ביקורות / תגובות / המלצות לסרט

ממוצע הדירוגים: 6.0   |    סה"כ דירוגים של המבקר: 10
1/10אייקון המחשת ציון
10 ביקורת לסרט אקסודוס אלים ומלכים
סרט גרוע בהפקת קו ראשון.
08/01/2015 09:43:03 | נצפה בקולנוע
7/10אייקון המחשת ציון
9 ביקורת לסרט מליפיסנט
סרט מדהים מבחינת הדימיון ואמנות האנימציה התלת ממדית המתרחשת בו, אלא שהרגשתי כאילו מישהו לקח עוגת קרם צרפתית ודחס בה סחוג. לדעתי הסרט לא מיועד לילדים כלל ועיקר. זהו סרט מריר שאוכף על הסיפור המופלא של דיסני איזהשהןא מין כשלון מושרש ואישי בתחום הזוגיות ומשווק את זה דרך סרט מדהים ביופיו הפנטסטי. הסרט הוא תרמית מין סןג של ווירוס שמרעיל את הנשמה דרך מרחב דימיון מרהיב. בסרט האשה היא הכול יכולה הגברים הם אהבלות ( כמו הנסיך הקסום) או במקרה הטוב משרתים לא קומפטנטיים או רשעים מכורים לחמדנות וכבוד. חבל שבעולם בו הזוגיות מתפרקת גם כך, מכניסים תת מסרים שכאלה דרך סרט ככ יפה ועוד מייעדים זאת לילדים.
22/06/2014 21:00:40 | נצפה בקולנוע
10/10אייקון המחשת ציון
8 ביקורת לסרט אסירים
הסרט מצויין, היחסים בין הדמויות השונות לאור המאורע הטראומטי בו עוסק הסרט מעולה. הסרט משכנע למדי. אינך מרגיש כצופה אלא כבתוך הסרט, משהו ששום טכנולוגית תלת מימד לא תשיג בהצלחה כזו. הפשטות, השקיפות, האווירה ומזג האוויר כל אלו תורמים מאוד. בקיצור מומלץ וחזק למדי עם זאת, סרט קשה לצפייה. לא, אין כאן תמונות נוטפות דם כדוגמת המסור למשל, אך הפרופיל הפסיכולוגי שהולך ונבנה באיזור התת מודע של הצופה הוא חזק ופוטנטי. ממליץ מאוד.
מומלץ לגילאים: 29 עד 61 14/10/2013 14:08:24 | נצפה בקולנוע
1/10אייקון המחשת ציון
7 ביקורת לסרט תרז
בסרט מראים איך יורים בארנב, איך כולאים יונים ברשת ואת העינויים שלהם כשהם מנסות לפרוץ לחופשי, איך שוברים ראשה של יונה שניצודה. הסרט מנצל זאת למען עשות הגבלה בינם ליונה אחרת הכלואה בכלוב - היא בחורה מאוהבת המורחקת בכוח מאהוב ליבה - אך אני את הסרט הזה לא יכולתי לראות ועזבתי באמצע. זה הסרט הראשון שלי עם חידוש המנוי בקולנוע לב. חבל.
04/04/2013 21:54:15 | נצפה בקולנוע
10/10אייקון המחשת ציון
6 ביקורת לסרט ג'אנגו ללא מעצורים
עד כה ראיתי את הסרט פעמיים ובשני המקרים העלילה המרתקת, הן מבחינת הבנייה והן מבחינת התכולה, לא יצרה שעמום או תחושת דהז'וו כלל וכלל נהפוך הוא.הואיל וקל למדי להתייחס לאקשן בסרט ולזיקוקי הדינור אני הייתי רוצה להתיחס לאספקט קצת אחר בו, הוא עניין התיעוד של סיטואצית העבדות באמריקה כפי שקובעה והופנמה אל מערך החיים האמריקאני שנתיים טרם מלחמת האזרחים באמריקה, הוא הזמן אותו דן הסרט. האימה המופנמת מתוארת עד הפרט האחרון, טרנטינו מראה כיצד עורכות השפחות את השולחן, כיצד הן מישרות את המפיות טקס המחייב צפייה. כמו כן - האכזריות המטורפת אשר שוחזרה בהצלחה ע"י הנאצים באופן שבו אטמו את אנושיותם בהגדרת היהודים כמחלה שיש להשמידה, כן גםהאמריקנים הגדירו את הכושים כרכוש, כדבר שאין להרגיש אליו דבר מעבר לרכוש וניתן לנהוג בו ללא דין וחשבון כולל הוצאות להורג ועינויים. הסרט מתעד שואה, מוסיף לה את ההומור השחור הציני שלטרנטינו שמתפוצץ בסוף ומכיל את המחשבה שלו על החיים עצמם. יש לציין שצופים לא מעטים התיחסו אל הסרט כסרט אקשן ולא כסרט תיעודי היסטורי של שואת הכושים בארה"ב ואולם אסור לפספס יסוד חשוב זה של הסרט. חובה לראות.
10/03/2013 03:13:41 | נצפה בקולנוע
2/10אייקון המחשת ציון
5 ביקורת לסרט ענן אטלס
אוקי אנ מעז לכתוב ביקורת על הסרט כי מאוד נהנתי גם מההוביט וגם מארגו, זה הוכיח לי שאני יכול להתחבר לסרטים. לסרט זה גיסו כמות עצומה של כוכבים, למי לעזעזל היה כל כך הרבה כסף לזרוק? הסרט נע בין ארועים רבים המתרחשים בתפאורה תרבותית אחרת ובעצם כנראה יש כאן מין מגלומניה להריץ במקביל כמה סרטים בסרט אחד. מזפזפים עם השלט? זו בערך התחושה. אני חייב להגיד שהקשקושים על הפנים של סוזן סרנדון לא נראו כ"כ טוב. אבל את טום האנקס הם דווקא הלמו. מי לא הביאו לשחק בסרט הזה... בעיני סרט מבולבל, מחולק לסצינות שאין בינן קשר מאחד המצדיק את קיומן בסרט כמקשה אחת ביקיצור - הפגזה של תכנים ומראות ללא כל קשר. עזבתי באמצע.
10/01/2013 00:43:58 | נצפה בקולנוע
10/10אייקון המחשת ציון
4 ביקורת לסרט ההוביט: מסע בלתי צפוי
להגיד את האמת אין לי מושג איך אפשר ללכת, לראות סרט מופת ועשיה קולנועית כבירה ולהגיד שזה סתמי לתת 2 נקודות מתוך עשר כי זה "לא כמו בספר" ועוד כהנא וכהנא. נראה לי שאנשים שפוט הפכו אפורים, חסרי צבע וחיות, דימיון מרהיב כבר לא מדבר אל ליבם, הסרט משעמם להם והם רק רוצים לישון כי כבר הבינו את הפואנטה. מהי הפואנטה בכלל? האם ישנה רק אחת? אני סבור שבניגוד לסרטים אחרים בנה פה הבמאי עולם מרהיב עשיר בדימיון ובהבעה ובעשיה הקולנועית, אין סרטים כאלה ורק פה בארץ המוזרה הזו שרק התנחלויות ועמוד עשן נחשב כמעניין ורלוונטי הסרט הזה יכול להיות מדורג ב2 נקודות. לסיכום - סרט מדהים, 3 שעות ישבתי ולא השתעממתי לשנייה, הדימיון, ההנפשה, הסיפור, פשוט 3 שעות שהן חלום יפיפה. מומלץ לכל האנשים שעדין יכולים לחלום, שלא שונאים סיפורי אגדות ואת ז'אנר הפנטזיה, שאוהבים סיפורים כאלה. השאר? למה באתם? לכו תראו חדשות.
30/12/2012 03:18:06 | נצפה בקולנוע
9/10אייקון המחשת ציון
3 ביקורת לסרט ההוביט: מסע בלתי צפוי (תלת מימד)
ראיתי את הסרט אתמול, נהנתי מאוד, יש כאן אנשים שקוטלים אותו כי הוא לא בדיוק בדיוק כמו הספר, אבל מדובר בסרט מרהיב מבחינת צילומים ודימיון שישמש לאוהבי הז'אנר בסיס לטילוגיה חדשה סביב ההוביט וזה מה שאני לפחות רוצה, את האפשרותלהמשיך ולחלום :-), להיפך דווקא חשבתי כמה נפלא שהבמאי יכול היה להיכנס לנעלי המספר עד כדי להמציא באלגנטיות כזו סרט נוסף, מה לעשות לכל מאה את היוצרים הגאונים שלה וכדי ליצור ברמה כזו קודם כלצריך להיות בן אדם - כלומר - לחיות :-) , הסרט ממש לא היה לי ארוך מידי להיפך רציתי שימשיך, הכול - מרהיב מאוד ומופלא, הסיפור - לא נגרע, עבודה משובחת מהמעלה הראשונה, ממליץ בחום ואולי אלך שוב. דמויות כמו הגולום ואחרות מוארות באור עמוק יותר, הסרט פותח רבדים נוספים של העולם של טולקין כפי שחווה אותו באופן עמוק כל כך ג'קסון, אני מברך על הסרט ומצפה לאלו שיבואו - חוויה קולנועית נפלאה :-) תלכו - יעשה לכם טוב.
20/12/2012 08:19:02 | נצפה בקולנוע
1/10אייקון המחשת ציון
2 ביקורת לסרט לופר
סרט גרוע, מיותר, מבזבז את זמנו של הצופה, מרעיש, מטריד, בעל אנרגיות בלתי נעימות, עזבתי באמצע. סרטים של מר וויליס שכן אהבתי - לדוגמה: 12 קופים.
15/10/2012 19:41:19 | נצפה בקולנוע
10/10אייקון המחשת ציון
1 ביקורת לסרט שאטר איילנד
הבמאי נטל על עצמו מלאכה מורכבת והביצוע מלאכת מחשבת של משחק מעולה תסריט ובימוי מחושב ומדוקדק ביותר החוברים יחדיו לארוג את הסרט את אחד הסרטים הטובים ביותר שראיתי. ליאונרדו משחק את תפקידו המורכב ובעל משקל רב כ"כ מבחינת הסרט באופן פנומנאלי, לא פחות ממנו משחקים מעולה גם השחקנים הנפלאים האחרים. המקום והתפאורה בה הכול קורה מוסיפים ממדיות ועומק לסרט. הסרט איננו קל להתמודדות על שום התוכן בו הוא דן. גם כאשר מנסים להתנתק ולנטרל את המוסיקה כדי להגיע לנטרליות אל מול העלילה עצמה, גם אז עומק המאורעות והדמויות בהן עוסק הסרו הינו לא קל על הצופה. אם להשוות, הייתי אומר לא פחות קשה מ"הנפילה" (ימיו האחרונים של היטלר). אם אתם מוכנים לראות סרט מלאכת מחשבת וחזרים כדי להתמודד - רוצו לראות - סרט חובה.
21/03/2010 18:25:07


Lassie 21לאסי 2: הרפתקה חדשהציון גולשים10 / 9.3ציון מבקרים5 / 3.5
Hemda2חמדהציון גולשים10 / 8.7ציון מבקרים5 / 3.3
The Great Escaper3הבריחה הגדולהציון גולשים10 / 8.6ציון מבקרים5 / 3.0
Bad Boys Ride or Die4בחורים רעים: הכל או כלוםציון גולשים10 / 8.5ציון מבקרים5 / 2.0
Radical5רדיקליציון גולשים10 / 8.4ציון מבקרים5 / 4.3
Elioאליאו School of Magical Animals 2בית ספר לחיות מדברות Alien Romulusהנוסע השמיני: רומולוס Borderlandsבורדרלנדס
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט