רכישת כרטיסים | כרטיסי קולנוע
רכישת כרטיסים | כרטיסי קולנוע
סרטים | שעות הקרנה | טריילרים בטלפון הנייד | סרטים בסלולר
סקר עולם הסרטים והבידור
לכבוד הסרט על איימי ויינהאוס: מהי הביוגרפיה המוזיקלית האהובה עליכם?
תוצאות הסקר  
חדשות סרטים | בידור | קולנוע | שחקנים
עידן טראמפ מאופיין בתקתוקי מצלמה רבים, ציוצים, והמון פעילות יח"צנית. טראמפ מביא עימו משב רוח ...
 
רכילות סרטים | בידור | קולנוע | שחקנים | סלבס
גירושי פראט-פאריס: הסיבה נחשפת

רק לפני כשבוע ...
 
סרטי ילדים | סרטים לילדים | סרטי משפחה

ביקורות / תגובות / המלצות לסדרה

ממוצע הדירוגים: 7.0   |    סה"כ דירוגים של המבקר: 8

ביקורת לסדרה החמישייה
שם: anipo גיל: 51 נצפה ב: טלוויזיה VOD ציון: 7 (מתוך 10) סדרה מומלץ
תאריך: 11/03/2023 17:15:23
איכותי אבל ארוך מידי. 6 פרקים היו מספיקים וממצים. יותר מידי התרחשויות ודמויות שהיה אפשר לחסוך מהצופה ויש תחושה לעיתים ש"מרוב עצים לא רואים את היער". כולל את כל האלמנטים לתפארת הז''אנר: מתח, מסתורין, טוויסטים, קצב, דמויות מעניינות שחלקן אניגמטיות ועוד. ציון 7.5.
ביקורת לסדרה לא ייאמן
שם: anipo גיל: 49 נצפה ב: טלוויזיה / VOD ציון: 6 (מתוך 10) אין המלצה ברורה לסדרה
תאריך: 07/08/2021 11:54:54
נמרח ומעייף ברוב הזמן. סדרה שבקלות היתה יכולה להתכווץ לתוך סרט של שעתיים. נראה שחלק מהפרקים זה "העתק הדבק" של פרקים אחרים.יותר מידי סצינות ודיאלוגים שלא מקדמים את העלילה. בשלושת הפרקים האחרונים יש שיפור אבל זה לא מספיק. משחק מצויין של שלוש הנשים המרכזיות אבל זה לא מציל את הסדרה משיממון. ציון 6.5.
ביקורת לסדרה חסרי אלוהים
שם: anipo גיל: 49 נצפה ב: טלוויזיה VOD ציון: 8 (מתוך 10) סדרה מומלץ
תאריך: 17/07/2021 22:11:59
מרשים אבל נמרח יותר מידי. הפקה מושקעת וכמעט הכל מושלם אבל בערך באמצע יש תחושה של מיצוי. לטעמי היה מוצלח יותר כסרט. הפרק הראשון דורש ריכוז גבוה כדי להבין מי נגד מי ,אבל אחרי שמכירים את הדמויות ומרכיבים את הפאזל ההנאה מתחילה. לצופים ה"רגישים" צריך לומר מראש שיש הרבה סצינות קשות.
ביקורת לסדרה גמביט המלכה
שם: anipo גיל: 49 נצפה ב: טלוויזיה / VOD ציון: 8 (מתוך 10) סדרה מומלץ
תאריך: 06/07/2021 17:25:09
סיפור סינדרלה שקל להתחבר אליו. מצד שני, לא מעט סצינות משעממות שקשורות בשיחות על טקטיקות ואסטרטגיות במשחק השחמט וגם כמובן משחקים וטורנירים שדי מעייפים את הצופה.חובבי המשחק ייהנו יותר מאשר אלו שאין להם מושג. המשחק של השחקנית הראשית מעולה וצריך גם לציין את הילדה החמודה שמגלמת את בת'' הרמון בהתחלה.לסיכום: סדרה טובה בסך הכל אבל לא כמו שעשו ממנה.
ביקורת לסדרה הצמד
שם: anipo גיל: 46 נצפה ב: טלוויזיה / VOD ציון: 7 (מתוך 10) סדרה מומלץ
תאריך: 04/05/2018 11:16:10
מתחיל טוב אבל ככל שהפרקים מתקדמים ונוספות דמויות מתפזר ומאבד את הפוקוס. תיאור אותנטי ואמין של תעשיית הסקס בניו יורק של תחילת שנות ה-70,האווירה הסליזית והאלימה מועברת היטב . סרסורים שחורים שולטים ומתעמרים בזונות שחלקן לבנות , שוטרים מושחתים, כניסת המאפיה לתחום של מכוני הליווי . במרכז העלילה שתי דמויות. פרנקי הוא בחור שפרוד מאישתו. הוא חובר לראש מאפיה ודרכו מתמנה להיות הבעלים והמנהל של פאב. הוא סולד מאלימות ולא מאמין שהיא הפיתרון לכל בעיה, אבל הגחמות של ראש המאפיה במקרים רבים מנהלות אותו . קנדי היא זונת רחוב מילפית יפהפיה וגם אם חד הורית. קנדי אינה מוכנה שסרסור ינהל וישלוט בה למרות הסכנות שאורבות לה. היא רוצה לצאת מהרחוב ו"להתקדם" ומתחילה לשחק בסרטים כחולים .חלומה הגדול הוא לביים סרטים אלו .מתוארת ה"אבולציה" של סצינת המין בניו יורק בשנות ה-70. מזנות רחוב, לפריחת מכוני ליווי בהן זונות מארחות גברים בחדרים והתחלת תעשיית הסרטים הכחולים ותאי הצפייה, בהם גברים חרמנים יכלו לפרוק את מטענם. התחושה כשמסיימים לצפות בפרק האחרון, היא תחושה שהיה ניתן לעשות את הסידרה בצורה יותר חדה ויותר טובה.
ביקורת לסדרה ממלכת החיות
שם: anipo גיל: 46 נצפה ב: טלוויזיה / VOD ציון: 8 (מתוך 10) סדרה מומלץ
תאריך: 30/12/2017 07:24:58
דרמת פשע מצוינת.המילים מוסר וחמלה הם לא בלקסיקון של משפחת קודי האלימה.הדמות הדומיננטית בסיפור היא סמורף,אישה מבוגרת,אמא וגם סבתא,וזה לא מונע ממנה לפגוע גם באנשים הקרובים אליה.קשוחה, אכזרית ומאוד חכמה.מנהלת את ארבעת בניה ואחראית על ה"עבודות" שלהם, כך בני המשפחה מכנים את מעשי השוד הנועזים והמתוחכמים שהם מבצעים.את השלל מחלקת ביניהם כראות עיניה,כאשר חלק מזה היא משאירה לעצמה. הסדרה גם מתמקדת בדמויותיהם של בניה ומתעמקת בחייהם האישיים ובמורכבות שלהם. באז הוא הבן המאומץ והיחיד שמנהל חיי משפחה.יש לו דעה עצמאית והוא גם המוח מאחורי "העבודות". פופ משתחרר מהכלא לאחר שלוש שנים,חש מקופח ואוצר בתוכו הרבה זעם .דרן זה הבן השלישי שהוא הומו. חובב גלישה בים וחולם על היום בו ייצא מעולם הפשע.הרביעי והכי פחות מעניין וחכם הוא קרייג. כל מה שמעניין אותו זה רק לזיין ולהתמסטל. דמות נוספת ומרכזית בסדרה היא ג''יי ,הנכד של סמורף. לאחר שאימו מתה ממנת יתר של סמים ,היא לוקחת עליו חסות והוא עובר לגור בביתה.תלמיד מצטיין בבית הספר,קר רוח אך גם נוח להשפעה. המתח והחשדנות בין כל בני המשפחה הוא מוטיב מרכזי. ממתין לעונה ה-3.
