ביקורות מקצועיות של אתר סרט - Seret.co.il Series Reviews

גל צבעוני על "Suits 6" - "פרק פתיחת עונה מבולגן"

Suits 6

ביקורת "Suits 6" | Suits 6

מאת גל צבעוני | מבקר טלוויזיה ז'אנר דרמה שחקנים גבריאל מאכט, פטריק ג'י. אדאמס, ג'ינה טורס, מייגן מרקל, שרה רפרטי
ציון/דירוג מבקר מקצועי של אתר סדרה
"הזוי למדי"
מדד דירוג הגולשים והמבקרים
4.7/10דרג כאן!
אחוז הצפיות מסך הצפיות בעמודי הסדרהים באתר
0.18%
מגמה: -13.0%
שלח לחבר הוסף תגובה Seret.co.il :: שתף | הוסףשתף
פייסבוק סרטים
העונה השישית של סדרת הדרמה המשפטית הטובה והמתוחכמת ביותר (ושיסלחו לי חסידי "האישה הטובה") היא עונה שעל הנייר אמורה להיות שונה משאר הסדרה, בעיקר בגלל העובדה שאחד משני הכוכבים הראשיים שלה נמצא במקום שאליו הכניסו שני עורכי הדין כל כך הרבה פושעים אחרים.היה נדמה כי עלילת פרק הסיום של העונה שעברה נכתבה אחרי הטלת מטבע, כאשר המתח היה מי ייכנס לכלא. האם זה יהיה הארווי- עורך הדין המפולפל ביותר בניו יורק אותו מגלם גבריאל מאכט הפנטסטי? או שמא מייק- בן טיפוחיו הגאון אשר את דמותו מגלם פטריק ג'יי אדמס? כאשר נודע לנו מי אכן יעביר את זמנו בתא מאסר, הסדרה הבהירה לנו שהשינוי לו נזקקה, בדרך.
חמש עונות מוצלחות לסדרה אחת, שכולה מתבססת על דרמה משפטית ורובה מתרחשת בין כותלי המשרד, הן הספק מצוין. כעת, כשאנו מקבלים קו עלילה שחציו הראשון הולך בכיוון הצלת הספינה השוקעת וחציו השני הולך בכיוון ההישרדות בכלא, הסדרה חוזרת להיות מעניינת כמו בפרקיה הראשונים.אבל, והאבל הוא גדול, מה שקיבלנו מפרק הפתיחה הוא אנדרלמוסיה אחת גדולה, יש שיאמרו פיאסקו טלוויזיוני, שהדבר היחידי שאפשר להבין בו הוא שמייק בכלא ושהמשרד זקוק להצלה. כאילו לא ידענו את זה קודם. בנימה קצת יותר רצינית, הנפשות הפועלות בפרק פשוט חסרות אונים, וכשהן חסרות אונים, אנו גם חסרי אונים בהבנת השתלשלות האירועים. נראה כי רוב העונה תהיה מוקדשת להתמודדות עם המשבר במשרד, לבין הנזקים אותם מייק יכול לעשות כשהוא כלוא לשנתיים.מילה קטנה על השחקנים הראשיים, שגם להם מגיע שאפו על רמת משחק מצוינת לכל אורך הסדרה. גבריאל מאכט בן ה-44 כבר הספיק לצבור ניסיון רב עם תפקיד ראשי בסדרה אחרת (אשר לא שודרה בארץ), ועושה עבודה מעולה כשהוא משחק דמות לא פגיעה לחלוטין. ולמרות זאת, פטריק ג'יי אדאמס הוא ההפתעה הגדולה בסדרה - שחקן שאת רוב שנותיו העביר בדשדוש בתפקידים מינוריים בסדרות וסרטים, ובגיל 34 מתבסס כשחקן ראשי לגיטימי.פרק פתיחת העונה לא היה מוצלח מספיק והלך בכיוון הזוי למדי. אך אין למהר ולשפוט את הסדרה כולה על פי פרק אחד, ולכן נצפה להתקדמות בכיוון חיובי בפרקים הבאים.
Suits 6 (לחצו לפרטים נוספים אודות הסרט) גל צבעוני | מבקר טלוויזיה - לעמוד הפרופיל | ביקורות / כתבות נוספות
+ הוסף/י ביקורת
קישורים רלוונטיים
Suits 6 - ביקורת גולשים / תגובות
שם: Hגיל: 4228/07/2016 16:01:25
3/10
מסכימה עם המבקר. דרמה משפטית מתוחכמת, שהפתיעה לרעה עם שני פרקים (כבר היו שניים מאז) לא טובים בעונה השישית. סצנות הכלא מרגישות כמו אופרת סבון יותר מכל דבר אחר. ומנגד, אלה שנותרו במשרד מתעמתים אחד עם השני ועם כל העולם בסצנות שיש בהן הרבה רוח ומעט דרמה (אם בכלל). הרווי ודונה מעלים את הציון מ-2 ל-3.
ביקורות נוספות של סדרות דרמה
בשבילה גיבורים עפים | When Heroes Fly | חדש
לטובת הכלל | For the people
להעיר את הדב | LeHeir et Hadov
סינון ביקורות
ביקורות אחרונות לפי ז'אנר: קומדיה | מתח/פעולה | דרמה עוד ... לפי שם סדרה
לרשימת ביקורות אחרונות
Laces1שרוכיםציון גולשים10 / 8.9ציון מבקרים5 / 3.1
The Meg2אימה במצולותציון גולשים10 / 8.5
What Will People Say3מה יגידו כולםציון גולשים10 / 8.5
A Star is Born4כוכב נולדציון גולשים10 / 8.5ציון מבקרים5 / 3.5
Peppermint5נקמה חריפהציון גולשים10 / 8.4ציון מבקרים5 / 2.5
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט