ביקורות / תגובות / המלצות לסרט

ממוצע הדירוגים: 6.0   |    סה"כ דירוגים של המבקר: 8
9/10
8 ביקורת לסרט דדפול
אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה צחקתי כל כך הרבה מסרט גיבורי על!!! סרט מעולה! עלילה מאוד פשוטה - סיפור נקמה מאוד בסיסי: עשית לי ככה וככה, אני אמצא אותך ואהרוג אותך. רוב הבדיחות, אבל לא כולן, מגיעות ממודעות עצמית פארודית על הסרט עצמו ועל הז''אנר. יאיר הוכנר אומר ובצדק - אזהרה - אל תצפו להנוקמים. ופה נכנסת המגרעה היחידה לפי דעתי בסרט (יש פה סייג מטורף אז...תבינו בסוף למה זה לא סותר את היותו של הסרט מצוין). הסרט מציב לעצמו מטרה כל כך צנועה, שבסופו, למרות שנהינתי, אני לא הרגשתי שמשהו ממנו נשאר איתי. הוא כל כך קליל - כמו נוצה - שגם קל לשכוח אותו. מה שכן הוא עומד בכל המטרות שהסרט הציב לעצמו ואף התעלה עליהן. אבל הן עדיין היו מטרות מאוד מינימליות לטעמי. מצד שני, מדי פעם צריך סרט כזה - שלא מתכתב בצורה מכבידה ומכאיבה לראש עם שאר העולם של מארוול וכו'' ושלא נגמר בקריצה לעבר הסרט הבא בסדרה. אני חושב ששומרי הגלקסיה הוא הקבלה טובה כי שם, גם היה מצחיק, גם סרט פעולה מהנה מאוד, אבל כן היה שם משקע שנשאר איתך מעבר לסרט. אני ממליץ לראות את הסרט, אבל לא חובה בקולנוע - גם בבית עם חברים מאוד תהנו!
מומלץ לגילאים: 18 + 13/02/2016 15:48:32 | נצפה בקולנוע
7/10
7 ביקורת לסרט האיש שנולד מחדש
האיש שנולד מחדש הוא סרט מדהים. האם הוא סרט מעולה? לא כל כך בטוח...אבל אתם חייבים לראות אותו בקולנוע! מה כן מעולה בסרט? משחק - ליאונרדו דיקפריו, טום הארדי כשודד ים (אם ג''ק ספארו היה צייד עורות), והבחור ההוא מהרץ במבוך - שמוכיח שיש לו כישרון משחק אדיר. צילום - הסרט הזה יזכר בהיסטוריה כאחד הסרטים היפים ביותר. הזכיר לי הרבה פעמים סרטים של טרנס מאליק - ואחר כך גיליתי שעמנואל לובצקי צילם חצי מהם פחות או יותר. התרפקות על הנוף, נותנים לסביבה הטבעית להיות חלק מהסרט, שוטים ארוכים שבמאי פעולה צריכים ללמוד ולשנן!!! ככה אפשר להבין מה קורה וגם להיות בלחץ היסטרי מקרב, אפילו שזה רק עם חצים ואינדיאנים. והמוזיקה - האמת? ללא המוזיקה, לא יודע איפה הסרט הזה היה. כי המוזיקה מבחינתי השלימה את החוויה. כי רק תמונות יפות זה נחמד...אבל המוזיקה הפכה את היצירה הזאת לסרט, והיא קבעה את הטון בצורה מעולה. מה פחות טוב בסרט? העלילה - איניראטו לא צריך לעשות סרט נקמה. אם זה היה נשאר סרט הישרדות שמעמיד את האדם הלבן עם הארץ הפצועה שהוא משאיר מאחוריו - מעולה. אבל הנקמה היא הצד הכי חלש בסרט. מזל שטום הארדי נולד לשחק פיראט
מומלץ לגילאים: 18 + 05/02/2016 13:56:17 | נצפה בקולנוע
5/10
6 ביקורת לסרט ג'וי
ג''וי הוא סרטו החדש של הבמאי דייוויד או ראסל, שאיתו יש לי מערכת יחסים מורכבת. היו לו כמה סרטים מעולים בעיני (פייטר! לכו תראו!). אבל לצערי, אני חושב שאם מסתכלים על הכרונולוגיה הקולנועית של או - ראסל, הרגע הזה היה בלתי נמנע - הרגע שבו השטיקים של הבמאי יתגברו על כשרונו. ג''וי הוא לא סרט רע, אל תבינו אותי לא נכון. הוא פשוט לצערי לא סרט טוב. ג''ניפר לורנס מדהימה? כן, כרגיל, אבל לפעמים התסריט כל כך שטוח ומשעמם שאפילו היא לא יכולה לגאול את הסרט מהבוץ המונוטוני אליו הוא נכנס במחצית השנייה. מה כן יש לנו? משפחה מטורללת ומצחיקה? צ''ק! ג''ניפר לורנס, ברדלי קופר ורוברט דה-נירו? צ''ק! סיפור כל אמריקאי שאמור לעורר בנו השראה? צ''ק! אבל אחרי שהחצי הראשון של הסרט הוא מונטאג'' לא נפסק עם מוזיקה (באמת!!) מעולה ברקע, והחצי השני פתאום מאט את הקצב ומעלים (בצורה תמוהה) את הסבתא שדווקא הקריינות שלה בהתחלה נתנה לסרט טוויסט מוזר והכרחי, אנחנו נשארים עם ג''ניפר לורנס, וזה נחמד והכל...אבל סרט צריך יותר מזה. נקודת אור - האמא שרואה טלנובלות כל הזמן ומתאהבת בשרברב.
מומלץ לגילאים: 15 + 05/02/2016 13:42:14 | נצפה בקולנוע
7/10
5 ביקורת לסרט מורה מחליף
סרט מעולה...רק אני לא מבין למה הוא יוצא עכשיו?! ראיתי אותו ב2012!!! בכל מקרה, זה סרט דרמה, לא מקורי במיוחד, אבל עם אחלה שחקנים. הוא מרגש ומאוד מתאים למי שאוהב סרטים שמעוררים השראה אבל לא קיצ''ים יותר מידי. סרט לא מקורי במיוחד, על מורה שמגיע לבית ספר בשכונת מצוקה ולו יש את המשקעים משלו מהעבר. במיוחד אהבתי את מערכת היחסים שמתפתחת בינו לבין ה"זונה" הצעירה. ולפי דעתי הסוף מיותר לחלוטין. אבל מעבר למגרעות אלה, מאוד נהניתי מהסרט. אני מאוד אוהב את אדריאן ברודי, אני חושב שהוא שחקן מאוד מוכשר. בקיצור...מומלץ בחום. למרות המגרעות זה עדיין סרט שמאו אהבתי וכיף לראות בקולנוע.
מומלץ לגילאים: 16 + 30/07/2015 12:39:28 | נצפה בקולנוע
3/10
4 ביקורת לסרט בן זקן
הסרט מאוד איכזב אותי והחזיר אותי אחורה בצורה קיצונית במובן הזה שהרגשתי שהקולנוע הישראלי סוף כל סוף מתקדם ומשיל מעל עצמו את הסרטים החלולים שמתיימרים להיות בעלי אמירה אומנותית חזקה אך למעשה מכסים על היעדר עמוק של הבנת קולנוע וצופי הקולנוע הישראלי. אני בטוח שליוצרת הסרט יש היכרות מעמיקה עם שכונות המצוקה באשקלון וכנראה בכלל במקומות אחרים בארץ כי אחרת לא היה מתאפשר לה לצלם סרט כל כך חשוף ותובעני...את זה אני זוקף לזכותה! ואם זאת בלבד הייתה המטרה אז היא הושגה במלואה אני חושב. פשוט כואב לי שלקחו פה נושא כל כך בוער, ושחקנים כל כך מוכשרים...ברצינות שניה מאיפה הבאתם את הילדה הזאת?! היא הדבר היחיד שאולי מצדיק צפייה בסרט הזה....ובעצם הפכו את הסרט לעוד אחד מה"ישראלים המדכאים" שאף אחד לא יראה, ירד מהמסכים תוך שבוע וישכח יום אחר כך. אין עלילה, יש סצנות שמצולמות ומבוימות בצורה שמזלזלת את הצופה. כל כך הרבה סתמיות וחוסר חיבור בין סצנות לא ראיתי כבר הרבה זמן. יש סצנות שחלק מההתרחשות החשובה היה חתוך מהם. אם אתם תוהים זה לא תרם לעלילה. אין מסתורין. פשוט התחלה קשה, סרט פסיבי כמו הדמות הראשית, וסוף. חבל...
11/03/2015 00:31:08 | נצפה בקולנוע
9/10
3 ביקורת לסרט קצה המחר
אין מילים! סרט פעולה טום קרוז קלאסי...אין עליו. סרט מעולה...הדבר היחיד שאומר הוא שכבר רואים שקרוז מתחיל להזדקן...ואני מקווה שהוא ירשה לעצמו לעבור (ואף לחזור) לתפקידים דרמתיים ורגועים יותר ולא להמשיך במרתון המטורף של סרטי פעולה עם ריצות אמוק שלו. גם כי הוא שחקן טוב...וגם כי היה משהו קצת מאולץ בהופעה שלו...כאילו הרגיש שזה אחלה סרט של טום קרוז...אבל אני הייתי שמח אם הממשיך (הראוי) שלו היה כבר משחק בסרט. השאלה היא באמת מי הממשיך הראוי שלו?
24/06/2014 01:16:46 | נצפה בקולנוע
3/10
2 ביקורת לסרט שף
בסוף הסרט יצאנו אני וחברה שלי בהרגשה שכרגע צפינו בפרסומת הארוכה ביותר (ואולי הראשונה?) לטוויטר. אז נכון, התחלת הסרט קלילה וחמודה עם כמה קטעים שמעלים גיחוך. את שאר הקטעים המצחיקים הפרומו כבר הרס לנו הרי...אבל יצאנו בהרגשה שמאחרוי הבמאי עמד נציג של אולפני הוליווד, שכמו בסרט בדיוק עם דמות מנהל המסעדה, אמר לו לתת לצופים את המוצר ההוליוודי שהם רגילים אליו ושישב בשקט. היה יכול להיות פה סרט מצחיק ומגניב. אני אוהב את השחקנים וגם את השחקן הראשי שמביים פה...אבל בסך הכל פספוס רציני. מקווה שבסרט הבא הוא יגדל קצת ביצים...ולא יעלב אם יתנו לו ביקורות זהות בהמשך!
24/06/2014 01:12:58 | נצפה בקולנוע
9/10
1 ביקורת לסרט קפה דה פלור
הסרט נרקם לנגד עיניינו באיטיות אך באותו זמן משאיר אותך דבוק למסך. בגדול הסיפור קופץ בין 2 צירי זמן עיקריים ואתה מנסה לחבר את החתיכות יחדיו עד שלבסוף מגלים את ההקשר. התוצאה הסופית הפתיע אותי מאוד. המוזיקה שמלווה את הסרט מכניסה את ההקשר ומחברת את הסרט לתמונה ברורה ומרגשת. ממליץ על הסרט בחום לאוהבי סרטים ופסי-קול. החלק היחידי שהייתי משנה בסרט זה השחקן שמשחק את הדמות הראשית. אני חושב שהוא קר מידי. אבל אולי זה היה ליהוק מכוון. בכל מקרה....סרט מקסים ומרגש, מפתיע במקומות הנכונים ומעורר מחשבה גם אם הנושא שנגלה בסוף מרתיע את רוב האנשים. חוויה משגעת ללילה מתחת לשמיכה.
מומלץ לגילאים: 16 + 27/03/2014 23:13:47 | נצפה במחשב


Sonic the Hedgehog 21סוניק 2ציון גולשים10 / 9.0ציון מבקרים5 / 3.3
Ambulance2אמבולנסציון גולשים10 / 8.9ציון מבקרים5 / 2.8
The Batman3באטמןציון גולשים10 / 8.2ציון מבקרים5 / 3.5
Marry Me4חתונה בהפתעהציון גולשים10 / 8.1
Turning Red5אדומה אשציון גולשים10 / 8.1ציון מבקרים5 / 4.0
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט