ביקורות / תגובות / המלצות לסרט

ממוצע הדירוגים: 8.0   |    סה"כ דירוגים של המבקר: 20
10/10אייקון המחשת ציון
20 ביקורת לסרט לסגור מעגל
במילים פשוטות וחד משמעיות אפתח ואומר שמדובר בסרט מעולה ! שלושת השחקנים הראשיים הבימוי והתסריט פשוט יוצאים מגדר הרגיל. מומלץ בחום. נכון, לא מדובר בקומדיה שתפיל אתכם מצחוק, נהפוך הוא.יחד עם זאת היו רגעים שהעלו חיוך על פניי ואף יותר מכך. הסיפור הוא מהחיים, משהו שכל אחד יוכל שרגש בליבו להזדהות איתו, להרגיש אותו, להתחבר אליו. הדמויות עוברות תהליכים עם עצמן במהלך הסרט, ובסופו, כשמו כן הוא, סגירות מעגל. אני נהניתי מאוד, זה סרט שנשאר איתי גם לאחר שהסתיים ומבחינתי זה מה שאומר שמדובר בסרט מצויין !
05/03/2008 11:10:03
10/10אייקון המחשת ציון
19 ביקורת לסרט 4 חודשים, 3 שבועות ויומיים
ראיתי את הסרט לפני כמה ימים ועדיין הוא בראשי. מדןבר בסרט מעולה אם כי קשה לי להמליץ עליו היות והוא קשה מאוד לעיכול, יש סצנות מרטיטות ודיאלוגים ומשחק מעולים. מדהים לראות איזו שותפות גורל נרקמת בין הנשים הצעירות ברומניה בכל הקשור להפלות הבלתי חוקיות. הן ממש נהיות אחיות לצרה ונרתמות לעזור לכל מי שנכנסה בטעות להריון. קשה לראות איך הגברים , בני הזוג , לא משחקים תפקיד בהתמודדיות הקשות סביב ההפלות הבלתי חוקיות והמסוכנות כל כך לגוף ונפש האישה זה כאילו אין להם חלק ואחריות בהריון הבלתי רצוי. הסצנה האחרונה נקטעת במפתיעה ומשאירה את הצופה המום וחבול עם הרבה חומר למחשבה.
02/01/2008 20:05:24
9/10אייקון המחשת ציון
18 ביקורת לסרט חסין מוות
הסרט "חסין מוות" הוא פשוט סרט מעולה ! נהניתי מכל רגע, צחקתי הרבה, הייתי קשובה לדיאלוגים ולא רציתי לפספס אף ניואנס....טרנטינו במיטבו...הרבה שיחות על כלום, שנינות, ציניות, חוש הומור ועלילה שריתקה אותי למסך...טרנטינו שוב מעצים את כוחן של הנשים...דואג להראות אותן גדולות מהחיים...מעלה מן הארכיון של קורט ראסל באחלה קאמבק חחח...מוזיקה טובה, קצת אקשן, תסריט ובימוי מצוינים...מה אפשר עוד לבקש??? אני כבר מחכה לחלק השני... בקיצור, למי שלא הבין... אני ממליצה בחום !
09/06/2007 19:09:32
10/10אייקון המחשת ציון
17 ביקורת לסרט המבוך של פאן
איזה סרט , "המבוך של פאן" הוא פשוט סרט מעולה בזאנר סרטי הפמטזיה למבוגרים ,דגש על מבוגרים, וסרט מצויין באופן כללי . מאוד נהניתי, גם אם היו שלוש דקות נטו בהן הסתרתי מעצמי את המסך עקב רגעים קשים לצפייה חחח , אבל זו אני, קצת פחדנית... בקיצור, מדובר בסרט מוצלח עם שתי עלילות המשתלבות זו בזו, האחת בעולם הדמיון והשניה במציאות. יש סצנות לא קלות במהלך הסרט אך הן חלק מהקונטקסט. שתי העלילות מותחות ומרתקות והתוצאה הסופית היא סרט מיוחד מאוד שאני שמחה שראיתי בקולנוע! מומלץ !
03/05/2007 20:26:36
9/10אייקון המחשת ציון
16 ביקורת לסרט דרך אדומה
הסרט "דרך אדומה" אינו לכל אחד, הוא גם אינו קל..יש בו משהו מיוחד..אולי זוהי ההתקדמות האיטית והמסקרנת, שמעוררת את מחשבתך, לאן ואיך הסרט יתפתח, מה מסתתר מאחורי הדמויות, מה היה בעברן ומה צופן עתידן...המשחק מעולה, בייחוד של השחקנית הראשית, שבעצם מחזיקה את הסרט על כתפיה, בתמיכה קלה של שחקני המשנה...הרבה משחקני המשנה בעלילה הם אנשים עליהם היא מסתכלת ואותם היא בוחנת מתוקף עבודתה כמפעילת טלוויזיה במעגל סגור עבור חברת אבטחה. בקיצור, היא חייה בסרט, אפשר לומר, כשפתאום תמונה אחת מהמסך מולה, נהיית הדרמה של חייה עצמה! בקיצור, מדובר בסרט מעניין, מסקרן, סקסי - השחקנית הראשית פשוט נהיית יפה ואטרקטיבית מרגע לרגע - ומותח, כזה שאתה רוצה כבר להבין מה קורה בו, להגיע לסוף ולסגירה של כל מה שנפתח במהלכו. סרט שונה, מיוחד וראוי לצפייה.
21/04/2007 20:36:19
10/10אייקון המחשת ציון
15 ביקורת לסרט חיים של אחרים
הסרט "חיים של אחרים" הוא יצירת מופת של ממש, אחד בסוגו, פשוט אין מילים, לרוצ ולראות לפני שיירד מהמסכים ! איזה סרט מצוין, בימוי, משחק, תסריט, צילום, עלילה, התפתחויות, טוויסטים...נשימתי נעתקה ממני, ולא חזרה לסידרה עד עכשיו...שעה אחרי שיצאתי מאולם הקולנוע...הסרט הזה פשוט נשאר איתי, בראש, בלב..הוא מטריד ומעיק, בצורה שגורמת לך להיות מרותק למסך ולכסא, הוא מותח בצורה לא רגילה ואני פשוט מצאתי את עצמי כמעט בקצה גבול היכולת שלי...איזה סרט, לרוץ לראות, ויפה שעה אחת קודם ! יצירת המופת של 2007 !
21/04/2007 19:46:09
7/10אייקון המחשת ציון
14 ביקורת לסרט נורביט
טוב, נו...ברור שלא הייתי הולכת לראות את "נורביט" ככה סתם...אפשר להאשים את האחייניות ואת חופשת חול המועד...אז נכון, זה לא סרט גורמה ושניצר בוודאי ייתן חצי כוכב אם בכלל חחח , אבל מה...אדי מרפי קורע מצחוק ולשם כך באנו ! הילדות נהנו, המבוגרים גם כן..צחקנו מהקטעים האוויליים וחייכנו כשמרפי הכניס בקטנה כמה הערות ציניות על עמים שונים...זהו סרט טיפה וולגארי ואולי לא מתאים לכל הגילאים, ויחד עם זאת, הוא עושה את העבודה, ומותיר אותנו עם חיוך על הפנים ודלי ריק של פופקורן, והלא לשם כך באנו מלכתחילה !
09/04/2007 11:25:16
9/10אייקון המחשת ציון
13 ביקורת לסרט 88 דקות
הסרט שמר אותי במתח מתחילתו ועד סופו המפתיע...לא הרגשתי איך הזמן עבר..רק רציתי עוד ועוד טוויסטים והתפתחויות, ואלה לא איחרו להגיע..הסרט רצוף בהם, וגורם לצופה לנסות ןלפענח את את העלילה...לא כל כך הצלחתי במשימתי זו, וזה דווקא לטובה, כי לאט לאט נבנה לו סופו של הסרט והנה הפתרון מונח לנגד עיניי, ומעלה חיוך על פניי. נשמתי לרווחה..יותר נכון, חזרתי לנשום !
09/04/2007 11:15:23
9/10אייקון המחשת ציון
12 ביקורת לסרט אל תגלה
קודם כל, גילוי נאות....אינני נמנית עם חובבי זאנר סרטי המתח... ועכשיו לאמיתו של דבר... מדובר באחד מהסרטים הטובים ביותר שראיתי בחיי!! נותרתי ללא מילים ועם הרבה מחשבות ורגשות....לאורך כל הסרט הייתי במתח וחיכיתי לבאות, כל סצנה בונה את רעותה, וכך הסרט מתקדם לו כשהצופה רק רוצה לדעת עוד ועוד, איך יתפתח הסיפור, מה יעלה בגורל הדמויות וכמובן...איך כל יצירת המופת הזו תסתיים. המשחק מעולה, הבימוי, התסריט גאוני מפתיע ומסקרן. בקיצור, מומלץ בחום. סרט מעולה שראוי לכל מחמאה. רוצו לראות !
17/02/2007 00:32:01
8/10אייקון המחשת ציון
11 ביקורת לסרט קאשבאק
סרט מתוק...מהנה..קליל..מחוייך ואופטימי..ממש כמו החיים עצמם.. ציני, מצחיק -מתאים לדייט, טוב כהצגה יומית כאשר רוצים לברוח מהמולת היום יום לשעתיים של גוד-טיים.
12/02/2007 10:18:48
9/10אייקון המחשת ציון
10 ביקורת לסרט שורטבאס
שורטבאס הוא סרט מצויין, שאינו מפחד להעיז ןלעסוק במיניות ואינטימיות, בקשרים ומערכות יחסים מכל המינים וכל הסוגים, הטרוסקסואליים, חד מיניים, דו מיניים, סאדו מאזו, חילופי זוגות ועוד...יש בסרט סצינות מיניות גרפיות ובוטות, על גבול הפורנוגרפי,אך הכל חלק מהעלילה, המאגדת בתוכה חבורה של צעירים בניו יורק של אחרי אסון התאומים, איש איש ובלבלותיו הוא... אחרי הכל, מדובר בסרט רגיש, מצחיק, עצוב ואופטימי. יש אנימציות מדהימות של ניו יורק שעשו לי חשק לעלות על מטוס ולקפוץ לביקור קצר אצל החברה של שורטבאס.... סרט יפה, לא לכל אחד, לא מומלץ להומופובים...אבל בהחלט מומלץ למי שפתוח מספיק בראשו ,או חושב שהוא כזה
26/01/2007 20:49:37
4/10אייקון המחשת ציון
9 ביקורת לסרט הנשף (2006)
"הנשף", איך לומר בעדינות, גרוע כסרט ויחד עם זאת לא רע בתור גלולת שינה ...אם הכיסאות בבית הקולנוע היו נוחים יותר בודאי הייתי נהנית משנת צהריים מפנקת, במקום זה, פשוט ניקרתי וניקרתי... פייר..התאכזבתי...ארוך מדי, איטי מדי, משעמם...אפילו קרבות החרבות סטייל "נמר דרקון" לא הצליחו לעוררני מתרדמתי. הסרט מתקדם בקצב של צב, ולא מגיע לשום מקום. אני לא מבינה איך מישהו חשב להגיש אותו כמועמד בקטגוריית הסרט הזר לאוסקר... על הרבה סרטים שראיתי אני בכייף ממליצה לרוץ ולראות, ובקשר ל"הנשף",אמליץ להימנע, גם אם הכניסה חינם
20/01/2007 18:04:44
8/10אייקון המחשת ציון
8 ביקורת לסרט אדמה משוגעת
ראיתי את הסרט שבוע שעבר, ולקח לי זמן לכתוב עליו את דעתי, אולי טרם גיבשתי אותה לגמרי, מי יודע... ללא ספק הסרט נגע בי, בתור קיבוצניקית לשעבר, הזדהיתי מאוד עם חלק מהסיטואציות, ועם רוב התחושות שבאו לידי ביטוי ..ראיתי את עצמי בדמותו של הילד, ראיתי את עצמי בסצנות הקיבוציות, לדוגמא, בקבלת השבת בחדר האכילה, אליו נכנס פתאום מישהו חדש וזר, ועיניי כולם נשואות אליו, ראיתי את עצמי בפעילויות שנת בר המצווה, ההשבעות וכיו"ב.. קשה לי לומר שהסרט מעביר אחד לאחד את מה שהיה הקיבוצ בשבילי, אבל הוא כן החזיר אותי אחורה שנים רבות, וכן, בכיתי, צחקתי, נזכרתי, הזדהיתי, התבלבלתי, התלבטתי..בקיצור, הוא עורר בי משהו, וזה מה שחשוב בסופו של דבר..הסרט הוא סרט טוב, הסיפור יפה, המשחק טוב, הדמויות, גם אם קיצוניות, לא לגמרי תלושות מהמציאות....יש מי שיתחבר יותר ויש מי שפחות, בסופו של דבר, זהו סרט שנוגע.
31/12/2006 12:30:54
10/10אייקון המחשת ציון
7 ביקורת לסרט בבל
איזה סרט!!! ראיתי אתמול בערב, חלפו כבר כמה שעות, ועדיין ניכרים סימני השפעתו עליי...למי שאהב את "אהבה נושכת" המצויין, מומלץ בחום ומכל הלב!! וגם למי שזו לו הפגישה הראשונה עם הבמאי המדהים הזה, שהצליח ליצור יצירת מופת, המורכבת מכמה סיפורים המשתלבים זה בזה...הסרט פשוט מעולה! קודר, עצוב, דמעתי וגם צחקתי, ובעיקר לא הרגשתי איך הזמן עבר, הייתי מרותקת למסך, למשחק המעולה של כל השחקנים, היפנים, האמריקאים, המרוקאים, המקסיקנים... גאל גרסיה ברנאל, טוב, אני משוחדת,הפעם עם תפקיד קטן יחסית, בראד פיט הפתיע לטובה, קייט בלנשט נהדרת כתמיד והקאסט הבין לאומי הפחות מוכר פשוט עשה את הסרט, הבמאי הוציא מכל אחד את המיטב. התסריט, הבימוי, המעבר בין זמנים שונים, הצילום...הכל יצר אצלי סקרנות לראות איך ומה משתלב, רק רציתי עוד ועוד. אין מילים, רוצו לראות!!
29/12/2006 10:23:19
9/10אייקון המחשת ציון
6 ביקורת לסרט ילדים קטנים
הסרט "ילדים קטנים" הוא דרמה שהשאירה אותי כמו אני אוהבת, עם עליית הכתוביות המבשרות שהנ, הסתיימו להן שעתיים של משחק מעולה, תסריט מעניין, סיפור מסגרת פשוט שבחובו טמון עולם ומלואו...והכי חשוב...נשארתי עם מחשבות ותהיות,שחזרתי בראשי את הניו אנסים, התמונות, הדיאלוגים... כן, זה מן סרט כזה, קשה להישאר אדיש, היות ןהוא מדבר על "everyday life, every day people"...משהו להזדהות איתו, לקחת אותו איתך.. סרט טוב מאוד, אמריקאי, אך לא במובן השלילי של המושג..קייט וינסלט נהדרת ובעצם, כל הקאסט מתחבר בצורה נפלאה להרכב שעושה את הסרט, מעצים את הדמויות, ותורם לסרט, כל דמות וחשיבותה היא. אהבתי, ממליצה !
24/12/2006 21:26:19
9/10אייקון המחשת ציון
5 ביקורת לסרט בוראט
"בוראט" הוא סרט מצחיק בטירוף!! ןבין כל הצחוק והשטויות, הוא גם "מחטיף" לאמריקאים, לא משאיר אף אבן לא הפוכה, נותן בקטנות לנוצרים, לשמרנים, לכל מצביעי בוש המאופקים והצבועים. הסרט מראה את ארצות הברית במערומיה, ועושה זאת בצורה מוטרפת לחלוטין, הגורמת לך לתפוס את הראש ולחשוב "מה לעזאזל הוא עושה, הבוראט הז"...והבוראט הזה מצחיק, ושנון, ומפגר לעיתים, ורגיש לעיתים, מוקצן מאוד, ושוב..מצחיק מאוד מאוד...!:-) מומלצ לקחת בקלות, לבוא כדי להנות..הסרט לא יזכה באוסקר או בגלובוס הזהב, אבל הוא כן חשוב, וכן מציאותי (גם אם מופרך בקטעים מסויימים), וכן..כבר אמרתי..מצחיק ביותר !
02/12/2006 00:07:04
9/10אייקון המחשת ציון
4 ביקורת לסרט סקופ
הסרט "סקופ" הוא אחלה סרט, מהנה, שנון, מאוד מצחיק... סקרלט גוהנסון משחקת מעולה, הדמות שלה כובשת, והכימיה בינה לבין וודי אלן ממש ממכרת !! וודי אלן כקוסם הנוירוטי, המבולבל ןהפראנואיד כובש גם הוא את המסך, פשוט נעים להיזכר !! בין השורות הוא "מחטיף" בקטנה..לאמריקאים, לאנגלים השמרנים, ליהודים, לנוצרים...והכל בציניות מהולה בהומור עצמי... בל נשכח את יו גקמן, שביחד עם סקרלט ו-וודי תורם גם הוא לטריו שעושה את הסרט להצגה יומית מושלמת !! נהנתי מאוד!
18/11/2006 15:30:43
10/10אייקון המחשת ציון
3 ביקורת לסרט מיס סאנשיין הקטנה
סרט מ ק ס י ם !!!! פשוט כך ! מצחיק, מהנה, רגיש, עצוב, מעניין, זורם... טוב כסרט "דייטים" שחקנים מעולים....סרט "קטן ג ד ו ל "!!! הצגה יומית מעולה, פשוט קפיצה קטנה אל מחוץ לחיים השבלוניים...מומלץ בחום !
11/11/2006 22:32:32
9/10אייקון המחשת ציון
2 ביקורת לסרט טאפאס
"טאפאס" הוא סרט מרגש, חמוץ מתוק, הדמויות והסיפורים משתלבים זה בזה..משחק טוב, תסריט טוב, פשוט מהנה! מומלץ!
21/10/2006 22:57:46
8/10אייקון המחשת ציון
1 ביקורת לסרט המדריך לחיים בכפר
"המדריך לחיים בכפר" הוא פשוט סרט מהנה, הצגה יומית מושלמת, מרענן, מצחיק ושנון. מריל סטריפ ולילי טומלין כובשות, כמו גם ג"ון סי.ריילי ו-וודי הארלסון..אפילו לינדזי לוהן מפתיעה! בקיצור, לבוא בראש פתוח ועירני ופשוט להנות מאחה"צ של מוסיקת קאנטרי ודיאלוגים משעשעים :-)
21/10/2006 22:54:37


Despicable Me 41גנוב על החייםציון גולשים10 / 9.1
Bad Boys Ride or Die2בחורים רעים: הכל או כלוםציון גולשים10 / 8.7ציון מבקרים5 / 2.0
The Great Escaper3הבריחה הגדולהציון גולשים10 / 8.6ציון מבקרים5 / 3.0
The Sixth Child4הילד השישיציון גולשים10 / 8.6ציון מבקרים5 / 3.4
Treasure5טיול שורשיםציון גולשים10 / 8.4ציון מבקרים5 / 2.8
Elioאליאו Smile 2סמייל 2 Never Let Goלא לשחרר לעולם Wolfsהזאבים
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט