ביקורת סדרה :: אם, אב ובן: ביקורת פרק הפתיחה

תמונת כתבאורטל אדיב על "

אם, אב ובן: ביקורת פרק הפתיחה

" - "סדרה מותחת, מרתקת ומסקרנת עם משחק טוב של ריצ'רד גיר"
MotherFatherSon
ביקורת

אם, אב ובן: ביקורת פרק הפתיחה | MotherFatherSon

מאת אורטל אדיב | כתבת ז'אנר דרמה שחקנים ריצ'רד גיר  הלן מקרורי  בילי האוול יוצרים טום רוב סמית'
ציון המבקר
"דרמה מטלטלת"
דירוג הגולשים
ראית את הסדרה? העבר/י את העכבר ודרג/י!
8/10
עמוד הסדרה הוסף/י ביקורת!
הודעות קוליות מבוהלות נשמעות, טלפון זרוק באמצע היער על האדמה ובלש מאזין בקפדנות לצלילי רקע ההודעה. כך נפתח הפרק הראשון של "אם, אב ובן" בכיכובו של ריצ'רד גיר, הדרמה הלא צפויה והמרתקת בת שמונה פרקים של ה-BBC שנוצרה ע"י התסריטאי והסופר טום רוב סמית' ("ילד 44"). גיר, אחד הכוכבים הוותיקים בהוליווד, מבצע את תפקידו הטלוויזיוני המשמעותי הראשון בעשורים האחרונים בסדרה שמגוללת את סיפורה של אימפרית מדיה ענקית המנוהלת ע"י זוג הורים ובנם. מקס פינץ' (גיר) עומד בראש אחת חברות המדיה המשפיעות בעולם. הוא משתמש בכוחו ללא רבב ומנתב את שבילי הפוליטיקה לטובתו האישית. עובדיו מפגינים כלפיו יראת כבוד, מעריצים אותו ומקבלים את מילתו בלי להניד עפעף . בנו קיידן (בילי האוול, "מתחת לפני השטח", "דנקריק") הוא העורך הצעיר ביותר של המגזין היוקרתי של של אביו – ה"נשיונל ריפורטר". הוא מנסה לחקות את דרכי אביו אל מול עובדיו ומשליט טרור, אך במהרה מתברר כי התפוח נפל רחוק מהעץ.
קיידן לא מצליח לעמוד בציפיות אביו, מוציא את כאביו וכשלונותיו על סקס וסמים וקורס תחת הלחץ. קת'רין, אמו של קיידן ואשתו לשעבר של מקס, מנסה להתחבר מחדש לבנה, אך הוא מגיב בקרירות והיא אינה מצליחה למוטט את החומות שנוצרו על מנת להרשים את אביו.לצד הדרמות המשפחתיות מתחבאים להם סודות אפלים ומסתוריים, שמטושטשים ע"י קיידן על מנת למנוע את נפילתו של אביו, אך הם מתחילים לצוף על פני השטח ובדרכו יעמדו אנשים מתוחכמים ומנוסים שירצו למוטט את משפחתו. מפרק הפתיחה מדובר בסדרת פוליטיקה, מתח ומסתורין מרתקת מאוד ששווה צפייה.
אם, אב ובן: ביקורת פרק הפתיחה (לחצו לפרטים נוספים אודות הסדרה) אורטל אדיב | כתבת - לעמוד הפרופיל | ביקורות / כתבות נוספות
הוסף/י ביקורת!
קישורים רלוונטיים
אם, אב ובן: ביקורת פרק הפתיחה - ביקורת גולשים / תגובות
רוצה להיות הראשון/נה לפרסם כאן ביקורת גולשים ?
ביקורות נוספות של סדרות דרמה
פייירפליי ליין | Firefly Lane | חדש
סינון ביקורות
ביקורות אחרונות לפי ז'אנר: קומדיה | מתח/פעולה | דרמה עוד ... לפי שם סדרה
לרשימת ביקורות אחרונות
ארכיון הניוזלטר של אתר סרט