ביקורות / תגובות / המלצות לסרט

ממוצע הדירוגים: 3.0   |    סה"כ דירוגים של המבקר: 3
3/10
3 ביקורת לסרט ביקור התזמורת
זה לא סרט אין סיפור אין כלום לא קורה כלום חוץ מדבר אחד זה משעמעם מדובר בסרט רע בלי שום תוכן בלי סיפור של במאי נפוח שפשוט לא הולך לשום מקום. אתה יושב באולם עם עוד שניים וחצי אנשים וסובל עד שאתה יוצא מהאולם .חברים להתרחק מהקופות שומר נפשו ירחק ומי שכל כך רוצה שיוריד באימיול אגב מר קולרין אתה חייב לי 70 שח על הסרט הגרוע שלךפשוט אסון לכו לנודל אחלה סרט שבעולם.
26/10/2007 13:54:57
3/10
2 ביקורת לסרט נודל
לא אוכל את האיטריה הזו. שהתסריט לא הגיוני אז גם הסרט לא טוב. כיום אחרי אסון התאומים כל מטען עובר שיקוף גם שהיא של מילי אביטל וגם אם היא דיילת באל על אז איך לא עלו על הילד בתוך המטען? הגם שיעד הוא סין? מה הקישקוש הזה מעבר לזה יש יותר חורים מגבינה בתסריט שלא לדבר על משחק מתחת לכל ביקורת של כולם פרט ליפתח קליין..זה סרט ישראלי שראוי להגיע ישר למסך הקטן וחבל שלא פותח לסדרה אז אולי יהיה יותר מקום להסביר את המניעים של כל אחד ואחת מהדמיות .אי אפשר לסיים תגובה על הסרט בלי מילי על ענת ווקמן מה קורה לשחקנית המוכשרת הזו היא פשוט איומה כמו שכתבו כאן קודם.
27/07/2007 01:27:19
3/10
1 ביקורת לסרט אסקימוסים בגליל
כל הרבה מילים קשה לי להאמין שהיו כל הרבה צופים בסרט.מוזרה לא פחות העובדה שזה הסרט היחיד שסובל ציונים שאפילו המלכה לא זוכה להם. והמסקנה הפשוטה והמתבקשת היא שהתגובות נכתבו על ידי אותו גורם. לגבי הסרט ובקיצור הסרט רע נקודה.נכנסתי בשבת לצפות בו כי למלך של סקוטלנד לא היו מקומות טובים באופרה. למי שלא מאמין שיחכה לביקורת בעיתון . אני מגיב כל כך חריף מאחר ואני מגנה בכל לשון את השימוש באתר זה כמקדם לסרט תנו לבכם גם לציון הנמוך מאוד שהסרט קיבל במדרג.
04/02/2007 21:29:14


ארכיון הניוזלטר של אתר סרט