אמא שלי אוהבת נשים | ביקורת סרט

תמונת כתבאלון רוזנבלום על "

אמא שלי אוהבת נשים

" - ""אמא שלי אוהבת נשים" הוא הבילוי המושלם של בנות עם אמהותיהם. קומדיה רומנטית מצחיקה ומשעשעת עם קורטוב של פילוסופיה בצידה."
My Mother Likes Women
ביקורת

אמא שלי אוהבת נשים | My Mother Likes Women

מאת אלון רוזנבלום | מבקר קולנוע | כתב ז'אנר זר שחקנים לאונור ווטלינג, סילביה אבסקל, מאריה פויילטה, רוזה מריה סרדה, אליסקה סירובה, צ'יסקו אמדו, חביאר אלוריאגה | במאי/ת: דניאלה פיירמן, אינס פריז
ציון המבקר
""אמא שלי אוהבת נשים" הוא הבילוי המושלם של בנות עם אמהותיהם. קומדיה רומנטית מצחיקה ומשעשעת עם קורטוב של פילוסופיה בצידה."
דירוג הגולשים
ראית את הסרט? העבר/י את העכבר ודרג/י!
6.4/10
רק במקרה הקומדיה הרומנטית החדשה "אמא שלי אוהבת נשים" היא דוברת ספרדית. מבחינת התסריט, העשייה הקולנועית, הבימוי ועוד זוהי קומדיה אמריקאית. בשנים האחרונות אנו עדים לגל של "סרטי חתונות" ואהבות ייחודיות. אחרי "חתונה יוונית שלי" ו "ממבו איטליאנו" מגיעה "החתונה הלסבית שלי", וכמו הסרטים הקודמים שצוינו, גם זו מצליחה להצחיק ולרגש אותנו.חייהם של שלוש אחיות מתהפכים כאשר אימן מגלה להן כי היא מנהלת רומן...עם אישה צעירה, בערך בת גילם. אלווירה היא הנוירוטית שבאחיות, היא איננה זוכה לקידום לו היא ראויה בעבודה, הפסיכולוג שלה מטריד אותה מינית במקום להקשיב לבעיותיה וצרכיה, ועל כל אלו נופלת הפצצה שמטילה אימה. אלווירה, מזועזעת כהוגן מההתפתחות האחרונה, מחליטה עם אחיותיה - חימנה, האחות הגדולה, שהיא אשת משפחה וקריירה מסודרת, וסול, האחות הצעירה, רוקיסטית שמסרבת לגדול - להילחם בכל הכוח כדי להפריד את האם מהמאהבת.
קשה לאמר כי הסרט חוטא במקוריות אבל הוא בהחלט סרט חביב שיעביר לכם שעה וחצי של כיף. השחקניות עושות את העבודה על הצד הטוב ביותר בייחוד לאונור ווטלינג שמגלמת את אלווירה, הבת הנוירוטית שחוטפת התמוטטות עצבים בעקבות גילוי הרומן ה"אסור" של אמה.את הסרט ביימו אינס פאריס ודניאלה פחרמן שעבדו קודם בעיקר בטלוויזיה. רוסה מריה סרדה, שמגלמת את האמא, היא אחת השחקניות הוותיקות של ספרד ואנו יכולנו לראותה בסרטו של פדרו אלמודובר "הכל אודות אמא".זהו סרט במשקל נוצה. לא מחייב, לא טוב מידי, אבל בהחלט חביב. מומלץ בעיקר ליומיות. כל בת צריכה להרים טלפון לאמה ולקחת אותה לראות את הסרט.לסיכום: "אמא שלי אוהבת נשים", היא קומדיה הוליוודית קלאסית דוברת ספרדית. משעשעת ומהנה. בידור מוצלח.
אמא שלי אוהבת נשים (לחצו לפרטים נוספים אודות הסרט) אלון רוזנבלום | מבקר קולנוע | כתב - לעמוד הפרופיל | ביקורות / כתבות נוספות
הוסף/י ביקורת!
קישורים רלוונטיים
אמא שלי אוהבת נשים - ביקורת גולשים / תגובות
רוצה להיות הראשון/נה לפרסם כאן ביקורת גולשים ?
ביקורות נוספות של סרטי זר
חיפוש ביקורות
לרשימת ביקורות אחרונות
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט