ביקורות / תגובות / המלצות לסרט

ממוצע הדירוגים: 6.0   |    סה"כ דירוגים של המבקר: 3
9/10
3 ביקורת לסרט בחזרה מטואיצ'י
אחלה סרט. כמו הטריילר. עשוי טוב וגם המשחק. זה באמת מדהים שיוסי עבר את כל זה ושרד את כל התלאות. אני ממליצה. אמנם זה מבוסס על סיור אמיתי ונראה שעשו עבודה טובה ותרגום טוב מהמציאות אך אכן זה נראה כמו הזדמנות ליצירת עוד סרט קלישאתי. זה לא שהיה פה מסר מעבר אולי להיזהר מהג''ונגל וכמטייל לא לנסות להתחכם ולהיצמד למפה. לכן נתתי 9 ולא 10. כל השאר מצוין.
מומלץ לגילאים: 16 עד 70 30/06/2018 22:44:33 | נצפה בקולנוע
8/10
2 ביקורת לסרט נשוי בהפתעה
סרט מעולה יחסית לעלילה לרעיון קיטשי וקלישאתי. גם אני הגעתי והופתעתי לטובה. חברה שלי מאוד רצתה ללכת וזרמתי איתה. זה היה באופן ספונטני. כמי שאוהבת הומור חד זה נכון, יש קטעים שפחות מצחיקים ויש שיותר. מה שכן הסרט בהחלט משעשע ועם כל ההומור החצי שנון חצי לא- מגיעים איתו קטעים מרגשים עד דמעות. שפה הגאונות. להצליח לחדור ללב הצופה למרות סרט קלישאתי. מעבר לזה קלישאה מבוססת על אמת. ויש םה מסר חשוב. החלטה שלכם אם לחכות לטלויזיה או לא. אני בטוחה שתיהנו כך או כך.
30/06/2018 22:32:35 | נצפה בקולנוע
2/10
1 ביקורת לסרט שלושה שלטים מחוץ לאבינג, מיזורי
לפי דירוג הסרטים באתר הסרט מתורג בין הגבוהים. לפי הטריילר נראה מעניין אך בפועל אין לו קצב, נראה שהסצינות כמו עוד סצנה מסדרת דרמה טובה. אך לסרט לא ממש. ארוך וציפיתי בכליון עיניים לראות אם ימצאו את הפושע. סוף מאכזב וסתם חיכיתי. אם הייתי יוצאת באמצע הסרט ממש לא הייתי מפספסת. בהחלט אפשר לחכות לראות בטלויזיה גם אם זה עוד שנתיים. כבו פה על הדיבור והקללות של האמיריקאים שזה גם נכון מאוד. אמריקאי טיפוסי ולא ככ מעודד אותנו לחברה טובה אך עושה רושם שזה בהקצנה בשביל הסרט. תחשבו פעמיים אם עושה לכם חשק לראות סרט על אמא מאוכזבת מהמשטרה,ממורמרת ומשוגעת שאין תקווה בעולם שהמעשה שלה גורר מעשי אלימות ושכולם סובלים בסוף ואין בעצם פיתרון. ציינתי 2 ולא 1 כי בכל זאת הסצינות יוצרות עניין, העלילה לא.ואין ממש עלייה בעלילה. חבל מאוד.
מומלץ לגילאים: 18 + 28/02/2018 11:46:59 | נצפה בקולנוע


ארכיון הניוזלטר של אתר סרט