ביקורות / תגובות / המלצות לסרט

ממוצע הדירוגים: 10.0   |    סה"כ דירוגים של המבקר: 3
10/10
3 ביקורת לסרט בן-חור
לאחר תגובות רבות שקראנו שהן לא בהכרח היו טובות והיינו כמעט משוכנעים לא ללכת לראות את הסרטט, החלטנו בסופו של דבר ללכת להקרנה יחסית מוקדמת של השעה 18:30 (אחרי העבודה). הסרט התחיל מעולה, שני אחים, שאחד מהמם מאומץ כאשר השני הוא יתום ורומאי. תקופה: ימי פונטיוס פילאטוס בשליטה על ירושלים. הסיפור מגולל את הקשר בין השניים וכל אחד עם סיפורו בנפרד. כל אחד ודרכו שלו. לפרקים בסרט מרגש, הוא סוחף, לרגע לא הנדנו עפעף ופשוט נותן נקודת מבטח לתקופה שלא חיינו בה, מה גם מלמד היסטוריה (:
06/09/2016 10:32:21 | נצפה בקולנוע
10/10
2 ביקורת לסרט המשפחה הפרסית שלי
הסרט מספר את סיפורם של קבוצת צעירים אקטיביסטיים, אשר לא מתאימה להם שיטת השלטון ומחליטים למחות עליה במחיר של משפחה, חיים, אהבה ועתיד. הסרט מעביר תהליך קשה מאוד בצורה הומוריסטית וצינית להחריד של רעיון שאפשר לעשות אחרת, אפשר להתנגד ואפשר לשנות סדרי עולם. אי אפשר להישאר אדישים למציאות ואם אנחנו רק נעיז ונתחיל להניע את הגלגלים, יהיו כאלה שיבואו אחרינו כי גם להם נמאס. באולם קולנוע שבו היינו, לא נכחו כלל ח''ברה צעירים, אלא בגילאי 50 ומעלה - וחבל! אהבנו מאוד!
מומלץ לגילאים: 12 + 01/05/2016 12:39:14 | נצפה בקולנוע
10/10
1 ביקורת לסרט מנצחים
אתמול היינו בסרט, בקולנוע לב בעומר. לצערי רק ארבע זוגות נכחו בסרט, אולם כמעט ריק. אני לא מסוג האנשים שאוהבת סרטים בשפה זרה, קשה לי להתחבר אליהם. ברגע שראיתי את הטריילר, רציתי ללכת לסרט. אז נסענו לעומר ומעט חששתי בגלל שזה סרט זר. לקח לי מעט זמן להתחבר לסרט אבל עד מהרה לא הפסקתי לנגב את הדמעות. זהו סרט שנותן כוחות, אנרגיות, לעשות את הבלתי אפשרי. נותן דחיפה, לנו, לבני האדם הנורמליים שהולכים על שני הרגליים ומשתמשים בשתי הידיים בצורה תקינה כי אין דבר העומד בפני הרצון. הסרט עשוי טוב, שחקנים טובים. חבל שלא ראינו אולם מלא יותר לסרט כל כך חשוב, עם ערך החברות והתושיה. מצויין.
20/11/2014 09:29:56 | נצפה בקולנוע


ארכיון הניוזלטר של אתר סרט