להציל את גרייס | ביקורת סרט

תמונת כתביגאל קולוף על "

להציל את גרייס

" - ""
Saving Grace
ביקורת

להציל את גרייס | Saving Grace

מאת יגאל קולוף | מבקר ז'אנר קומדיה שחקנים גרייס- ברנדה בלת'ין, מת'יו- קרייג פרגוסון, כומר- לסלי פיליפס, מרגרט- פלידיה לאו, ניקי- ואלרי אדמונד | במאי/ת: נייג'ל קול
ציון המבקר
""
דירוג הגולשים
ראית את הסרט? העבר/י את העכבר ודרג/י!
7.9/10
ככלל, אני מת על סרטים בריטיים, והסרט הזה אינו יוצא דופן. ברנדה בלת'ין (קול קטן) משחקת אנגלייה מכובדת, אשר שנים התעסקה בגננות בביתה, שעה שבעלה היה בעל עסקים נכבד. והנה זה בעלה מתאבד בדרך משונה למדיי, ומשאיר אותה עם חובות מפה ועד הודעה חדשה של משכנתא עצומה ונושים כיד המלך - אותה, ואת הגנן הסקוטי הביריון, אם כי חמוד, שלה (קרייג פרגוסון).כדי להתגבר על חובותיה היא משוכנעת על ידי הגנן, שהופך בשעת צרה לידיד נפשה, לגדל שיחי מריחואנה חולים שהוא לא השכיל לטפחם, על מנת למוכרם בהמשך לאחד הדילרים בלונדון - זאת למגינת לבה של חברתו של הגנן, אשר מעונינת למסד את הקשר ביניהם, ופחדת שהוא יושלך לכלא אם ייתפס.
האלמנה האנגלייה המכובדת נגררת להרפתקה הקטנה, ומכאן ואילך מתחילה חגיגה שלמה. אם כי הסרט מבוסס על הרבה שטיקים של הומור סלפסטיק וקומדיית מצבים, יש בו הרבה מעבר לכך. הסיפור האנושי חובק את כל יריעת הסרט, המראה לנו בעצם שאף פעם לא מאוחר לעשות שינוי בחיים, ואף פעם לא מאוחר לגלות את האני האחר שלך. הדמויות משוחקות באמינות מאד גבוהה, הפסקול נהדר, וצילום הנופים הנו מרנין. הבימוי המדויק עוזר לעבור בקלות ובנוחות מסצנה לסצנה. ומעל לכל, דיאלוגים שנונים והומור בריטי קלאסי הם אלו שתמיד עושים לי את זה. אז אני קצת משוחד, אז מה?לסיכום: מומלץ בחום, במיוחד בלילה חורפי וקר.
להציל את גרייס (לחצו לפרטים נוספים אודות הסרט) יגאל קולוף | מבקר - לעמוד הפרופיל | ביקורות / כתבות נוספות
הוסף/י ביקורת!
קישורים רלוונטיים
להציל את גרייס - ביקורת גולשים / תגובות
רוצה להיות הראשון/נה לפרסם כאן ביקורת גולשים ?
ביקורות נוספות של סרטי קומדיה
יום הכן Yes Day חדש 2021
חיפוש ביקורות
לרשימת ביקורות אחרונות
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט