ביקורות / תגובות / המלצות לסרט

ממוצע הדירוגים: 6.0   |    סה"כ דירוגים של המבקר: 6
9/10
6 ביקורת לסרט מים שקטים
משחק מצויין של כל השחקנים. סרט מתח טוב עם טוויסט מעניין. נראה שאציץ בו שוב לראות אם אכן הכל מתחבר לסוף המדובר. הרעיון מאד יפה. מתיו מקונהיו עושה עבודה יפהפיה, וכך גם שאר השחקנים.
מומלץ לגילאים: 20 + 17/02/2019 13:30:46 | נצפה בקולנוע
7/10
5 ביקורת לסרט קרב המינים
סרט המבוסס על סיפור אמיתי ואכן מעבירו באמינות רבה. המשחק המצויין והלא מתייפיף של אמה סטון נטולת האיפור בטח יתרום למועמדותה לאוסקר. המשחק המעולה של סטיבן קארל דמות של has been הגובל בפטתיות מאד משכנע וגורם לחבב את דמותו השובניסטית יותר מאשר את דמותה של הגיבורה. הקושי של הזמנים לקבל את הנטייה המינית ואת זכויות האשה מועבר בצורה יפה מאד. הסרט הינו טוב מהנה מכעיס קצת סלחני מידי אך בעיקר ארוך מידי. שלא כמו סרטי פוטבול או בייסבול בהן מנסים למתוח את הדרמה של התפתחות כוחה של הקבוצה . טניס מתמקד בעיקרו בשתי דמויות מרכזיות ולכן אין צורך להאריך את הסרט לשעתיים. בקלות יכלו לחתוך ממנו חצי שעה. הדבר שהכי מצא חן בעיני כמי שנולדה וגדלה בשנות השבעים היה אמינות הצילום. ההרגשה היתה שאכן קפא הזמן בשנות השבעים טרום הטכניקות צילום העכשוויות וכל הטכנולוגיות למינהן. הריקוד של המצלמה חוסר פוקוס הצבע הנוסטלגי של הפילם וכל הקלוז אפים שיכנעו מאד. לדעתי הקהל הצעיר פחות יתחבר לסגנון הצילום הזה ויתעייף במחצית הסרט.
מומלץ לגילאים: 30 + 22/11/2017 10:20:54 | נצפה בקולנוע
6/10
4 ביקורת לסרט חולי אהבה
הסרט הינו סרט קליל ובלתי מחייב. ניתן בקלות לדלג עליו. יש בו הרבה רגעים מצחיקים (לייט) והרבה רגעים שנמרחים ושניתן היה לוותר עליהם או לקצרם. קומיל אינו שחקן אמין במיוחד הוא רק נוכח. הבעות פניו נראות יותר כמו קריקטורה מאשר בעלות אמוציות משתנות. כל החווייה היתה ארוכה מידי. בהחלט יכול היה להסתכם בשעה ורבע. זואי קאזאן משחקת נחמד והולי הנאטר קצת מוגזמת. ריי רומנו נשאר ריי רומנו...מרדים. הסיפור והנושאים שהוא מעלה יכלו להיות הרבה יותר מצחיקים או דרמטיים עם השחקן הראשי שעל פי האוטוביוגרפיה שלו נכתב הסרט , אכן היה שחקן ולא עציץ. הניסיון להידמות לפרק מסיינפלד די היה ברור שם אך ממש לא עבד.
מומלץ לגילאים: 16 עד 30 30/07/2017 11:48:18 | נצפה בטלוויזיה
9/10
3 ביקורת לסרט הכל שבור ורוקד
סרט חשוב ומומלץ מאד. פסקול הסרט ממכר ומתאים כל כך לנפשות הפועלות. צילומי החוץ משגעים! תל אביב במיטבה. נושא כאוב אך בשילוב ההומור של נוני גפן זה מקל את הצפייה. באתי קצת עם אנטיגוניזם ויצאתי מעריצה. משחק מעולה של נוני ושל דודו טסה (שהתגלה כשחקן לא רע ומאד אותנטי). ליהוק מפתיע של ההורים - בעיקר כשמכרם חורי מדבר על "המלחמה". שאפו. רוצו לראות.
מומלץ לגילאים: 18 + 02/03/2017 10:30:24 | נצפה בקולנוע
2/10
2 ביקורת לסרט מסיבת נקניקיות
סרט מביך ברדידותו. לקחו רעיון מגניב והפכוהו לדוחה. אפילו כסרט מז''אנר תלמידי "קולג''" אמריקאי הוא פשוט מבחיל. יש בו רגעים של צחוקים אך יותר הובכנו מרמת הכתיבה והגועל מאשר צחקנו...
מומלץ לגילאים: 21 עד 35 06/09/2016 09:28:14 | נצפה בקולנוע
8/10
1 ביקורת לסרט בוגד משלנו
ראשית ברצוני להגיב על בחירת השם : "בוגד משלנו" הוא תרגום עלוב לשם המקורי Our Kind of Traitor. השם סותר לגמרי את הסיפור של הסרט. עם זאת, נהניתי מהסרט. חשבתי שאני מגיעה לסרט אקשן מלא פעלולים והתבדיתי. היתה זאת דרמה מותחת שהשאירה אותי דרוכה לאורך כל הסרט. משחק מצויין של סטלן סקארסגארד , יואן מקגרגור במשחק טוב של דמות דיי אנמית ומשמימה. דמות של אנטי גיבור שמרגיש פתאום שיש לו עניין בחיים ונותן להם להוביל אותו לעשייה. אהבתי את דמותו שוברת הכללים של דמיאן לואיס. צילומים של הנופים ושל האקטים האלימים היו מרהיבים. אך בעיקר מה ששלט היה מן שקט שאפשר לחתוך עם סכין וזה מה שעושה סרט מתח טוב. הסרט לדעתי אינו מתאים לחובבי סרטי פעולה רוויי אקשן כי יש לו קצב אחר - לא קליפ ארוך שאליו הרבה רגילים כיום אלא יותר כמו קריאת סיפור. אשמח לזכות בעוד כרטיסים לסרטים מסוג זה.
מומלץ לגילאים: 30 + 21/06/2016 13:32:35 | נצפה בקולנוע


ארכיון הניוזלטר של אתר סרט