ביקורת לסדרה סודות ושקרים
שם: anipo גיל: 46 נצפה ב: טלוויזיה / VOD ציון: 8 (מתוך 10) סדרה מומלץ
תאריך: 09/12/2017 11:03:55
מותחן עם אלמנטים של טלנובלה הנפרס על פני 10 פרקים קצרים וממכרים. בן קרופורד הוא גבר נשוי ואב לשתי בנות צעירות וגם צבעי במקצועו, מוצא תוך כדי ריצת הבוקר גופת ילד קטן ביער. הגילוי הופך אותו לחשוד המיידי וחייו מתהפכים ,כאשר רמזים כאלו ואחרים קושרים אותו לאירוע. הוא הופך מנודה בתוך קהילתו ומתוייג אצלם כרוצח ילדים ,עוד לפני שהורשע במשפט.הבעיה שלו היא, שאינו זוכר דבר ממה שאירע בלילה שקדם למציאת הגופה בגלל שיצא עם חברו הטוב לפאב ושתה יותר מידי. את הפרשה חוקרת בלשית קשוחה וחריפה בשם קורנל שלא מרפה מבן וממררת לו את החיים.מסתבר שהילד הנרצח היה בנו ,שנולד אחרי קיום יחסי מין של בן עם שכנתו. הבגידה מערערת את יחסיו של בן עם אישתו ,שמנסה למצוא את שביל הזהב בין זעמה על בגידתו ובין הרצון לתמוך בבן. בן מנסה בכוחות עצמו להגיע לחקר האמת תוך כדי זה שנישואיו מתפרקים.הסדרה מלאה בטוויסטים ,כאשר בכל פרק עולה חשד שאחת הדמויות המשתתפות קשורה לרצח, אולי זה אחד השכנים, אולי זה אדם ששכר את שירותיו של בן כצבעי,אולי החבר הטוב שלו ואולי מישהו אחר. הסוף מפתיע במיוחד. אפשר בכיף לצפות בכל הסדרה בסוף שבוע אחד.
ביקורת לסדרה אוליב קיטרידג'
שם: anipo גיל: 43 נצפה ב: טלוויזיה / VOD ציון: 8 (מתוך 10) סדרה מומלץ
תאריך: 15/06/2015 23:21:33
סיפור על אישה שבכל מקום בו היא דורכת לא צומח דשא. חסרת אינטליגנציה רגשית, מינימום אמפטיה ותקשורת בינאישית לקויה מאפיינים אותה. דמויות המשנה הן בעלה ובנה ועלילות חייהם מושפעים ישירות מדמותה והתנהגותה. שריטות בנפש בגיל צעיר נשארות לאורך כל החיים. מזמן לא ראיתי סדרה שגורמת לחשוב כל כך הרבה על החיים, משמעותם ומורכבותם. יש כאלו שיראו בגיבורת הסרט אישה רעה על רקע העוולות שגרמה לבני משפחתה. אבל ככל שמתקרבים לסוף הסדרה ניתן להבין שגם לה מנגנון בריא של אדם נורמטיבי עם ייסורי מצפון, חמלה ,התאהבות ומחשבות על עתיד טוב. כל צופה בראייתו הוא. המשחק של כל המשתתפים ראוי ליותר ממילה טובה, אותנטי והולם את האווירה המלנכולית השלטת לאורך כל הדרך.


White Bird A Wonder Story1ציפור לבנה: סיפור פלאציון גולשים10 / 9.5ציון מבקרים5 / 3.0
Home 20232ביתציון גולשים10 / 9.1ציון מבקרים5 / 3.7
Dogman 20233דוג מןציון גולשים10 / 9.0ציון מבקרים5 / 3.3
American Fiction4מעשייה אמריקאיתציון גולשים10 / 9.0ציון מבקרים5 / 4.2
The Nannies5מטפלות בענייניםציון גולשים10 / 8.9
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט