ביקורות / תגובות / המלצות לסרט

ממוצע הדירוגים: 7.0   |    סה"כ דירוגים של המבקר: 466
6/10
466 ביקורת לסרט אנחנו
מגוכך ונמרח. יותר פארודיה מאשר סרט אימה. ההתחלה דווקא ניראית מבטיחה אבל ההמשך מאכזב. אדלייד בהיותה ילדה קטנה נעלמה בפארק שעשועים ושם פגשה כפילה שלה. כיום בהווה כשהיא נשואה עם שני ילדים, היא ובני משפחתה נוסעים לחופשה בעיירת קיט. בפתח ביתם מופיעים כפילים של ארבעתם.הכפילים הם אלימים ורודפים את אדלייד ומשפחתה, אך מסתבר שיש כפילים נוספים בעיירה שזורעים הרס ואימה. עולות שאלות כמו מיהם הכפילים, מדוע נוצרו ומה מטרתם. בסוף יש טוויסט מעניין.לא התהלבתי.
15/02/2020 09:36:06 | נצפה בטלוויזיה
8/10
465 ביקורת לסרט איזה מין שוטרת
פשוט וחינני. לא סרט שקורע מצחוק למרות שפה ושם הוא מצליח לא רע, אבל כיף לראות אותו.גרייסי היא אישה מסוג טום בוי שעובדת כשוטרת ב FBI. כשהם מנסים לעלות על עקבותיו של טרוריסט שמאיים לבצע פיגוע בתחרות יופי לנשים, גרייסי נבחרת להשתתף באותה תחרות ועל הדרך להיות גם סוכנת סמויה.מי שמכין ומכשיר אותה לתחרות הוא ויקטור, שהוא ותיק במקצוע. מתפתחת דינמיקה מצחיקה בין גרייסי שהנשיות ממנה והלאה לבין ויקטור הקפדן.אחרי שהמשטרה עוצרת את מי שהם חושבים כאחראי לפעולת הטרור העתידית, מסתבר שהמפגעים נמצאים בתוך התחרות עצמה, ובשלב הזה גרייסי תופסת פיקוד. משחק מעולה של סנדרה בולוק שתפורה בול למידותיו של הסרט.
08/02/2020 09:55:12 | נצפה בטלוויזיה
8/10
464 ביקורת לסרט המקום בתוך היער
ארוך אבל גם חזק ואינטנסיבי. עלילה רציפה מבחינה כרונולוגית שמתחלקת לשלושה חלקים, כשבכל חלק הפוקוס הוא על דמויות אחרות שיש קשר ישיר ביניהן,ולבסוף סגירת המעגל. בחלק הראשון אנו פוגשים את לוק, נהג פעלולים על אופנוע בקרקס נודד. אחרי זמן מה שלא התראו, הוא פוגש את רומינה שהיתה בת זוגו לרומן קצר וחולף, אך מסתבר לו שהיא ילדה את בנו.תוך כדי כך שלוק נשאב לתוך עולם פשע של שוד בנקים,הוא רוצה במקביל לגדל את בנו,מה שיוצר חיכוכים עם רומינה ועם בן זוגה העכשווי. לקראת סוף החלק הזה, מתקיים מפגש גורלי של לוק עם אוורי קרוס,שהוא שוטר שנקרא לעצור את לוק בעקבות שוד.החלק השני מתמקד באוורי ובמאבקו נגד השחיתות במחלקה המשטרתית בה הוא עובד.החלק האחרון שם במוקד את שני ילדיהם של לוק ואוורי כעבור 15 שנה, ואת השפעת אירועי העבר על שניהם.למרות אורכו של הסרט, אין בו רגע דל והוא גם מעלה מחשבות על גורל. איך רגע אחד מקרי משנה את החיים, ועד כמה החיים שלנו יכלו להיות שונים אם אירועים שקרו בעבר לא היו מתרחשים. כדאי לראות.
01/02/2020 09:56:57 | נצפה בטלוויזיה
7/10
463 ביקורת לסרט מונטנה
קצר ולעניין.בעקבות מות סבה, אפי חוזרת לעכו ,העיר בה גדלה. היא מבקרת את סבתה ושם פוגשת גם את הדוד יוסי והדודה שלה. אפי מכירה את קרן,שבעלה הוא חבר של יוסי .קרן היא אישה נאה אך עושה רושם שגם תמימה. הן מתאהבות אחת בשניה.ביתה של קרן והקשר שלה עם הדוד יוסי, יחזירו את אפי לילדות ולטראומה שהיא עברה.בסך הכל משחק טוב בתוך סיפור מעניין.שווה לראות.
25/01/2020 09:22:46 | נצפה בטלוויזיה
7/10
462 ביקורת לסרט אסקייפ רום
נע בין סתמי לסביר. הסרט לא כל כך גרוע אבל גם לא מחדש כלום. שישה אנשים מוזמנים למשחק בבניין גבוה ובו מספר חדרים ומתחמים. המכנה המשותף שלהם הוא,שכולם היו שורדים יחידים באסונות שקרו בעבר. מה שנראה בהתחלה כמגניב, מתגלה במהרה כמלחמה על חייהם כאשר הם נדרשים להתמודד עם אתגרים לא פשוטים שבהם עליהם להפגין כושר פיזי, מנטלי וקוגניטיבי. לקראת הסוף יש טוויסט מעניין אבל הסך הכל הוא בסדר.
18/01/2020 10:27:34 | נצפה בטלוויזיה
8/10
461 ביקורת לסרט חזק יותר
מצד אחד מעניין ומצד שני נמרח ובנאלי. זו הדואליות שקיימת בדרך כלל בסרטים מסוג כזה שראינו כמותם בעבר. סיפורו האמיתי של ג''ף באומן שמגיע לצפות בחברתו לשעבר ארין המתמודדת במרתון בוסטון. לאחר שהוא נפגע בפיגוע ,שתי רגליו נקטעות. כעת הוא מתחיל תהליך שיקום ארוך ומייגע כשארין מתייצבת לצידו ועוזבת את עבודתה כדי ללוות אותו.דווקא מתוך המצוקה, שניהם מתקרבים ומתאהבים שוב. מה שקצת מקשה ,זו יחסה של אימו של ג''ף לארין, שלא כל כך מסמפטת אותה.במקביל, ג''ף נהפך לגיבור מקומי ומקור השראה למרות שהוא אינו רואה את עצמו ככזה. ג''ייק ג''ילנהול כהרגלו במשחק מדהים. ציון הסרט הוא בין 7 ל-7.5.
11/01/2020 09:39:06 | נצפה בטלוויזיה
8/10
460 ביקורת לסרט ילד מחוק
מעניין ונוקב. מעלה לדיון מספר סוגיות חשובות. ג''ראד הוא תלמיד בקולג'' שעובר חוויה הומוסקסואלית קשה שבעקבותיה הוא מתוודה בפני הוריו על נטיותיו המיניות. אביו הדומיננטי שהוא מטיף בכנסייה, כופה עליו ללכת לטיפולי המרה,כאשר הברירה השנייה שעומדת בפניו של ג''ראד היא להיות מסולק מהבית. הפנימיה אליה ג''ראד נשלח, נוקטת בשיטות אגרסיביות ומשפילות במיוחד. הדרך היחידה שלו לשמור על שפיות, זה להיות בקשר עם אימו שגישתה לדת שונה מזו של בעלה. הלחץ המופעל על ג''ראד בפנימיה יגרום לו לזעוק את זעקה גדולה. מנקודת מבט של יוצרי הסרט,אין ספק שיש כאן ביקורת לגבי הדת ויחסה לקהילת הלהט"בים וגם התייחסות לדרך בה הורים צריכים לקבל את ילדיהם מהקהילה.הנושא מעניין,הסיפור מסופר ומשוחק היטב.
04/01/2020 09:07:12 | נצפה בטלוויזיה
7/10
459 ביקורת לסרט בחזרה למשחק
פושר. לא מסרטיו הבולטים של קלינט איסטווד. גאס המזדקן מועסק כשכיר בסוכנות לגילוי כשרונות בענף הבייסבול. על רקע הקידמה הטכנולוגית , מנהלי הסוכנות סבורים שכבר אין בו צורך ומעוניינים להפסיק את העסקתו.ביתו של גאס, מיקי, היא עורכת דין קרייריסטית שרוצה להיכנס כשותפה למשרד עורכי דין. היא קשוחה כמו אביה ויחסיה איתו ידעו בעיקר מורדות בעקבות העבר המשותף שלהם שרודף את שניהם. חיידק הבייסבול שגם מיקי "סובלת" ממנו,הוא הדבק היחיד שמחבר ביניהם וזה מה שגורם להם להתקרב.בזמן שראייתו של גאס הולכת ונחלשת, מיקי נחלצת לעזרתו.צלע נוספת בסיפור, הוא שחקן לשעבר שגאס גילה ,שמחזר אחרי מיקי. המסר הוא שאפשר לסלוח על דברים שקרו בעבר ולהתחיל דף חדש. בסך הכל אפשר לראות, בעיקר בזכות המשחק הטוב של קלינט איסטווד ואיימי אדמס.
28/12/2019 09:53:23 | נצפה בטלוויזיה
8/10
458 ביקורת לסרט חייב לאהוב כלבים
מהנה. אפשר להיות ציני וביקורתי ולומר ש"זו אותה הגברת בשינוי אדרת" ואולי זה נכון, אבל מה זה משנה אם שעה וחצי עוברות בכיף. שרה היא אישה גרושה ונאה בשנות ה-40 לחייה. משפחתה רוצה למצוא לה שידוך. לאחר שאחותה רושמת אותה לאתר היכרויות באינטרנט, היא מתחילה לצאת לדייטים,שחלקם הזויים,אבל אחד מהם הוא רציני. היא פוגשת את ג''ייק שהוא גם גרוש ועובד למחייתו בבניית סירות.המכנה המשותף שלהם לכאורה הוא אהבה לכלבים, אך מסתבר שיש ביניהם דברים מחברים נוספים מעבר לכך. במקביל,שרה נדלקת על אחד האבות של ילדי הגן בו היא מלמדת.עכשיו, היא צריכה לבחור בין שני הגברים.שרה גם מתמודדת עם העובדה ,שהגיל עושה את שלו וגברים מעדיפים בחורות צעירות מהם בהרבה.העניין הזה גם יבהיר לה, מי מבין שני הגברים בשל לאהבת אמת ומי מחפש רק סטוצים.הסוף צפוי ובאופן כללי הסרט דומה לאינסוף קומדיות רומנטיות שנעשו לפניו ואחריו, אבל זה לא העיקר. בסופו של דבר הכמיהה לאהבה ,זה משהו שמשותף לכולנו, גברים ונשים, מבוגרים יותר או פחות.כשמחברים לזה עלילה קלילה וזורמת, משחק מצויין ודיאלוגים מעניינים ומדוייקים, התוצאה הסופית היא טובה.
14/12/2019 10:02:51 | נצפה בטלוויזיה
7/10
457 ביקורת לסרט המהגרת
בנוי נכון ובאופן מדוייק ועדיין יש תחושה של בנאליות. אווה היא אישה פולניה צעירה ונאה, שמגיעה עם אחותה בספינה לניו יורק בתחילת שנות ה-20.בעוד אחותה החולה נלקחת למרפאה באליס איילנד ולא מורשית להכנס לארה"ב, אווה מצליחה לעשות את זה בזכות ברונו. אותו ברונו הוא מנהל של מועדון גברים שבו נשים נותנות שירותי מין לגברים. בין אווה לברונו מתפתחים יחסים סימביוטיים. ברונו מנצל אותה ומשדל אותה לזנות ועושה כסף על גבה וגם מתאהב בה. אווה שאינה סובלת את ברונו, מפתחת בו תלות,בזכות קשריו עם הממסד והיכולת שלה להרוויח באמצעותו כסף, גם אם הוא מושג בדרכים שפוצעים את נפשה. לאורך כל הדרך היא לא שוכחת את אחותה שנשארה מאחורה ותולה תקווה שדרך ברונו שתיהן יוכלו להתאחד מחדש באמריקה.כשהיא פוגשת קוסם שהוא גם במקרה קרוב משפחה של ברונו, העניינים מתחילים להסתבך. אותו קוסם גם מתאהב באווה ורוצה לשחרר אותה מברונו. המאבק הזה בין שני הגברים מתדרדר לאלימות לקראת הסוף. הצילום יפה, המשחק משובח, העלילה מעניינת אבל אין כאן משהו יוצא דופן שלא ראינו בעבר. ציון סופי 7.5.
13/12/2019 10:43:23 | נצפה בטלוויזיה
7/10
456 ביקורת לסרט הצד האחר של התקווה
פוטנציאל ממומש בחלקו. כמו מנה במסעדה שחסר לה תבלין כלשהו כדי להפוך אותה לטעימה במיוחד. שתי עלילות שרצות במקביל ומספרת את קורותיהם של אנשים שנמצאים במצב משברי בחייהם. בראשונה, אנו פוגשים את חאלד. בחור צעיר שהוא פליט סורי המבקש מקלט בפינלנד, לאחר שכל משפחתו נהרגה במלחמה והוא מחפש את אחותו ששרדה. חאלד נתקל באטימות הלב של הממסד המקומי, שמהווה מחסום לרצונו להתחיל בחיים חדשים. בשנייה, ולדמאר הוא גבר מבוגר בעל חזות קשוחה שמתגרש מאישתו. הוא עובד כאיש מכירות של בגדים ומחפש קונה למלאי שנותר ברשותו ,כדי לפתוח עסק חדש. לאחר שהוא מרוויח סכום נכבד משחק פוקר , הוא קונה מסעדה ומעסיק חלק מהעובדים שהועסקו אצל בעל הבית הקודם. בזמן שהחיים לא מאירים את פניהם לשניהם, הגורל מפגיש ביניהם.בסוף עולות שאלות לדיון ברמה האנושית, כמו לדוגמא: גזענות, הצורך לא לשפוט מהר מידי בני אדם, לא לאבד תקווה בחיים גם כשנראה שהכל קודר. ציון סופי 7.5.
07/12/2019 10:58:35 | נצפה בטלוויזיה
6/10
455 ביקורת לסרט בית קברות לחיות
עוד מאותו הדבר.
01/12/2019 18:02:54 | נצפה בטלוויזיה
8/10
454 ביקורת לסרט הפרד
קלינט איסטווד זה כל הסיפור. הסרט עצמו בינוני פלוס אבל קלינט מוסיף לו צבע ונופך שמוסיפים חיות לצבעו הדהוי. ארל הוא גנן קשיש וחביב, שאת כל חייו הקדיש לעבודתו על חשבון משפחתו. על הרקע הזה ישנם משקעים ביחסיו עם אישתו לשעבר וביתו.חוץ מזה ,מבחינתו הזמן עצר מלכת וקשה לו להסתגל לעולם החדש עם השינויים הטכנולוגיים והחברתיים. כאשר רכושו מעוקל והוא זקוק לכסף, ארל מתחיל לעבוד כנהג שמעביר סחורה עבור קרטל סמים מקסיקני.בזמן שהוא מסכן את חייו ואת חירותו, מגיע שוטר חדש למחלק הסמים ששם לו למטרה להילחם בנגע הרע הזה. כאשר אישתו לשעבר נמצאת על ערש דווי,יש לארל הזדמנות חד פעמית לעשות תיקון של עשרות שנים ולשהות לצידה ברגעיה האחרונים. הסרט שווה צפייה אבל לא מדובר במשהו סוחף ויוצא דופן. בזכות קלינט איסטווד במשחק משובח,עם כל החן הפשטות שלו, הציון הוא 8.
30/11/2019 18:10:11 | נצפה בטלוויזיה
7/10
453 ביקורת לסרט לזרו השמח
ציפיתי ליותר.מזכיר בסגנון סרטים איטלקיים קלאסיים מהעבר כמו "לה דולצ''ה ויטה" ,אך פחות טוב. הסרט נתון לפרשנות והוא מנסה להעביר מסר שאגע בו בהמשך. העלילה מתחלקת לשניים. בחלק הראשון אנו פוגשים את לזרו.בחור צעיר ,שקט ומופנם, מאופק וגם טוב לב על גבול הנאיבי.הוא חי בכפר בו גרים ועובדים איכרים באדמותיה של מרקיזה שמתעמרת בהם. בנה של המרקיזה הוא טנסדרי הבוטה והישיר, שסולד ממנה ורוצה ללמד אותה לקח. אחרי ששניהם מתידדים, טנסדרי נעזר בלזרי לזייף חטיפה שתאלץ את אימו לשלם כופר עבורו.בסיום החלק ,לזרו נופל מצוק גבוה ומצליח לשרוד. בחלק השני, אנחנו פוגשים את לזרו בהווה ,כשהזמן מבחינתו עמד מלכת והוא נראה בדיוק כמו שהיה בעבר. כאן הוא הולך לאיבוד ומגשש את דרכו לעיר הגדולה וגם פוגש באותם אנשים שהיו בכפר בזמנו. המטרה של לזרו היא לפגוש שוב את טנסדרי. בניגוד לחלק הראשון, בחלק הזה אין ממש עלילה ברורה. המסר הוא שאסור לבלבל בין טוב לב לבין להיות נאיבי. טוב לב מתגמל,אך נאיביות, במיוחד בעולם של ימינו, מביאה לתוצאות לא טובות. חובבי הקולנוע והתרבות האיטלקית לא יסבלו,אך היה אפשר להפיק יותר מהיצירה הזו.
26/10/2019 10:11:45 | נצפה בטלוויזיה
6/10
452 ביקורת לסרט אושן 8
מופרך אבל מבדר. ממש לא פאר היצירה ואפילו רחוק מזה, אבל היתרון כאן שלא צריך מאמץ וריכוז כדי לעקוב אחרי העלילה. דבי אושן משתחררת מהכלא אחרי כמה שנים וחוזרת לעסוק במה שהיא הכי טובה בו, תרגילי עוקץ. היא מגייסת כמה נשים שכל אחת מהן היא טיפוס מפוקפק. המטרה היא גניבה של שרשרת ששווה 150 דולר, שאותה אמורה לענוד כוכבת מפורסמת בתערוכה יוקרתית שתתקיים במוזיאון.על הדרך יש לה גם מטרה לסגור חשבון עם שותפה לשעבר, שהפליל אותה ובגללו נכנסה לכלא.לא הייתי מבזבז זמן וכסף כדי לראות את הסרט בקולנוע. ציון 6.5.
21/10/2019 18:40:00 | נצפה בטלוויזיה
8/10
451 ביקורת לסרט רוחות קרות
מרתק. מותחן אקשן טוב כאשר החלק האחרון הוא סוחף ומביא איתו תפנית מעניינת. גופת נערה מתגלית בשמורת טבע מושלגת באיזור אינדיאני שבמדינת ויומינג.לצורך פיענוח הרצח,חוקרת צעירה מה FBI בשם ג''יין נעזרת בקורי שהוא צייד מקומי.קורי מכיר את הנרצחת שהיתה חברתה של ביתו שמתה כמה שנים קודם לכן, ולכן גם הוא מעורב ריגשית.כמו בכל חקירה שמפצחת פשעים, הפאזל מושלם חלק אחר חלק. בסך הכל הסרט לא מאכזב ,גם אם ראינו בעבר מותחנים יותר מבריקים.
20/10/2019 22:25:36 | נצפה בטלוויזיה
8/10
450 ביקורת לסרט גדולה מהחיים
קיטשי אבל חמוד. אי אפשר שלא לחשוב על נטע ברזילי שלנו במהלך הצפייה. סיפור שמזכיר ומדבר על להיות גאים במי ומה שאנחנו. וילודין היא נערה שמנה וגם ביתה של מלכת יופי לשעבר שמתעסקת בעיקר בעצמה. דודתה המנוחה לוסי,שגידלה אותה וגם היתה שמנה, היתה דמות משמעותית בחייה ממנה שאבה השראה ובזכותה התאהבה בזמרת דולי פרטון.כשוילודין מגלה שלוסי בעבר התכוונה להתמודד בתחרות יופי, היא מרהיבה עוז ומחליטה ללכת בעיקבותיה למורת רוחה של אימה.היא יודעת שלא תזכה אבל המטרה היחידה שלה היא להוכיח לעצמה ולסביבה שהיא לא פחות טובה מאף אחת אחרת. מלכת דראג שהיא פוגשת במועדון מעריצים של דולי פרטון, מהווה עבורה מנטור ומה שנותר כעת זה לבוא ולתת הופעה.בין לבין, בחור שעובד איתה במסעדת ההמבורגרים בה היא מועסקת,מתאהב בה.סרט נחמד וזורם גם אם לא יוצא דופן. מוסיקת הקאנטרי היפה תורמת ופה ושם קטעים מצחיקים וגם מרגשים. ציון 7.5.
19/10/2019 10:46:31 | נצפה בטלוויזיה
8/10
449 ביקורת לסרט הרסנית
אנדרייטד. אני אף פעם לא מתייחס לביקורות, אבל לדעתי החמירו עם הסרט הזה. הציון שלו כאן וב IMDB לא משקף את האיכות שלו. רצח שפותח תיבת פנדורה. ארין בל היא בלשית משטרה קשוחה שלא פועלת לפי הכללים, שסיפורה נע בין העבר להווה עם קשר ביניהם. בהווה אנו מגלים אותה במצב דיכאוני עם מראה מוזנח. היא מנסה ללכוד פושע מסוכן בשם סילאס שחזר לפעול. בעבר ,סילאס היה מנהיג כנופיה שארין כסוכנת סמויה של המשטרה, יחד עם סוכן נוסף בשם כריס, חדרו לארגונו.לכריס משמעות גדולה במהלך חייה של ארין.ציר נוסף בהווה הוא ניסיונה לחדש את הקשר עם ביתה הקטינה, שמתחברת לבחור מבוגר ממנה בכמה שנים ומוביל אותה לכוונים לא טובים.שני צירי הזמן מעניינים ובמהלכם אנו נחשפים לגילויים מעניינים, כולל טוויסט מפתיע לקראת הסוף שסוגר את המעגל. העלילה מעניינת גם אם לעיתים היא לא ברורה ונדרש ריכוז כדי לעקוב.ניקול קידמן נותנת הופעה וגם המשחק של יתר המשתתפים הוא טוב ומשכנע.
14/10/2019 09:21:46 | נצפה בטלוויזיה
6/10
448 ביקורת לסרט מתח גבוה (2016)
גירסה מודרנית של תהילה. תוך כדי הצפייה ,אי אפשר שלא להיזכר בסרט ובסדרה שגדלנו עליהם בתחילת שנות ה-80.עלילה שמזכירה ודי פשוטה. חברה צעירים, ריקודים ומוסיקה, התאהבויות וקנאות, בית ספר לאומנות. אם צריך לתת ציון לסיפור, למקוריות ולרמת המשחק ,אז הוא יהיה נמוך מאוד. מצד שני, אי אפשר להתעלם מהחן המסויים שמביאים איתם השחקנים הצעירים והריקודים היפים. ציון סופי 6.5.
13/10/2019 10:12:32 | נצפה בטלוויזיה
7/10
447 ביקורת לסרט סיבוב שני
סימפטי למרות החסרונות. העלילה לא כל כך הגיונית והסרט מלא קלישאות מוכרות, אבל עדיין יש בו חן. מאיה בת ה-40 עובדת במשרה זניחה וחלומה להתקדם לא מתגשם, בעיקר בגלל שלא רכשה השכלה אקדמאית. חוץ מזה, בן הזוג שלה עוזב אותה בגלל שהיא לא רוצה ילדים.הדברים מתחילים להשתנות, כאשר היא מתקבלת למשרה בכירה בחברה גדולה למוצרי טיפוח. יש רק עניין קטן, שהיא מקבלת את התפקיד בעקבות טעות בזיהוי ועל סמך קורות חיים של מישהי אחרת. הדבר הזה יוצר מצבים מצחיקים ומחייב את מאיה להיות יצירתית כדי לצאת ממצבים מביכים.אבל זה לא הכל. מסתבר שביתו של מנכ"ל החברה היא ביתה הביולוגית שאותה מסרה לאימוץ כשהיתה נערה מתבגרת.נוצר בין שתיהן קשר מיוחד ,אבל את האמת בשלב זה יודעות רק חברותיה של מאיה.העניין הלא סגור האחרון שנותר ,הוא החבר שלה לשעבר.הלקח לחיים הוא, שכדי לא להסתכל אחורנית ולהתחרט על דברים, עלינו להאמין בעצמנו ולא לפחד להיכשל. אנו כותבים בעצמנו את הסיפור של חיינו ואת תוצאותיו.שקרים שאנו מספרים לעצמנו ולסביבתנו לא מובילים לשום מקום.נכון שלא מדובר בסרט גדול,אבל ניו יורק בסתיו וג''ניפר לופז הן סיבות מספיק טובות לצפות בסרט.
12/10/2019 09:22:53 | נצפה בטלוויזיה
7/10
446 ביקורת לסרט הבחור הלבן ריק
ביצוע טוב לסיפור מעניין.העלילה מתפתחת יפה והמשחק נהדר.ריק וורשי בן ה-14 גודל עם אביו שהוא סוחר נשק מפוקפק ועם אחותו המכורה לסמים,בדיטרויט של שנות ה-80.קרבתו לכנופיה של שחורים מובילה אותו להיות מגוייס על ידי ה FBI כסוכן,על מנת להפיל סוחרי סמים. העיסוק בנושא גורם לו להסתבך עם עבריינים וגם עם החוק. אביו של ריק, שעשה טעויות באופן גידולו,מנסה עכשיו לתקן את דרכיו ולהציל את בנו. אבל, למעשים ולמחדלים יש השלכות ומחירים. סרט שבמהלכו ובסיומו משאיר אותך עם מחשבות. ציון 7.5.
09/10/2019 19:25:39 | נצפה בטלוויזיה
7/10
445 ביקורת לסרט לוגאן לאקי
מצחיק פה ושם וזהו. הדמויות צבעוניות,העלילה נחמדה אבל הסך הכל בינוני.הסיפור המרכזי הוא על שוד של מתחם מירוצי מכוניות בסגנון הסרט "אושן 11".שני אחים שחוברים לאסיר שיושב בכלא והוא מומחה לפריצה לכספות.אח אחד הוא כוכב פוטבול לשעבר שפוטר מעבודתו והאח השני הוא קטוע יד שעובד כברמן.כחלק מהתכנית הוא מבצע עבירה שתכניס אותו לכלא וכך יחבור לאסיר איתו הם מוציאים לפועל את מזימתם.לצורך ביצוע השוד עליהם לברוח יחד מהכלא למשך מספר שעות ולחזור בזמן כדי שלא ירגישו. עם השלושה נוטלים חלק במבצע גם אחותם הצעירה של שני האחים ושני אחיו של האסיר. בנוסף, הם זוכים גם לשיתוף פעולה מצד אסירים בכלא. לסיכום: אפשר לראות ואפשר גם שלא. ציון 6.5.
09/10/2019 19:20:02 | נצפה בטלוויזיה
8/10
444 ביקורת לסרט לוחם
בנאלי. ממשיך מסורת של סרטים כמו "רוקי" ודומיו, על האנדרדוג בתחום האיגרוף שמנצח כנגד כל הציפיות. כאן מדובר על אומנויות לחימה ומה שנותר זה רק לשזור סיפור מעניין. במרכז העלילה שני אחים. האחד הוא טום, איש קשוח שהיה נחת שלחם בעירק וערק מיחידתו לאחר שהציל ממוות חבר לפלוגה, אך גם איבד רבים מחבריו. אחיו הבכור הוא ברנדן ,איש שקט וטוב לב וגם בעל משפחה. ברקע נמצא גם אביהם ,שהוא אלכוהוליסט לשעבר שהזניח את הקשר עם שניהם. גם בין שני האחים יש משקעים מהעבר.כל אחד מהם נכנס לתחום אומנות הלחימה כדי להתחרות.טום מתאמן עם אביו וברנדן, שהבנק שחייב כספים לבנק, נרשם לתחרות גדולה שבה גם טום משתתף. למרות שהסיכוי של שניהם קטן, הם מצליחים להפתיע ולבסוף להילחם אחד בשני. מי שמחפש איזהו ייחוד,משהו שלא ראינו,הברקה כלשהי, אז זה ממש לא כאן.למרות זאת,אפשר להעביר קצת יותר משעתיים ולהנות.
05/10/2019 09:06:57 | נצפה בטלוויזיה
7/10
443 ביקורת לסרט מי מפחד מהזאב הרע
ניסיון מעניין. יצירה שהיא לא שגרתית לקולנוע הישראלי.בעקבות הצטברות מקרי התעללות ורצח של ילדות קטנות, נעצר כחשוד מורה בבית ספר. הוא משוחרר לאחר שהוכה במהלך חקירתו ואילו השוטר האלים שהיה אחראי על החקירה מושהה ממנה. אחד האבות של הילדות הנרצחות ,חוטף אותו ואת השוטר ומוביל אותם לבקתה במקום נידח, שם הוא מתכנן באמצעים אלימים להוציא הודאה מהמורה החשוד. העניין הוא שהמורה לא מודה והאלימות והסאדיזם מצד האב עולים מדרגה.כשאביו של החוטף מגיע בהפתעה לבקתה, הענייינים מסתבכים עוד יותר. מותחן קומי לא רע, עם כמה סצינות קשות לצפייה. יש הברקה באופן שבו מוצגות חלק מהדמויות. מצד אחד הן קשוחות ומצד שני נחשפות בחולשתן עד כדי גיחוך, נחמד.
04/10/2019 09:33:17 | נצפה בטלוויזיה
8/10
442 ביקורת לסרט חיפוש
מקורי. אומנם הפלטפורמה לא שגרתית ובהתחלה לוקח זמן להתרגל ואולי זה גם קצת מעצבן, אבל השכר מגיע מאוחר יותר. סיפור שמתואר דרך מדיות תקשורתיות כמו מחשב אישי, טלפון נייד, מצלמות וטלויזיה. לאחר שאישתו של דיויד נפטרה ממחלה קשה, ביתו מרגו בת ה-16 נעלמת. הוא פונה למשטרה ובמקביל חוקר בעצמו את ההעילמות.בראש צוות החקירה ניצבת קצינה מוערכת שנמצאת בקשר תמידי עם דיויד. מסתבר שמרגו לא הלכה במשך שישה לשיעורי הפסנתר שדיויד ארגן עבורה ואת הכסף שהיא קיבלה מאביה ,העבירה לחשבון אחר על שמה שהיא פתחה. המיסתורין סביב הפרשה הולך ומתגבר עד הטוויסט המדהים בסוף.מותחן מעולה שמוצג בצורה מיוחדת וגם המשחק מצויין.
01/10/2019 09:46:33 | נצפה בטלוויזיה
5/10
441 ביקורת לסרט מבוך האימה
מיותר.שכפול של אינספור סרטים באותו סגנון שנעשו בעבר. חבורת צעירים יוצאת לבלות בפארק שעשועים שמתמחה בנושא אימה. יש שם מבוכים, יצורים מפחידים, מצבים מורטי עצבים וגם מסתבר, רוצח סדרתי שמנצל את הסיטואציה כדי לחסל בצורה אכזרית את קובנותיו.מיועד בעיקר לחובבי אימה מושבעים, שלא מפריע להם שמדובר בסרט שהם ראו כבר עשרות פעמים בוריאציה כזו או אחרת.
30/09/2019 21:49:20 | נצפה בטלוויזיה
7/10
440 ביקורת לסרט חכם בלילה
חמוד ומצחיק לעיתים. לא סרט הכי קורע אבל חינני וכיף לצפות בו. טדי ווקר הוא בחור מבוגר שסובל מלקויות למידה. בצעירותו לא הצליח להוציא תעודת בגרות ,אבל עכשיו כשנשאר ללא עבודה הוא חייב את התעודה כדי להתחיל לעבוד בחברה שעוסקת בתחום הפיננסים. הוא מאורס לאישה חתיכה ומצליחה וכדי להרשים אותה תמיד סיפר לה שקרים על עצמו.כעת,ללא ידיעת ארוסתו, טדי חוזר לבית הספר בו למד ונרשם ללימודי ערב על מנת לעבור את המבחנים ולהוציא את התעודה.במקביל,הוא מתחיל לעבוד בעבודה מגוכחת של קידום מכירות באיזושהי מסעדה מוזרה. בלימודים הוא פוגש את המנהל שהיה חברו לספסל הלימודים שאף פעם לא סימפט אותו, וגם את המורה הקשוחה שלא עושה הנחות לאף אחד מתלמידיה. חבריו לספסל הלימודים הם לא העפרונות הכי מחודדים בקלמר, בלשון המעטה. טדי לומד לקח לחיים, ששקרים ורמאויות לא מובילות לשום מקום. תהיה אתה ותקבל את עצמך כמו שאתה.קווין הארט ענק כמו תמיד וגם יתר השחקנים מוסיפים את תרומתם, במיוחד זו המגלמת את תפקיד המורה.ציון סופי 7.5.
30/09/2019 09:04:21 | נצפה בטלוויזיה
8/10
439 ביקורת לסרט חולייטה
מרתק. סיפור טוב שגם מוצג בצורה נהדרת. חולייטה היא אישה באמצע החיים ולמרות שחיה עם בן זוג, היא עצובה ובודדה. במקרה היא נתקלת ברחוב בחברת ילדות של ביתה אניטה, שניתקה עימה קשר שנים קודם לכן.אותה חברה מספרת לחולייטה שהיא פגשה את אניטה ושאניטה כיום היא אם ל 3 ילדים. כעת חולייטה מתיישבת לכתוב מכתב לאניטה שמגולל את הסיפור האמיתי של מה שהיא עברה.סיפור חייה של חולייטה מציג מכה אחר מכה שהיא ספגה, שכולל בגידות, נטישות,מוות והרבה רגשות אשמה שהחריבו את נשמתה. מסוג הסרטים שלאחר הצפייה בהם אפשר לשוחח על נושאים כמו גורל, היכולת לסלוח ולהמשיך הלאה בחיים אחרי אסונות. משחק מצויין של שתי השחקניות הראשיות, שמגלמות של חולייטה בשלבי חייה השונים.
27/09/2019 10:54:01 | נצפה בטלוויזיה
7/10
438 ביקורת לסרט סקרטריאט
לא לכל אחד. אומנם הסרט מבוסס על סיפור אמיתי והוא לא רע, אבל יש גם תחושה של דביקות וקיטשיות. העלילה מתרחשת בסוף שנות ה-60 ותחילת ה-70 במקביל למלחמת וייטנאם שגם נמצאת ברקע. פני היא עקרת בית נשואה ואם לארבעה. לאחר מות אימה, היא מקבלת על עצמה את הטיפול באורווה של אביה הקשיש שנמצא במצב דמנטי. האורווה נמצאת במצב מוזנח ולא טוב. פני שהיא אישה פיקחית ולא פראיירית, לוקחת מאמן סוסים מנוסה כדי שיגדל עבורה סוסי מירוץ מנצחים. סוס כזה נקרא בשם סקרטריאט. לאחר שגם אביה הולך לעולמו עליה לשלם מס ירושה גבוה. אחיה של פני,שהוא גם אחד היורשים, דורש ממנה למכור את סקרטריאט כדי לממן את תשלום המס. פני, שלמדה מאביה שיש דברים בחיים לא פחות חשובים מכסף, מסרבת. הלקח הוא, שבחיים כמו במירוצי סוסים, כדי להרוויח צריך לקחת סיכונים.לי הסרט הזכיר פרק מ"בית קטן בערבה". לסיכום: משחק טוב, עלילה נחמדה אבל לא סרט סוחף.
21/09/2019 09:43:52 | נצפה בטלוויזיה
8/10
437 ביקורת לסרט ואז היא הגיעה
קומדיה רומנטית סימפטית עם נגיעות ישראליות.השנה היא 1998. דן הוא בחור חיפאי בן 30 שגר בשכונת דניה. הוא מתחיל לעבוד כעורך דין במשרד של אביו, מקצוע שאליו הוא לא מתחבר. יש לו שני חלומות שעדיין לא התגשמו. האחד זה להיות זמר והשני הוא שקבוצתו האהובה הפועל חיפה תזכה באליפות. חוץ מזה הוא הוא עומד להתחתן עם חברתו תמר. באחת מנסיעותיו לבית משפט בירושלים לייצג את מרשו ,הוא מכיר את מירב.מירב היא מלצרית סקסית, צינית וערסית, שבעצמה מנהלת מערכת יחסים עם גבר נשוי. לאחר שדן מתמהמה בקביעת מועד לחתונה, חברתו תמר משהה את היחסים שלהם למשך שלושה חודשים כעונש. אבל, עכשיו דן נכנס לדילמה אמיתית במי משתיהן לבחור. מצד אחד, תמר היא חברתו מזה שנים שגם הציע לה נישואים ועל פניו גם יותר מתאימה לו. מצד שני, מירב היא מסוג הבחורות שעושה רושם שהכי לא מתאימה לדן, כמעט מכל בחינה שהיא. העניין הוא שדן נמשך דווקא למירב והשאלה היא במי מהן דן יבחר. האם רצונו הרומנטי יתממש ביחד עם שני החלומות הגדולים שלו? סרט כיפי עם כמה קטעים מצחיקים. אני אהבתי.
14/09/2019 09:39:01 | נצפה בטלוויזיה
ביקורות נוספות...


The Specials1יוצאים מן הכללציון גולשים10 / 8.9ציון מבקרים5 / 3.6
191721917ציון גולשים10 / 8.1ציון מבקרים5 / 3.9
Bad Boys 33בחורים רעים לתמידציון גולשים10 / 7.9ציון מבקרים5 / 3.0
The Farewell4הפרידהציון גולשים10 / 7.9ציון מבקרים5 / 3.4
Jojo Rabbit	5ג'וג'ו ראביטציון גולשים10 / 7.7ציון מבקרים5 / 3.3
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט