ביקורות / תגובות / המלצות לסרט

ממוצע הדירוגים: 7.0   |    סה"כ דירוגים של המבקר: 586
7/10
586 ביקורת לסרט הבית
לא הכי מבריק ומלוטש אבל מספיק טוב. מותחן אירוטי סביר. זוג נוסע לנופש באיטליה כדי להצית מחדש את אש התשוקה שכוותה בעקבות בגידת האישה החתיכה והסקסית. הם מתארחים במנזר עתיק שהוסב לוילה מפנקת. כאשר גבר מקומי שנראה בהתחלה כנחמד נכנס לתמונה, הכל משתנה ונהפך למשחק מסוכן. מזכיר מבחינת הרמה את המותחנים ששודרו בכבלים בסוף שנות ה-90 ותחילת ה 2000. לא פאר היצירה אבל שווים צפייה.
08/05/2021 08:46:31 | נצפה בטלוויזיה
8/10
585 ביקורת לסרט להיות אסטריד
מרשים ומטלטל. המדקדקים יימצאו פגמים כאלו ואחרים אבל הצופה הרגיל שמתיישב למשך קרוב לשעתיים, יהנה בסך הכל גם אם היה מקום לקצר מעט. סיפורה של הסופרת השוודית אסטריד לינדגרן כאשר היצירה שלה נדחקת לשוליים אבל מוזכרת לעיתים והקשר שלה למאורעות בחייה. אסטריד גודלת במשפחה שמרנית שמקפידה בקנאות על ערכי הדת הנוצרית. בהיותה בת 16 היא מתקבלת לעבודה בהגהה שמערכת עיתון קטנה. היא מנהלת רומן עם העורך שהוא גבר נשוי הנמצא בתהליך גירושין.חייה עוברים שינוי כשהיא נכנסת ממנו להיריון ואחרי לידת בנה ,נאלצת למוסרו לגידול אצל אומנה בדנמרק.היא נאלצת לעזוב את בית הוריה ולעבור לשטוקהולם שם היא מוצאת עבודה. היה חסר לי יותר התמקדות ביצירה שלה והקשר של זה לחוויות חייה, אם כי במסגרת היריעה אפשר לטעון שלא היה מקום לכך.המשחק טוב וגם הקצב לא רע אם כי ההתחלה מעט איטית.
07/05/2021 09:44:46 | נצפה בטלוויזיה
7/10
584 ביקורת לסרט משחקי ציד
סאטירה לא רעה בכלל. מדובר על אקשן קומי עם מסרים פוליטיים. הפתעה נעימה בסך הכל. קבוצת אנשים עשירים ובעלי אג''נדה פוליטית ליברלית יוזמים משחק בו הם צדים באכזריות 12 אנשים שונים שנבחרו בקפידה. מדובר על כאלו שלא מיישרים קו עם תפיסות העולם שלהם.הם מאלתרים זירה ומלהקים אנשים שונים כניצבים בהצגה אחת גדולה. מה שהם לא לוקחים בחשבון,זה שאחת מהשניים עשר היא לוחמת קשוחה ומאומנת שלא מוותרת ושהופכת מניצודה לציידת, עד שהיא מגיעה לבוסית הגדולה שמארגנת את כל העניין.אפשר להיכנס למסרים היוצאים מהסיפור אבל לא ניכנס לזה. הסרט קצר וזורם בכיף ומבחינתי עלה על הציפיות.
01/05/2021 16:31:34 | נצפה בטלוויזיה
7/10
583 ביקורת לסרט המורה למוזיקה
לא מהוקצע אבל אפשר לראות. התחושה היא היא שהיה אפשר להפיק הרבה יותר מהסרט. סימון הוא מורה לכינור שמגיע ללמד בבית ספר בפריז שבו לומדים תלמידים מרקע סוציואקונומי נמוך. ההתחלה קשה וכוללת לא מעט עימותים עם התלמידים. סימון מסכים לקבל לכיתה תלמיד בשם ארנולד,שמגיע מבחוץ ומביע עניין בנגינה. ארנולד הוא נער רגיש ומופנם שמתגלה ככישרוני ובעל תשוקה. הקשר שנרקם ביניהם עומד במרכז העלילה. לקראת הסוף סימון צריך לבחור בין הצעה שתמנף את הקריירה שלו לבין להישאר בבית הספר. למרות תנאי פתיחה טובים ומשחק לא רע של שני השחקנים הראשיים, מדובר בפספוס. יש סצינות שלא מקדמות את הסיפור על חשבון יותר עומק ויותר רגש.ציון 6.5.
30/04/2021 09:46:16 | נצפה בטלוויזיה
7/10
582 ביקורת לסרט צ'מפיונס
הנושא זה העיקר. מצחיק ונוגע אבל עדיין מסוג הסרטים שחסר בהם משהו ואתה לא בטוח איפה לשים את האצבע. יכול להיות שחסר קצת עומק, ואולי התמקדות בדמות אחת או שתיים נוספות הייתה תורמת. מרקו הוא עוזר מאמן כדורסל חם מזג שהצד האמפתי באישיותו הוא לא הכי חזק אצלו. מרקו לא נמצא בתקופה מזהירה בחייו. הוא פרוד מאישתו וגר בדירתה של אימו. חוץ מזה הוא תוקף פיזית את המאמן תחתיו הוא עובד וגם נשפט לאחר שנהג בשכרות והתנגד למעצר. השופטת גוזרת עליו 3 חודשי עבודות שירות שאותן הוא מרצה כמאמן קבוצת כדורסל של בעלי מוגבלויות. הוא מלמד אותם לשחק וגם להתחרות ,אבל מעל הכל הוא לומד להכיר את אישיותם הנפלאה, וגם השיריון העבה שלו נסדק ככל שעובר הזמן. פרודתו מסייעת לו במשימה וגם היחסים ביניהם מתחממים בחזרה. אהבתי את המשחק של השחקן הראשי. לסיכום: אין ספק שכדאי לראות גם אם לא מושלם. ציון 7.5.
23/04/2021 09:40:27 | נצפה בטלוויזיה
8/10
581 ביקורת לסרט אהבה בשלייקס
סימפתי. מתחיל קצת איטי אבל ככל שעובר הזמן מתחילים להתחבר. אהבה בגיל השלישי. תמי היא אלמנה אמידה שגרה בדיור מוגן ופוגעת במקרה עם ריכבה בבנו, איש גם כן אלמן, תפרן עם לב ענק ששקוע בחובות ומתקשה לשלם את שכר הדירה בה הוא מתגורר.תמי שמרגישה נקיפות מצפון ורוצה למנוע מצב של תביעה מצידו של בנו, מארחת אותו בדירתה בגלל שאינו שלא יכול לגור בביתו עקב בעייה בתשתית החשמל. נוצר ביניהם קשר רומנטי ,כשברקע שיחות מדומיינות שלה עם רוחו של בעלה המנוח וילדיהם של השניים שתורמים את חלקם לסיפור. זה סימבולי שבסירטו האחרון של יהודה ברקן יש אלמנטים מסרטי הבורקס שאהבנו. השובבות, החוצפה החביבה, טוב הלב האנושי שמתחבר עם ממזריות, קשר רומנטי לא טיבעי בין גבר ואישה מרקעים שונים ,חיבור של צחוק עם עצבות. יהי זיכרו של האדם הנפלא הזה ברוך.
16/04/2021 09:40:08 | נצפה בטלוויזיה
6/10
580 ביקורת לסרט עוגה
מתנהל על מי מנוחות ללא מחץ. מונוטוני ללא פיקים וזה החיסרון הגדול. קלייר היא בחורה צינית ולא חברותית שעברה תאונה בעקבותיה סובלת מכאבים כרוניים. כחלק מהטיפול בבעיותיה, היא משתתפת בסדנת תמיכה בה חברי הקבוצה שותפים לאותן בעיות.לאחר שאחת מהחברות בשם נינה התאבדה, קלייר מוצאת דימיון בין המקרה הזה למה שהיא חוותה ויוצאת לפגוש את בעלה האלמן, שאיתו היא מפתחת קשר. קלייר מנסה לשמור על שפיותה בסיועה של עוזרת הבית הנאמנה שלה,אך הכדורים אותן נוטלת והחזיונות שלה בהן היא מתקשרת עם נינה מערערות את מצבה הנפשי. המצב הזה מחזיר אותה לטרגדיה האישית שלה שאליה אנו נחשפים לקראת הסוף. ג''ניפר אניסטון נהדרת כתמיד אבל לא בטוח שמתאימה לסוג כזה של סרטים. בלי קשר הסך הכל בינוני. ציון 6.5.
10/04/2021 08:58:40 | נצפה בטלוויזיה
7/10
579 ביקורת לסרט ביקור התזמורת
פשוט במובן החיובי. אין כאן ממש עלילה אלא מפגש מעניין של אנשים ממקומות שונים . סיפור שנמשך 24 שעות. שמיניית נגנים מצרים מתזמורת המשטרה מגיעה להופעה בישראל. כתוצאה מטעות בנווט, הם מוצאים עצמם בעיירה דרומית נידחת.כעת הם תקועים במקום ללא כסף ולעזרתם נחלצת דינה, בעלת מסעדה קטנה. היא נותנת להם לאכול ודואגת למקום לינה עבורם בלילה אצל חלק מתושבי המקום. קשר מיוחד נוצר בינה לבין תאופיק שהוא מפקד הלהקה. המסר הוא שלא משנה מאיפה באת ומאיזו תרבות, יש דברים שמהווים מכנה משותף לכולם.נושאים כמו מוסיקה, אהבה, משפחה וכו''.ממש לא סרט גדול אבל יש בו חן וכמה רגעים מצחיקים. ציון 7.5.
09/04/2021 18:40:40 | נצפה בטלוויזיה
8/10
578 ביקורת לסרט משפטו של טד בנדי
ללא פגמים אבל גם לא מתעלה לרמה יוצאת דופן.בסך הכל זורם היטב ומצליח לרתק את הצופה. סיפור אמיתי שמתרחש לכל אורך שנות ה-70. טד בנדי הוא גבר חתיך וצ''ארמר, פיקח וגם מניפולטור. הוא מכיר את ליז, אם חד הורית ושניהם נהפכים לזוג. תוך כדי לימודי המשפטים שלו, טד נעצר באשמת חטיפת ורצח נשים במספר מדינות בארה"ב. הוא כופר בהאשמות ומתכנן בריחות מהמעצר. באחת הבריחות הוא ממשיך לבצע את פשעיו ונעצר שוב. ליז מתפכחת ועוזבת את טד ולתמונה נכנסת אישה שמאוהבת בטד והיא תומכת בו לכל אורך משפטו, שמשודר חי בכל רחבי המדינה. טד מסרב לעיסקת טיעון שמציעים לו סניגוריו ומחליט לייצג את עצמו במשפט. בסיום אי אפשר להימנע מהמחשבה, שמה שבני אדם מציגים כלפי חוץ, לא בהכרח משקף את האמת לגביהם. הרע גובר על הטוב. היטיב לתאר זאת השופט לקראת הסוף. בקיצור, סרט טוב.
03/04/2021 09:22:53 | נצפה בטלוויזיה
6/10
577 ביקורת לסרט יציאה מלכותית
לאנגלופילים מושבעים ולאנשים נוסטלגיים. מי שלא שייך לאחת משתי הקטגוריות יכול לדלג. לילה אחד בחייהן של הנסיכות אליזבת שלימים הפכה להיות מלכת בריטניה, ואחותה מרגרט המצחיקונת. איך שמלחמת העולם השנייה מסתיימת והאופוריה משתלטת, יוצאות שתיהן מארמון בקינגהאם כשהן מסוות את זהותן האמיתית ,לחגוג ברחבי מרכז לונדון את ניצחון האנגלים על הנאצים. שתי האחיות מאבדות זו את זו ומתפצלות.אליזבת מכירה חייל שהיה טייס בזמן המלחמה ומרגרט מגיעה לכל מיני מקומות ופוגשת אנשים מפוקפקים. בין לבין הן גם נחשפות למה שחושב הציבור על בית המלוכה. לפני התחלת הצפייה חשבתי שהרעיון נחמד ,אבל הסרט לא עמד בציפיות. ציון 6.5.
02/04/2021 09:53:22 | נצפה בטלוויזיה
7/10
576 ביקורת לסרט פסטורליה אמריקנית
מפתיע לטובה. לאור הציונים הנמוכים באתי עם ציפיות נמוכות,אבל מסתבר שמדובר בסרט שהוא מאוד אנדרייטד.סיפור שמסופר על יד אדם שהכיר את הדמות הראשית. העלילה מתרחשת בשנות ה-50 וה-60 ובמרכזה משפחה בורגנית. האב היהודי הוא בעל מפעל לייצור כפפות, האם מלכת יופי לשעבר. לזוג נולדת ילדה שסובלת מגמגום. בהיותה נערה היא מצטרפת לתנועת המחאה כנגד מלחמת וייטנאם. לאחר שפצצה מוטמנת במשרד דואר ואדם נהרג , הבת מואשמת במעשה ונעלמת. המצב הזה מפרק את האידיאליה בין בני הזוג. בעוד האב מנסה במשך שנים לאתר את ביתו, מצבה המנטלי של האם מתדרדר. הסוף עצוב. אפשר לתמצת את הסיפור במילה אחת: "גורל". כלומר, שום דבר לא מובטח לנו בחיים. אדם שהיה לו את כל מה שגבר יכול לבקש, שזה הון פיננסי ואישה יפהפייה, בסוף מסיים את חייו כשהוא שבור לב. האווירה עם המוסיקה של השנים ההן יוצרות אותנטיות. ציון 7.5.
28/03/2021 10:40:12 | נצפה בטלוויזיה
7/10
575 ביקורת לסרט סדקים
מעניין. לא מדובר ביצירת מופת אבל היתרון כאן שלמרות אורכו הקצר, הסרט מעלה סוגיות שאנו עוסקים בהם הרבה. האם יחסי מין בין גבר לאישה שיש ביניהם יחסי מרות נחשבים לעבירה על החוק, סימביוזה בין תקשורת לגורמי אכיפת החוק, תרבות הטוקבקים ובית הדין של כיכר העיר ועוד. הכל קורה ביום אחד ומיוחד שמתחיל בבוקר ומסתיים בערב.עודד הוא פרופסור שעוסק במחקר שאמור לקבל פרס יוקרתי על עבודתו ובנו עומד להשתתף במשחק כדורסל חשוב. בבוקרו של היום הוא נקרא לתחנת המשטרה ואליה הוא מגיע יחד עם אישתו מירב. מסתבר שדוקטורנטית שלו לשעבר בשם נועה, התלוננה נגדו על כך שכפה את עצמו עליה מינית.לאחר עימות ביניהם במהלך החקירה ופגישה עם עורך דינו, עודד ומרב מתחילים לפתוח פצעים מהעבר, כשבו זמנית פרטי החקירה מודלפים לתקשורת שנכנסת לתמונה. המצב מתחיל לאיים על האידיליה ארוכת השנים של שני בני הזוג. גם נשאלת השאלה ,האם האמת היא הדבר היחיד החשוב או שיש דברים אחרים שלא פחות חשובים כמו שלמות המשפחה וטובת הילדים.אין כאן עלילה יוצאת דופן או משחק משובח במיוחד, אבל בהחלט שאלות שעולות לדיון.
27/03/2021 10:04:17 | נצפה בטלוויזיה
8/10
574 ביקורת לסרט מודי
בנוי נכון ומדוייק. מאופק יחסית ולא נסחף למלודרמתיות מיותרת וזה עומד לכף זכות. סיפור אמיתי משנות ה-50. מוד היא ציירת שסובלת מדלקת פרקים ומטופלת על ידי דודתה האנטיפתית, לאחר שאחיה מכר את בית הוריהם ועזב אותה. למרות נכותה, מוד היא אישה פיקחית ונחושה שרוצה לקחת את גורלה בידיה. היא מוצאת עבודה כעוזרת בית אצל אוורט, סוחר דגים גס רוח ומתבודד. מוד מתחילה לצייר על קירות הבית ולאחר מכן גם מציירת תמונות שאותם מוכרת ,תחילה ללקוחה קבועה של אוורט ולאחר מכן ללקוחות אחרים כולל סגן נשיא ארה"ב. כשאוורט ומודי מתחתנים, זה מהווה מקור נוסף של פרנסה עבורם. למרות אופיו הקשה של אוורט ויחסו הקשוח למוד, הקירבה אליה נוגעת בו ופותחת בו איזושהי סתימה. לקראת הסוף, מוד מגלה סוד מטלטל מהעבר הרחוק שמצטרף לסיום העצוב. מה שאני לוקח ,זה את היכולת של האדם לקבוע את גורלו. מגדירים "מזל" כהזדמנות שפוגשת מוכנות. זה לקח לכל אחד מאיתנו וחשוב להפנים את זה.חוץ מזה משחק טוב של שני השחקנים הראשיים, וגם הנופים היפים והפסטורליים תורמים את שלהם.
26/03/2021 10:21:52 | נצפה בטלוויזיה
6/10
573 ביקורת לסרט אישה צועדת קדימה
ההתחלה מבטיחה אבל ההמשך מאכזב. העלילה לא מצליחה לרתק ויש תחושה של סטגנציה ,למרות שמדובר בסיפור חשוב והיסטורי. זה הפספוס הגדול. קתרין וולדון היא אישה אלמנה וציירת בסוף המאה ה-19. היא עצמאית שלא נכנעת למוסכמות חברתיות ועושה דרכה מניו יורק מערבה כדי לפגוש אינדיאנים ולצייר אותם. שם היא פוגשת באחד המנהיגים שלהם, צ''יף כריזמטי שלא מוכן להיכנע בפני השלטונות. תוך כדי שהיא נחשפת לעוול שנעשה להם על ידי האדם הלבן ובעיקר לגזילת אדמותיהם. ההזדהות שלה עם מאבק האינדיאנים וההתאהבות שלה בצ''יף מעמידים אותה בסכנה. הסוף חזק ,אבל זה מעט מידי ומאוחר מידי. ציון 6.5.
19/03/2021 09:44:28 | נצפה בטלוויזיה
8/10
572 ביקורת לסרט חלום אמריקאי
הגרוב סבבה אבל הסרט ארוך מידי. אווירה נהדרת,דמויות צבעוניות,שחקנים טובים, וגם עלילה מעניינת אבל לעיתים יש תחושה של העמסת יתר והיה רצוי לחסוך מאיתנו סצינות מסויימות. סוף שנות ה-70 בניו יורק. ארווינג רוזנפלד הוא בעל רשת של מכונים לניקוי יבש של בגדים שמכיר את סידני, שהיא חשפנית לשעבר. למרות שארווינג נשוי וגם מגדל את בנה של אישתו מנישואין קודמים, הוא מתאהב בסידני .כדי להשיג כסף קל, הם מתחילים לעסוק בהונאות שקשורות למתן הלוואות. לאחר מעצרם על ידי סוכן FBI אמביציוזי, הם נאלצים לשתף איתו פעולה בהפללה של פוליטיקאים מושחתים. עם אחד מהם ארווינג מפתח יחסי חברות. העניינים מסתבכים עוד יותר כאשר המאפיה נכנסת לתמונה. בסוף יש טוויסט מעניין ומסתבר שאירווינג הוא קצת יותר מאשר סתם רודף בצע. המוסיקה היפה של התקופה המתנגנת ברקע פה ושם גם תורמת לחושת האותנטיות, בנוסף לתלבושות ולתסרוקות מאז.
13/03/2021 10:19:48 | נצפה בטלוויזיה
6/10
571 ביקורת לסרט בית המזימות
אכזבה. גם פריק כמוני של מותחנים בסגנון אגתה כריסטי לא התרשם. איטי מידי ומגזים בדיאלוגים מעייפים.בשנות ה-50, בלש שמילא בעבר תפקיד בשירות משרד החוץ הבריטי וכיום הוא בלש פרטי, נפגש עם אישה שאיתה ניהל רומן בעבר. היא נכדתו של איל הון ממוצא יווני שנמצא מת באחוזתו והיא חושדת שנרצח. כאן הבלש נכנס לתמונה ופוגש את כל בני המשפחה שכל אחד מהם מלא באגו ולא נוח לבריות. כמיטב המסורת, לכולם מניע לרצח. אחרי החקירה עוקב בכיר מהסקוטלאנד יארד שהכיר את אביו של הבלש.מיהו הרוצח? מהסרטים הפחות טובים בז''אנר שיצא לי לראות. ציון 6.5.
12/03/2021 09:34:39 | נצפה בטלוויזיה
6/10
570 ביקורת לסרט קוד האומץ
אותה גברת בשינוי אדרת.אותו שטאנץ של אקשן שעליו מלבישים עלילה מופרכת. ג''ו חי עם אישתו וביתו במקום שקט ופסטורלי ואיתם מתגורר אביו המבוגר שמפתח מחלת דמנציה. כנופיית סוחרי סמים שהחביאה חומר בביקתה השייכת לג''ו מגיעה למקום בזמן שג''ו ואביו נמצאים בבקתה. מתפתח עימות לחיים ומוות ומה שהעבריינים לא לוקחים בחשבון זה שג''ו הוא לוחם ללא חת בעל ניסיון קרבי וגם אביו אינו קוטל קנים למרות גילו ומצבו. נותן ציון 6.5 בזכות הצילום והנופים המושלגים,אחרת היה נמוך יותר.
06/03/2021 09:35:34 | נצפה בטלוויזיה
7/10
569 ביקורת לסרט השוד המתוחכם
מצחיק פה ושם. מצד אחד לא מדובר בלהיט אבל מצד שני קצת אנדרייטד. שלושה שומרים מבוגרים במוזיאון שכל אחד מהם נקשר ליצירת אומנות אחרת. האחד מאוהב באישה צעירה ויפה שמוצגת על גבי תמונה והוא מפנטז שהיא בת זוגו, בעודו נשוי לאישה מעצבנת ובלתי נסבלת. האחר חובב חתולים ויש לו אובססיה לתמונה בה הם מופיעים. השלישי חובב פיתוח גוף ומפתח פטיש כלפי פסל שמאדיר את חוסנו של הגוף הגברי. כאשר נודע להם שכל התערוכה נודדת למוזיאון בקופנהגן שרכש את היצירות, השלושה רוקמים תכנית להחליף אותן בהעתקים ולגנוב את המקוריות.סרט קצר עם הומור לא רע בכלל ושחקנים טובים.
05/03/2021 19:25:59 | נצפה בטלוויזיה
7/10
568 ביקורת לסרט הטעות הגדולה
הרעיון מעניין אבל הביצוע ככה ככה. סרט שלא חף ממגרעות אבל יש בו גם חן מסויים ומסר חשוב.דיוויד עובד כנהג משאית באיטליז המשפחתי. הוא חי חיים די אפורים ללא משמעות ובנוסף גם נקלע לחובות כספיים.למרות החסרונות שלו, לדיוויד יש לב ענק. שני דברים קורים במקביל: בת זוגו מגלה לו שהיא בהיריון. הדבר השני , מסתבר שבעבר הרחוק תרם זרע המון פעמים ומתרומות אלו נולדו לו 533 ילדים. העניין הוא שכעת חלקם מגישים תביעה לבית המשפט כדי שזהותו תיחשף. חברו של דיוויד שהוא עורך דין לא הכי מוצלח, מציע לו תביעה נגדית נגד המרפאה שהפרה את הסכם הסודיות איתו ופירסמה את הכינוי איתו הוא נרשם. בינתיים דיוויד מתחיל לפגוש את ילדיו ללא ידיעתם שהוא האבא וגם מסייע להם בבעיותיהם. כל ילד עם הסיפור והשריטות שלו. כמה רגעים מרגשים עם אחד הילדים שהוא משותק. בסוף דיוויד יאלץ לבחור בין הכסף לבין חשיפת זהותו. מין חצי קומדיה וחצי דרמה. בשורה תחתונה שווה צפייה.
05/03/2021 09:59:57 | נצפה בטלוויזיה
8/10
567 ביקורת לסרט הפרקליטה
מעורר השראה ומוגש נהדר. קשה למצוא מה לא טוב בסיפור כזה מיוחד ומרגש שמוצג על ידי שחקנים מעולים,עם קצב טוב ובלי סצינות מיותרות. אהבה שאינה יודעת גבולות מצד אחות לאחיה.בטי אן וקני גדלו כאחים בתנאים קשים אצל משפחות אומנות. לאחר שקני מורשע בגין רצח ונשפט למאסר עולם, אחותו בטי אן שהיא חסרת השכלה ובטוחה בחפותו, הולכת ללמוד משפטים רק כדי לייצג אותו ולשחררו מהכלא. בטי אן משלמת מחיר אישי כבד כאשר בעלה נפרד ממנה ושני בניה הולכים לגור יחד איתו. חוץ מזה היא מתמודדת מול מערכת אכיפת חוק דורסנית ומושחתת. בעזרת חברה לספסל הלימודים, עם נחישות ללא קץ ומעט מזל, היא מצליחה להשיג ראיות שיזכו את אחיה.העין לא נשארת יבשה בסוף.יש כאן ביקורת על המערכות שאחריות על עשיית הצדק ועל עוותי דין שנעשים ברשעות, כנגד חפים מפשע שחייהם וחיי משפחתם נהרסים. נושא שראוי לדיון ולטיפול.
27/02/2021 09:59:40 | נצפה בטלוויזיה
7/10
566 ביקורת לסרט הג'וב הצרפתי
סביר במסגרת גבולות הגזרה. אקשן לא רע בתוך עלילה פשוטה ובנאלית. כייס אמריקאי בפריז ש"סוחב" חבילה ובה פצצה שלאחר מכן מתפוצצת הורגת אנשים. כשהוא מבוקש ונרדף על ידי המשטרה המקומית הוא נאלץ לשתף פעולה עם סוכן CIA קשוח בחקירת הארוע ומציאת האחראים.הדרך תוביל אותם עמוק לתוך הצמרת של המשטרה הצרפתית ,שם ישנם שוטרים מושחתים שזוממים לזרוע אנרכיה בציבור לטובת בצע כסף. הסרט קצר עם קצב טוב ולא סובלים בו.
26/02/2021 19:16:24 | נצפה בטלוויזיה
7/10
565 ביקורת לסרט משפחת פאנג
אם מתחברים אפשר להנות מסרט לא רע. האתגר הוא לזרום עם היצירה המוזרה הזו תרתי משמע. סיפורה של משפחת פאנג. ההורים ההזויים יחד עם בנם וביתם עוד כשהיו ילדים, היו מבצעים מעשי קונדס ופרובוקציות ביזאריות במקומות ציבוריים, אותם ראו כסוג של אומנות שמעבירה מסרים. בהווה האח הוא סופר והאחות שחקנית בסרטים ולשניהם קריירה מדשדשת ,כשהעבר הרחוק עם ההורים משפיע על חייהם. כששני ההורים נעלמים ויש חשש אמיתי לחייהם, האחים אינם יודעים אם מדובר בעוד תרגיל או שבאמת אינם בין החיים יותר. הם יוצאים לחקור את הנושא ומעניין מה הם יגלו.השחקנים טובים אבל העלילה משונה והיא לא מיועדת לכל אחד. צריך ראש פתוח.
26/02/2021 09:27:44 | נצפה בטלוויזיה
8/10
564 ביקורת לסרט מרגישה פצצה
איימי שומר נהדרת. תפקיד שתפור עליה והיא אחראית על הצלחת הסרט. נושא שחשוב לכל גבר ואישה ולא משנה בני כמה הם, עם תובנה חשובה שנגיע אליה בהמשך. רנה היא בחורה שמנמנה וחביבה עם ביטחון עצמי נמוך, שנרשמת לחדר כושר כדי לשפר את המראה שלה.באחד האימונים היא נופלת מאופני הספינינג ונחבלת בראשה. מאותו רגע היא רואה את עצמה כבחורה יפהפייה וחטובה כאשר אחרים רואים אותה עדיין כפי שהיא. כעת הביטחון העצמי שלה בשמיים. בזכות זה היא משיגה משרה נחשקת בחברת התמרוקים בה היא עובדת וזוכה להערכה רבה מצד הבעלים, וגם מצליחה להשיג בן זוג. החיים מחייכים אליה בזכות האישיות החדשה שהיא מציגה. אבל, תאונה נוספת שקורית מחזירה אותה לראות את עצמה כפי שהיא. השאלה היא איך עכשיו רנה תתמודד עם המצב החדש ישן.הנקודה היא שלא פחות חשוב מאיך שאנו ניראים, זה איך אנו תופסים את עצמנו. לכל אחד מאיתנו יש "צלקות" שהוא סוחב מגילאים צעירים, והשאלה היא אם אנו נותנים לזה להשפיע עלינו בהמשך חיינו,או שאנו מתגברים ומקבלים את עצמנו באהבה עם הפלוסים והמינוסים.השינוי מגיע מבפנים והוא תלוי בנו .הקטע של תחרות הביקיני הוא אדיר.לסיכום: תענוג.
20/02/2021 10:13:19 | נצפה בטלוויזיה
7/10
563 ביקורת לסרט עדה לרצח
לא רע למרות הפגמים. סובל מברברת יתר ומעלילה שלפרקים ניראית לא סבירה. ילדה שמצלמת טבח שמבצע רוצח אכזר וקר רוח בהלוויה.כשהרוצח אחריה, היא נמלטת לבית סמוך בו גר לבדו חייל לשעבר שאיבד את בנו. הרוצח מציע לו עיסקה לפיה הוא ימסור לו את הילדה ולאחר מכן הוא יעזוב. הוא מסרב להפקיר את הילדה, ובעקבות חילופי ירי שניהם נפצעים ומאותו הרגע מתנהלת ביניהם לוחמה פסיכולוגית בתוך הבית כאשר חייהם של הדייר והילדה נמצאים בסכנה מתמדת. סרט מספיק טוב לצפייה בטלוויזיה, אבל לא הייתי משלם על כרטיס לקולנוע עבורו.
19/02/2021 19:35:12 | נצפה בטלוויזיה
8/10
562 ביקורת לסרט כלים שלובים
כוונון עדין. אין כאן הגזמה מבחינה מלודרמטית ומלנכולית למרות הנושא והעלילה, ובסך הכל המינון מבחינה זו הוא נכון.זה מושג באמצעות איפוק וטיפת רגעים קומיים פה ושם וגם המשחק תורם את חלקו. סיפורם של רביעיית נגני כלי מיתר שמופיעים יחד 25 שנה.שלושה גברים ואישה שהיא אישתו של אחד מהם. כאשר הנגן הראשי מתגלה כחולה בפרקינסון, זה מערער את היחסים בין כולם. העתיד הלא ברור והרצונות הסותרים של כל אחד מהחברים, גורמים למתחים ביניהם. הזוג הנשוי נקלע למשבר ביחסים ביניהם. בנוסף, אחד מהנגנים משמש כמורה פרטי לנגינה בכינור לביתם של הזוג שחברים איתו בהרכב וגם מתאהב בה.השאלה המרכזית היא איפה נמצא ה"אני" בתוך הכלל והאם אמביציה אישית גוברת על המחוייבות לקבוצה או לחילופי כיצד היא באה לידי ביטוי.תובנה נוספת היא ששום מצב הוא לא קבוע. הזמן עובר ודברים צפויים או צפויים קורים וצריך לדעת להסתגל אליהם להמשיך הלאה. סרט מעניין שעשוי טוב ושווה צפייה גם אם הוא לא מדהים. ציון 7.5.
19/02/2021 09:17:10 | נצפה בטלוויזיה
7/10
561 ביקורת לסרט נעלמים
עומד בציפיות גם אם לא מושלם. נדיר שאני מתייחס לביקורות אחרות, אבל לא מצליח להבין מדוע הסרט זכה לציונים נמוכים. במקומות מסויימים הוא איטי וייתכן שהיה אפשר לוותר על סצינות כאלו ואחרות, אבל בסופו של דבר המוצר הסופי הוא טוב. מותחן מיסתורין מרתק שחובבי הז''אנר יאהבו. מבוסס על תעלומה אמיתית מתחילת המאה שעברה, שעד היום לא מצאו לה פיתרון. 3 שומרים נשלחים לאי מבודד כדי לתפעל במקום מגדלור. הם מגלים למרגלות הצוק על שפת הים, אדם חסר הכרה ולצידו תיבה. משם העניינים מתגלגלים עד כדי יציאה משליטה על המצב, בין היתר בגלל החלטות לא נכונות של שלושתם. ציון סופי 7.5.
13/02/2021 09:16:40 | נצפה בטלוויזיה
6/10
560 ביקורת לסרט השורד
שאפו למי שמצליח לצפות מההתחלה ועד הסוף.פשוט כמעט ולא קורה כלום. גבר ששרד התרסקות בקוטב תקוע לבדו במרחבים עצומים של שלג ומזג אוויר קפוא. לאחר שהוא מחלץ אישה שבעצמה ניצלה אחרי התרסקות מסוק, הוא מטפל בה ויוצא איתה בכוחותיו האחרונים למסע הישרדות כדי להישאר בחיים. הצילום יפה ,אבל הסך הכל זה בזבוז זמן.
12/02/2021 19:25:00 | נצפה בטלוויזיה
7/10
559 ביקורת לסרט מיה והאריה הלבן
חינני. סיפור פשוט ויפה שמתאים לכל גיל וכך צריך להתייחס אליו.אין מה להיכנס לביקורת מקצועית. מה שצריך זה להתרווח על הכורסא ולתת לעיניים לעשות את העבודה. מיה היא ילדה שעוברת עם משפחתה מלונדון לדרום אפריקה, שם אביה מנהל חווה לגידול אריות ומכירתם לצורכי רווח. לאחר שנולד אריה לבן ונדיר בשם צ''רלי, מיה נקשרת אליו והוא נהפך לחבר הכי טוב שלה. כשצ''רלי גודל ונהפך לאריה בוגר, אביה מתכנן למכור אותו לציידים בניגוד לרצונה של מיה ,שנאבקת על שחרורו לטבע.המסר הוא שיש לשמור על אוכלוסיית האריות באפריקה,שהולכת ומתדלדלת.משחק טוב של הילדה היפה והחמודה.
12/02/2021 10:01:20 | נצפה בטלוויזיה
8/10
558 ביקורת לסרט אלאדין
ממתק. גם אם אתה מבוגר אבל עדיין נשאר בתוכך אותו הילד מהעבר, אז אין ספק שתהנה. צילום מרהיב, אפקטים מדהימים, תלבושות ססגוניות, שירים וריקודים ומשחק טוב.כל זה מתלבש על סיפור ישן שכל אחד מתחבר אליו ,שבו הטוב מנצח את הרע.
06/02/2021 10:37:03 | נצפה בטלוויזיה
6/10
557 ביקורת לסרט העוקץ הגדול
אושן 11 לעניים. דרמה קומית נחמדה אבל לא הרבה יותר מזה.חבורה של שודדים בדימוס בני הגיל השלישי, שנפגשים לאחר הרבה שנים בהלווית בת זוגו של המנהיג שלהם מהעבר. כעת הם רוצים לשחזר ימי קדם והם מתכננים פריצה לכספות בהן מצוי שלל רב של תכשיטים ומזומנים. אבל, בעוד הם צולחים את החלק הקשה, כעת הם צריכים להתגבר על התיאבון המוגבר שלהם בחלוקת השלל. הגרידיות הזו יוצרת מתחים ביניהם בזמן שהמשטרה בעקבותיהם. משחק טוב ובמיוחד של מייקל קיין, אבל בסך הכל הסרט לא מתעלה לרמה גבוהה. פה ושם כמה קטעים מצחיקים. ציון סופי 6.5.
05/02/2021 10:31:42 | נצפה בטלוויזיה
ביקורות נוספות...


ארכיון הניוזלטר של אתר סרט