסרט מלווה בשחקנים טובים כדוגמת ראיין גוסלינג שידוע בתור סרטי האקשן/קומדיה שלו, סמואל אל ג''קסון האגדי שסוחב איתו את ה F**K שלו לכל מקום, גארי אולדמן שידוע בתור הדרמות והסרטים נוספים שהיה חלק בהם - כל השלושה הורסים לעצמם את שמם את הטוב בהשתתפות בסרט כזה זול, לא מצחיק, מטופש ובלתי ניתן לצפייה. תחושת הצפייה בסרט היא פשוט מייגעת ומביכה, פה ושם קטעי אקשן שלא רבים וגם הם לא עשויים כמו שצריך. רוב הסרט מבוזבז על שיחות ובדיחות - טוב אי אפשר להגדיר אותם בדיחות, משירת שירים לאוטובס מלא בנזירות, סיפור ועלילה שאבד עליהם הכלח. חשתי צורך מאוד גדול פשוט לעזוב את אולם הקולנוע, חוץ מכך שהסרט מאוד ארוך ביחס לסרט קומדיה זול שאמור להיות קצר יחסית אם יש לך כאן משהו שכנראה לא יצליח והוא משאיר את הצופים בשעמום טואטלי של שעתיים מבוזבזות לחלוטין. המלצתי תמנעו מלצפות - אני חסכתי לכם הרבה זמן, כסף ואת האמונה בקומדיות ובשחקנים המעולים הללו.
מומלץ לגילאים: 10 עד 70 26/08/2017 22:15:32 | נצפה בקולנוע
10/10
23 ביקורת לסרט וונדר וומן
וונדר וומן הישראלית גל גדות בסרט המצופה ביותר של השנה עמד בציפיות. אחרי הסרטים הקודמים שכביכול "לא הצליחו" בעיניי אחרים והעלו תלונות רבות בנוגע לפערי עלילה, יותר מדי דיאלוגים, פחות אקשן. עכשיו בוונדר וומן נעשה ההיפך אין פערי עלילה, אין כל כך הרבה דיאלוגים וכן הסרט מעלה סצנות אקשן נהדרות שלא תוכלו לראות באולפנים המתחרים שמרסקים אחד את השני רק כדי לייצר כסף באופן זול ומהיר. סיפור רקע מעניין וסוחף עם לא יותר מדי אפקטים, שזה בסדר ובשניות שמשתמשים בהם הם נראים מעולה כמו יצירת אמנות. וכן גל גדות במרכז הבמה עם היופי וכן האופי המושלם של הדמות שאותה מגלמת, מעבירה ערכים וכן מסר לקהל הצופים. לשורה התחתונ: סרט מעולה ונהדר!! מומלץ בחום!
מומלץ לגילאים: 6 + 31/05/2017 22:47:39 | נצפה בקולנוע
10/10
22 ביקורת לסרט לשיר
סרט מעולה לכל הגילאים! הופתעתי לגלות שרוב הקהל היה מבוגרים ולא ילדים בהקרנה מתורגמת. שונה לחלוטין מכל סרט אנימציה אחר שראיתי אי פעם! תחושת המציאות והזזת המצלמה ממקום למקום גורמת לסרט. להפוך לאמיתי לעיני הקהל. חוץ מזה דמויות רעננות עם סיפורים מרגשים - כל אחד מיוחד, סאונדטראק מעולה עם מיטב השירים של המוזיקה העולמית מכל הזאנרים (רק שמזרחית לא היה שם ) . מומלץ לכולם ורצוי להגיע ! חוויה לא נשכחת!!!
24/12/2016 13:48:19
10/10
21 ביקורת לסרט אבינו
הקולנוע הישראלי מתעורר סוף סוף!!!! "אבינו" מתעלה על הסרטים ההוליוודים המשודרים בתקופה כזו יבשה בקולנוע ומביא לנו סרט אקשן ישראלי שמעולם לא היה לקודמו!!!! מוריס כהן שחקן עולה ומבטיח נותן כאן משחק מטורף ומשכנע במיוחד! העלילה , הצילום וכל הסרט עשויים היטב וגורמים לנו סוף סוף להנות מסרט מתח מקורי ישראלי שכיפי לצפייה. אין לי עוד הרבה דברים להגיד על הסרט הזה, פשוט לכו לראות!!! הפייבוריט שלי מיום הקולנוע!!! מאחל בהצלחה לטקס אופיר!!
מומלץ לגילאים: 14 + 22/09/2016 00:35:45 | נצפה בקולנוע
2/10
20 ביקורת לסרט קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים
קפטן אמריקה: לא מלחמה ולא נעליים. רק אזרחים. מארוול כבר רגילים להוציא כל שנה סרטים באותם ציפיות ואותם רעיונות. אין כאן משהו באמת חדש. אם ראיתם את הנוקמים: עידן אולטרון ואלה שקדמו לו, אין לכם ממש מה לחפש שם. הסרט סתם מפריד בין גיבורי העל ופוגע אנושות באחד מהאייקונים המפורסמים שלה: "איירון מן" - זה שהתחיל את הכל. אם זה היחס של מארוול אליו, אין לי ממש מה לחפש שם. אולי רק לבדוק איך הסייפדרמן החדש שנראה כמו עוד חיקוי זול של אנדרו גאפרילד שגם הוא לא היה טוב. הפנתר השחור היה סבבה כזה אבל גם ממנו התאכזבתי. היה עדיף שהיו הורגים את קפטן אמריקה וזהו. אף אחד לא באמת מת בסרט אז אל תקראו לזה מלחמה.. גם כן הקומיקסים של מארוול לא כאלה טובים, אבל לפחות שיבססו אותם עליהם. אני לא אומר יותר מדי, אבל לפי דעתי, עדיף לא לבזבז זמן על סרט ששום דבר לא כזה משתנה בו ונשאר אותו דבר. אם ככה מארוול ימשיכו אני יפסיק לצפות בהם...
מומלץ לגילאים: 3 עד 12 05/06/2016 15:07:59 | נצפה בקולנוע
יתכן ספוילר
8/10
19 ביקורת לסרט המרוץ
''המירוץ'' סרט מעניין בעל חשיבות היסטורית ויותר מכך מביאה מסר חשוב לחיים. סרט טוב עם שחקנים שמתאקלמים לתפקידים האישיים ומציג בצורה נכונה ועניינית את סיפורו של הרץ האולימפי אוונס, לצד תקופת התרחשות המאורעות הקשים של אותה תקופה שמלווים במוסיקה מצמררת. זה לא עוד סרט ספורט, או סרט שואה ועוד סרט על גזענות אלא סרט דרמה עם מסר לחיים. החיים הם כמו מירוץ, יש כאלה שצופים ממך מהצד וצועקים בבוז, העיקר הוא להתעלם מהם ולרוץ אל המטרה.
מומלץ לגילאים: 12 + 05/06/2016 14:51:58 | נצפה בקולנוע
10/10
18 ביקורת לסרט באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק
יצירת המופת של זאק סניידר! לא מזמן חזרתי מהקרנת הבכורה של הסרט המדובר של השנה ויצא לי לראות אותו בין הראשונים בעולם! הסרט בנוי באופן מושלם! משולבים בו הרבה מאוד אלמנטים, כמו: רגש, אקשן, כאב במקומות הנכונים ובתזמון המושלם. הסיפור מרתק לכיסא ואופן חשיבת היוצרים ראויה לשבח. השחקנים מעולים בתפקידם ובביצועם... אלפרד לצערי היה יותר מדי כבד ולא מחובר לדמות. גל גדות בולטת בסרט ומתקבלת במחיאות כפיים בהופעת הבכורה שלה כוונדר וומן בישראל ובעולם! אין ספק שארצה לציין את בן אפלק שהפיח חיים מחדש בדמותו של באטמן וגרם לה להיראות במימדים שמעולם לא הוצגה בו... הסרט גם מעלה הרבה מאוד אזכורים לגבי היקום הקולנועי של די סי בהם לא אעסוק אך מרמז ומסקרן בדרכו אל סרט ליגת הצדק. אומר כי פלאש, אווהמן וסייבורג נוכחים גם הם... מוסיקת הרקע נפלאה לשמיעה ויש בה אזכורים גם של הסרט הקודם "איש הפלדה". לסיכום, הסרט באטמן נגד סופרמן הוא לא טוב מאוד אלא מושלם!עשוי טוב, כמו שצריך. עולם הקומיקס מתגלה מחדש עם צפייה בו ופותח דלתות לגיבורים חדשיים וענקיים שלא נראו בתעשיית הקולנוע!! צפייה חובה!!!!!!
מומלץ לגילאים: 12 + 24/03/2016 02:50:36 | נצפה בקולנוע
10/10
17 ביקורת לסרט האיש שנולד מחדש
סרט חזק ועוצמתי! מאלה שלא זכינו לראות כבר הרבה מאוד זמן! הבמאי העולה אלחנדרו הניארטו גוזלס מראה שעם גרין קארד אפשר ליצור סרט ענק ומביא לנו סיפור מעניין, מרתק ואמיתי. לאונרדו דיקפריו, מראה לנו שיכולות המשחק שלו, שהשתפרו בין השנים הופכות להיות לאמיתיות של ממש. בתנאי הישרדות קשים במיוחד בזמן תחילתה של ההתיישבות באמריקה הצפונית. נטישה על ידי חברי קבוצתו ובגידתם בו, תקיפתו מחיות מסוכנות ואויבים ותהליך ההישרדות הבלתי נתפס לעין הם מה שיעינקו ללא ספק לליאו את הפסלון המוזהב. טום הארדי - גם הוא הראה לנו יכולת משחק טובה. בתור שותפו של גלאס. משחקו המשכנע גרם לעלילת הסרט להיראות אמיתית. שחקן נוסף שאציין לטובה הוא דונל גליסון, הקפטן שמרשים ביכולת המשחק שלו שמבטא את המנהיגות ואומץ הלב הרב שיש בתוכו. לצד הנופים המרהיבים שצולמו בנקודות מרהיבות ונעימות לעין, לצלילי הטבע השקטים והנשימות החלשות. בצפייתי בסרט הרגשתי כי באמת יצאתי למסע באמריקה של פעם, אל תוך ימיה הראשונים, כאשר האזור נשלט ע"י קבוצות מהגרים ואינדאנים נודדים. תוך המסע הזה מתאר לנו את יכולתה הבלתי נדירה של האנושות כולה ולאן אדם יכול להגיע.
מומלץ לגילאים: 16 + 19/02/2016 21:17:13 | נצפה בקולנוע
10/10
16 ביקורת לסרט גשר המרגלים
ספילברג חזרת ובגדול! סרט מצוין! ראיתי הסרט לפני שבועיים. מותחן מעולה של האחד והיחיד שמראה לנו שגם בגיל מבוגר ואחרי הרבה זמן שלא שמענו את שמו על המסך מצליח להביא לנו כמו תמיד סיפור אמיתי בעל עניין רב וגורם לנו להיות מרותקים אליו לאורך כל הסרט! זה מהקסמים שקיימים רק אצל הסרטים של ספילברג! טום הנקס מבצע יכולת משחק נהדרת וראויה לשבח! ספילברג גורם להיסטוריה של העבר להיראות רוולנטי גם היום! בקיצר אני יאמר לכם שאתם חייבים לראות אותו. זה מהסרטים האיכותיים שיוצאים פעם בכמה חודשים ואפילו שנים טובות. כבר הרבה מאוד זמן שלא ראיתי כזה סרט מצוין! מועמד חזק לאוסקר. רוצו לקולנועים!!!!!!
מומלץ לגילאים: 14 + 25/12/2015 22:21:54 | נצפה בקולנוע
10/10
15 ביקורת לסרט מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר
אני בספונטני החלטתי ללכת ביום שישי לסרט והוא היה פיצוץ - כפ-י שאמרתי ובהחלט עשה לי חשק לראות גם את האחרים כדי להשלים פערים. הוא היה קצר ותמציתי, קולע בדיוק למה שהקהל מצפה לו. מחכה בצורה מושלמת את העיקרון ואת האופן של הסרטים הקודמים (המוסיקה, המעברים ואופן העלילה). דמות אשר בלטה מאוד הייתה של ריי שגרמה לי להתאהב בה מבט ראשון. ליהוקה של דייזי רידלי הוא מושלם לתפקיד! דיסני עשו עבודה ממש טובה וכבר מחכה לסרט השמיני שיבוא בעוד שנתיים. אי אפשר לחכות !! אני נותן לו 10 !
מומלץ לגילאים: 6 + 25/12/2015 22:10:38 | נצפה בקולנוע
10/10
14 ביקורת לסרט הקול בראש
''הקול בראש'' של דיסני פיקסאר מציג לנו סיפור בהצצה בלעדית למתרחש בתוך הראש שלנו. הרגשות, המחשבות, הדמיונות, הזכרונות ועוד הרבה מאוד אחרים מתאגדים יחד לגוף אחד שמוצג בצורה כל כך יפה, מקורית, מצחיקה ואיך לא מרגשת ביותר. זכיתי לראות סרט שאין כמותו בעולם הקולנוע ולא אשכח אותו. הוא מומלץ ביותר לכל אחד וצפייה בו היא חובה! לכל הגילאים. וזכרו הרגשות שולטים בנו ולפעמים אנו שולטים בהם. צפו בביקורת המלאה שלי: https://goo.gl/E9qdPo
מומלץ לגילאים: + 21/06/2015 13:45:48 | נצפה בקולנוע
10/10
13 ביקורת לסרט הנוקמים: עידן אולטרון
עולה על כל סרט גיבורי על שקיים! הנוקמים: עידן אולטרון הוא סרט מלא אקשן, סוחף ומעניין לאורך כולו, בעל נושא מאוד מושך, מסקרן ורלוונטי לימינו - בעל מחשבות עמוקות על בינה מלאכותית ועל כל היכול לקרות בעתיד הרחוק. מציגים לנו כאן לא רק תמונות טובות, וסצנות אקשן טובות ביותר אלא גם עלילה וסיפור רקע מהטובים ביותר - אולטרון נבל מעניין מאוד ומציגים לנו כאן שלל דמויות קומיקס צבעוניות ובעלות כוחות על ממש מגבינים ויוצאי דופן, שלא נדבר על ההומור המסתתר בין השורות. ללא ספק מהטוב ביותר של אולפני מארוול בינתיים. המלצתי בחום! לכו לראות! אפילו ב- VIP! זה שווה את זה!
מומלץ לגילאים: 13 + 23/04/2015 22:25:31 | נצפה בקולנוע
10/10
12 ביקורת לסרט קליק
אני צפיתי בסרט קליק לפני שבוע ומאוד התרשמתי ממנו, הסרט משאיר אותך במתח לאורכו וגורם לך להרגיש בכאלו אתה בתוכו וגם אתם יכול לזפזפ קדימה אחורה או לעצור את הסרט ולהמשיך. בכל מקרה הסרט גם מרגש, מצחיק וגם מלמד אותנו מסר לחיים. אני צופה בהרבה סרטים אבל רק חלק מהם נוגעים בי באופן מיוחד והסרט הזה נגע בי. בקיצור: מומלץ בחום!
מומלץ לגילאים: 6 + 17/09/2013 18:11:48 | נצפה בטלוויזיה
10/10
11 ביקורת לסרט ג'ק וג'יל
הלכתי לסרט בקולנע VIP והסרט הוא מאוד מצחיק,משעשע,מרגש ועוד... , ההשקעה הייתה עצומה וגם הבדיחות והקטעים היו ממש מצחיקים שנקרעתי מצחוק , אדם סנדלר עשה שם תפקיד גדול מאוד ודי קשה ובעיקר הדמויות היו מצחיקות בעיר ג'יל , נהנתי מאוד לצפות בסרט בקולנע מיוחד , תודה ליס פלנט וי איי פי !, מומלץ לכולם!(לכל המשפחה):) :D
26/11/2011 22:12:55 | נצפה בקולנוע
10/10
10 ביקורת לסרט ריו (מדובב | תלת מימד)
כשיצא הסרט (7 באפריל) טסתי לטיול מרתק בברזיל וחלק מהטיול הוא היה ריו דה ז'נרו , חזרתי אחרי הטיול ובאתי לקולנע לצפות בסרט , ואז אני רואה אצ כל המקומות שהייתי בהם כמו:קופה גבאנה,הפסל של ישו ועוד.., הסרט הוא מלא:קצב,שירה,ריקודים,צחוקים,מרגש ועוד... מומלץ לכולם!!!!
31/10/2011 20:14:03 | נצפה בקולנוע
10/10
9 ביקורת לסרט מלך האריות (מדובב | תלת מימד)
היה מדהים! להזכר בסרט שהיה על קלטת עם איכות ישנה ועד שהגיע שוב למסכים עם שיפור של הטכנולגיה של ימינו עם התלת מימד שכיום נמצא כמעט בכל סרט , הסרט היה מאוד יפהמ עם הטכנולגיה החדשה!
31/10/2011 20:09:45 | נצפה בקולנוע
9/10
8 ביקורת לסרט שודדי הקריביים: זרמים זרים (תלת מימד)
הסרט הוא מאוד מצחיק ומרתק , ההרפתקה הרביעית של ג'ק ספרו היתה מצחיקה ומדהימה! , צפיתי בסרט בקולנע בימים הראשונים שיצא והוא מומלץ מאוד לכולם! (לכל המשפחה!)
31/10/2011 20:07:00 | נצפה בקולנוע
10/10
7 ביקורת לסרט הפנתר הוורוד 2
הסרט מאוד מצחיק , אפילו יותר גם מהשני , הבדיחות טובות וגם השחקנים מאוד טובים , מומלץ מאוד! אני מחכה לסרט נוסף! אם יהיה.
31/10/2011 19:32:39 | נצפה בטלוויזיה
10/10
6 ביקורת לסרט הפנתר הוורוד
הסרט מאוד מצחיק ובמיוחד השחקן , מומלץ מאוד@
31/10/2011 19:28:59 | נצפה בטלוויזיה
10/10
5 ביקורת לסרט לילה מוטרף במוזיאון
ראיתי את הסרט לפני הרבה זמן (אני חושב 2008) והוא מאוד מצחיק וכיפי , כי העלילה מאוד מסקרנת והסיפור מאוד יפה עם השומר במוזיאון הטבע , וגם לאחר מכן טסתי לארה"ב והגעתי לניו - יורק ובאתי למוזיאון הזה ואז שאלנו:"האם יהיה מסיבה הלילה?"
31/10/2011 19:24:32 | נצפה בטלוויזיה
10/10
4 ביקורת לסרט מפלצות נגד חייזרים (מדובב | תלת מימד)
סרט מאוד מצחיק ובמיוחד בוב מהסרט! , זה הסרט הראשון שראיתי בקולנע חדש שיצא לפני כמה זמן והוא היה מאוד יפה ובמיוחד גם תלת מימד , התלת מימד התחיל לי את הסרטים בקולנע החדש הזה טוב , יש בסרט תלת מימד עם קטעים ממש מגניבים! ובנוסף כמו שהזכרתי בהתחלה אהבתי את "בוב" מהסרט הוא היה מאוד מצחיק! מומלץ לכולם!
31/10/2011 19:17:34 | נצפה בקולנוע
10/10
3 ביקורת לסרט הארי פוטר ואוצרות המוות 2 (תלת מימד)
צפיתי בסרט לאחר שבוע שהוא יצא לראשונה בקולנע בישראל , בבית קולנע VIP תלת מימד , הסרט היה מאוד יפה , מרגש,מסקרן,מות וקצת צחוקים בגלל שזה סרט אחרון , הסרט הזה היה מאוד יפה והוא סיכם טוב עשור שלם של הארי פוטר , חבל שזה נגמר! מומלץ לכולם! 10 מתוך 10!
31/10/2011 19:03:07 | נצפה בקולנוע
10/10
2 ביקורת לסרט ג'וני אינגליש חוזר
הסט מצחיק מאוד ומאוד יפה , מלא באקשן,צחוקים,בדיחות ועוד... המובצעות על ידי סוכן חשאי שמפעיל תחסיסים מוזרים ומצחיקים , מומלץ ל-כ-ו-ו-ו-ל-ל-ל-ם-!! שווה צפיה! :)
22/10/2011 21:06:03 | נצפה בקולנוע
ביקורות נוספות...


Ferdinand1פרדיננדציון גולשים10 / 8.6ציון מבקרים5 / 3.5
The Testament2העדותציון גולשים10 / 8.5
The Cakemaker3האופה מברליןציון גולשים10 / 8.4ציון מבקרים5 / 3.8
Darkest Hour4שעה אפלהציון גולשים10 / 8.4ציון מבקרים5 / 3.5
Three Billboards Outside Ebbing Missouri5שלושה שלטים מחוץ לאבינג, מיזוריציון גולשים10 / 8.4ציון מבקרים5 / 4.6
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט