ביקורות / תגובות / המלצות לסרט

ממוצע הדירוגים: 7.0   |    סה"כ דירוגים של המבקר: 488
6/10
488 ביקורת לסרט לרדת מהעץ
מתחיל טוב ואחר כך מתדרדר. סיפור שאמור להיות פשוט מתקלקל בגלל הניסיון להכניס תחכום מיותר. ניץ חוזר מחו"ל אחרי שנה שניסה את מזלו שם ולא הצליח. הוא תפרן ובטלן שמכלה את זמנו בחוף הים ובפלאפלייה של חבר. המטרה העיקרית שלו היא לחזור לחברתו ולכלבו שאותם עזב לפני שנסע. במקרה ,סמוך לביתה של חברתו ישנו מגרש שעליו מתנהל מאבק בין שוחרי איכות סביבה שרוצים לבנות במקום פארק, לבין אנשי עסקים שמעוניינים לבנות במקום חניון. ניץ מצטרף למאבק לצד שוחרי איכות הסביבה ולוקח את מאבקו לקצה, תוך כדי ניסיונו לפייס את חברתו שלא ממהרת לקבל אותו בזרועות פתוחות. מוטיב מרכזי בסרט הוא גלגול נשמות, בין אם מאמינים בזה או לא. לסיכום: יש אופציות טובות יותר.
30/05/2020 10:26:27 | נצפה בטלוויזיה
7/10
487 ביקורת לסרט יסטרדיי
הרעיון נחמד והסרט בינוני. חובבי קומדיות רומנטיות בריטיות לא יסבלו אבל לא מדובר באחת מיצירות המופת בז''אנר. ג''ק הוא זמר צעיר וכושל שמנוהל על ידי הסוכנת שלו אלי, שהיא גם חברת ילדות שלו וגם היחידה שמאמינה בו. אחרי שעובר תאונת דרכים, ג''ק מתעורר לעולם מוזר, שבו חלק מהדברים כבר לא מוכרים. אחד מהם זו להקת הביטלס, שחוץ ממנו, אף אחד בעולם לא שמע על קיומם. כעת זו הזדמנות עבורו לשיר את שיריהם ,להתפרסם ולעשות כסף. דרך כוכב פופ שפורס חסותו על ג''ק כמופע חימום שלו, ג''ק מתפרסם ומגיע עד ללוס אנג''לס ושם נמצא הכסף הגדול. יש רק שתי בעיות: האחת,שהוא חי בשקר והשנייה זה שהצלחתו מרחיקה ממנו את אלי שאותה הוא אוהב. כצפוי,בדילמה בין הכסף הגדול לבין הלב, ברור מה מנצח בסוף. כבר מההתחלה יש תחושה שהסרט מזכיר בסגנונו את "המופע של טרומן", אבל צריך לחכות לסוף כדי לראות אם זה אכן כך. בסך הכל אפשר לראות.
29/05/2020 10:19:40 | נצפה בטלוויזיה
8/10
486 ביקורת לסרט אנה
קיצבי ומתוחכם. אם נשים בצד את רמת האמינות אז מקבלים מוצר נחמד עם לא מעט תפניות. אנה היא בחורה רוסיה צעירה ויפהפיה עם סל של תכונות מיוחדות שהופכות אותה לסוכנת ריגול קטלנית. היא מגוייסת בעל כורחה על ידי הק.ג.ב ונשלחת לפריס במסווה של דוגמנית כדי לבצע משימות. על ידי קפיצות קדימה ואחורה בזמן אנו מקבלים הסברים למה שרואים וגם נחשפים לטוויסטים ,שבהם מעורב בין היתר הסי אי איי האמריקני שדולק בעקבותיה.חלום חייה הוא להשיג חופש אך לשם כך עליה להערים על מפעיליה. לסיכום: חשבתי בהתחלה שמדובר בעוד סרט אקשן שבלוני ,אבל הופתעתי לטובה.
28/05/2020 10:14:42 | נצפה בטלוויזיה
7/10
485 ביקורת לסרט מסיבה סוף
בשידור חוזר. קשה מאוד לחדש בז''אנר הזה ולכן אם מראש מנמיכים ציפיות אז בסך הכל אפשר לצפות.אישה מבוגרת שמתחברת לחבורה של נערים ונערות ומארחת אותם בביתה למסיבות, בהן הם שותים אלכוהול ומעשנים סמים. מה שמסתבר זה שהיא למדה בתיכון עם חלק מהוריהם ומאז סוחבת טראומות ומאחורי הכל עומד סיפור של נקמה.אוקטביה ספנסר מגלמת היטב את תפקיד הפסיכופטית הסדיסטית.
23/05/2020 09:19:10 | נצפה בטלוויזיה
7/10
484 ביקורת לסרט האיש שבקיר
הרעיון מעניין והביצוע ככה ככה. אפשר למצוא כאן אלמנטים היצ''קוקיים ולי זה גם הזכיר פרק מסויים מ"סיפורים לשעת לילה מאוחרת" ששודרה בערוץ הראשון בסוף שנות ה-80. לאחר שנת אחה"צ בערב שבת, שיר מתעוררת ומגלה שבעלה רמי נעלם. הוא עוזב את הכלב איתו יצא לטייל וגם את הטלפון הנייד והארנק הוא משאיר בבית. שיר בטוחה שקרה לו משהו רע. החל מאותו רגע מתחילים ערב ולילה ארוכים ,בה שיר נפגשת בביתה עם דמויות שונות שקשורות אליה ולבעלה, ובזכות האינטראקציות הללו אנו נחשפים למערכת היחסים האמיתית בין שניהם שרחוקה מלהיות אידילית. האם התעלומה תבוא על פתרונה? בסך הכל שווה צפייה למרות שהמשחק לא תמיד נראה הכי מקצועי.
22/05/2020 08:26:31 | נצפה בטלוויזיה
6/10
483 ביקורת לסרט תופסת
המסר הוא העיקר. הסרט עצמו די אידיוטי ,אבל מאחוריו מסתתר משהו שכדאי שכל אדם מבוגר ייקח איתו. אומנם הגוף מתבגר ואי אפשר לעצור את השנים, אבל בנפש אנחנו יכולים וצריכים להישאר ילדים בכל גיל וזה תלוי בנו. מפגש שמתקיים בכל שנה במהלך 30 השנים האחרונות בחודש מאי. 5 חברי ילדות שלוקחים פסק זמן מהחיים האמיתיים, ומתמסרים למשחק "תופסת" שבו הכל כשר כדי לנצח. הפעם ארבעה מהחמישה בעקבות חברם שמעולם לא הפסיד במשחק והוא לפני חתונתו. מידי פעם יש צחוקים אבל בגדול מדובר בבזבוז זמן.
16/05/2020 10:26:47 | נצפה בטלוויזיה
8/10
482 ביקורת לסרט מאחורי המספרים
מעניין וחשוב אבל גם מסורבל לעיתים. דרמה היסטורית שבמרכזה שלוש נשים אפרו אמריקאיות מרשימות ואינטליגנטיות פורצות דרך בתחומן. הן עבדו בנאסא בתחילת שנות ה-60 ותרמו תרומה משמעותית לתכנית החלל האמריקאית ,בתקופה בה התקיים המרוץ המקביל של הסובייטים כדי לשגר חללית מאויישת לחלל. שלושתן נאלצו להתמודד עם הגזענות נגד שחורים ועם ההפרדה הגזעית אבל לא ויתרו ועמדו על זכותן להיות שוות בין שווים. תוך כדי אנו מקבלים הצצה אל חייהן הפרטיים. בסרט יש מידי פעם סינקים מהתקופה ההיא. בסך הכל סיפור מרתק שחשוב להכיר בתוספת משחק מצויין והצגה יפה ואותנטית של אותה תקופה. ציון 7.5.
15/05/2020 09:18:13 | נצפה בטלוויזיה
8/10
481 ביקורת לסרט העולם מצחיק
מורכב ומקסים. נראה תוך כדי צפייה שהעלילה מתוחכמת ומורכבת מידי ולעיתים ביזארית אך זה מה שהופך את הסרט למיוחד. סיפור של סדנה למספרי סיפורים בטבריה שמטרתם להוציא לאור ספר שמכיל את הסיפורים. חלק מהדמויות מצטלבות עם קורותיהם של שלושה אחים בעיר. ירדנה היא האחות הבכורה שנפרדה מבעלה ושנכנסת להיריון בגיל מתקדם ולא זוכרת עם מי היא שכבה. מירון האח האמצעי, הוא גבר ללא בת זוג ובעל מספר מסעדות שמוציא מבית החולים את אחד משני בניו שנפגע מתאונת דרכים לפני כמה שנים והיה בתרדמת ממושכת. האח הצעיר הוא גולן, שדרן ברדיו המקומי בטבריה שנמצא בקשיים כלכליים. הוא מציע נישואין לחברתו חולת הסרטן שעוברת טיפולים. מה שמחבר ביניהם מעבר לאהבתם זה הערצתם ל"גשש החיוור". האחים נמצאים בנתק זה מזו במשך שנים. אחת מחברות הסדנה עובדת כמנקה בעיר ומכירה את כל שלושת האחים.בזכותה, בסוף המעגל נסגר ונחשפים בפנינו הפרטים החסרים. בסופו של דבר מדובר על קומדיה טובה ומיוחדת שמציגה גלרייה מרשימה של שחקנים. אני אהבתי.
09/05/2020 10:10:52 | נצפה בטלוויזיה
8/10
480 ביקורת לסרט רוקי: הסיפור האמיתי
מפתיע לטובה.בהתחלה חשבתי שמדובר בעוד סרט איגרוף מאותו סגנון שכבר ראינו כמותו בעבר,אבל מסתבר שהוא קליל וזורם וגם מצחיק פה ושם.סיפורו האמיתי של המתאגרף צ''אק וופנר שעל בסיס דמותו נכתב התסריט לסרט "רוקי". עלייתו לגדולה בעקבות הקרב עם מוחמד עלי ודעיכתו בעקבות בעיות סמים ורדיפתו אחר נשים שבעקותיהם נוצר משבר בינו לבין אישתו וביתו. צ''אק אינו איש רע, אך תמימותו גורמת לו להתרועע עם האנשים הלא נכונים ולפגוע באלו הקרובים אליו. למרות ההזדמנויות שהוא מקבל לחיים טובים, הוא מפספס אותם בגלל חוסר אחריות וקלות דעת. אהבתי את אווירת הסבנטיז,עם התלבושות והמוסיקה וכל מה שמסביב.גם המשחק מצויין.
01/05/2020 10:25:53 | נצפה בטלוויזיה
6/10
479 ביקורת לסרט הגיבורים של בוסטון
קיטש אמריקאי. סרט לינארי מיותר שמתאר את האירועים סביב הפיגוע במרתון בוסטון ב 2013, לפני במהלך ואחרי. החצי השני טוב יותר ומציג את המצוד אחר שני האחים הצ''צ''נים שאחראים לאירוע הטרור. זה כמו לקחת סרט דוקומטרי ולהלביש עליו שחקנים מקצועיים עם עלילה.סרט אחר בשם "חזק יותר " שגם מתבסס על אירועי אותו מרתון,הרבה יותר מעניין. שם אנו נחשפים לסיפור לא מוכר,אנושי,מרשים ומעורר השראה. בקיצור, למרות גלרייה מרשימה של שחקנים מעולים,מדובר בבזבוז זמן של שעתיים.
25/04/2020 10:15:43 | נצפה בטלוויזיה
7/10
478 ביקורת לסרט מאסטר מיינדס
דבילי אבל בטעם טוב. קומדיה מופרעת שמבוססת על סיפור אמיתי. דיוויד הוא נהג שעובד בחברה שמעבירה כספים בהיקף גדול לגופים מוסדיים.הוא מכיר בעבודה את קלי הסקסית ומתאהב בה, למרות שהוא מאורס. אחרי שקלי מתפטרת, היא רוקמת יחד עם שותף בשם סטיב תכנית לשוד של כספי החברה, כשהם מנצלים את דיוויד שעובד במקום.לאחר המעשה , דיוויד בורח למקסיקו ושם על פי התכנית הוא אמור להתייחד עם קלי.אבל, תכניות לחוד ומציאות לחוד. בעוד לקלי פינה חמה בלב לדיוויד, סטיב רוצה להתפטר ממנו ושולח אליו רוצח שכיר. לאחר שנבגד, מסתבר שדיוויד אולי לא הכי חכם בעולם אבל לפחות לא פראייר. בסך הכל סרט חמוד ומהנה.
18/04/2020 10:40:26 | נצפה בטלוויזיה
7/10
477 ביקורת לסרט לילות טלאגדה-הבלדה על ריקי בובי
מופרע ואידיוטי אבל גם חינני. מי שמתחבר לשטותניקיות בטעם טוב, לא יסבול.ריקי בובי הוא נהג מירוצי מכוניות מצליח שחונך להישגיות מגיל קטן. הכל משתנה כשמגיע להתחרות מולו נהג צרפתי בלתי מנוצח וארוגנטי במיוחד שהוא גם הומו ,בשם ז''אן ז''ראר שמנצח את ריקי. בעקבות תאונה שריקי עובר על המסלול, מתחילה סדרה של דברים רעים לקרות לו. הוא מתאשפז, אישתו מתגרשת ממנו ומתחתנת עם חברו הטוב ביותר,הוא עובר לגור אצל אימו יחד עם שני ילדיו ומתחיל לעבוד כשליח של פיצות. כשאביו המסומם אותו לא ראה שנים רבות מגיע לבקר, הוא עוזר לריקי להתגבר על הפחדים שלו,לשקם את עצמו ולשוב להתחרות. השיא הוא התחרות בה ינסה לנצח את ז''אן. פה ושם מצחיק כולל הפספוסים בסוף. לא סרט גדול אבל סבבה לקצת יותר משעה וחצי.תודה לערוץ הספורט ששידר את הסרט בימי הקורונה העליזים.
17/04/2020 17:45:44 | נצפה בטלוויזיה
8/10
476 ביקורת לסרט משחקי שלטון
הצצה מרתקת אל מאחורי הקלעים של הפוליטיקה. העלילה ניראית רגילה ולא מעניינת בחלקו הראשון של הסרט אבל אז מקבלת תפנית שמשנה הכל. סטיבן הוא קמפיינר צעיר שעובד אצל המושל מייק מוריס בפריימריס של המפלגה הדמוקרטית במירוץ לנשיאות ארה"ב. לאחר פגישה שלו עם בכיר בקמפיין של מועמד המתחרה,הדברים מתחילים להסתבך. מעמדו נמצא בסכנה ,אבל רומן שלו עם מתמחה צעירה בקמפיין ,חושף אותו לסיפור שחשיפתו תגרום לרעידת אדמה. התככים, הציניות ובעיקר ה"גמישות" בערכים של הפוליטיקאים ועוזריהם מתוארים בצורה אותנטית. לצערנו גם במציאות הפוליטיקה ניראית רע. משחק מצויין והתפתחות יפה של הסיפור בעיקר בחלק השני.
14/04/2020 10:29:21 | נצפה בטלוויזיה
6/10
475 ביקורת לסרט משחק באש
משעמם. מונוטוני ולא יותר מעניין, אולי חוץ מחובבי קולינריה מושבעים. סיפורו של שף מוכשר בשם אדם ג''ונס, אבל גם בעל עבר של התמכרויות לסמים ולטיפה המרה. אדם מהיר החימה והאימפולסיבי, רוצה לשקם את הקריירה שלו ולהשיג את כוכב מישלן השלישי. לצורך כך הוא אוסף צוות ומתחיל לעבוד במסעדה חדשה בלונדון. בו בזמן, העבר שלו כשף בפריז ממשיך לרדוף אותו.אדם ילמד לקח חשוב בחיים, וזה שעדיף לשתף פעולה עם בני אדם מאשר לרמוס את כבודם. בראדלי קופר שחקן נהדר, אבל זה לא מציל את הסרט מבינוניותו.
11/04/2020 11:02:06 | נצפה בטלוויזיה
7/10
474 ביקורת לסרט סיפור אחר
ארוך ומעט מסורבל. בסטנדרטים של אבי נשר מדובר על סרט טוב אבל לא מצויין.יונתן מוזעק מארצות הברית על ידי גרושתו ואביו כדי "להציל" את ביתו ענת שחזרה בתשובה ועומדת להינשא לחוזר בתשובה.יונתן במקצועו הוא פסיכולוג כמו אביו ובעצמו מסובך משפטית בחו"ל. הוא מקבל מאביו תיק של זוג תמהוני שעומד לפני גירושין, כשהמטרה היא למסור חוות דעת לבית המשפט בנושא המשמורת על ילדם. בתוך הסיפור הזה משתלבת גם ענת , בזמן שהוריה וסבה מנסים למצוא סיפור מכפיש על חתנה העתידי כדי לטרפד את החתונה.הפיל שבחדר הוא יחסיה הבעיתיים של ענת עם שני הוריה.העלילה מעלה לדיון מספר סוגיות, כמו יחסים של הורים וילדים,היכולת לסלוח, ההבנה שהחיים הם לא שחור ולבן. בסך הכל שווה לראות. ציון 7.5.
10/04/2020 11:35:14 | נצפה בטלוויזיה
7/10
473 ביקורת לסרט באבא ג'ון
בסך הכל טוב. מסוג הסרטים הקטנים והמיוחדים שהקולנוע הישראלי יודע לספק לנו.משפחה ממוצא פרסי שגרה ביישוב חקלאי ודתי באיזור פסטורלי. האב יצחק הוא איש ששומר על ערכי המשפחה המסורתית, לפיהם הגבר הוא דומיננטי והילדים הם ממשיכי הדרך. הבעיה היא שבנו מוטי לא מקבל את זה, ולא רוצה להשתלב בעבודה שממנה המשפחה מתפרנסת וזה גידול תרנגולות בלול. המצב מחריף כשדריוש אחיו של יצחק מגיע לביקור אחרי שנים רבות בארצות הברית. דריוש עוסק בצורפות תכשיטים אבל ההבדל העיקרי הוא בתפיסת עולמו ,שהיא ליברלית בניגוד לאחיו ואביו שגם גר ביישוב.דריוש מתקרב למוטי ותומך בגישה של לתת לו אפשרות לבחור מה ברצונו לעשות עם חייו. הנוכחות שלו גורמת לחיכוכים קשים בקרב בני המשפחה.הצילום והמשחק מצויינים ושפת הדיבור שהיא ברובה פרסית גם נותנים נופך יוצא דופן לסרט. ציון 7.5.
09/04/2020 10:40:41 | נצפה בטלוויזיה
6/10
472 ביקורת לסרט דומינו
סטנדרטי.סרט פרווה כזה , עוד מאותו הדבר אפשר להגיד. כריסטיאן הוא שוטר בקופנהגן שחברו נפצע קשה בפעולת השתלטות על חשוד ברצח. אותו חשוד שהוא בן מהגרים ,רצה לנקום את רצח אביו על ידי דאעש. עתה אפשר להשתמש בו כקלף ללכידת בכיר בארגון הטרור. לתמונת המרדף נכנסת גם המאהבת השוטרת של החבר הפצוע של כריסטיאן וגם סוכן אמריקאי של הסי אי איי. המרדף חוצה מדינות והסוף צפוי. בקיצור,לא חייבים.ציון 6.5.
04/04/2020 09:57:49 | נצפה בטלוויזיה
7/10
471 ביקורת לסרט גיבורים במצולות
לא מיוחד. חשבתי לכתוב שמדובר בסרט משעמם ,אך הסוף המרשים קצת שינה את זה. למרות זאת , אי אפשר להתחמק מתחושת הבנאליות כי בסופו של דבר מדובר בעוד סרט מז''אנר האסונות. סיפורה של הצוללת הרוסית קורסק שהיתה חלק מהצי הרוסי המתיישן. פיצוץ בתוכה הכניס למצוקה אנשי צוות שבראשם עומד מפקד צעיר בשם מיכאל ,שנאלצו להילחם על חייהם בזמן שהזמן אוזל. למרות הצעות לעזרה מצד מדינות אחרות, הרוסים מתמהמהים וגם מסתירים מידע ממשפחות הצוות.אישתו של מיכאל נאבקת כדי לדעת מה עלה בגורל בעלה.המירוץ נגד הזמן הוא המוטיב המרכזי. בסך הכל הצילום מרהיב והמשחק טוב ,אך הנושא והעלילה נותנים תחושה שכבר ראינו את הסרט בעבר.
28/03/2020 09:28:03 | נצפה בטלוויזיה
8/10
470 ביקורת לסרט מה הסיכוי?
קריצה ממזרית לסרט "אישה יפה".סיפור אהבה של הפכים שיכול לקרות רק בסרטים. הפעם בתפקיד האנדרדוג זה הגבר והאישה היא בסטטוס היפה והמצליחה. גם השיר המפורסם של רוקסט it must have been love מתנגן לו פה ושם.פרד פלרסקי הוא עיתונאי שהתפטר בעקבות רכישת העיתון בו הוא עובד על ידי טייקון. במקרה הוא פוגש באירוע חברתי את שרלוט פילד, שהיא מזכירת המדינה האמריקנית,שהיתה גם הבייביסיטר שלו 25 שנה קודם לכן. שרלוט היפהפייה והשאפתנית מתכוונת לרוץ לנשיאות ארה"ב ומצרפת את פרד לצוות שלה ככותב נאומים.יחד הם נוסעים ברחבי העולם כדי לגייס תמיכה לאג''נדה הסביבתית ששרלוט מקדמת.מעבר להבדלי המעמד ביניהם, הם גם שונים באופי. פרד הוא קצת סטלן והכי לא פוליטיקלי קורקט שיש וגם מצחיק. שרלוט די בכוון הפוך.כל זה לא מונע מהם להתאהב למרות המכשולים והרמת הגבות מהסביבה הקרובה. סרט סימפטי שמצחיק מידי פעם, אבל גם טיפה ארוך מידי.
14/03/2020 09:55:04 | נצפה בטלוויזיה
8/10
469 ביקורת לסרט הסודות של ג'ואן
קצר מידי וחבל. יש סרטים ארוכים שהיה אפשר לקצרם, הסרט הזה הוא בדיוק להיפך. סיפורה של ג''ואן סטנלי הקשישה שנעצרת על ידי שירות הביון הבריטי באשמת ריגול לטובת ברה"מ בשנות ה-40 של המאה הקודמת.בזמן מעצרה וחקירתה, היא מספרת את מה שקרה. זה מתחיל מהיותה סטודנטית בשנות ה-30 שמתחברת לגבר ואישה צעירים תומכי הקומוניסטים בשם ליאו וסוניה.לאחר מכן היא מצטרפת כמדענית לפרויקט סודי של הבריטים שמטרתו פיתוח פצצת אטום.היא מגויסת על ידי ליאו וסוניה ומעבירה סודות לסובייטים. פעולותיה של ג''ואן גם מושפעים מהרומנים שהיא מנהלת עם שני גברים, האחד הוא ליאו והשני הוא מנהל פרויקט האטום הבריטי. עם כל הביקורת שיש על מעשה הבגידה של ג''ואן, יש לה הסבר מעניין. טוענת שרצתה למנוע מצב שרק למדינה אחת יש פצצת אטום כי זה היה גורם לכך שהיתה משתמשת בו. במקום זאת, מאזן אימה ,משיג את התוצאה הרצויה. הסרט מרשים ומרתק ומציג בצורה אותנטית את התקופה הרלוונטית.
07/03/2020 10:07:06 | נצפה בטלוויזיה
8/10
468 ביקורת לסרט הזאב מוול סטריט
תזזיתי ומרשים. יש לי רתיעה מסרטים ארוכים אבל הסרט הזה עומד במבחן של להיות מרתק לכל אורכו, למרות שכמובן היה אפשר לקצר אותו. סיפורו של ג''ורדן בלפורט. גבר צעיר בשנות ה-20 לחייו שהוא איש מכירות בכל רמ"ח איבריו. הוא מתחיל לעבוד כסוכן מניות בחברת השקעות ולאחר משבר בשוק ההון, הוא מקים חברה משלו.הוא מגייס אנשים ללא ניסיון אך רעבים כמוהו להצלחה. החברה בניהולו צומחת בקצב מסחרר וזה בין היתר גם בזכות ביצוע עבירות פליליות. זה גורם לכך שה FBI נכנס לתמונה וכאן מתחיל משחק של חתול ןעבר בין ג''ורדן לבינם. תוך כדי אנו נחשפים לחייו האישים של ג''ורדן. יש לו שתי אהבות, סקס וסמים ולשניהם הוא מתמכר.הוא מתגרש ומתחתן עם אישה יפה וסקסית אך המשברים פוקדים אותו גם כאיש משפחה בגלל אורח חייו. בסופו של דבר,הוא יעמוד בפני דילמה אמיתית שתקבע אם יהיה איש חופשי או לא.הסרט גס ומצחיק ולטעמי גברים יתחברו יותר לתוכן.ליאונרדו די קפריו במשחק לפנתיאון מוסיף את התרומה שלו.
29/02/2020 11:49:05 | נצפה בטלוויזיה
7/10
467 ביקורת לסרט מים שקטים
לא מקורי אבל שווה צפייה. דמיון ומציאות מתערבבים. אלמנטים קלאסיים של מותחן פילם נואר יחד עם מדע בידיוני. בייקר דיל הוא אדם לא הכי יציב ובעל יאכטה שעיקר עיסוקה הוא דיג, ועל הדרך הוא עושה כסף מלקוחות שאותם הוא משיט. ערב אחד הוא פוגש בבר את אישתו לשעבר ואם בנו ,שמציעה לו לרצוח את בעלה המכה תמורת 10 מיליון דולר.במקביל, לתמונה נכנס אדם מיסתורי שמחפש לפגוש את בייקר כדי לספר לו משהו מטלטל.מה אמיתי ומה לא ומי אחראי לכל מה שקורה? מי שאוהב מותחנים יתחבר גם לזה ,גם אם לא מדובר ביצירת מופת. ציון סופי 7.5.
22/02/2020 10:07:47 | נצפה בטלוויזיה
6/10
466 ביקורת לסרט אנחנו
מגוכך ונמרח. יותר פארודיה מאשר סרט אימה. ההתחלה דווקא ניראית מבטיחה אבל ההמשך מאכזב. אדלייד בהיותה ילדה קטנה נעלמה בפארק שעשועים ושם פגשה כפילה שלה. כיום בהווה כשהיא נשואה עם שני ילדים, היא ובני משפחתה נוסעים לחופשה בעיירת קיט. בפתח ביתם מופיעים כפילים של ארבעתם.הכפילים הם אלימים ורודפים את אדלייד ומשפחתה, אך מסתבר שיש כפילים נוספים בעיירה שזורעים הרס ואימה. עולות שאלות כמו מיהם הכפילים, מדוע נוצרו ומה מטרתם. בסוף יש טוויסט מעניין.לא התהלבתי.
15/02/2020 09:36:06 | נצפה בטלוויזיה
8/10
465 ביקורת לסרט איזה מין שוטרת
פשוט וחינני. לא סרט שקורע מצחוק למרות שפה ושם הוא מצליח לא רע, אבל כיף לראות אותו.גרייסי היא אישה מסוג טום בוי שעובדת כשוטרת ב FBI. כשהם מנסים לעלות על עקבותיו של טרוריסט שמאיים לבצע פיגוע בתחרות יופי לנשים, גרייסי נבחרת להשתתף באותה תחרות ועל הדרך להיות גם סוכנת סמויה.מי שמכין ומכשיר אותה לתחרות הוא ויקטור, שהוא ותיק במקצוע. מתפתחת דינמיקה מצחיקה בין גרייסי שהנשיות ממנה והלאה לבין ויקטור הקפדן.אחרי שהמשטרה עוצרת את מי שהם חושבים כאחראי לפעולת הטרור העתידית, מסתבר שהמפגעים נמצאים בתוך התחרות עצמה, ובשלב הזה גרייסי תופסת פיקוד. משחק מעולה של סנדרה בולוק שתפורה בול למידותיו של הסרט.
08/02/2020 09:55:12 | נצפה בטלוויזיה
8/10
464 ביקורת לסרט המקום בתוך היער
ארוך אבל גם חזק ואינטנסיבי. עלילה רציפה מבחינה כרונולוגית שמתחלקת לשלושה חלקים, כשבכל חלק הפוקוס הוא על דמויות אחרות שיש קשר ישיר ביניהן,ולבסוף סגירת המעגל. בחלק הראשון אנו פוגשים את לוק, נהג פעלולים על אופנוע בקרקס נודד. אחרי זמן מה שלא התראו, הוא פוגש את רומינה שהיתה בת זוגו לרומן קצר וחולף, אך מסתבר לו שהיא ילדה את בנו.תוך כדי כך שלוק נשאב לתוך עולם פשע של שוד בנקים,הוא רוצה במקביל לגדל את בנו,מה שיוצר חיכוכים עם רומינה ועם בן זוגה העכשווי. לקראת סוף החלק הזה, מתקיים מפגש גורלי של לוק עם אוורי קרוס,שהוא שוטר שנקרא לעצור את לוק בעקבות שוד.החלק השני מתמקד באוורי ובמאבקו נגד השחיתות במחלקה המשטרתית בה הוא עובד.החלק האחרון שם במוקד את שני ילדיהם של לוק ואוורי כעבור 15 שנה, ואת השפעת אירועי העבר על שניהם.למרות אורכו של הסרט, אין בו רגע דל והוא גם מעלה מחשבות על גורל. איך רגע אחד מקרי משנה את החיים, ועד כמה החיים שלנו יכלו להיות שונים אם אירועים שקרו בעבר לא היו מתרחשים. כדאי לראות.
01/02/2020 09:56:57 | נצפה בטלוויזיה
7/10
463 ביקורת לסרט מונטנה
קצר ולעניין.בעקבות מות סבה, אפי חוזרת לעכו ,העיר בה גדלה. היא מבקרת את סבתה ושם פוגשת גם את הדוד יוסי והדודה שלה. אפי מכירה את קרן,שבעלה הוא חבר של יוסי .קרן היא אישה נאה אך עושה רושם שגם תמימה. הן מתאהבות אחת בשניה.ביתה של קרן והקשר שלה עם הדוד יוסי, יחזירו את אפי לילדות ולטראומה שהיא עברה.בסך הכל משחק טוב בתוך סיפור מעניין.שווה לראות.
25/01/2020 09:22:46 | נצפה בטלוויזיה
7/10
462 ביקורת לסרט אסקייפ רום
נע בין סתמי לסביר. הסרט לא כל כך גרוע אבל גם לא מחדש כלום. שישה אנשים מוזמנים למשחק בבניין גבוה ובו מספר חדרים ומתחמים. המכנה המשותף שלהם הוא,שכולם היו שורדים יחידים באסונות שקרו בעבר. מה שנראה בהתחלה כמגניב, מתגלה במהרה כמלחמה על חייהם כאשר הם נדרשים להתמודד עם אתגרים לא פשוטים שבהם עליהם להפגין כושר פיזי, מנטלי וקוגניטיבי. לקראת הסוף יש טוויסט מעניין אבל הסך הכל הוא בסדר.
18/01/2020 10:27:34 | נצפה בטלוויזיה
8/10
461 ביקורת לסרט חזק יותר
מצד אחד מעניין ומצד שני נמרח ובנאלי. זו הדואליות שקיימת בדרך כלל בסרטים מסוג כזה שראינו כמותם בעבר. סיפורו האמיתי של ג''ף באומן שמגיע לצפות בחברתו לשעבר ארין המתמודדת במרתון בוסטון. לאחר שהוא נפגע בפיגוע ,שתי רגליו נקטעות. כעת הוא מתחיל תהליך שיקום ארוך ומייגע כשארין מתייצבת לצידו ועוזבת את עבודתה כדי ללוות אותו.דווקא מתוך המצוקה, שניהם מתקרבים ומתאהבים שוב. מה שקצת מקשה ,זו יחסה של אימו של ג''ף לארין, שלא כל כך מסמפטת אותה.במקביל, ג''ף נהפך לגיבור מקומי ומקור השראה למרות שהוא אינו רואה את עצמו ככזה. ג''ייק ג''ילנהול כהרגלו במשחק מדהים. ציון הסרט הוא בין 7 ל-7.5.
11/01/2020 09:39:06 | נצפה בטלוויזיה
8/10
460 ביקורת לסרט ילד מחוק
מעניין ונוקב. מעלה לדיון מספר סוגיות חשובות. ג''ראד הוא תלמיד בקולג'' שעובר חוויה הומוסקסואלית קשה שבעקבותיה הוא מתוודה בפני הוריו על נטיותיו המיניות. אביו הדומיננטי שהוא מטיף בכנסייה, כופה עליו ללכת לטיפולי המרה,כאשר הברירה השנייה שעומדת בפניו של ג''ראד היא להיות מסולק מהבית. הפנימיה אליה ג''ראד נשלח, נוקטת בשיטות אגרסיביות ומשפילות במיוחד. הדרך היחידה שלו לשמור על שפיות, זה להיות בקשר עם אימו שגישתה לדת שונה מזו של בעלה. הלחץ המופעל על ג''ראד בפנימיה יגרום לו לזעוק את זעקה גדולה. מנקודת מבט של יוצרי הסרט,אין ספק שיש כאן ביקורת לגבי הדת ויחסה לקהילת הלהט"בים וגם התייחסות לדרך בה הורים צריכים לקבל את ילדיהם מהקהילה.הנושא מעניין,הסיפור מסופר ומשוחק היטב.
04/01/2020 09:07:12 | נצפה בטלוויזיה
7/10
459 ביקורת לסרט בחזרה למשחק
פושר. לא מסרטיו הבולטים של קלינט איסטווד. גאס המזדקן מועסק כשכיר בסוכנות לגילוי כשרונות בענף הבייסבול. על רקע הקידמה הטכנולוגית , מנהלי הסוכנות סבורים שכבר אין בו צורך ומעוניינים להפסיק את העסקתו.ביתו של גאס, מיקי, היא עורכת דין קרייריסטית שרוצה להיכנס כשותפה למשרד עורכי דין. היא קשוחה כמו אביה ויחסיה איתו ידעו בעיקר מורדות בעקבות העבר המשותף שלהם שרודף את שניהם. חיידק הבייסבול שגם מיקי "סובלת" ממנו,הוא הדבק היחיד שמחבר ביניהם וזה מה שגורם להם להתקרב.בזמן שראייתו של גאס הולכת ונחלשת, מיקי נחלצת לעזרתו.צלע נוספת בסיפור, הוא שחקן לשעבר שגאס גילה ,שמחזר אחרי מיקי. המסר הוא שאפשר לסלוח על דברים שקרו בעבר ולהתחיל דף חדש. בסך הכל אפשר לראות, בעיקר בזכות המשחק הטוב של קלינט איסטווד ואיימי אדמס.
28/12/2019 09:53:23 | נצפה בטלוויזיה
ביקורות נוספות...


The Specials1יוצאים מן הכללציון גולשים10 / 8.8
Richard Jewell2ריצ'רד ג'ולציון גולשים10 / 8.6
The Invisble Man3בלתי נראהציון גולשים10 / 8.3
Birds of Prey4ציפורי הטרףציון גולשים10 / 8.2
Sonic the Hedgehog5סוניק הסרטציון גולשים10 / 8.2
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט