ביקורות / תגובות / המלצות לסרט

ממוצע הדירוגים: 2.0   |    סה"כ דירוגים של המבקר: 5
10/10
5 ביקורת לסרט בושה
ענק! ולא, אינני מתכוון לאיבר המין של פסבנדר שמוצג בסרט במלוא הדרו. קחו נשימה עמוקה כי אתם עומדים לצלול למעמקיה של נפש מיוסרת. פורטרט נאמן של אדם בשיא חולשתו, עליבותו, כנוע ליצריו וספון בבדידותו החונקת. שחקנים נהדרים בדרמה חסרת פשרות. הרכבת התחתית היא תפאורה נפלאה לסיפור על אדם שמגיע נמוך מכפי שחשבתם שאפשר. על מנת לסכם אזרוק אתכם לסיטואציה יומיומית המוכרת היטב. זרקתם אבן לבאר על מנת לבדוק את עומקה. אתם ממתינים מספר שניות, האבן צוברת מהירות ונעלמת מהעין, אתם תוהים כמה נמוך עוד אפשר לרדת ורגע לפני שאתם מסובבים את הגב והולכים אתם שומעים את קול הנקישה החלול של האבן הפוגשת את התחתית. מותח ומכאיב.
25/03/2012 20:16:07 | נצפה בקולנוע
1/10
4 ביקורת לסרט השוטר
תראו, אני משתייך לקבוצת האנשים הקטנה שבדרך כלל מתעלמת מתגובות גולשים גרועות רק בשביל הסיכוי הקטן לגלות פנינה נדירה שרק מתי מעט מבחינים באיכויותיה (הסרט "האמריקאי", למשל). ועל כן בחרתי ללכת גם לסרט הזה. ובכן, כל האנשים שכתבו פה לפניי צדקו בהרבה דברים אבל טעו בדבר אחד - בציון. הסרט הזה מקבל 0 מאופס בכל קטגוריה. הסרט המשמים ביותר שראיתי בחיי. ההפסקה היתה החלק הכי טוב בסרט ואם כן מובן מדוע למה לא חזרתי להמשך ההקרנה. לעניות דעתי מדובר ברשלנות ראשונה במעלה, הן מצד השחקנים ומחוותיהם המוגזמות באי אמינותם והן מצד הבמאי שהפליא לעוות סצינות יומיומיות פשוטות עם בחירות מוזרות של מיקום השחקנים והתזמון הכללי. ובל נשכח את התסריט שהוא מן המגוחכים שעלו על מסכינו בשנים האחרונות ואינני מדבר על הנרטיב שלא קיים או על הסתמיות של רובו, אני מדבר על המשפטים הקטנים שהם אבני הבניין של הסצינות. משפטים שאיש לא יעלה על דעתו להגיד, מאמץ מוגזם לגרום לצופה להבין פיסת עלילה על חשבון האותנטיות של המקרה וחוסר הבנה בסיסית או התעלמות מוחלטת מהאופן בו אנחנו משוחחים ומנווטים עמנו במערכות יחסים אמיתיות ואינטרקציות שגרתיות בין חברים/בני זוג/אם ובנה וכיוצא בזה. רוב הדמויות מצוירות באופן בוטה, סטריאוטיפי, לא אמין ובעלי מגבלה כלשהי שכלל לא ברור איך היא משרתת את כוונות הבמאי והתסריטאי, אם בכלל. לסיכום, בזבוז מוחלט של זמן וכסף. סרט מיותר שמעליב את האינטיליגנציה ונותן שיעור מאלף ב"איך לא לעשות סרטים בישראל". עד כדי כך לא טוב.
22/10/2011 21:17:51 | נצפה בקולנוע
1/10
3 ביקורת לסרט אווטאר (תלת מימד)
בוז גדול. רק מבקש להזכיר לכולם שהסרט לא שווה את הכסף. אל תתפתו.
12/03/2010 12:59:49
1/10
2 ביקורת לסרט תשע
מתחת לכל ביקורת. בן אדם מגיע לקולנוע על מנת להיסחף ברשת בלתי נשכחת של צבעים, מוזיקה ודפיקות לב ומה הוא מקבל? פשוט שום דבר. לא שווה את מחיר הכרטיס, ממש כך. הסצינות לא מחוברות כהלכה, העריכה מתישה ומייגעת וגם השירים - חלשים וכמעט שאינם קליטים. לא ברור מדוע בחר הגיבור לחיות את חייו כמוצג ודילוגיו מאישה לאישה אינם מוצדקים ע"י פעולותיו ומשחקו. בשורה התחתונה, הנה סרט שלא עובר את השורה הראשונה באולם, סרט ריקני שמתקשה להתרומם גם באמצעות נשים יפות.
10/01/2010 23:49:17
1/10
1 ביקורת לסרט אווטאר (תלת מימד)
אחיזת עיניים. אין ספק שהאפקטים מרשימים ורמת ההנפשה והשילוב בין יצירי מחשב לדמויות אמיתיות עשוי כהלכה, אך עם זאת, הסרט מקפץ בין קלישאה לקלישאה, בנוי מחומרים ממוחזרים ולא מספק שיאים עלילתיים כלל ועיקר. מאד צפוי וארוך עד להתפקע. הסרט יוצר דיסוננס גדול בלב הצופה כאשר מחד גיסא, הנך מצווה להזדהות עם דמויות אשר חיות בצל אהבתן ומחויבותן הרוחנית לטבע ולאדמה ומאידך גיסא, אתה רחוק משם אלפי קילומטרים, חובש משקפיים וצופה בפאר הטכנולוגיה, יצירה שעלתה קרוב לחצי מיליארד דולר. חבל שהמוני בית ישראל נוהרים אחרי הסרט כמו היו עדר במרוצה ומעודדים המשך יצירה חסרת הקשר, עלילה, דרמה או התפתחות אותנטית ואמיתית. בשורה התחתונה, הכל בסרט הזה מרגיש לא אמיתי. לא האהבה, לא קטעי הפעולה, לא הסיפור ולא הפופקורן. אל תלכו.
10/01/2010 19:58:12


ארכיון הניוזלטר של אתר סרט