יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
סבוי | תיעודי זהר וגנר היא אחת הדוקומנטריסטיות המובילות בישראל שהיא גם בעלת קריירה כזמרת ושחקנית. הקריירה הקולנועית שלה מאוד מעניינת כי היא החלה עם יצירות החושפות צדדים בעולמה האישי כאמנית אבל גם את משפחתה כמו "זורקי" (2006) העוסק בטראומת ילדות, "סימני מתיחה" (2009) שמתאר את ההריון הראשון שלה במקביל לפרידה מבן זוגה ואבי בתה וגם את ההחלטה להופיע עם להקתה בהריון מתקדם. ב"ימי הזהר" (2012) היא מתעמתת עם התקופה שבה היא חיה בניו-יורק ומערכת היחסים שלה עם אמן מקומי וניצול מיני שהיא חוותה ובסרטה ב"מעשה בשני בלונים" ...
פוסטר Savoy
לירן יושעי כתב קולנוע וטלוויזיהתמונת כתב
נאמנות | זר עלילת הסרט "נאמנות" מגוללת את סיפורו האמיתי של פרנאן איבוטאן, לוחם מחתרת צרפתי קומוניסטי, יליד אלג'יר הכבושה תחת השלטון הצרפתי של שנות ה-50. איבוטאן פוגש בהלן, אם חד הורית פולנייה שברחה בעצמה מהקומוניסטים בפולין פוסט מלחמת העולם השנייה. השניים מתאהבים ולמרות פערים אידאולוגיים, מתחתנים לבסוף. הלן אף עוברת יחד עם פרנאן לארץ מולדתו, אלג'יר, אך עדיין לא יודעת כמה עמוק נמצא בעלה בתוככי המאבק לשחרורה מידי הצרפתים. כאשר פרנאן מואשם בהטמנת פצצה במפעל בו הוא עובד ובסיכון חיי אדם, הלן מתייצבת לצידו עד ...
פוסטר Faithful
מיכל ליבר רונן כתבת קולנועתמונת כתב
סמוראי על ארבע | אנימציה הבמאי, תסריטאי ומפיק מל ברוקס נחשב אחד האנשים המוכשרים בתעשייה וידוע בפארודיות שלו לז'אנרים בקולנוע. אחד מסרטיו הידועים והמצחיקים ביותר הוא "אוכפים לוהטים", סרט פרודיה על סרטי מערבונים. הסרט שנעשה בשנת 1974 הוא פרודיה על המערב הפרוע, על השורשים הגזעניים בחברה האמריקאית, על פוליטיקאים מושחתים ועל תאוות בצע. "אוכפים לוהטים" הביא אל המסך את סיפורו של פועל מסילה שחור שנשלח לעיירה לבנה וגזענית בתור השריף המקומי, הדבר גורר שלל סיטואציות קומיות אבסורדיות המבקרות את החברה האמריקאית הגזענית. על סרט זה ...
פוסטר Paws of Fury: The Legend of Hank
יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
רכבת הקליע | מתח/פעולה כלי התחבורה הצר שמכיל כמות רבה של אנשים הוא בעל פוטנציאל ליצירת מותחנים וסרטי פעולה רבים. "רכבת נכנסת לתחנה" בבימוי ובהפקת האחים לומייר משנת 1885 נחשב לסרט הקולנוע הראשון אי פעם. סרט אילם נוסף פורץ דרך מ-1903 הוא "שוד הרכבת הגדול", שביים, כתב והפיק אדווין סטנטון פורטר, והוא אחד הסרטים הראשונים שנעשה בו שימוש בעריכה צולבת. "זרים ברכבת" משנת 1951, המותחן המעולה של אלפרד היצ'קוק ו"רצח באוריינט אקספרס" לפי הספר של אגאתה כריסטי. בשנים האחרונות זכורים גם "רכבת הקרח", "חטיפת הרכבת התחתית 123", "לא ...
פוסטר Bullet Train
רון פוגל מבקר קולנוע בכירתמונת כתב
הגיבור | דרמה לא פשוט להיות איש תרבות בכלל ויוצר קולנוע בפרט באיראן. רק לאחרונה נעצרו הבמאים מחמוד רסולוף וג'אפר פנאהי, בין הבולטים בבמאי איראן אחרי שמחו ברשת על אלימות חברתית. אסגאר פרהאדי, זוכה שני פרסי אוסקר על סרטיו "פרידה" ו"הסוכן", מצליחלבינתיים להימנע מסכסוך עם השלטונות והרווח הוא כולו שלנו.
פוסטר A Hero
אלעד שלו עורך ראשיתמונת כתב
האשמה | דרמה מאז החלה להתבסס תנועת "מי טו", שחושפת באומץ את השכיחות הגבוהה של אלימות מינית ותרבות ההטרדות בחברה, היא הצליחה לבצע שינוי משמעותי בנורמות ההתנהגותיות ולחשוף בקלונם ידוענים רבים שהואשמו החל בהתנהגות לא הולמת ועד לאונס סדרתי. אולם ככל שהתקדמה התנועה, התגברו גם הביקורות כלפי משפט השדה הציבורי שנעשה לנאשמים ברשתות החברתיות, משפט שדה שבו פעמים רבות אתה אשם מיידית על סמך דבר הקורבן ונאלץ להילחם על חפותך. הסרט "האשמה" לוקח את המשפט משדה הרשתות החברתיות למקום בו ראוי להתברר הצדק – בית המשפט – ומראה כי ...
פוסטר Les Choses Humaines
אלעד שלו עורך ראשיתמונת כתב
ברזיל אהובתי | דרמה כדורגל הוא הספורט האהוב בישראל (ובעולם), הספורט שמעורר הכי הרבה אמוציות באוהדים, שמוכנים לטוס עד קצה העולם כדי לעקוב אחר הקבוצה האהודה עליהם ולפעמים להציב את המשחק בעדיפות ראשונה בחייהם. לא פלא אם כך שבארץ הקודש נעשו לא מעט סרטים אודות המשחק האהוב - החל מ"גמר גביע" ו"האח של דריקס" בשנות ה-90, דרך "בית"ר פרובנס" ו"וסרמיל" בשנות ה-2000 ועד הלהיט "שושנה חלוץ מרכזי" משנת 2014 שסיפק את התפקיד היחיד בסרט ישראלי לגל גדות.
פוסטר My Beloved Brazil
רוני שוורץ עמילוב תמונת כתב
אני לא | תיעודי הבמאי תומר הימן ("תומר והשרוטים", "יונתן אגסי הציל את חיי") חוזר אלינו בסרט דוקומנטרי חדש המותח את גבולות הנפש. הימן נוגע לא אחת בשונה ובחריג, סרטיו הדוקומנטריים עוסקים לרוב באנשים ובתכנים שהם בשולי החברה, תכנים שאנו כחברה פוחדים לגעת, לדבר, להכיר. הסרט "אני לא" מטפל בלקות האספרגר, שהיא אחת מלקויות ההתפתחותיות של הספקטרום האוטיסטי הנמצאת ברף העליון של הסקאלה, כשלמרות כל המידע שקיים עדיין אנחנו לא מבינים את התופעה מספיק.
פוסטר I Am Not
רפאל (דניאל) תמנה מבקר וכתב קולנועתמונת כתב
אש האהבה | תיעודי סרטה של שרה דוסה "אש האהבה", קופרודוקציה אמריקאית-צרפתית, הוא אחד מהסרטים המדוברים השנה, ומעמדו וההתלהבות שהוא מעורר חורגים מאלו שמייצרים בדרך כלל סרטים דוקומנטריים. יש לכך בוודאי שלוש סיבות: זהו לא סרט דוקומנטרי במלוא מובן המילה, ואפשר להגדירו כחצי-דוקומנטרי. ניכרת בו מעורבותו והשפעתו האישית של צוות יוצריו המוכשרים, כמעט כולן נשים. גם זה מורגש: רוח נשית, רכה ואימהית אופפת אותו, בדרך כלל באורח פיוטי ומלבב, אם כי לעתים גם סנטימנטלי משהו.
פוסטר Fire of Love
מיכל ליבר רונן כתבת קולנועתמונת כתב
ליגת סופר-פטס | אנימציה
"ליגת סופר פטס" הוא סרט אנימציה ממוחשב מז'אנר גיבורי העל מבית היוצר של האחים וורנר ו-DC שאחראים לסרטי סופרמן, באטמן, וונדר וומן וליגת הצדק. עלילת הסרט מחזירה את הצופים אחורה בזמן לתקופה בה כוכב קריפטון היה על סף קריסה והוריו של סופרמן, ג'ור אל ולארה הכניסו אותו לחללית. מסתבר ששנייה לפני, מצליח לחמוק כלבלבון על בשם קריפטו לחללית ולהמריא יחד איתו לכדור ארץ. שלושה עשורים אחרי השניים בעלי כוחות העל עפים בכדור הארץ ומצילים יחד את העולם. המציאות הפסטורלית של חברותם יוצאת הדופן מתערערת עם כניסתה של ...
פוסטר DC league of Super Pets
אור טילינגר דה קרבליו כתבתמונת כתב
פלאמלים | ילדים
עלילת הסרט "פלאמלים" נפתחת בשנת 1835 באי גלאפגוס הנידח שם המינים החביבים פלאמלים (המזכירים בצורתם דונאטים) חיים בהרמוניה. האחים המגושמים אד ואופ ידועים ביכולתם לגרום לתאונות בכל מקום שאליו הם הולכים, מה שהופך אותם למנודים מצד הקבוצה שלהם. בזמן שהם מוגלים מן הלהקה, אד ואופ מגלים פורטל דרך פרח מיוחד שמעביר אותם לשנגחאי המודרנית, שם הם מגלים שהמין שלהם נכחד והם התקווה היחידה שנותרה במניעת היכחדותם. לצד אוסף דמויות שניצלו מהכחדה, על האח והאחות למצוא דרך לעצור את האפוקליפסה של עצמם.
פוסטר Extinct
מיכל ליבר רונן כתבת קולנועתמונת כתב
בדיחה של ממלכה | ילדים
התקופה היא ימי הביניים ואנחנו רגע לפני הכתרתו למלך של הנסיך רולנד, דקה לפני המאורע החגיגי שותה הנסיך משקה שהופך אותו לתרנגול עם זנב חתול. בדיעבד מתברר לו שהמשקה ששתה הוא בעצם שיקוי כשפים שהסתבך. יש לו פרק זמן קצר לשתות שיקוי נגד שיחזיר אותו לעצמו לפני שלורד טריסטן הרשע ישתלט על הממלכה. אך השיקוי מורכב ומכיל חומר מיוחד שממוקם באזור מרוחק ומסוכן ב"יער המקולל". כיצד יוכל לעשות זאת במצבו? מתנדבת למשימה ילדה אמיצה ומוכשרת בשם פיל יחד עם לוחם בשם גרוברט שמנסה להפוך לאביר וליצן החצר ריגולן שעונד בובת ...
פוסטר Pils Adventure
רון פוגל מבקר קולנוע בכירתמונת כתב
מאסטר שף צ'נג | דרמה לכפר קטן בלפלנד הרחוקה מגיע שף סיני אלמן (פאק הונג צ'ו) ביחד עם בנו הצעיר. השף הוא "גר בארץ נוכריה", לא מכיר את השפה ומנהגי המקום ונדמה שהוא הכי נטע זר שאפשר לדמיין בין הפיורדים והנורדים. אבל לשף יש קלף אחד בשרוול - הוא מחזיק באמנות הבישול שמגשרת על פערי שפה ותרבות, אמנות שהפכה את העיסוק בה בתרבות בכלל ובקולנוע בפרט לנחלת הכלל בכל העולם.
פוסטר Mestari Cheng
יבגני גרינברג כתב קולנועתמונת כתב
הגיבורים של סנטופיה: מיה ואני | ילדים "הגיבורים של סנטופיה" מיה ואני" הוא סרט קולנוע ראשון המבוסס על סדרת הילדים הגרמנית "מיה ואני" ששודרה במשך 3 עונות בערוץ ניקולודאון. העלילה עוקבת אחרי ילדה בשם מיה שיכולה לעבור בין המציאות לבין ארץ דמיונית בשם סנטופיה באמצעות ספר שירשה מהוריה. סנטופיה מלאה ביצורים קסומים, כגון חדי קרן, אלפים, פאנים ודרקונים. בהגיעה לשם, מיה עצמה הופכת לאלפית והינה בעלת יכולת להבין שפת חדי קרן.
פוסטר Mia and Me The Hero of Centopia
רון פוגל מבקר קולנוע בכירתמונת כתב
אף פעם לא מאוחר | דרמה אלמנה לא צעירה מזמינה לחדרה בבית מלון עובד מין נאה ורוצה להגשים איתו את תשוקותיה המודחקות. זוהי בקצרה העלילה של הדרמה "אף פעם לא מאוחר", שמוכיחה שגם בימינו, ימי פתיחות מינית לכאורה, עדיין העיסוק בסקס הוא בעייתי, נפיץ ולא פשוט על המסך הגדול (כולל השאלה עד כמה ייחשף גופם של גיבורי הסרט).
פוסטר Good Luck to You Leo Grande
יעל מאורר כתבת סדרותתמונת כתב
סאמרלנד | דרמה במבט ראשון, "סאמרלנד" הוא כל מה שאפשר לצפות לו מסרט קיץ תקופתי. בצילום מושלם ויפהפה של לורי רוז, נפרסת לפנינו אנגליה הכפרית בשיא יופייה, תחושת מקום המוכרת לנו מסרטים וסדרות רבות שחוזרים בערגה לגרסה האנגלית לגן עדן עלי אדמות. הבמאית היא מחזאית ותסריטאית בריטית מוערכת, ואכן זהו סרט אנגלי מאוד, על כל המשתמע מכך.
פוסטר Summerland
מתן יניב כתב אתר סרטתמונת כתב
תור: אהבה ורעם | הרפתקאות מם שרץ עכשיו ברשת מציג את שני הכוכבים הגדולים של מארוול- קפטן אמריקה ואיירון מן - זועמים על הכוכב השלישי תור ולא מבינים כיצד אחת הדמויות הפחות אהובות של מארוול מקבלת סרט רביעי לראשונה בתולדות החברה. מדוע? התוספת שהצילה את הדמות נוגעת לאחת התגליות הגדולות של המפיק קווין פייג׳י - הבמאי והשחקן האוסטרלי טאיקה וואיטיטי.
פוסטר Thor: Love and Thunder
מתן יניב כתב אתר סרטתמונת כתב
עולה לראש | קומדיה יצירת המופת הסאטירית הגדולה בתולדות הקולנוע הישראלי היא "גבעת חלפון אינה עונה". יצירה שלוקחת את כמה מבעיותינו הגדולות ביותר וצוחקת, שרה ומלגלגת עליהן בלי בושה. יתר על כך, הוביל את היצירה האדם האחרון שאנחנו נצפה ממנו לגחך על צה"ל- בנו של משה דיין, אסי דיין. כוחם של כוכבי 'ערוץ הכיבוד' (עומר ריבק, דור מוסקל ורותם קפלינסקי, המוכרים גם בדמויותיהם שקד פררה, אסטמה דה-לוקו ולידוי) דומה מאוד לכוחו של דיין, וגם לכוחה של התכנית המיתולוגית לה כתבו - 'ארץ נהדרת' - הכוח לצחוק על כל סיטואציה.
פוסטר Ole Larosh
יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
לונאנה: יש יאק בכתה | דרמה החינוך הוא הדבר החשוב ביותר שיכול לקבוע עתידה של מדינה לכן ממשלת בהוטן שולחת סטודנטים צעירים לכפרים נידחים, כדי שילמדו את הילדים של אותם כפרים קרוא, כתוב, חשבון וקצת אנגלית. אוגין, מורה צעיר בשירות המדינה, מנסה להימלט מהגורל המצפה לו ולהפוך למחנך במשרה מלאה בעיר הבירה. להפתעתו הוא נשלח לבית הספר המרוחק ביותר בעולם, בכפר לונאנה הנידח על רכס ההימלאיה, כפר שבו מתגוררים 56 אנשים, ללא חשמל, מים זורמים, ללא רשת סלולרית, אינטרנט, או חיי חברה ולילה. כפר שכדי להגיע אליו צריך לצעוד ברגל 8 ימים.
פוסטר Lunana A Yak in the Classroom
מיכל ליבר רונן כתבת קולנועתמונת כתב
המיניונים 2: עלייתו של גרו | אנימציה היצורים הצהובים הקטנים והחמודים חוזרים! המיניונים הפכו כבר מזמן לתופעה עולמית. מה גורם להם לכבוש את לבבות הילדים? כנראה שילוב של דיבור לא ברור, מראה ייחודי של פרצוף מתוק צהוב עם סרבל ג'ינס והתנהגות שטותית במיוחד. הם נכנסו לחיינו בסערה צהובה בשנת 2010 עם סדרת הסרטים המצליחה "גנוב על הירח" ולא עזבו. בסרטים אלה התוודע הקהל לגרו המרושע בעל הכוונות הטובות ולמשרתיו, המיניונים.
פוסטר Minions The Rise of Gru
מיכל ליבר רונן כתבת קולנועתמונת כתב
הכל עבר בשלום | דרמה נושא המתות חסד הוא נושא מאוד טעון שמביא להתנגשות בין שני ערכי יסוד: הצלת חיי אדם לעומת חופש הבחירה. לאחרונה נושא זה מקבל חשיפה תקשורתית רבה יותר וישנה יותר מודעות עולמית. גם בקולנוע זה בא לידי ביטוי. למשל בסרטים "ללכת בדרכך" האמריקאי בכיכובם של אמיליה קלארק וסם קלאפלין, בסרט הספרדי זוכה האוסקר "הים שבפנים" בכיכובו של חוויאר בארדם וממש בשנה האחרונה בסרט האמריקאי "לב שקט" בכיכובה של סוזן סרנדון (שהוא עיבוד לסרט דני). בניגוד לסרטים האחרים, הסרט הצרפתי "הכל עבר בשלום" של גדול במאי צרפת כיום פרנסואה ...
פוסטר Everything Went Fine
רון פוגל מבקר קולנוע בכירתמונת כתב
הפלא מפריז | דרמה
נושא היחס והטיפול הממסדי כלפי מהגרים ומבקשי מקלט מעסיק רבות את הקולנוע האירופאי בכלל ואת הקולנוע הצרפתי בפרט. מיליוני האוקראינים שברחו ממולדתם בגלל המלחמה עם רוסיה רק המחישו את העובדה שהגירה הוא נושא שלא ייעלם במהרה וימשיך להיות חומר נפץ חברתי ופוליטי. נושא שבו כולם צודקים וקשה לדבר על טובים ורעים.
פוסטר Fahim
יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
אלביס | דרמה
"אלביס", הביוגרפיה הקולנועית החדשה אודות מלך הרוק'נ'רול, היא חוויה מסחררת חושים. יש בה עריכה קצבית, תפאורות וביגוד בשפע, פסקול מסוגנן ומפתיע עם מיטב הלהיטים של המלך והתקופה, חלקם בעיבודים חדשים, אבל יש בה בעיה עיקרית אחת: לסרט יש שלושה גיבורים מרכזיים. אחד הוא המלך עצמו אלביס פרסלי בגילומו של השחקן הצעיר אוסטין באטלר, שגדל והתפתח בסדרות ילדים של ניקולודיאון ודיסני. בשנת 2019 החל תהליך של התבגרות, והסוכנים שלו סידרו לו להשתתף בסרטו של הקולנוען העצמאי ג'ים ג'רמוש, "המתים אינם מתים". באותה שנה הוא ...
פוסטר Elvis 2022
מיכל ליבר רונן כתבת קולנועתמונת כתב
שנות אור | אנימציה
סדרת סרטים מצליחה ושוברת קופות ממקסמת את רווחיותה ומולידה סרטי ספין אוף לדמויות אהובות מהסרטים. ראינו זאת בסדרת סרטי וורנר ו DC. ראינו זאת בסדרת סרטי מארוול, "הנוקמים" שהביאה את "הפנתר השחור" ולפני כשנתיים את הסרט "אלמנה שחורה". ובשנים האחרונות העלתה סדרות מקור של הגיבורים כמו "וונדה-ויז'ן", "לוקי", "הפלקון וחייל החורף". כעת הגיעה תורה של סדרת הסרטים המיתולוגית ואהובה של דיסני-פיקסאר, "צעצוע של סיפור". אחרי ארבעה סרטים בהם התוודע הקהל למעלליהם של וודי הבוקר, באז איש החלל, רקס הדינוזאור, ראשי ...
פוסטר Lightyear
מתן יניב כתב אתר סרטתמונת כתב
חומוס FULL טריילר | קומדיה
אחת העצות הטובות ביותר בעולם היצירה הגיעה מג'ון לנון - “The more I see, the less I know". זהו משפט אותו אימצו במאים, כותבים, ואפילו מפיקים של סרטי ענק. אבל בארץ כמו בארץ, נדמה שכל קולנוען רוצה להיות קצת יותר more מאשר less. כל אחד רוצה להיות זה שיפתיע, זה שיפרוץ, זה שיביא את "לשחרר את שולי" הבא. כך לפתע צץ סרט כמו "חומוס פול טריילר" שכבר בשמו מנסה לא להיות ישראלי, גם לא אמריקאי אלא more מהשניים.
פוסטר Hummus Full Trailer
מיכל ליבר רונן כתבת קולנועתמונת כתב
שיעורים בפרסית | זר למרות הזמן שחלף ממלחמת העולם השנייה ושואת היהודים, ישנו רצון עז לשמר את זיכרונות אותה תקופה חשוכה. בתוך המגוון הרחב של סרטי שואה, לא מעט מציגים יהודים שנאלצו להעמיד פנים ולבצע פעולות קשות כדי לשרוד. מהופעתו הכובשת של אדריאן ברודי שזיכתה אותו באוסקר בסרט "הפסנתרן" שהמוזיקה מצילה את חייו. דרך רוברטו בניני המרגש עד דמעות כשעשה עצמו משחק עם בנו כדי למנוע ממנו לראות את הזוועות בסרט "החיים יפים". תפקיד שזיכה אותו ואת סרטו באוסקר. ולאחרונה עלו סרטים נוספים: "השורד האחרון של אושוויץ" בתפקיד מצוין של ...
פוסטר Persian Lessons
אלעד שלו עורך ראשיתמונת כתב
לעבור לגור עם הבת שלי | קומדיה
לפני 6 שנים הגיחה למסכים קומדיה צרפתית משעשעת, כתובה היטב שפתחה את פסטיבל הקומדיות הצרפתיות ומשם המשיכה להפצה ברחבי הארץ בשם "לחזור לגור עם אמא" בניסיון לשחזר את ההצלחה של קומדיות צרפתיות כמו "מחוברים לחיים" ו"למה זה מגיע לי?" ולמשוך לקולנוע צופים שמחפשים בידור נינוח ולא מחייב.
פוסטר Un tour chez ma fille
יאיר הוכנר מבקר ראשיתמונת כתב
עולם היורה: עולם חדש | הרפתקאות לפני 47 שנה סטיבן ספילברג שינה את פני הקולנוע עם הלהיט המפתיע "מלתעות", ויצר גל סרטי כרישים קטלניים וכמובן גם כמה סרטי המשך מיותרים לאותו סרט. לפני 29 שנים ספילברג הרעיד בפעם המי יודע כמה את עולם הקולנוע ויצר שובר קופות חדש בשם "פארק היורה" שהחזיר את הדינוזאורים לאופנה. תורים ארוכים של קהל צופים חיכו לצפות בפלא המרשים על גבי המסך הגדול. כולם רצו לראות את הפעלולים החדשניים שהעירו את הדינוזאורים לחיים בעזרת טכנולוגיה שלא נראתה כמותה. ספילברג, אשף הדימויים הוויזואליים, הצליח ליצור קלאסיקה קולנועית ...
פוסטר Jurassic World Dominion
ליטן לשינר כתבת קולנוע, טלוויזיה ורכילותתמונת כתב
האדם הגרוע בעולם | זר יואכים טרייר, הבמאי הנורבגי שאחראי בין היתר על סרט המתח משנת 2017 "תלמה", לקח על עצמו בשנה שעברה אתגר חדש - ליצור מפגש בין דרמה רומנטית למעין סרט התבגרות, אבל בזווית שונה לחלוטין ממה שאנחנו רגילים אליה. בזכות העבודה המשותפת של טרייר עם התסריטאי אסקיל ווגט; אנחנו, ביחד עם ג'ולי, הדמות הראשית, לומדים לקבל ולחבק את עצמנו בתור האנטגוניסט של חיינו. אין ספק שהמועמד לפרס הסרט הבינלאומי בטקס האוסקר האחרון עושה זאת בצורה מרעננת ומוצלחת.
פוסטר The Worst Person in the World
ליטן לשינר כתבת קולנוע, טלוויזיה ורכילותתמונת כתב
שלום ולא להתראות | קומדיה בסרטו החדש של אלבר דופונטל, הבמאי והתסריטאי ממשיך בקו בו הוא דוגל (ואף הודגם לנו היטב בסרטו משנת 2017 - "להתראות שם למעלה"), ומשתמש ברעיון של "גם אנטי גיבור הוא גיבור" שדרכו מוצגות עוולות בחברה. אך בניגוד לסרטו הקודם, בסרטו החדש וזוכה הסזאר הצרפתי לסרט הטוב ביותר – "שלום ולא להתראות" - הוא מוסיף לביקורת הבוטה הומור שובה לב.
פוסטר Bye Bye Morons
הצג ביקורות נוספות...
חיפוש ביקורות
לרשימת ביקורות אחרונות
Persian Lessons1שיעורים בפרסיתציון גולשים10 / 9.3ציון מבקרים5 / 3.3
Rise2בתנועהציון גולשים10 / 9.1ציון מבקרים5 / 2.5
Elvis 20223אלביסציון גולשים10 / 8.8ציון מבקרים5 / 3.1
Mestari Cheng4מאסטר שף צ'נגציון גולשים10 / 8.8ציון מבקרים5 / 3.2
Thor Love and Thunder5תור: אהבה ורעםציון גולשים10 / 8.6ציון מבקרים5 / 2.8
Burning Landאדמה בוערת Cinema Sabayaסינמה סבאיא Haute coutureהוט קוטור Dragon Ball Super SUPER HEROדרגון בול סופר: סופר הירו
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט